2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11278) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

szeretnék egy én is virtuális nagy segberúgást vagy taslit adni [kukee]-nak mert megbeszéltük hogy utánvétellel feladom állja a posta költséget ami egyébként a kártya árához képest elég durva összeg..(na itt már gyanút kellett volna fognom) elküldtem mondta oké...aztán 7 nap múlva még nem jött vissza a pénz kérdezem megjött (én marha meg azért aggódok hogy nehogy elvesszen vagy megrongálódjon) aszondja meg meg majd átveszi csütörtökön mert hogy nincs otthon...jó gondoltam biztos kollégista...maga akarja átvenni ...oké bár az elég furcsa hogy a szülei nem veszik át ...faszomat he...na jó várok ..eltelik meg egyhét már 2 naponta küldöm a privátokat..meg se mukkan...de azért PH! fenn van, majd ma vagyis 3 hét után visszajön a csomag hogy kiértesítették a csávót csak ő baszott elmenni a postára átvenni kifizetni.

nem elég hogy a sáros földig le vagyok égve, még én fizettem 905FT csomagküldést+55 FT pufis zacsi árát :W néztem iwiwét egy kinyalt senkiházi szarjankó...ez Magyarország f@szom

a hirdetésben benne volt hogy teszteletlen, a kártya lehet hogy papírnehezék lehet hogy tökéletes, de jó állapotban volt és viszonylag ritka gyűjtőknek is szép darab ha csak papírnehezék mégis de még akkor is jó ára van mert ritka a hűtő...direkt így hirdettem

ha nem kellett akkor mi a F@sznak vette meg ? volt más vevő is rá még ha olcsóbban is vette volna meg már a pénzemnél lennék

jó tanulópénz volt tudod mikor fogok én utánvétellel küldeni bármit is bárkinek

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.