Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10051) dragesz


dragesz
csendes tag

Ha betened egy gépbe látnád hogy xt az órajele és 16 a texturázó egységek száma is és nem 12 mint prokon.
A postánál meg félre értetük egymást mette azt irtad hogy a heten kell a kartya es elsobsegivel ment.

[ Szerkesztve ]

(#10052) old gray válasza dragesz (#10051) üzenetére


old gray
addikt

Nem egy X800Pro X800XT BIOS-al? Az elsőbbségi felár kb. 200-300Ft, arra nem lehet fogni, hogy 4900Ft volt postaktg.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#10053) dragesz válasza old gray (#10052) üzenetére


dragesz
csendes tag

Nem tudom, nálam már így szolgált a kártya 2 éven át. Utána kérdeztem, mert nem en inzteztem apostat gyorpostaval ment.

(#10054) Rajjmen válasza ssppiikkee (#9292) üzenetére


Rajjmen
aktív tag

Hali!

Sajna, nem olvastam itt a fórumot, de én is belestem ennek a ...-nak a csapdályába.
Mindenkit kérek nem küldjetek neki semmit!

Horváth Zoltán, Jászladány 5055 Nótás Utca 18.

Ja és így áll a dologhoz:
"nem mondom megg
*úgysem birsz le égetni
*mert ha rendelni akkarok akkor le adom
*adok egy másik cimet
*enyi
*ezzel nem birsz velem ki baszni
*már sokan próbálták
*de egyiknek sem sikerültttt
*hihihihihi
*na szevasz

"

(#10055) Newlocal válasza Newlocal (#10046) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Végülis válaszolt a srác, sőt ugy néz ki, h nyélbeütjük a bizinszt :)

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#10056) djyuri válasza djyuri (#10032) üzenetére


djyuri
őstag

Péntek éjfél van...nem jött semmi...a fekete pont gyökeresen maradhat!

üdv.: Gábor

(#10057) laca999 válasza laca999 (#10043) üzenetére


laca999
csendes tag

Mivel nem kaptam ellenkező tartalmú üzenetet, ezért leírom, hogy mely számlaszámra NEM szabad utalni:

10403459-81505157-49511008

Az emberke pedig ez.. BossImre , de szerintem most más néven fut.

(#10058) Murderer69 válasza domesz (#9811) üzenetére


Murderer69
őstag

jójó elismerem még a mai napig nem küldtem a tartozékokat bocsánat de nem az én hibám mint már akkor is említettem 2-3 hely között ingázok költözés is volt és még mindig nem jutottam el odáig hogy elküldjem mostanság 1000+1 gondom bajom van tudom tudom kinek nincs de még mindig nem volt időm már lassan 2 hónapja bevallom hibás vagyok..... :O
ne haragudj amint tudom pótlom.... :U

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#10059) bence78


bence78
csendes tag

[link]

ezt a problémát sikerült megoldani a fórumtárssal, így ha lehet az Ő külön kérésére szeretném levetetni a feketepontot, amennyiben lehetséges

köszönöm

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#10061) r0xy válasza psuztito (#10048) üzenetére


r0xy
csendes tag

rally74el már semmi se fog rendeződni... sitten van, de most fogom hivni orfk-t és kideritem.

(#10062) GeryPc


GeryPc
senior tag

Az a baj egyre több a megbízhatatlan ember,"rangtól" független
Mindenki próbálja eladni a "hibás" vagy éppen nem úgy működő dolgait ahogy kellene,elég szomorú mostanába egyre több ilyenbe futok bele én is
kapásból kioszthatnék én is 2 negatívat
de ebből csak egyet Tristen -nek adnék egy feketét

bizniszeltünk egy rossz notit,az elején direkt rákérdeztem hogy milyen hw-wk vannak benne,vinyot nem említette,(nem is övé volt a noti állítólag csak árulta) miután rákérdeztem hogy van e benne vinyo azt mondta szerinte nincs de rá kell kérdeznie a tulajtól,az volt a válasz nincs benne vinyo mondtam jó így is megfelel elküldte a notit még aznap este jött egy privi tőle hogy benne hagyott egy vinyót amit ő rakott bele tesztelésre,és véletlenül pont egy 160as vinyo volt benne ami gyárilag benne volt a notiban,és hogy küldjem neki vissza mert ez nem volt benne az árban....
Na az ilyenekkel van tele a tököm nekem is akik össze vissza kamuznak :(

[ Szerkesztve ]

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#10082) Bordoi


Bordoi
őstag

Beírom megint bár szerintem felesleges. :U

Ez nem chat topik! El kellene olvasni az első hozzászólást!!!

Janoska26 privátot üzeneteket ne hozz nyílvánosságra, a másik fél beleegyezése nélkül. :(((

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10083) Kötelező


Kötelező
senior tag

Senki ne üzleteljen >> K1blaze << nevü taggal. :((( HIS ICEq 4 HD4850-emre jelentkezett PÜ-ben hogy ad érte egy Gigabyte GTX260OC-t. meg is beszéltük hogy akkor Hétfőn küldjük egymásnak. Mikor fel akartam hivni már kitörölte a telszámát az adatlapjáról. MSN-en letörölt, majd felvettem máikkal és azt hazudta hogy haverja feljár msn-jére és ő tiltott le meg össze vissza hazudgált. Arra várt hogy én küldjem el neki ő meg nemfogja. És hogy azért ujonc mert a másik PH-s Nickjének elfelejtette a jelszavát, mondom milyen néven voltál, bocs de már régen volt és nem emlékszem rá...Szóval senki ne üzleteljen vele!!!!!! Miatta lemondtam 2 üzletemet itt PH!-n mert azthittem hogy korrekt! ja és a cim..Először szőlő utca 54-re küldjem másnap meg Sugár ut 110. Azért mert faterjáék elváltak és hozzá kellene küldeni. És ***** Gábor névre. Utánanéztem és ez a Gábor ez egy 15 éves srác aki a haverja sztem nem hiszem hogy 15 éves a faterja. Szóval egy kamugép, és igy akart ingyen vga-hoz jutni! Szerencsére már egyszer igy behuztak a csőbe, igy most nem sikerült!

:(

(#10084) Sanyi2007 válasza GeryPc (#10062) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Hello Dárenbézer, ez esetben annyit kérnék a tagtól, hogy az ő figyelmetlensége miatt kell postáznod a vinyót, annak a költségét elkérném, és semmi károd nem származik az egészből, végül is, vinyó nélkül beszéltétek meg.
Szerintem emiatt nem biztos hogy feketét kellene adni, nem volt volt lehúzás, átbaszás, vagy szándékosság.

Üdv
Sanyi

(#10085) Frigate


Frigate
csendes tag

pisti0315-el hétvégére lebeszélt üzletre csak annyi válasz jött, hogy bocs eladtam másnak...nemtudom ezt hova rakni, de gondoltam leírom valahova...

Megkérek minden kedves fórumtársat, hogy privátban vagy telefonon tessék érdeklődni. Köszönöm!

(#10086) pisti0315 válasza Frigate (#10085) üzenetére


pisti0315
tag

Nem volt konkrétan lefixálva semmi és többet is adtak érte, azt hiszem ez a mai világban már érthető magyarázat, anyagi kára amúgy sem keletkezett senkinek nem tudom mit kell itt kelteni a feszkót....

100% pozitív visszajelzés

(#10087) Frigate válasza pisti0315 (#10086) üzenetére


Frigate
csendes tag

Na ezt ne, mikor telszámot cseréltünk és hétvégére beszéltük, még te mondtad, hogy majd összehozzuk akkor valahogy. Azzal kelted a feszkót, hogy ilyen inkorrekt módon üzletelsz és elegem van már az ilyenekből akik s*gget csinálnak a szájukból. Nem keletkezett anyagi kár csak az időm pocsékoltam rád, idő meg pénz. Mind1, több ilyen nem lesz. Üdv.

Megkérek minden kedves fórumtársat, hogy privátban vagy telefonon tessék érdeklődni. Köszönöm!

(#10088) Jubiii


Jubiii
tag

Üdv!

Vigyázzatok zundapp nevű fórumtársal! Ezt az alaplapot hírdette. Hosszú alkudozások után cserét beszéltünk meg a saját lapomra. El is jött, megtörtént a csere, de : "Teljesen új alaplap" -nem igaz, de sebaj. Gari? - Van, de nincs itt a papír, mert a lap és a procija egy papíron van, így majd be scannel-i és átküldi az e-mail címemre. Nem történt meg. - AM2-es lefatókeret hol van? - Azt nem adom. Végül csak meggyőztem, és megbeszéltük, hogy másnap elhozza. Nem hozta. Azóta természetesen hiába hívom, hiába írok neki, nincs válasz. Végeredmény : nincs gari a lapomra, hiányzik a lafogatókeret. Kérnék neki egy fekete pontot, hátha észhez tér.

:R

(#10089) XaraX válasza Jubiii (#10088) üzenetére


XaraX
addikt

(#10090) zundapp válasza Jubiii (#10088) üzenetére


zundapp
tag

köszönöm a feketepontot a te szinte gari mentes lapodért... igazából se dátum se ár se semmi, csak egy szériaszám, se aláírás se pecsét nincs azon a lapon amit te garilevélnek neveztél....

Én is kérek neked egy feketepontot[link]

[ Szerkesztve ]

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=zundapp&submit

(#10091) zundapp válasza Jubiii (#10088) üzenetére


zundapp
tag

És még valami most látom a gyártói oldalon hogy a FET hűtő hiányzik a lapomról amit tőle cseréltem.....a proci feletti piros bordák az én ( cserélt ) lapomon nincsennek rajta... még kicsit csodálkoztam is

azzal mi lesz? varázsoljak rá én?

vagy hogy?

szerintem cseréljük vissza a dolgokat, a KP-t és a lapokat, és mindenki boldog lesz és elégedet...

[ Szerkesztve ]

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=zundapp&submit

(#10093) syner


syner
tag

Előzmények:

2009-01-19 10:57:59
pizzadoxxx fórumtárssal volt egy kis kellemetlenségem: megállapodás + talihely megbeszélve, időpont későbbi megtárgyalás a kiindulópont. Ezek után hitegetés, visszahívás igérgetése. Telefont nem veszi fel, vissza nem hív, privire nem válaszol, és újra meghírdeti a már lebeszélt terméket. Sajnos bíztam benne, emiatt egy (nekem kedvezőbb) üzletet nem kötöttem meg, mert ellentétben vele én tartom a szavam.
Inkorrekt eladó.

2009-01-25 19:50:10
pizzadoxxx közben jelzett, hogy kis baki miatt nem válaszolt a privikre, és a telefonját elhagyta, ezért nem hívott (mondjuk ettől függetlenül a számom már évek óta ott van az adataimnál, szóval előkereshette volna), de néha tényleg összejönnek a bajok, szóval hiszek neki
a biznisz elvileg még folyamatban, kimenetelről majd beszámolok
:)

Ezek után:
Ez utóbbi helyesbítést ő kérte, megtettem.
Jeleztem neki hogy mindenképpen kellene a cucc, de értemenni nem tudok újra, ha lehozza Debrecenbe akkor a kikiáltott árnál 1000 Ft-al többért megveszem. Előtte két nappal kérdeztem hogy akkor tud-e jönni, amikorra előjegyeztük, mondta, hogy tárgynap előtt délután "mindenképpen" visszaszól, lehet sejteni a végeredményt.

Ja érdemes még megjegyezni, hogy nem válaszolt és hívott vissza sorozatban még a történet eljén, de mikor a helyesbítést kérte feltűnően aktívan tudott priviket küldeni.

Konklúzió: folyomatosan "segget" csinál szájából, ígérget és erős a gyanúm, hogy az első alkalommal is csak hazudozott hogy miért nem tudott kapcsolatba lépni velem.

Részemről nem ajánlom senkinek, korrektség legkisebb jelét sem mutató, szavahihetetlen partner.

(#10094) zundapp válasza Attix82 (#10092) üzenetére


zundapp
tag

hát azzal a gari levéllel árulom amit Jubii kollégától kaptam. a hűtőbordára sort kerítettem, az a REV 2-eseken van, ez még REV 1-es, ezért a " beszólásomért elnézést kérek.

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=zundapp&submit

(#10095) ksanyo


ksanyo
tag

Nem ajánlom vantage_2 -vel való üzletelést.
Erre a hirdetésre jelentkezett vevőként. Saját költségemen elvitettem a gépet budapestre, amikor átvette felhívott hogy nem jók a memóriák, a 3ból egyet ismer csak fel akárhogy próbálja. Ezért azt ajánlotta, hogy az eredeti 5000Ft vételár helyett 2500-at fizet, a majdnem komplett gépért. Vicces...főleg az, hogy visszakaptam a gépet és bekapcsolva kapásból látta mind a három modult. Azért szerintem gáz ha igy akar valaki alkudni...

(#10096) naga válasza naga (#9938) üzenetére


naga
senior tag

Ebből mikor lesz valami? :U

(#10097) Jubiii válasza zundapp (#10091) üzenetére


Jubiii
tag

Vitázhatunk itt is, hamár a privikre nem válaszolsz! Engem ne hibáztass ilyen dolgokért! Én ahogy vettem, úgy adtam tovább. Mind a lap, mind a garipapír esetében! Mivel leírtam neked, mindent a lapról és hogy mi van írva a papírra, nem értem a felháborodásodat. Amikor átvetted, miért nem kérdeztél rá, hogy miért hiányzik a borda? Modjuk én nem vettem észre, hogy hiányozna, pláne, hogy szerintem nem is működött volna anélkül... Gondolom én, hisz nem véletlenül van ott. De lehet, hogy tévedek. De a lényeg, hogy Te megígérted a lefogatókeretet, és hogy megkapom a giga gariját, és azóta sem jutott el hozzámn egyik sem. Magyarul hazudtál nekem, átvertél. Nekem 15 piros pontom van. Ezeket nem véletlenül kérték nekem! Nem kenyerem az átb@szás meg a hazudozás!
Amúgy ezt a boda dolgot nem vágom, de ha tudtam volna, biztos szólok, mint ahogy a törött lefogatót is mondtam. Ha nem mondom biztos nem veszed észre.

(#10098) Jubiii válasza zundapp (#10090) üzenetére


Jubiii
tag

Ja, nem olvastam végig a topicot! Bocsánat! Akkor a borda téma tisztázva!

(#10099) sosmocsok


sosmocsok
csendes tag

Rally74 kollégának én is szorgalmazok egy fél fekete pontot. Még november elején vettem tőle Egy E8500 procit hűtőjével, ill. egy Gigabyte ep45-ds4 deszkát. A mai napíg kifogástalanul működnek a cuccok, De amikor megvettem tőle, akkor épp nem volt ott nála Tihanyban garipapír, azt mondta akkor ott, hétvégén postára adja, mert ekkor megy haza. Azóta se jött felénk a postás ilyesmi papírral, holott már többször is kérdeztem tőle, fel adta-e, azt mondta, persze, már rég feladta. Akkor miért nem kapom meg mostmár 3 hónapja azt a vacak papírt?
Üdv!

A hardver az, amibe bele lehet rúgni :)

(#10100) oxox válasza orkester (#10031) üzenetére


oxox
addikt

Kindly reminder.
01.28.-én inditványoztam, és továbbra sem reagált a dologra (se privtában, se sms-ben, se hsz-ban...semmilyen verbális/nem verbális formában), ezért úgy gondolom a fekete pont mehet gergobacsi-nak.

Köszönettel
oxox

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.