Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10304) petrelli86


petrelli86
aktív tag

óriási fekete jár pisti0315-nek..
durván két hete vettem tőle egy [procit]
ami megis érkezett a megbeszélt időben, kicsit drágának is tartottam, de nem sz@roztam sokat utaltam 11500ft-ot, merthát igencsak sürgős volt, éshát a sok pozitív értékelése miatt megbíztam a figurában, rosszul tettem..
a proci így érkezett meg, azonnal szóltam neki, hogy ez így nem lesz jó, mondta is hogy küldjem vissza a procit és korrektül lesz intézve..
olyannyira korrektül lett intézve, hogy most se proci.. se pénz.. a privikre nem válaszol.. telója meg kikapcsolva.. nagyon szépen köszönöm pistike, de biztos olvasni fogod majd ezt, hidd el nekem ezt nem úszod meg!!
ha tehetitek fórumtársaim ennek az arcnak ne adjatok látatlanul lét a kezébe, mert ha ezt velem megtette veletek is megfogja..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#10310) szmolcsi

Szeretném megkérdezni hogy az 1hónapja jelzet gondommal miért nem történik semmi....[link]
Nem úgy van hogy 1 hetet kap a kár rendezésére?

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#10311) kingabo válasza kingabo (#10295) üzenetére


kingabo
őstag

Elküldtem a hsz-re egy linket szecsiz-nek, abban a reményben, hogy lesz valami előre lépés... A pm elküldése után nem sokkal belépett, tehát elvileg elolvasta, de se ide se a pm-ekre nem válaszolt. :O Tudok még valamit tenni, vagy törödjek bele, hogy buktam a garit?

(#10315) Oczu válasza szmolcsi (#10310) üzenetére


Oczu
senior tag

a feketék elbírálása néha több időt is igénybe vesz. Én nem emlékszem rá, hogy valahol ezt leírtuk, hogy 1 héten belül megkapja a feketét. Amennyiben elbírálásra kerül a dolog, jelezzük ebben a topicban

szerk:

vagy másképp érted? Mi nem tudunk a kár rendezésében segíteni, ahhoz a rendőrséghez kell fordulnod

[ Szerkesztve ]

(#10316) Pacal76 válasza Oczu (#10315) üzenetére


Pacal76
csendes tag

Hé a PH megbízhatóság miért nem mükszik?

Foswágen 1.9tdi Azt a várost jelöld be, ahol a portékád van, nem az összeset ahova elviszi a posta!!!!!!

(#10317) Oczu válasza Pacal76 (#10316) üzenetére


Oczu
senior tag

most műxik.......de nem én vagyok az illetékes :U

(#10319) Gaben01


Gaben01
őstag

Nem ph-s tag,de ha esetleg valaki rákeres,akkor jó ha látja.Soha,semmilyen körülmények között ne vegyetek semmit a cellcom-tól.
Én 2,5 hónappal ezelőtt vittem hozzájuk vissza garanciában egy p35-dq6-ot,amit ma kaptam vissza ugyanolyan használhatatlan állapotban.Állítólag a nagykerben megjavították,ami abban merült ki,hogy egy régebbi bios-t raktak rá,mint ami volt rajta.
Sajnos nem csak nekem van rossz tapasztalatom velük: [link]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#10320) B3AST


B3AST
tag

Yana076 csaló, 1000 db DVD helyett újságpapírt kaptam 46ezer forintért!! :((( :W
Nem ez az első esete, vigyázzatok vele!!!

Rajkainak adja ki magát, közben újpesti a tag!
Az adatlapján megadott szám nem él.

Ja, és erről van szó. Egyébként egy másik telszám volt a hírdetésben megadva, remélem még megvan. Majd megírom, ha meglesz.

[ Szerkesztve ]

(#10321) B3AST válasza B3AST (#10320) üzenetére


B3AST
tag

Ez a telszáma: 06 20 610 4049

(#10322) Daudi Baldr


Daudi Baldr
tag

nick: levi1108

Kb. egy hónapja tartozik 2e!!!! forinttal /amelett, hogy olyan alkatrészt is adott a bizniszben, ami nem felelt meg a leírásának, de ez mind1/, ment az állandó hazudozás, hogy majd befizetem, elküldöm tesómmal. MSN-ről letiltott, ph-s üzenetimre nem válaszolt, miután írtam, hogy fekete pont lesz visszaírt, hogy ha kell a pénzem menjek le érte Nyíregyházára (sic!). Nem ajánlom senkinek a vele való üzletelést és egy feketepöttyöt kérnék neki.

(#10323) levi1108 válasza Daudi Baldr (#10322) üzenetére


levi1108
tag

Jó vicc!"amelett, hogy olyan alkatrészt is adott a bizniszben, ami nem felelt meg a leírásának,"Ez micsoda?Megmondtam akkor is, hogy nem 100% hogy jó, és nézzétek meg a haveroddal előtte!Te meg azt mondtad, hogy most nem ér rá, és jó lesz így.Akkor utólag miről beszélsz?Jah, és a te "jó" kártyád is annyira jó, mint amennyire a másik rossz volt...

(#10324) levi1108 válasza Daudi Baldr (#10322) üzenetére


levi1108
tag

Jah, és meglehet kérdezni pár PH-s tagot, hogy mindig rendesen üzletelek, nem vágok át senkit.Édekes veled van csak ez!?Meg miaz hogy "tirpákozol"???Ki vagy te?Megmondtam, ha lejössz odaadom a pénzt, de én nem fogok utánna járkálni, nincs messze neked se, nehogymár nekem kelljen mindent megoldani.

(#10325) kisninja


kisninja
őstag

Ide is beírom a kiemelt topicban semmi reakció [link]

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#10326) Daudi Baldr válasza levi1108 (#10324) üzenetére


Daudi Baldr
tag

Elmondásod szerint a vinyó "belseje" jó volt, tesztelni nem tudtam azonnal, mert aki adta volna a másik felét nem ért rá. Több mint egy hétig tesztelhetted a kártyát 3nap helyett, azt mondtad jó, akkor innentől nem értem mi a probléma. Igéreted szerint "köv héten küldöm a pénzt", azon a köv héten nem jött meg, utána sokan voltak a bankban, tesómmal elküldöm, nem érek rá hazugságokat toltál..aztánmeg eltűntél msnről. Grat :C

Mindent megoldani, hát ez vicces. Mikor tartozik az ember szvsz úgy korrekt, hogy az adós jár utána. 2e ft-ért meg nem fogok nyíregyre rohangálni.

[ Szerkesztve ]

(#10329) Bordoi


Bordoi
őstag

levi1108 és Daudi Baldr

Miután elolvastátok a topik első hozzászólását, a vitát itt folytassátok.

Természetesen normális hangnemben.

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10330) puttputt válasza kisninja (#10325) üzenetére


puttputt
őstag

A "kiemelt topikba" küldtem a megállapítást, ide pedig a megalapozást.

[link]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#10331) blackvinyl válasza blackvinyl (#8096) üzenetére


blackvinyl
tag

Egy kedves fórumtárs már üzletelt vele és megadta a címét, kimentem hozzá. Tizenéves srác, azt hitte megúszhatja, hát nem jött össze neki. Sikerült anyucit otthon találni, reakció :Y :Y :Y aztán a fiával való egyeztetés után kifizette :)

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#10332) blackvinyl


blackvinyl
tag

Közben alakul egy újabb fekete pont Csocseszaz1 részére. Tavaly novemberben cseréltünk vinyót postán, ő elküldte a rosszat (250GB) én a jót (500GB) viszont a csereösszeget nem hajlandó kifizetni. Ajkai az illető, Soltész Tibornak hívják, iwiwen is fent van. Ha valaki ismeri, üzletelt már vele egy telefonszámmal szánjon meg pls. Köszönöm :R

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#10333) kisninja válasza puttputt (#10330) üzenetére


kisninja
őstag

Írtam mindenhova semmi reakció....

Akinek kell macko címe vagy bármi adat róla... tesók, anyu, apu neve, telszáma stb.....

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#10334) size


size
tag

Ilyet még nem tettem, de úgy gondolom most jogos.
Fekete pontot szeretnék kérni Bilux forumtársnak:
[link]
Ö egyébként egy régi HWSW-es onnan ismerem is, de most simán átvert.
Az üzlet megkötettet ugyan a termék is megérkezett csak sajnos hiányossan.
Az elözetes megbeszélések során rögzitettük hogy a VGA- hoz megvan minden tartozéka és hogy én ezekre igényt is tartok.
Nem kaptam meg egy crossfire hidat, egy táp kábelt, és egy kompozit kábelt.
Pedig jópár üzenetet irtam neki, de egy ideje már válaszra sem méltat.
Legutobb azt irta probáljak meg szerezni magamnak ha annyire szükségem van rá.
Ha kell természetesen a levelezésünket is közkézre bocsájtom.
GÁÁZ! :O

Megbizhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=size

(#10335) vatomi


vatomi
aktív tag

Fekete pont MR.processor számára. Sok telefont hirdet itt, Pécsett a Budai Vám Tesco üzletében tart fent egy kis lyukat a balekoknak. Jelentkeztem egy E66 hirdetésére, amit itt a Ph-n adott fel, személyes átvételben egyeztünk meg - nekem ez oda-vissza 100km durván. A tuti telefonnak természetesen nem volt meg a garjegye, brutál ramaty állapotban volt - amiről persze egy szó sem esett a telefonban - és a kipróbálás során derült ki, hogy az egyik hangerőszabályzója sem működik. Mivel lukra futottam, kinéztem gyorsan magamnak egy elég jó állapotban levő N85-öt. Alaposan leteszteltem, garjegy ehhez sem volt, de egy számlát irattam velük és kaptam is egy ígéretet, hogy ha máshogy nem megy, vállalnak minden garanciát de amúgy a "Nokiába nem kell a papír". Itthon fedeztem fel, hogy sajna a fényképeknél valami 2 pötty van a képeken és videókon, de nem kívűlről a takarólencse felől koszos. Rákérdeztem a kaposvári Nokiában, megnézték, magyar garis de a garanciapapír nélkül nem küldik sehova, merthogy a kamera hibás, helyben ez nem megy. Hívtam, kinyomta majd fel sem vette végül írtam neki privátot és megfenyegettem, hogy beírok ebbe a topikba róla, a válasz csak ennyi volt:
MR.processor
(újonc)mi a telefonnal a problem?irni meg.mert nem volt semmi amit észleltem volna.nyugodtan irj ezt itt szeretik .

Egy ígéret még jött, hogy akkor inkább előkeríti a papírjait, de 3 napja csend! Nehogy másokat is megvezessen, inkább ne adjon el semmit. Majd beírok a Pécs topikba is! 90ezer volt a teló, ennyiért már nem elvárom, hogy nem legyen ilyen hibája!!! :(((

(#10336) Sabre


Sabre
őstag

hatalmas fekete pont hanka felhasználónak.

cimborám laptopját meghirdettem, ő irt hogy mi a vége mit merre meddig.
megirtam hogy mi az ár vége, rábólintott majd hogy akkor a cimborám el tudja-e vinni hozzá megnézni. elvitte. majd nekiálltak a faterjával ( aki egy alsónadrágban fogadta az embert!) fikázni hogy igy szar ugy szar, meg hogy egy 4-5 éves notebooknál 300 óra hdd idő mennyire sok, biztos rendőrségi térfigyelőnek használtál, záporoztak a hozzá nem értő hülyeségek majd bekötölték hogy akkor a megegyezett ár közel feléért beveszik.
szerencsére a cimbim nem szívbajos, megköszönte a részvételt és elment a notebookjával és nekem égett a pofám, hogy ilyen paraszt, hamis userek vannak itt.

NEM ajánlom semmire a user-t, a laptop amiről szó volt takarta a valóságot - ennek ellenére ment a suttyóskodás. :o :o :o

(#10337) hanka


hanka
tag

Hatalmas fekete pont Sabre felhasználónak.
Meghirdette ezt a laptopot , ami nemis az ővé hanem a baratjáé csak mégkérte őt hogy hirdesse, de ez csak a végén derült ki...
Irta a hirdetésben, idézem: "Esztétikailag kifogástalan állapotban van" (amit mostmár átírt Korához képest megfelelő állapotra)
ennek ellenére egy ütött-kopott-karcos, plussz poros-retkes laptoppal találtam szembe magam (minta a kuka mellől hozta volna be)...
Továbbá a HDD Sentinel szerint közel egy év (azaz 365 nap) használatot mutat, ami azt jelenti hogy 365 nap 24 órájában ment, és van is rajta 445 szektorhiba. Ezt én a kipróbálás alkalmával megmutattam neki, és nem hitte el (pedig a porgram nem hazudik).
Továbbá: Kérdeztem tőle priviben hogy a billentyűzet nyelve milyen, erre megkaptam hogy magyar, holott angol.
Ezért szavahihetetlenség miatt nem ajánlom az említett fórumtársat.

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#10338) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

maizlg@fibermail.hu
Maizl Gábor

PH-s nickjét nem tudom, de hátha valaki az itt leírt adatokra keres rá a topikban.
Az "úriember" március 22-én írt egy e-mail-t erre a hirdetésre, amikor még 35k-ért volt fent. Közölte, hogy 32k-t tudna érte adni, bajai, és egy héten belül jön fel úgyis Pestre, próba után meg is venné.
Mivel nem az én tulajdonom a lejátszó, így írtam neki, hogy megkérdezem a tulajt, majd ezt meg is tettem, és közöltem vele, hogy rendben, vihető 32k-ért (ekkor már volt egy PH-s is, aki a hozzászólásokban írta, hogy 30k-ért elvinné).
Március 23-án elkérte a telefonszámom, amin elérhet a részletek tisztázása végett. Megadtam.
Március 28-ig csend, akkor írtam neki, hogy 1 hete azt mondta, egy héten belül jön fel, mégsem jelzett.
29-én visszaírt, hogy aktuális még, határidős munkája van, de április 2-án vagy 3-án várható az érkezése, és majd hív.
Április 3-án írtam neki, hogy mi a helyzet, nem írt és nem hívott, aktuális-e még, jöhet estig is.
Azóta sem jött semmi válasz. Közben a hirdetésben érdeklődő Apache27 kollégának már úgy néz ki, nem aktuális.

Közvetlen anyagi károm nem keletkezett, fekete nem jár neki, de ezek után a netre feltett "Magamról - Sváb vagyok (a gyengébbek kedvéért: a magyarországi német kisebbség) - német szinte minden tekintetben – becsületesség, hazaszeretet, munkaszeretet, fegyelem ..." szövegen csak nevetni lehet. :(

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#10340) animatrix11


animatrix11
őstag

Na nekem is ide kell már irkálnom

Van egy tag akivel az ügy lezárásától függetelnül soha nem üzletelek, a fekete pontot még meglátjuk hogy kiosztásra kerül e, de nem semmi, a csávó ő lenne: kexi14
c2d e4500as procit vitt tőlem beszámitottam egy inno 8600gt vgat, az elején bizalatlankodni kezdtett, belinkeltem neki a kb 50+ pozitiv értékelést, mert azt akarta hogy majd elküldi a vgat, és elküldöm a procit és a fent maradó összeget (7k) majd utána utalja, én montam hogy ilyet nem játszunk, nagy nehezem belement hogy elküldje és utalja, mindenkinek minden megérkezett, a vgat bedobtam egy gépbe elindult nem is néztem tovább, kiraktam, jelentkeztek rá, de kérte az illető hogy teszteljem (általában nem tesztelek mindent amit beszámitok, valamikor alkatrészem sincs hozzá, hogy kirpóbáljam, meg idő sincs, de soha nem volt még gondom semmivel. Beraktam a gépbe szépen lefut a 3d mark, minden rendben, de észrevettem hogy window alatt vizszintes interferencia csikozódás van a monitoron (biosban függőlegesen), szoltam a vevőmnek hogy ez van , de lehet hogy csak nálam, megegyeztünk hogy kifiteti a felét ha nála jó utlaja a fent maradó részt, hát nem akkor visszacsináljuk. Nála is rossza volt. Irtam ennek a majomnak hogy szar a vgaja, ugyhogy várok 8600 (kari + pk) összeget a számlámra és már küldöm is vissza a szarját, közölte akkor az egész üzlet visszacsere, mondom nekem az is jó, és még ő kezd el ezek uténa bizalmatlankodni hogy utaljam vissza a pénzét és majd ő elküldi a procimat én meg utána a vgat :Y ezek uán még ő a bizalamtlan, hát ehez kell pofa nem mondom :(( majd irok hogyan zárult az ügy, remélem nem kell fekete pontot osztogatni

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#10341) public73


public73
aktív tag

egy kis szösszenet kerinagy ph-s fórumtárs üzleti korrektségéről és hozzáállásáról:
[link]
múlt héten letisztáztuk, hogy kellenek a ramok, holnap utalom az árát!
nem is kerestem helyettük!
ma írja 5 perce:
Szia! Nem fog menni a ramüzlet, mert ma este elutazom és csak 2 hét múlva leszek itthon. Sorry!
szerintetek ez makulátlan emberi magatartás?
baszott nagy feketét a kisgyereknek!
mé nem a játszótéren homokozik az ilyen! :(

(#10342) Baga1983 válasza public73 (#10341) üzenetére


Baga1983
senior tag

Szerintem ha elutaltad volna a pénzt akkor megérteném az indulatod, igy viszont frankón nem értem....szerintem ez máskor másnál is előfordult többször itt a PH-n, irtam hogy sajnálom nem tudom hogy mit tehetnék még...

(#10343) public73 válasza Baga1983 (#10342) üzenetére


public73
aktív tag

azt tehetnéd, hogy máskor ne hülyíts embereket!!!!!!
vagy gondolkozzál (akár picit előre is!!!), mielőtt meghírdetsz, illetve mielőtt megállapotsz a másik féllel!
írtam privibe, hogy kerülj nagyívben, ez volt hozzád az utolsó kommentem!

(#10344) Baga1983 válasza public73 (#10343) üzenetére


Baga1983
senior tag

Sajnálom ha ballábbal keltél fel.

(#10345) Calibos válasza public73 (#10341) üzenetére


Calibos
addikt

Bosszantó dolog de olvasd el az első HSZ-t, tényleges anyagi kár esetén kérhetsz feketét.

(#10346) Baga1983 válasza Calibos (#10345) üzenetére


Baga1983
senior tag

Semmilyen kár nem érte, nemhogy anyagi, én is egy csomószor botlottam ilyen dologba mégsem reklamáltam sehol, mert elfogadom hogy az életben történnek váratlan dolgok, ráadásul elnézést is kértem. Nem tudom mit kéne még tennem...

(#10347) Bordoi


Bordoi
őstag

Az első hozzászólásban még az is benne van, hogy a vitákat itt kell folytatni. :U

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10348) pisti0315 válasza petrelli86 (#10304) üzenetére


pisti0315
tag

Teljesen felesleges volt a fenyegetőző, zaklató, trágár hangnemű üzenetek küldése.
Lényeg a lényeg a processzor ára visszatérítésre került mint ahogyan azt megbeszéltük már a legelején !
Nem kívánok magyarázkodni, köszönöm a türelmet, remélem feketét nem kapok.
Itt egy kép:

[ Szerkesztve ]

100% pozitív visszajelzés

(#10349) domesz


domesz
aktív tag

Továbbra is kérném a FEKETE pontot Murderer69 forumozónak ez itt leirtakért 9811 hsz
azóta már irt ide hogy megoldja de nem tette
mellesleg azóta a telot is letiltották :(((

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.