Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10352) coulthard

ServerWorks-nek most már kijár a negatív.
Több üzletünk volt már, eddig minden rendben volt, egészen addig, amíg egy gesztusként előre elküldtem neki 2db RAM-ot, a pénz megérkezése előtt.
A pénz hetekkel később sem érkezett meg... Miután írtam neki ezzel kapcsolatban, azt válaszolta, hogy hibás az egyik RAM. Ennek nem sok esélyét láttam, de mondtam, hogy küldje vissza, elrendezzük. A RAM-ok ezek után a megbeszélt határidőre szintén nem érkeztek meg, majd miután közöltem vele, hogy bekerül ebbe a topicba, ha nem történik semmi, visszajött 1db RAM... Megkérdeztem, hogy mi a helyzet a másikkal, kell-e Neki, vagy az sem felel meg, de ezt a legutóbbi üzenetemet nem méltatta válaszra.
Pofátlanságnak tartom, hogy valakinek ilyen baromira látványosan "nem sürgős" a dolog, és azóta sem képes fizetni azt a nyomorék 2500 Ft-ot, amivel tartozik. (az esetlegesen hibás RAM-ra nekem is lett volna próbagaranciám, ha időben visszaküldi)
Senkinek sem ajánlom, hogy bármit is előre elküldjön neki. Vaterán is vannak negatív értékelései.

16 éve a Hardveraprón.

(#10353) orkester


orkester
senior tag

Az idáig felmerült és még nem zárult ügyek:
#10195; #10196; #10199; #10200; #10202; #10204; #10207; #10210; #10211; #10218; #10222 válasz #10223; #10229; #10235; #10252; #10253; #10255; #10263 válasz #10271; #10265; #10269(Ezt én is tapasztaltam. Nála vett új egeret agyonhasználtra cserélt gariban, állítólag a nagyker hibájából. De nem szóltam érte mert így is olcsó volt.); #10274; #10275; #10279; #10281; #10285; #10287; #10291 válasz #10293-4; #10295; #10297; #10320; #10322 válasz #10323-6, #10325 válasz #10330; #10332; #10334; #10335;
#10336 válasz #10337;
#10340 várjunk; #10352

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#10355) gYaLo


gYaLo
őstag

Az első emberke: Xaero88 aka Solymos Osszián.
Vettem tőle egy telefont.
Tökéletesnek hirdette. Kiderült,hogy rossz a telefon hangszórója és a mikrofonja.
Megígérte,hogy állja a javítási költséget.
Megcsináltattam,és 6000Ft lett a végösszeg.
A leveleimre nem válaszol,többször felszólítottam.

Második versenyzönk Sony94 aka András.
Vele cseréltem el a megjavított telefont egy másikra.
A vele elcserélt készülék szoftberhibás,de ő tökéletesnek hirdette.
Javítása szervízben 8-10000 Ft lenne.
Erről őt tájékoztattam. Azt mondta,hogy tud egy boltot a Mester utcában,ahol 3000Ft ért megcsinálják és Ő ezt kifizeti.
Lebeszéltünk egy időpontot.
Sajnos megbetegedtem,és a találkozó előtti estén írtam neki 1 levelet,amit elolvasott,mert belépett a PH!-ra.
Azóta nem válaszol a leveleimre.
Többször felszólítottam.

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10359) Bordoi


Bordoi
őstag

Ajy Privát üzeneteket ne hozz nyilvánosságra a másik fél beleegyezése nélkül.

Ezt pedig olvasd el légyszíves.

Aztán pedig olvasd el a topik első hozzászólását is.

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10363) Bordoi


Bordoi
őstag

Ajy Írd le az esetet ahogy történt, ennyire egyszerű.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10364) Ajy


Ajy
csendes tag

@Pirate@ nevű felhasználóval lenne problémám (szerintem járna neki is egy fekete pont)
Történt ugyanis, hogy vettem tőle egy PSP készüléket. 37000Ft-ért árulta én írtam neki, hogy 35000Ft-ot tudok érte adni postával együtt. Bele ment idézem: „oks áll az alku!!!”
Majd jött a csomag 36.980Ft-ért persze akit megkértem, hogy vegye át csak 35000ft-ot kapott tehát nem tudta átvenni felhívott én az úri embert, hogy most mi van mert nem ebben egyeztünk meg. A válasza a következő volt: „ 35+posta én úgy értettem!
fizesd ki és én akkor visszautalom a postaköltséget!”(telefonon is felhívtam, hogy nehogy így járjak ahogy jártam). Munkahelyről elkéredzkedni postásnak utána csomagot átvettem. 3 nap múlva rákérdeztem mikor fogja utalni az összeget ő közölte majd ha megkapta a postástól a vételárat. 5 nap múlva újból rákérdeztem mert persze nem utalt és nem is jelentkezett a válasz a következő volt: „igen
megjött a posta költséget viszont nem áll módomban már visszautalni...
bocs ez így jött ki... postát amúgy is általában a vevő fizeti „
Következő üzenete miután én nehezményeztem az eljárást:
„jaja megértem...
nem szoktam ilyen lenni...
de most ez nekem így felelt meg!”
Hát de nekem így nem felel meg. Ugyanis megkértek, hogy vegyek egy gépet max. 35000ft-ért, ő megígérte, hogy visszautalja a postát. Utána meggondolja magát majd most azt tanácsolja, hogy kérjem el a postaköltséget attól aki megkért hogy szerezek neki egy gépet.
Én se szoktam minden gondommal máshoz rohanni, de nagyon idegesít az a dolog őt nem érdekli én így jártam és nyugodjak bele.

[ Módosította: Bordoi ]

(#10365) Lasy


Lasy
veterán

SHADOV forumtársunk joggal megérdelmi a feleke pontot. hirdetett egy SE W800i telefont fekete, függetle, karcmentes. helyette postán kaptan egy fehért narancs, leharcolt, t-mobilos telefont.
megbeszéltük, hogy ajánlottan elsőbségiként küldi helyette csk ajánlottan küldte. teljesen szavahihetettlen, és a telefonhívásokra már nem is válaszol. eggid még felvette, de nem válaszolt csak lerakta, de most már fel sem veszi. nagyon vigyázzatok vele.
sajna az ajánlott szelvényen az van hogy elsőbségi de amikor megjött nem volt rajta az elsőbségi. :(

+36702778032

(#10366) Xaero88 válasza gYaLo (#10355) üzenetére


Xaero88
tag

Kedves Gyalo!

Először is ne írj baromságokat.

Vettem tőle egy telefont.
Cseréltél velem egy telefont.(amivel még te jártál jobban)
Tökéletesnek hirdette. Kiderült,hogy rossz a telefon hangszórója és a mikrofonja.
Érdekes módon én használtam azt a telefont és semmi problémám nem volt vele, ám te kitaláltad hogy rossz..
Nem szokásom valamit jónak hirdetni ha szar, inkább hibásnak adom el olcsóbban.
Azt hiszem az eddigi visszajelzéseim is ezt tanusítják!!
Megígérte,hogy állja a javítási költséget.
Igen állom, mondtam hogy kérdezd meg mennyibe kerül, és megbeszéljük.
Erre te rámrontottál privátban hogy már kész is és fizessek 6ezret. Nem erről volt szó.
Mivel én ezzel is foglalkozom, sokkal olcsóbban meg tudtam volna csinálni, így eszem ágában sincs ennyit kifizetni a hülyeségedért. Az mellékes hogy most nem is tudnék.

Az utolsó ajánlatom hogy a felét, azaz 3000ft-ot kifizetek neked.
Vagy elfogadod vagy nem. Nem tartom fairnek amit "csináltál".

És ha ezért én kapok feketét, hát rendben.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#10369) chipsetpifta


chipsetpifta
csendes tag

Helló!

[Ezt ]szerettem volna megvenni. Szombaton fel is hívtam az illetőt telefonon, miután privátban megbeszéltük a fontosabb dolgokat. Keddre terveztük volna az átvételt, szóba jött az előreutalás, de nem mentem bele. Hétfőn felhívom, hogy mikor és pontosan hol találkozunk kedden délután. Erre azt mondja eladta a merevlemezeket. Kérdés, mi történik, ha előre utalok?
Vigyázzatok az illetővel! StaMiNa-t senkinek sem ajánlom :)

(#10370) Lasy válasza Lasy (#10365) üzenetére


Lasy
veterán

Shadov:

utolsó feltűnés
2009-04-18 19:30

sajna men válaszól semmire, se Pü, se SMS, se hívás. a fekete teljes mértékmeg jogos.

+36702778032

(#10371) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

Gyalo94 jó lenne vele vigyázni össze vissza beszél mindent...

[ Szerkesztve ]

(#10372) StaMiNa válasza chipsetpifta (#10369) üzenetére


StaMiNa
aktív tag

Csak az a baj, hogy nem velem beszeltel. Azt gondoltam kozvetiteni jo dolog... ezek szerint nem, mert rajtam csattan az ostor...

(#10373) kingabo válasza orkester (#10353) üzenetére


kingabo
őstag

Én teljesen lemondtam a dologról, néztem ma is volt benn válasz/gari papír azóta sem jött... Vegyük lezártnak a dolgot, úgysem lehet semmit sem csinálni vele. A történtek meg itt megmaradnak, remélem más nem jár így vele.
hsz: #10295

(#10374) hirdeto


hirdeto
tag

Kedves Moderátorok,

szeretném magam jelölni egy nagy fekete pontra mert, az alábbi hirdetésem kapcsán [slim18] fórumtárssal szemben felelőtlenül jártam el egy általa ajánlott csere lehetőség során, ami miatt jogosan megbízhatatlannak tart. Az üzlet miattam hiúsult meg. Ezúton is elnézést kérek tőle.

Az érintett hirdetés :

[link]

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#10375) kuti1526


kuti1526
csendes tag

Üdv! Részemről daniking kollegának kijár egy fekete! Össze vissza beszél, majd letagadja azt. Nem akarok idézni a privátból, de kérdésemre válaszolva, hogy az M2es memóriakártya adapterrel van e, a válasza "természetesen" volt. Postázás után a panaszomra válaszul közölte, hogy az +200Ft lett volna. Másik kérdésemre, hogy hány kártya fér bele a 350Ftos levélbe, válasza "sok" volt. 4db kártyát mégis 400ért postázta. Hirdetésében elfelejtette feltüntetni, hogy a kártyáknak NINCS gyári csomagolásuk. Sima borítékban postázta, simán beleszórva őket. Azt nem is említem, hogy utalás után 2 héttel érkeztek meg a cuccok, kérdéseimre pedig rövid, nem egyértelmű válaszokat kaptam.

A40 --> 3310 --> T300 --> OT565 -->k500i --> 3650 --> p910i -->e61 / k750i --> Asus eee701 / k750i --> Ot565 --> htc kaiser --> Asus901/ E90 --> Samsung nf210 / ideos s7 slim / e90 --> Samsung nf210/ ideos s7slim/ 6310i

(#10376) zolcsy1974


zolcsy1974
csendes tag

mazin Kollégával kéne vigyázni,
(Bonyhád, Móra u 2. 7150
mazinfreakingout@citromail.hu)
adtam el neki egy 13.6-os HDD-t, melyet postai úton feladtam. Abban állapodtunk meg, hogy küldi a pénzt, és a postaköltség felét fizeti, ami azóta sem jött meg. Ennek már vagy 1 éve.
Bár ahogy látom, utolsó feltűnése : 2008-05-08 13:47

Írtam neki priviket, mailokat, semmire nem válaszolt. A HDD 1,5k-ért adtam neki.
Kár volt ezért a kis összegért sumákolni.

[ Szerkesztve ]

(#10377) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

djtoomi újra akcióban.. Krumpliszsak néven.

[ Szerkesztve ]

(#10380) Bordoi


Bordoi
őstag

Cayman Azt eltudnám érni valahogyan nálad, hogy elolvasd a topik első hozzászólását?

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10381) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

Trencso
Tegnapi napon fixáltunk egy találkozót ma reggel 9 órára. Egy ilyet vitt volna, olcsóbb kivitelben.
8:57-től 9:15-ig vártam rá. Mivel az adatlapja üres, így a telefonszáma nem volt meg. Nem gondoltam, hogy egy általa megadott időpont esetén el kellett volna kérnem, hiszen a megbeszélt időpontban a megbeszélt helyre mindenképp el tudtam jutni.

Netközelbe érve látom, írt egy privátot a megbeszélt találkozó előtt 9 perccel, hogy lebetegedett, nem ment dolgozni, nem tud jönni. :F Értelemszerűen esélyem sem volt, hogy találkozó előtt elolvassam.
Adatlapom kitöltve, telefonszámom a regisztráció óta látható. 24 órában elérhető vagyok. Nem hívott.

Őszintén szólva nem a 2 vonaljegy ára zavar a legjobban, hanem az, hogy még véletlenül sem jelzett olyan módon, hogy azt ne utólag tudjam meg.

Pont.
Fekete.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#10382) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Minek adok/adunk itt feketét valakinek, ha nem kapja meg? :U
[A fekete], és ha ide beírjátok, hogy hadtest, akkor csak a 3 pozitív hozzászólás látszik: [PH! megbízhatóság].

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#10383) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Történt velem egy eset tegnap este, amire én legszívesebben fekete pontot adnék, de nem tudom, hogy itt ezért jár-e.
Tegnap kinéztem egy hirdetést, miszerint eladó 2 Xbox játékszoftver 3000 Ft-ért. Rá is írtam az emberünkre, hogy engem érdekelne a dolog és hogy megvan-e még neki. Írta, hogy még megvan. Kérdeztem mikor lehetne érte menni. Mondott egy hétfői időpontot Örs vezér terén, de nem volt jó az időpont. Kérdezte hogy nekem mikor jó hétfőn. Én írtam egyet és kérdeztem hogy ez neki jó lesz-e. Erre este kapom az üzit: "Bocsi, de elkeltek ma a játékok!"

Szerintem ennél aljasabb dolog nem nagyon van! De hát Ti ítéljétek meg, hogy ezért jár-e valami.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#10389) zseni78


zseni78
csendes tag

FlashR kollegának egy fekete pont...

megvett töllem egy nokia n82-tipusú telefont..
másnap odaérkezzett a csomag hozzá..nem vette át..
megadott egy 70-es mobilszámot amin hivtam és nem lehettett elérni..
utánna néztem a az adatlapjának és addigra megváltoztatta a telo számát..20-ra..
azon elértem és nem győzött magyarázkodni hogy nem érkezett meg a csomag hozzá..
de én elmentem a postára és a csomag ott volt már másnap nálluk..
és aztán hétfőn irja nekem hogy bement a postára és belenézett a csomagba hogy mit kültem neki..
azt mongya nem teccett neki a telefon és nem vette fel a csomagot...
most meg várhatok rá 10-napot mire vissza kapom
vagy még többet...
azt ajánlom mindenkinek hogy ezzel az emberkével ne üzleteljen senki csak szeméjessen..
mert már ez nem az első alkalma..
hogy nem ir a privátüzenetére választ pedigg ott van...
ugyhogy vigyázzatok vele azt javaslom... :R
üdv...

(#10392) FlashR válasza zseni78 (#10389) üzenetére


FlashR
tag

Hát ez kész röhej :DDD
Kedves zseni78! Azt is tedd hozzá,hogy egy Nokia N82 replikát akartál rámsózni és még jó hogy belenéztem a csomagba :U
Volt már néhány üzletem itt ph-n de eddig ilyen nem fordult elő! Kérném hogy a feketepontot ne regisztrálják. :R

300 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#10393) Oczu válasza FlashR (#10392) üzenetére


Oczu
senior tag

evvel azt akarod mondani, hogy egy demó készüléket kaptál? A replica utánzatot jelent, ha angolul gondolkodom

(#10394) zseni78


zseni78
csendes tag

NYUGOTTAN LEHET REGISZTRÁLNI A FEKETE PONTOT NEKI :K
MIVEL ÜZLETELÉS SORÁN NEM LETT ELTAGADVA TÖLLE SEMMI..
AMIT KÉRDEZETT ÉN MEGATTAM A VÁLASZT UGYHOGY NEM TUDOM MIT SZIVOZIK ITT EZ A SZEMÉLY NAGYON VIGYÁZZATOK RÁ AJÁNLOM...
ANYIT KÉRDEZETT HOGY MADE IN FINLAND ...
ÉS TERMÉSZETESEN AZ... :K
ÉS MEGTETTEM A MEGFELELŐ LÉPÉSEKET A MAI NAPON A POSTÁN..
UGYHOGY EBBŐL SAJNOS KÁRTÉRITÉSI ÜGYLESSZ... :R
ÉS KI TUGYA HOGY A CSOMAGBA MI FOG VISSZA JÖNNI HOZZÁM... :O
AZ BISZTOS HOGY AMIT MEGBESZÉLTÜMK AZT KÜLTEM...
UGYHOGY KÉSZÜJJETEK A POSTÁVAL EGGYÜTT A KÖVETKEZMÉNYEKRE... :K

(#10395) zseni78


zseni78
csendes tag

JA ÉS Oczu NE HARAGUGY DE A SZAVAIDBOL KIVESZEM HOGY NEM NEKEM HISZEL.. :N
CSAK AZÉRT MERT UJONC VAGYOK???
ÖNEKI MÁR NEM AZ ELSŐ ALKALMA VOLT EZ NÉZZ UTÁNNA LÉGYSZIVES... :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.