Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10202) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Életem első fekete pontját [Pocok9b] kapja tőlem! Annyi a tétel, hogy volt egy notebook-om eladó és egy komplett PC cserét hajtottunk végre. Ő eljött és megvolt a csere. Eddig szép és jó, DE mondta, hogy nem tudta, hozni a gari papírokat, mert ő Miskolcról jött és a papírok Debrecenben vannak és sok lett volna az úti költség, ha bemennek, így elküldi majd postán. Ez volt február 14-én. Február 23-án ráírtam, hogy mi van és mondta, hogy 25-én küldi! Hát azóta is küldi! :((( Azóta 3 mail-re nem válaszolt és tegnap próbáltam hívni, de nem vette fel a telefont! Sajnos balga mód én csak a piros pontjait néztem, amiből van neki 20 db.(!) :U
Pocok9b: Pontosan az vagy, ami az aláírásomban szerepel! <--- Mondjuk ezt úgyse olvasod el, mert még a PH!-ra se tolod fel a képed! :W

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#10204) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

tucsok.6 nagy fekete pontot kap tőlem.És senkinek sem ajánlom.
Megbízhatatlan, kamus, stb.
Story:
Notit kerestem és rám privizett,hogy ő eladná az övét nekem.A távolság miatt szóltam,hogy csak 1 hét múlva tudom átvenni.Megígérte (privátban is és telefonon is),hogy félrerakja addig.
Ez múlthét pénteken történt,azóta írtam neki itt PH-n szerdán,hogy ugye meg van még a noti?Erre nem reagált, csütörtökön felhívtam és mondta,hogy még megvan és akkor hétvégén nyélbe is üthetjük az üzletet.
Én pénteken eljöttem Kecskemétre és hívtam,nem vette fel,kb 5x kerestem pénteken és 4x szombaton,amikor is kaptam 1 smst tőle,hogy annyira megszerette a notit,hogy már nem akarja eladni.
Én kölcsön autóval jöttem el,mert az enyém szervízben volt.
Kérdem én, csütörtökön nem tudott volna szólni?Vagy amikor már tudta,hogy nem adja el?Gerinctelenségnek tartom,hogy a telefont sem volt képes felvenni.
Ennyi lett volna.
Üdv all!

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#10207) simonzé


simonzé
addikt

Smes222 cimbora egy tunert hirdetett, amiből - minő fájdalom - hiányzott egy USB-s (printer)kábel. Ez persze már csak az utalás után derült ki. Ma már tudom hogy ugyanezt hazudta Mcl*** fórumtársnak is. Előbb azt kértük kb egy időben, de egymásról mit sem sejtve hogy küldje anélkül, de nem küldte. Aztán a pénzt kértük, két hete azt sem küldi, viszont törölte az adatlapját.
Milyen jó hogy van FSCapture a gépemen, amivel minden partner adatlapját kifotózom már az utalás előtt...
Na most a "megbeszélés" fázisában vagyunk, de senkinek sem ajánlom a partnert.

[ Módosította: Bordoi ]

I don't fit in. I fit out.

(#10208) (Darkwood) válasza (Darkwood) (#10202) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Most kaptam egy SMS-t, hogy ne haragudjak hétfőn küldi! Na majd meglátjuk...! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#10209) tib0512


tib0512
csendes tag

Üdv mindenkinek! :(((
Csak egy észrevétel,hogy mindenki tartsa magát távol snoopy43-tól alias Ninusz Róbert,alias snoopy43@freemail.hu.Teljesen megbízhatattlan,átverős,kiszámíthatattlan,hazudozó.Négyszer beszéltünk meg időpontot,hogy jön és elcseréli velem a laptopját a gépemre,többször kellett az egész családi programot átszervezni.A "gyökér" csak ebbe nem gondolt bele,hogy egy szóval is megmondhatná:-bocs nem érdekel.Vigyázzatok vele,mert nem minden arany,ami fénylik!
Természetesen újonc és remélem nem zavar több vizet egy ilyen elmebeteg ezen a számomra jól bevált oldalon. :(

PEACE mindenkinek! :W

(#10210) scope2007


scope2007
addikt

pzRRRR emberkével is vigyázni kell...
1hónapja átutaltam neki a pénzt és még sehol nincs a csomag..

77. pm üzenetnél járunk azóta.. de nem igazán erőlteti meg magát hogy a csomag ideérjen, vagy akár a pénzemet visszaküldje

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#10211) Tibcso


Tibcso
csendes tag

agicsilles14 is legyen Tabu!!! Küldött egy "integrált" vga-t, a meghírdetett 7600gt helyett! A hangjából itélve még nagyon gyerek. Tehát innét üzenem neki, hogy találjon magának másik játszótársat!!!

(#10212) shift+ő


shift+ő
senior tag

jocofeco is szerzett nálam egy fekete pontot, megegyeztünk egy általa eladni kívánt konfiggal kapcsolatban. Próbáltam hívni nem értem el, az ő hibájából. Amikor sikerült beszélnünk, mondta hogy van más érdeklődő de fenntartja nekem a gépet, és mégsem, felhívott hogy eladja másnak. :W

Ha nem így történt, és normális magyarázatot kapok, akkor semmis a dolog.

Anyagi károm ugyan nem keletkezett, de kezdhettem a keresgélést újból, apósom névnapjára szántam a cuccot. :W

(#10214) Jocofeco válasza shift+ő (#10212) üzenetére


Jocofeco
tag

Normális magyarázat:
- helybe jöttek érte
- többet adtak érte
- előbb mint te
- nekem ez így 100% volt

Egyébként nem kívánok foglalkozni ezzel tovább, és kérlek telefonon se hívj.

Joc

U.I.: valóban nem tudtál elérni telefonon, de ha jól emlékszem azért hívtál volna, hogy elmond nem jössz érte....ennyi

(#10215) Bordoi


Bordoi
őstag

Ismételten megkérek mindenkit, hogy olvassa el a topik első hozzászólását!!

Az esetleges vitákat itt intézzétek.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#10216) orkester


orkester
senior tag

Akkor egy türelmes moderátort kérnék, nézze át ezeket:
#10045, #10050, #10057, #10083, #10088és #10091 - ez talán macerásabb, #10093, #10095, #10099, #10101, #10104, #10110, #10112, #10114, #10115, #10124 és #10145, #10125, #10128, #10131 és #10189, #10158 - az értékelt már beleegyezett, #10168, #10172, #10174, #10175, #10177, #10188, #10189, #10192 - az értékelt beleegyezett, #10195, #10196, #10199, #10200, #10202 - erre még várjunk, #10204, #10207, #10210, #10211

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#10217) hyster


hyster
csendes tag

ma megérkezett a telefon de megérdemli a kolega a feketepontot mert enyhénszólva se mondható jónak
erről van szó
ja és bármit mondott 5.én adta fel

[ Szerkesztve ]

(#10218) juhig12


juhig12
tag

Üdvözlet fórumtársak!
Nem gondolja az ember, de ha egyszer őt is utoléri egy csaló. Énis így voltam, aztán jött Jym
Megbeszéltünk egy mobil cserét. Konkrétan volt egy SW hibás SE p1-em gyönyörű állapotban, egy headsettel és egy töltővel. Mondta hogy neki van egy karcmentes w950-e és hogy nem cserélek -e. belementem. óriási hiba volt. Ma kapom meg, azt a kis csomagot, amit 2 héttel ezelőtt kellett volna megkapjak.Kibontom és benne van egy darabokra tört, w950, egy darab töltővel. Amikor adott volna hozzá tartozékokat is. (bár nem ez a fő problem)
Szóval 2 hetet vártam egy ilyen fostaligára. Elmegyek a rendőrségre és megbirizgálom a srác heréjét egy harapófogóval. Meglátjuk, hogy mennyire örül neki.... kérnék neki egy FEKETE PONTOT.
üdv

(#10219) Foglalt név válasza orkester (#10216) üzenetére


Foglalt név
addikt

Mehet:
#10045, #10104, #10110, #10112, #10124 és #10145, #10125, #10128, #10131, #10189, #10168, #10172, #10174, #10175, #10188, #10192

Az újakkal várjunk még egy picit.

(#10220) (Darkwood) válasza Foglalt név (#10219) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Igen, az enyémmel is várjunk, mert ma felhívtam és azt mondta, hogy ma küldte el. Elméletileg csütörtökön vagy pénteken érkezik, persze ha nem fikció volt az állítása! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#10222) szmolcsi

Hy!!
Én is beléptem az átvertek táborába sajnos a "rendes" kollega [-Dev-]
,vetem tőle egy számitógépet [link] ami meg is jött szépen de némi változással.
Ami kimaradt a gépből:
-Csak 1gb ram volt a gépben.
-Wifi kari,ezt benne sem volt.
-a vidi kari 256mb-os@512-helyet.
A gépet 09,02,13-vettem a hiányzó alkatrészek miatt reklamáltam is,amiről biztosított az eladó hogy rendezni fogja,ez a mai napig nem történt meg már állítólag kétszer postázta de mindig vissza megy hozzá a csomag,érdekes mástól ideér,postai feladó-t nem tud mutatni,
jah és most a legújabbak:
1.Ne magyarázzak mert így is jól jártam a gépel.
2.Megkaptam a csomagot csak megint le akarom húzni....nah paff!!
Ő szerinte nem ért anyagi kár,szerintem igen jogos a fekete,THX... :R

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#10223) -Dev- válasza szmolcsi (#10222) üzenetére


-Dev-
csendes tag

Sziasztok
hát aki a csaló itt az szmolcsi elküldtem neki a gépet ahogy hírdettem csak a Wifi kártya hiányzott belőle ez tény és való.A többi minden ugyan az volt amit leírtam megkapta a gépet utána írt hogy küldjek neki vissza pénzt mert nem az van benne amit írtam én mondtam is hogy a Wifi kártya télleg itt maradt azt postázni fogom amit meg is tettem már kb 1 másfél hete amit ő álítolag nem kapott meg de szerintem már bent a gépbe szerintem ilyen nincs hogy nem kapja meg akkor vissza küldték volna hozzám.
Tehát mindenki vigyázzon vele volt ár itt több üzletem és eddig semmi gond nem volt de most egy 1-2 ezer Forintos dologgal akarok elrontani a nevem itt.Nem tudom miért talált ki ilyeneket hogy ez nincs az nincs gondolom utloag megbánta hogy vett 1 gépet és vissza akart csinálni valamit belőle

(#10224) szmolcsi válasza -Dev- (#10223) üzenetére

Miért is állítanék valótlant,mert te 23éves vagy én meg 30,neked 1pirosad nekem 20van hogy is van ez ki a csaló ki hitegeti a másikat hol a feladóvevény?A számitógép ára utalása után kit nem lehetett soha többet felhívni,6k-t kértem tőled ami teljesen korrekt a hiányzó dolgok-ért.
Enyire vagyok csaló hazug!!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#10225) -Dev- válasza szmolcsi (#10224) üzenetére


-Dev-
csendes tag

mondtam nincs feladó vevény mert beleraktam 2 buborékos levélbe és nem kaptam semmi papírt.Hát azért olvastam itt rosszat is rólad.

(#10226) Oczu válasza -Dev- (#10225) üzenetére


Oczu
senior tag

folytatás itt, s a válaszom is [link]

(#10227) Cobi


Cobi
csendes tag

Feketepont Mr. Gettoman -nak. Előre utaltam, de a cucc nem jött, bár mindenféle kifogással, hazudozott, hogy feladta.
A végén rendőrségi feljelentést kilátásba-helyezésére visszautalta a pénzt. 1 hónapos műsor volt. 16 éves, többnek adta ki magát és persze más névről dicsérgette magát.
Sunage -é is a feketepont, mivel Mr.Gettoman - Sunage ugyanaz a személy :Y

[ Szerkesztve ]

(#10228) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Feketepont jár [link] nakos -nak is.

A terméket mondtam,hogy megveszem majd elérhetetlené válik ,később meg nem hajlandó eladni.Telefonon vettem fel vele a kapcsolatot mivel üzenetekre nem válaszol.Majd miután én járok utána,hogy adhatná fel a kivánt terméket vagy esetlegesen várok több napot is visszalép és nem aktuálisnak jelenti ki.

Ez a hozzáálás szerintem elfogadhatatlan. A korábbi pozítiv jelzéseknél azt hittem megbízható,de ennek az ellenkezője derült ki.
:W

[ Szerkesztve ]

(#10229) Router


Router
őstag

Sziasztok!

Első feketepontot tőlem: Wictor kapja.

Tavaj áprilisban volt (lett volna) vele egy üzletem miszerint két telefont cseréltünk volna értékegyeztetéssel. Mivel ő nem tudott átjönni kecskemétre így én utaztam át telefonos egyeztetés után 1 órával kiskunfélegyházára. Mikor odaértem akkor már nem vette fel a telefont csak 3-adjára és akkor és csak az édesanyja arra hivatkozva, hogy a srácot hagyjam békén mert hirtelen belázasodott és orvosnál vannak. Erre mondtam, hogy ezt erősen kétlem mert fél órája még makk egészséges volt a srác de ha mégis így van akkor hozza le a telefont és elcserélem vele... Azt nem lehet hagyjam békén őket!

Innentől ment a fogszívás mert elcsesztem egy egész délutánt + utiköltség. Másnap jött a rpivát üzenet:
Kiléptem egy életre a Mobilarénáról! Mostmár örülhetsz! Amúgy elvitték ma délután 12000-be a 6131-et kp-ra, és én meg találtam egy 6600-át 6e-be... Úgyhogy... Örülök, hogy nem mentem bele ebbe a szar üzletbe!!! Szevasz!

Gyanítom, hogy a srác nem lehet több 14-15 évesnél és nem igazán korrekt.

Csak azért írtam mert az apróhirdetések között megint felfedeztem a hirdetését és gondoltam, hogy mások is járhatnak így ha vele üzletelnek. :(((

www.reballing.hu/forum

(#10230) (Darkwood) válasza (Darkwood) (#10220) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nem kaptam semmi! Egész végig hazudott! Most már egyértelmű, hogy miért nem utánvétellel küldte, pedig mondtam neki, hogy abba küldje és én kifizetem! Jár a fekete pont [Pocok9b]-nek!
Ja és még valami: Az aláírásában sajnos kihagyta a nem szócskát az érdemes szó előtt! :W

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#10231) kicsitoth93


kicsitoth93
csendes tag

Üdv!Sajnos be kell ajánlanom egy feketepontra: anzo kollegát..mivel..megegyeztünk egy cserében...nos..megbeszéltünk mindent...úgy volt hogy ő érkzik errefele a héten..na ez nemtörtént meg..(hétközben 4privátot írtam neki de nincs válasz)...eztán bátorkodtam felhívni....mire bejelentette hogy tárgytalan az üzlet....az egész hetem elment fölöslegbe...ráadásul minden más oldalról is levettem a hirdetést..feleslegesen...Ezért nem nagyot..de Feketepontot neki! :( :((( Üdv

[ Szerkesztve ]

(#10235) afro9


afro9
tag

Nagyon rossz tapasztalatom volt skytrance -szel. Átvert, ráadásul hazudott is, utána pedig eltűnt. ÓRIÁSI FEKETE PONT!

A átvételnél ellenőriztem csomag a tartalmát, kinyitottam, átnéztem, de tele volt rakva szivaccsal és kartonnal, ami eredetileg a gépet védte. A kis memóriakártyát így nem láttam, és azt hittem, hogy csak beleesett az aljára, és gondoltam csak ezért nem fogom szétszedni még jobban. Direkt megkérdeztem: "Ugye a memória is benne van?". Válasz: "Persze."
Otthon kiborítottam, és természetesen nem volt benne. Rögtön írtam neki, hogy valószínűleg nála maradt. Kaptam a választ, hogy: "lehetséges, de majd megnézi, és sry". Reménykedtem, hogy milyen jó fej, biztos tényleg csak otthon hagyta.
Azóta nem válaszolt, pedig írtam neki fél tucat üzenetet, és láttam hogy belépett. Írtam neki mailt is. Semmi válasz. Felszívódott, a memóriakártyával együtt, amit kifizettem!

Itt szeretném feltenni a kérdést: a letiltás a privát üzeneteknél mit eredményez? Lehetséges, hogy letiltott és ezét nem látom hogy belép?

(#10238) Oczu válasza Foglalt név (#10219) üzenetére


Oczu
senior tag

Ezen jóváhagyások alapján a lista frissítve a #10219-es HSZ-ig

(#10239) Kaics


Kaics
tag

Fekete ponttal jutalmazom laszlo1218 újoncot, mert napokon keresztül egyezkedtünk egy erősítőről, majd a sikeres megegyezést követően az üzlet nyélbe ütése előtti nap délutánján mondta vissza egy jobb ajánlatra hivatkozással.

Magyarázatot nem kaptam, de már nem is érdekel!

Inkorrektnek tartom, mert órákat vett el az időmből és feleslegesen pazarolta az energiámat. Nem beszélve az utánajárásról, ami a készülék javítását illeti.

Minden esélyt megadtam neki újonc létére. Úgy érzem ezzel a hozzáállással nem fogja itt sokáig húzni.

(#10240) Daemon09 válasza Daemon09 (#9878) üzenetére


Daemon09
őstag

Visszavonnám LA88 kollégának adott fekete pontot, mert sikerült megoldanunk a dolgot. Korrekt volt és kompenzálta a dolgokat.

(#10242) Police32 válasza kirkri (#1) üzenetére


Police32
csendes tag

Sziasztok sanros vele nagyon de nagyon vigyázzatok!!!!!!Cserénk lett volna feladtuk egymásnak a telefonokat ő egy üres dobozt küldött benne egy adatkábellal és egy levéllel hogy majd feladja meg bla bla bla felis van jelentve...!!Még szerencse hogy nagyonkorán hozták ki és még letudtam stoppoltatni rendőrséggel a csomagomat amit még neki nem kézbesítettek most jöttem haza a rendőrségről..!!Majdnem repült egy 50 ezres teló...!Vigyázzatok vele nagyon gyerekek!Szerencsém volt de lehet másnak nem lesz!Majd a fejleményekről tájékoztatlak titeket!Üdv minden jót! :R

[ Szerkesztve ]

(#10243) g@bo


g@bo
nagyúr

nem ajánlom kraken fórumtársat az üzletelésre.

processzor csere végett érdeklődött, a mai napot jelölte meg lehetséges napnak, persze egész nap lapított, végül kérdésemre kibökte, meggondolta magát.

komolytalan fórumozó. :(((

(#10244) joshua7


joshua7
veterán

soviet80
Nem károsított meg, így nem fekete, csak hogy ilyen is van... Kétszer írtam cuccára, h viszem, erre eladta végül másnak, ami még okés(?), de válaszra sem méltat azóta, ami viszont kissé kiveri a biztosítékot.

Semper Fi

(#10245) gxyb


gxyb
aktív tag

Nem ajánlom badyka nevű társunkat!
Elvileg 2009-03-10-én (ami már egy hete volt) feladott nekem egy routert ami még azóta sem ért ide! Két napig hitegetett, hogy feladta és reméli hamar megkapom stb...A srác 2009-03-12-én lépett be utoljára, hiába keresem semmi válasz! Nem bírom felfogni mi a f...ért nem bír írni valaki legalább két szót, hogy bocs mégsem vagy hasonló!
Nekem sürgős lett volna, ha szól időben (vagy legalább nyög valamit) nem várok egy hetet feleslegesen!
Egyszóval kár nem ért, fekete pontot így nem kérhetek, de nagyon feldühített, gondoltam megosztom veletek!

(#10247) juhig12


juhig12
tag

Adnék redzsikének egy nagy feketepontot. Meg lett beszélve, hogy elküldi a mobilt és vártam rá. Jön az üzenet, hogy nincs pénze(annyi, hogy feladjon egy rohadt csomagot), de majd ha lesz, akkor küldi. Leírtam, hogy lefoglalom akkor. Azt mondta, hogy rendben, nem fogja eladni. Most látom a képét. Ez egy 14 (állítása szerint, szerintem 10) éves kisfiú. Írom neki, most kb 5 nap távlatából, hogy hol a mobil, erre már elcserélte egy p900-ra. Namondom. :@ Ilyen hozzáállással nem le legyen itt kéremszépen. Most megint nézhetek mobilt.. Szuper... Csak annyit kértem, ha mégse lenne okés az üzlet, akkor küldjön egy rohadt privátot..
FEKETEPONTOT neki

(#10249) Oczu


Oczu
senior tag

FIGYELEM!!!

Amennyiben valakit bejelentetek ebbe a topic-ba, privátban jelezzétek neki is. Ha ennek ellenére sem jelentkezik , a mi dolgunkat is megkönnyíti a döntésben :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.