Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11192) EmberXY válasza Genius007 (#11191) üzenetére


EmberXY
addikt

"XY embertől...." , már megijedtem, hogy én vagyok... :)
Természetesen a félreértések elkerülése érdekében nem én vagyok az érintett, csak hozzászólni szeretnék.

Sajnos úgy tűnik, hogy tényleg otthagyhatja a postás bizonyos esetben az ajánlott küldeményt..:

"Ajánlott különszolgáltatással feladott küldemény akkor kézbesíthető levélszekrény útján, ha a címzettnek, illetve meghatalmazottjának, helyettes átvevőjének történő személyes kézbesítési kísérlet eredménytelen volt, és a címhelyen a 15. §-ban foglaltaknak megfelelő levélszekrény található."

Ezek ismeretében van rá esély, hogy valóban otthagyta a levélszekrényben, és valaki kivette, én már jártam igy levéllel, bár az nem volt ajánlott..
Az már más kérdés, hogy mennyire volt eredménytelen a kézbesitési kisérlet... Erről a kézbesitő tud majd nyilatkozni, ha előkerül....
Ha a kézbesitő végezte a munkáját, és nem követett el hibát, esetleg súlyos hibát (bár fura, hogy az adott hölgy sem volt már bent, senki nem tudott semmit, és a kézbesitő sem jelent meg a megadott időben), akkor csak igy tűnhetett el.
Javaslom, hogy hétfőn mindenképpen járj utána a dolgoknak...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.