Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10335) vatomi


vatomi
aktív tag

Fekete pont MR.processor számára. Sok telefont hirdet itt, Pécsett a Budai Vám Tesco üzletében tart fent egy kis lyukat a balekoknak. Jelentkeztem egy E66 hirdetésére, amit itt a Ph-n adott fel, személyes átvételben egyeztünk meg - nekem ez oda-vissza 100km durván. A tuti telefonnak természetesen nem volt meg a garjegye, brutál ramaty állapotban volt - amiről persze egy szó sem esett a telefonban - és a kipróbálás során derült ki, hogy az egyik hangerőszabályzója sem működik. Mivel lukra futottam, kinéztem gyorsan magamnak egy elég jó állapotban levő N85-öt. Alaposan leteszteltem, garjegy ehhez sem volt, de egy számlát irattam velük és kaptam is egy ígéretet, hogy ha máshogy nem megy, vállalnak minden garanciát de amúgy a "Nokiába nem kell a papír". Itthon fedeztem fel, hogy sajna a fényképeknél valami 2 pötty van a képeken és videókon, de nem kívűlről a takarólencse felől koszos. Rákérdeztem a kaposvári Nokiában, megnézték, magyar garis de a garanciapapír nélkül nem küldik sehova, merthogy a kamera hibás, helyben ez nem megy. Hívtam, kinyomta majd fel sem vette végül írtam neki privátot és megfenyegettem, hogy beírok ebbe a topikba róla, a válasz csak ennyi volt:
MR.processor
(újonc)mi a telefonnal a problem?irni meg.mert nem volt semmi amit észleltem volna.nyugodtan irj ezt itt szeretik .

Egy ígéret még jött, hogy akkor inkább előkeríti a papírjait, de 3 napja csend! Nehogy másokat is megvezessen, inkább ne adjon el semmit. Majd beírok a Pécs topikba is! 90ezer volt a teló, ennyiért már nem elvárom, hogy nem legyen ilyen hibája!!! :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.