Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10338) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

maizlg@fibermail.hu
Maizl Gábor

PH-s nickjét nem tudom, de hátha valaki az itt leírt adatokra keres rá a topikban.
Az "úriember" március 22-én írt egy e-mail-t erre a hirdetésre, amikor még 35k-ért volt fent. Közölte, hogy 32k-t tudna érte adni, bajai, és egy héten belül jön fel úgyis Pestre, próba után meg is venné.
Mivel nem az én tulajdonom a lejátszó, így írtam neki, hogy megkérdezem a tulajt, majd ezt meg is tettem, és közöltem vele, hogy rendben, vihető 32k-ért (ekkor már volt egy PH-s is, aki a hozzászólásokban írta, hogy 30k-ért elvinné).
Március 23-án elkérte a telefonszámom, amin elérhet a részletek tisztázása végett. Megadtam.
Március 28-ig csend, akkor írtam neki, hogy 1 hete azt mondta, egy héten belül jön fel, mégsem jelzett.
29-én visszaírt, hogy aktuális még, határidős munkája van, de április 2-án vagy 3-án várható az érkezése, és majd hív.
Április 3-án írtam neki, hogy mi a helyzet, nem írt és nem hívott, aktuális-e még, jöhet estig is.
Azóta sem jött semmi válasz. Közben a hirdetésben érdeklődő Apache27 kollégának már úgy néz ki, nem aktuális.

Közvetlen anyagi károm nem keletkezett, fekete nem jár neki, de ezek után a netre feltett "Magamról - Sváb vagyok (a gyengébbek kedvéért: a magyarországi német kisebbség) - német szinte minden tekintetben – becsületesség, hazaszeretet, munkaszeretet, fegyelem ..." szövegen csak nevetni lehet. :(

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.