Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Busterftw


Busterftw
veterán

Sajnos nem a COVID tett be neki, egyszeruen mar mas idoket elunk, eljart a formatum felett az ido.
A kiadok/fejelsztok megtartjak a sajat kis bemutatojukat, tobb embert ernek el vele.

De annak sem lattam ertelmet az utobbi evekben, hogy a kiadok beboffentettek 2 homalyos trailert egy coming soon-nal, aztan 4-7 ev mulva talan kaptal egy jatekot.

Teljesen ertheto lepes.

(#2) [Prolixus] válasza Busterftw (#1) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Szerintem nem erről van szó egyáltalán leginkább. A Jeff Keighly féle show például egyre népszerűbb. Nem, itt arról van szó hogy az E3 mögött álló cég egy dilettáns clusterfuck, hibát hibára és idiótább döntést idiótább döntésre halmozott, és a nagy szereplők jobbnak látták nem részt venni ebben tovább.

Valaki elkezdte, utána már csak kaszkádfolyamat. A Microsoft konkrétan az E3 időpontjában, az E3 helyszínén (csak egy csarnokkal arrébb) fog nyomulni,

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#3) TESCO-Zsömle válasza [Prolixus] (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

"A Microsoft konkrétan az E3 időpontjában, az E3 helyszínén (csak egy csarnokkal arrébb) fog nyomulni."

És lassan a fél játékipar felvásárlása után már csak jogi okokból nem hívhatják a rendezvényüket E3-nak. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Ugyan soha nem voltam az, aki élőben akarta nézni az európai idő szerint éjjel és hajnalban leadott konferencia showkat, de attól még az összefoglalókat szívesen olvasgattam. Kíváncsi vagyok, hogy mi lehetett a valódi indok, hogy a kiadók szépen, sorban kihátráltak a rendezvényről. Lehet anyagi értelemben túl sokat kértek a szervezők tőlük, és ez már (vagy most a recesszió elején/idején?) nem érte volna meg nekik?

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#5) Heroes fan válasza Busterftw (#1) üzenetére


Heroes fan
őstag

Pedig még ezrek halnak bele a kovidba.

(#6) nubreed


nubreed
veterán

Mondjuk a Ubisoftnak sokkal nagyobb bajai is vannak, hogy az E3 -al foglalkozzanak.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#7) k-adi válasza [Prolixus] (#2) üzenetére


k-adi
nagyúr

RIP E3

Lehet hogy szar volt a formátum, stb. de én szerettem azokat az időket, amikor tudtam, hogy nyáron jön az E3, a sok bejelentés egyhelyen stb... most meg 10 féle dátum, stb.. nem jó ez így... jobb volt, mikor egyszerre voltak a bejelentések 2-3 napon át, sokkal könnyebb volt követni

(#8) [Prolixus] válasza k-adi (#7) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A Summer Game Fest át fogja venni a helyét, az lesz az új E3. Szóval meg lesz amit akarsz, nagyjából, csak egy sokkal kevésbé shitty szervező céggel. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9) k-adi válasza [Prolixus] (#8) üzenetére


k-adi
nagyúr

akkor jo :) ezek szerint szépen kinőtte magát Geoff Keighley féle csapat..?

akkor nyugodtan várhatom oriic szokásos összesítőjét :D ;)

már csak pár hónap és jön is
Summer Game Fest 2023 is scheduled to go live on June 8, 2023

[ Szerkesztve ]

(#10) [Prolixus] válasza k-adi (#9) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mármint idővel :D Igen, egyre népszerűbb, szerintem 2-3 év múlva már E3 ekvivalens lesz nagyjából, bár a régi E3 méretét valszeg soha semmi nem fogja már elérni ebben az online világban.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#11) nanocry


nanocry
tag

Electronics Entertainment Ended, a halál háom E-je.. :DDD

(#12) GreatL


GreatL
őstag

Nem baj... utoljára IFABO-n voltam számtekvásáron, ott is voltak játékbemutatók, ilyesmik. Nem kell ma már ez. Új bejelentésekből meg minden napra jut 10.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#13) melega válasza [Prolixus] (#2) üzenetére


melega
őstag

Ami onnan érdekelne lesz e valami bemutató a Dragon Age Dreadwolfról, vagy a Wonder Woman játékról a Microsoft showján.
Mindkettő előrendelt.

A másik ami érdekel az Ubisoft bemutatója 2023.06.212.
Bemutatűásra kerül e valami az új Splin ter Cell remakből?

Ennyi

(#14) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Meg a BG 2

(#15) Gergello


Gergello
addikt

Lőttek ennek a rendezvénynek

(#16) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Nem is baj, tele volt baromsággal a koronavírus előtti utolsó évében.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.