Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AMDpower/


AMDpower/
aktív tag

Szóval ide nyitottam topicot itt remélem nemzavar senkit , szóval egy szabvány jólbevált adás-vételit keresek..., jó mailben is vagy esetleg msn-en csak legyen lehetőleg holnapig:)

(#2) tomcsi23 válasza AMDpower/ (#1) üzenetére


tomcsi23
veterán

Gugli-ig sem tudtál eljutni?

Bővebben: link

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3) Sick Boy válasza tomcsi23 (#2) üzenetére


Sick Boy
őstag

az első 50 találat ingatlan, vagy autó adásvételi...
nekem is kellene egy, teljesen átlagos cucc (CD-jogtárban sem találtam sajna...)
amnit pölö számtech alkatrészek adásvételénél lehetne felhasználni... :)
tud valaki?

[kép]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#4) Azazello-


Azazello-
senior tag

sziasztok!

ma lesz az elso alkalom, hogy veszek valamit a PH-n keresztul, es szeretnek adas-veteli szerzodest irni, csak nemtudom, hogy miket is kell beleirni..
akinek esetleg van tapasztalata, esetlev van kesz adas-veteli szerzodese szamtech alkatreszrol es elkuldene nekem azt nagyon megkoszonnem.

surgos lenne a dolog ma olyan 3-4 oraig kellene!!

thx elore is!

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#5) Azazello-


Azazello-
senior tag

MSN: szoliver@msn.com
e-mail cimem: oliver@zencomputer.hu
telefonszam: 70/336 0622

barmelyiken megtalaltok!

THX!

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#6) Azazello-


Azazello-
senior tag

UP! mert fontos... :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#7) Azazello-


Azazello-
senior tag

UP! HELP!

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#8) Azazello-


Azazello-
senior tag

:F

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#9) Woodslave válasza Azazello- (#8) üzenetére


Woodslave
nagyúr

www.magyarorszag.hu
Keresőbe adásvétel
ment egy mail.

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10) Azazello- válasza Woodslave (#9) üzenetére


Azazello-
senior tag

koszonom szepen! megkaptam.

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#11) Woodslave válasza Azazello- (#10) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ha esetleg vmi speciális kell, irjatok nyugodtan. Ph-s áron(ingyér) megcsinálom. Végülis ez a szakmám vagy mi.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#12) süti5 válasza Woodslave (#11) üzenetére


süti5
őstag

Jogiforumon is ilyen néven vagy?:)

(#13) Sipi válasza Woodslave (#11) üzenetére


Sipi
addikt

Akkor egy kérdés :) : válás esetén tényleg nem kell ügyvédi ellenjegyzés az ingó/ingatlanvagyon elosztásáról szóló papírra? (Amit férj-feleség aláír, hogy mindent elrendeztek maguk között). Gyerek nincs.

Van ennek, valamint az ingóság tételes elszámolásának (leltár, mi kihez kerül) valami standard kinézete, vagy elég az, amit fejből írtam?

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#14) Woodslave válasza süti5 (#12) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja. Bár azt a fórumot nem szeretem. Nem igazán vagyok az észosztós, mindenáron jogászkodós jogászok barátja. Igy én sem szeretem osztani az észt, meg ugye nekem sincs sok belőle, vigyázni kell rá:DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#15) Azazello-


Azazello-
senior tag

az adasveteliben szerepelnie kell, hogy mennyi gari van (az en allitasom szerint) egy termekre? abban az esetben ha nincs hozza semmilyen mas papir...
irjam bele, hogy mennyit vallalok ra? vagy, hogy nekem mennyit vallalt az adott ceg? mi van ha nem tudom a pontos datumot? kb-ra nem irhatom...:F

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#16) Woodslave válasza Sipi (#13) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ami az ingatlannyilvántartásban válzotást idéz elő (jogot keletkeztet vagy szüntet meg) sztem ahhoz kell ügyvédi v közjegyző. A bírósághoz benyújtott papírnál erre nincs szükség, formához sincs kötve,

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17) süti5 válasza Woodslave (#14) üzenetére


süti5
őstag

Ahha, én is szinte kizárólag csak olvasom azt a fórumot:)
Jelölt vagy, vagy milyen területen dolgozol?

(#18) Woodslave válasza Azazello- (#15) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez a rész van szabályozva a ptk-ban. Amúgy bele lehetne irni, hogy vállalsz pl 3 napot, aztán 6 hónap gari ha akarod.
Süti5: jelölt vagyok. Polgári iroda, főleg társasági, de csurran minden - szóval nem tudok mindent ha tévedek bocs. Te?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19) Woodslave válasza Sipi (#13) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Bár ha jobban meggondolom akkor a bíróság válást kimondó itélete alapján is megteszik a földhivatali bejegyzéseket. Szóval nem kell ügyvéd. Sztem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20) süti5 válasza Woodslave (#18) üzenetére


süti5
őstag

Egészségügyi intézményben vagyok jogász:) közalkalmazottként
Voltam egyetem alatt két ügyvédi irodánál is, nekem elég volt abból:))

(#21) Woodslave válasza süti5 (#20) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát ja. Bár gondolom Te is annyira vagy megfizetve, mint megbecsülve.:DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22) süti5 válasza Woodslave (#21) üzenetére


süti5
őstag

Jahhh:((

Itt még egy irodista is jószerével többet keres nálam.....................
Mindegy, nem ez a fő célom, de most ez sem rossz, sokat lehet tanulni...
Szívesen csinálod ezt az ügyvédes melót?

(#23) Woodslave válasza süti5 (#22) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Egyetlen dolog ami a pályán tart, hogy a szakvizsga után (mondjuk még odébb van) meg lesz a lehetőségem a saját lábamon állni (persze attól még éhenhalhatok). És akkor nem szövegel senki csak az ügyfél. Ez elég vonzó. Amúgy meg vannak jobb részei meg rosszabb részei. De ez gondolom minden szakmánál így van. Kicsit (:DDD) kevés a lóvé, de legalább nem én fizetek.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24) Sipi válasza Woodslave (#19) üzenetére


Sipi
addikt

De a válási végzéshez kell, hogy el legyen osztva az ingatlan is. Ezt pedig úgy akarom, hogy - átvállalva a további hitelfizetést és megállapodva, hogy milyen formában fizetem ki a feleségemet - az ingatlan 100%-os tulajdonosa leszek. Ráadásul, mivel ahiteleket át kell alakítani, valószínűleg be is kell, hogy jegyezzenek a tulajdoni lapra, szeretett nejemet pedig törölni. Huhh, de bonyolult...

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#25) Woodslave válasza Sipi (#24) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A csjt szerint a házasságot akkor is felbontja a bíróság, ha a közös lakástulajdon megszüntetében nincs megállapodás. De a használatában meg kel egyezni. Szerintem a bíróság előtt kötött és azt végzéssel jóváhagyott egyezség alapján is megtörénhet a tulajdonod bejegyzése. Nem ismerem a viszonyaitokat, de tényleg a legbiztosabb, ha mindent lerendeztek a bíróság előtt. Bár az az egyezség is megtámadható.
Szóval az is megoldható hogy megegyeztek hogy a lakást te használod, a házasságotokat felbontja a bíróság, aztán ''kivásárolod'' a volt nejed. Ehhez viszont már kell ügyvéd.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26) Sipi válasza Woodslave (#25) üzenetére


Sipi
addikt

Nu, akkor ez van...:(
Pont így akarom: még most megegyezni, a válóper beadása előtt, hogyan osztjuk el az ingóságokat ÉS az ingatlant. Ingóság kb. 50-50%, az ingatlant én akarom használni, ezért megveszem tőle valamilyen módon.
Ezek szerint az ügyvédet nem úszom meg...:(
(A lakásvásárlásnál egy olyan ügyvéddel hozott össze a sors, akit azóta már számtalanszor a jó búsba küldtem, azóta nem sok kedvem van ügyvédhez járni.)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#27) Woodslave válasza Sipi (#26) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az lenne jó, ha a feleséged ki tudnád fizetni a bíróság előtt, akkor nem kellene az ügyvéd. De hogyha nagy a hitel, akkor azt átvállalod, esetleg vhogy bizonyítjátok, hogy a feleségedet a lakásból megillető részt megfizetted, akkor a bíróság itélete alapján bejegyeznek.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#28) Sipi válasza Woodslave (#27) üzenetére


Sipi
addikt

Az a gáz, hogy rengeteg hitel van a lakáson, plusz a feleségem millióit is csak hitelből tudom fedezni. Ezt személyi kölcsönből lehetetlen, jelzáloghitelt meg tudtommal csak akkor adnak, ha már az enyém az egész lakás.
Bár konkrétumokat nem tudok, nagyon úgy néz ki, hogy amíg a bíróság nem adja ki a válási papírokat, nem tudom még átvállalni sem a hiteleket, vagyis át sem tudom íratni a lakást. Addig viszont a feleségemnek is fizetnie kell a hitelt, mert egyedül nem brnám a jelenlegit. Huhh, bele sem gondolok... Lehet, hogy az egész ügy halott?
Esetleg az járható út, hogy a feleségem aláírja, hogy kifizettem (holott nem), és egy másik, nem publikus szerződésben vállalom, hogy meddig is kell kifizetnem? A bíróságnak mutatjuk, hogy minden okés, kettőnk között meg az utóbbi az érvényes.

Na, mindegy, már én magam sem tudom, mit kellene csinálni. Kifizetni csak hitelből tudom, ahhoz azonban az eddigi lakáshiteleket is át kell alakítani, ahhoz pedig valószínűleg törölni kell őt a tulajdoni lapról...

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#29) Woodslave válasza Sipi (#28) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezt akartam és is irni, hogy a feleséged ismerje el, hogy kifizetted. Csak ezt tuti bizonyítanod kell. Elég necces ugyanis, hogy válás során a feleség csak úgy elismeri, hogy a férj kifizette. Ezzel azért keményen vissza lehetne élni. Valóban elég nehéz ügy ez a lakás, (nem jogi szempontból, inkább anyagilag)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#30) Sipi válasza Woodslave (#29) üzenetére


Sipi
addikt

Úgy érted, én tudnék vele visszaélni? Miért kell bizonyítani? Ha megbeszéljük közösen, és belemegy, nem elég, ha elismeri papíron? A bíróság nem fogadja el? (Ehhez is kell ügyvéd, vagy elég két tanús nyilatkozat, hogy igen, elosztottuk az ingóságot, elosztottuk a lakást, méghozzá úgy, hogy ő lemond az 50%-os részéről, és elismeri, hogy kifizettem?)

Itt a rizikót egyedül én jelentem, hogy közlöm vele, itt a papír, hogy mindent megkaptál, és kisemmizem? Vagy ő is vissza tud élni a helyzettel?

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#31) Woodslave válasza Sipi (#30) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Pontosan. Te tudnád igy kisemmizni. Érted, két mokesz aztán elismer mindent. Sztem ezért kérik hogy bizonyítsd. Meg lehet próbálni, hátha. Kolégám szerint (szintén még csak jelölt, de régebben) nem kell bizonyítani. Elég a nyilatkozat. Próbáljátok meg. Ha még megbíztok egymásban. Ill a feleséged benned.

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#32) Sipi válasza Woodslave (#31) üzenetére


Sipi
addikt

És az, hogy két szerződés van (egy kamu elismerés feleségtől, hogy kifizettem, amit a bíróságnak bemutatunk, és egy másik, amin egymás között elrendezzük, hogy milyen határidővel, mennyit fizetek) nem kavarhat be?
Így ugyanis elvileg nem tudom átverni, hiszen ha megtenném, ott a másik, amit tud lobogtatni, hogy mégsem. Vagy ezzel meg ő tud visszaélni? (Én már nemigen bízok meg benne, nem azért, mert szemét, hanem mert úgy látom, nem egészen beszámítható. Bennem megbízhat, talán meg is teszi - de ezt tutira visszavonja pár hét múlva.)

Mi ajánlasz? Mi legyen a menete? Én meg akarom tőle venni, a közös hiteleket magamra venni, illetve összevonni egy nagy másik hitelbe.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#33) Woodslave válasza Sipi (#32) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ahhoz hogy a lakás a tiéd legyen a nagy hitelállomány miatt hitelképesnek kell lenned. A banktól kell ehhez jóváhagyás. Nyilatkoztok hogy az ingóságokat megosztottátok, a lakást pedig igy kivánjátok rendezni. A feleséged nyilatkozik arról hogy megkapta a részét, a lakással kapcsolatban követelése nincs, Te átvállalod a hitelt. Ha a bank hozzájárul, akkor a bíróság határozata alapján átvezetnek téged a tulajdoni lapon. Vedd fel a kapcsolatot a bankkal, aztán ennek szelemében add be a keresetlevelet. Sztem ha nincs nagyon pénzed, akkor ez a megoldás.
Ha a házasság bontása után veszed meg, akkor az ügyvédi küöltséggel több a dolog, megállapodsz a feleségeddel vmi ésszerűrészletfizetésben aztán annyi.

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#34) Sipi válasza Woodslave (#33) üzenetére


Sipi
addikt

Pénzem nem nagyon lesz, de szerintem beleférek. Egy srác segít nekem hitelt felkutatni.
Akkor azt mondod, a feleségem nyilatkozik (vagyis hazudik :) ) arról, hogy megkapta a részét, a bíróság elhiszi és átvezetnek engem tulajnak. Ehhez miért kell a bank? (Főleg, hogy a bank tudni fogja, hogy a feleségem nyilatkozata hamis, mert pont az ő kifizetésére veszek fel plusz hitelt náluk. Bár igaz, azt nem kötöm az orrukra, mire kell...)

Na mindegy, nem nagyon értem én ezt... Bontás előtt vagy után, kamunyilatkozattal vagy anélkül, bank mit csinál... A franc gondolta volna, hogy ilyen bonyolult lesz.

Nem baj, akkor is végigcsinálom. Csak most már, hogy semmit sem értek, a fosás jött rám az egésztől.

Sipi

[Szerkesztve]

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#35) Woodslave válasza Sipi (#34) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A bank azért kell, mert elidegenítési és terhelési tilalom van bejegyezve a javára. A hozzájárulása nélkül nem lehet tulajdonosváltozást bejegyezni az ingatlanra. Másrészt a banknak sem mindegy, hogy egy házaspár az adós, vagy egy egyedülálló.
Sztem bontsátok fel a házasságot, aztán megpróbálhatjátok rendezni bíróságon kívül. Azt esetleg még megírhatnád (akár mél) hogy a tulajdoni lapon hogy szerepeltek.

Látod, ezért kell ügyvéd. Ha nem lennék akkor mindent értenél aztán éhenhalnék;]:DD

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#36) Sipi válasza Woodslave (#35) üzenetére


Sipi
addikt

Tényleg, így már értem!
A felbontás oké, de a válópert magát csak augusztusban adjuk be, és állítólag a pesti bíróságnak kb. fél év, mire kiadja a papírt a válásról.
Tehát addig cseszhetek mindent, mert az eddigi hitelt kellene fizetnem, amit egyedül nem bírok. Ő meg albérletbe megy, azt fizeti, meg miért menne bele, hogy törlessze annak a lakásnak a hitelét, amiben nem is lakik?

A tulajdoni lapon sima 50-50%-os tulajdonostársakként. (Vagy van valami plusz infó is, ami kell?)

Akkor azt mondod, hogy semmit sem tudok tenni addig, amíg a házasság nincs felbontva, mert a bank nem enged semmiféle módosítást?
A bíróságon kívüli azért ciki, mert mint írtam, az még rengeteg idő. Nekemmeg nem ártana, ha már a nyáron lépni tudnék hitel-ügyben...

Fasza... Egyre jobban örülök a drágámnak, hogy így szétcseszte az életemet. Persze, ott van az egyszerűbb megoldás: a kb. egy év alatt, nagy nehezen megtalált, nehezen megvásárolt, felújított lakásunkat adjuk el. És szarjak bele, hogy mennyi energiám, időm, pénzem fekszik benne.

Csakhogy ezt nem akarom. De úgy látszik, nem csak a feleségem, hanem a jog is ellenem van...

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#37) Woodslave válasza Sipi (#36) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lehet hogy nem emeltem ki, de azt hittem hogy már benne vagytok. A hitelátvállalás megoldható most is, adásvételi szerződést kell kötnötök aztán kész. Még egyszerűbb lesz a válás. Csak annyira eröltetted ezt a no ügyvéd dolgot, hogy félrecsúsztunk.

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#38) Sipi válasza Woodslave (#37) üzenetére


Sipi
addikt

Ja, értem! Tehát ha csak simán a mostani hitelt akarnám egyedül fizetni, eladja nekem a lakást x összegért, amit x módon fizetek x határidővel.
Mondjuk ehhez kell egy ügyvéd, ugye?

Viszont nekem mindenképpen totál más szerződést kell kötnöm, mert nem tudnám fizetni a mostanit. Akkor először adásvételi, majd futás a bankba, hogy most már egyedüli tulajként kérek más hitelt? (Tényleg, a sima adásvételihez nem kell a bank engedélye?)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#39) Woodslave válasza Sipi (#38) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ugyanaz a helyzet. A bankkal. Az ügyvéd amúgy a közhiedelemmel nem a szerződéskötéshez kell, hanem a földhivatali bejegyzés csak akkor történik meg, ha ügyvéd v közjegyző által ellenjegyzett adásvételi szerződést nyúj

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#40) Sipi válasza Woodslave (#39) üzenetére


Sipi
addikt

Ja, tényleg, ügvéd téma okés. :)
De mire írtad, hogy ugyanaz a helyzet a bankkal?

Tehát akkor úgy látod, lényegében két menetem van: elsőben eladja a feleségem az 50%-os tulajdonrészét nekem. Ebbe beleszólhat a bank?
A másodikban pedig a bankkal új hitelezést kötök. (Többek között azt is, amiből a feleségem fizetem...)
Jól látom?

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#41) Woodslave válasza Sipi (#40) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ugyanúgy kell a bank engedélye ahhoz, hogy a feleséged eladja a tulajdonrészét neked, az elidegenítési tilalom miatt. Akárkinek adná el, ahhoz kellene a bank beleegyezése.
Mivel te leszel az egyetlen adós, ezért megvizsgálják, hogy megfelelesz-e a feltételeknek. Ott van a jelzálog, de a banknak az az érdeke, hogy te folyamatosan fizesd havonta a törlesztőrészleteket kamatostul, nem pedig az, hogy végrehajtással szöszöljenek.
Első tehát a bank.

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42) Sipi válasza Woodslave (#41) üzenetére


Sipi
addikt

Aham, értem. Köszönöm! Ezek szerint jó hosszú menet lesz... Először várni banki engedélyt, majd ha engedik, eladja nekem, majd várni a földhivatali bejegyzést (törlést). Addig egy fillért sem kap, lévén csak a következő fázisban, amikor hitelért megyek bankhoz, tudok majd fizetni. (Sőt, ha másik bankhoz megyek, még durvább...)

Affene, a lottó valamivel egyszerűbb lenne...

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#43) Woodslave válasza Sipi (#42) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát vhogy igy.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44) Azazello-


Azazello-
senior tag

ismet egy szerzodesre volna szuksegem. akit tud esetleg ilyet...

domain nev kolcsonadasi szerzodes :)

ha barmi otlet van, johetne, mert fogalmam sincs sem a szakkifejezesekkrol, sem a szukseges tartalomrol.... :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#45) Azazello- válasza Azazello- (#44) üzenetére


Azazello-
senior tag

megoldottam... :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#46) Lolek


Lolek
aktív tag

Sziasztok!

Adásvételi szerződés minta kéne nekem pc alkatrészekre, komplett gépre. Vevő cég, eladó magánszemély. Tud nekem valaki küldeni egyet?
Kösziiiii!

(#47) w.miki


w.miki
veterán

Általános Adás-vételi szerződés mintát, tud valaki letölthetőt?
olyan, ami nem autó, nem ingatlan, nem krumpli, nem szölő, hanem teljesen általános.
köszi

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#48) buffon007


buffon007
tag

Sziasztok.Magánszemélytől vennék mobiltelefont.Adás-vételi papírt szeretnék hozzá.Vagy felesleges,ha minden papírt ad hozzá?

(#49) flash-


flash-
veterán

sziasztok
van egy procim ami jővő év szeptemberig garanciás.

El akarom adni de a számlát nem adhatom oda a vevőnek,mert azon más alkatrészek is vannak.

ebben az esetben mi a hivatalos eljárás?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#50) fluidpwn válasza w.miki (#47) üzenetére


fluidpwn
tag

https://ugyintezes.magyarorszag.hu/dokumentumok/adasveteli_szerzodes.rtf

Kedved szerint módosítsd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.