Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Acer notebook topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-07-02 15:34:56

LOGOUT.hu

Üdvözlet az Acer notebook topikban! Mielőtt kérdeznél ajánlott elolvasni az alábbi összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35601) Rinocerosz válasza tpeter77 (#35600) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Még annyit akartam mondani, hogy ha belépsz a Biosba a CTRL+S gomb előhoz egy rejtett menüt amiben lehet választani AHCI-ra. Nekem ez fontos volt mert folyamatos kékhalálozott a gép.

(#35602) tpeter77 válasza Rinocerosz (#35601) üzenetére


tpeter77
addikt

Valószínű ez már eleve AHCI-ra volt állítva, mert a telepítés után a pendrive-ot direkt nem húztam ki a gépből, és azonnal az SSD-ről bootolt be, tehát az UEFI lett az első boot eszköz, a pendrive használatáig el sem jutott.
Nálam nem volt kékhalál, a driverek tallózása után minden rendben működött.
Win10 fent van, a Wifi is azonnal kapcsolódott, már az Office telepítése zajlik. Minden rendben van.

(#35603) fanucid200


fanucid200
újonc

Sziasztok! Vettem egy új notit. Acer aspire 5 a515-57... gyárilag PCIe Gen 4 SSD van benne, emellett van egy üres Gen 3 PCIe slot. Van egy Samsung 860 EVO 250GB SSD-m, beleraktam de nem látja. Ötlet hogy mi lehet a baj?

(#35604) tpeter77 válasza fanucid200 (#35603) üzenetére


tpeter77
addikt

Az egyik háttértárad M.2 ssd, a másik pedig 2.5" méretű?
Firmware frissítést csinálj mindkét ssd-n, és az alaplapon pedig Bios frissítést.

(#35605) wrtsnyrdck


wrtsnyrdck
csendes újonc

Sziasztok!
Van egy Acer Aspire 5 A515-51G-37W6 típusú laptopom, 4gb ram, 500gb HDD, Windows 10 pro megy rajta.
Az utóbbi 1-2 évben nagyon elkezdett lelassulni; amint megnyitom valamelyik alap alkalmazást, azonnal 100%-os lemezhasználaton megy. Olvasgattam, hogy a Teams is fő tényezőt játszhat ebben, de az sokszor megsincs nyitva, pedig azt is szeretném használni.
Van valakinek ötlete, hogy mit kellene tennem? Valamelyik hardvert bővítenem kéne esetleg? Előre is köszönöm!

(#35606) Rinocerosz válasza wrtsnyrdck (#35605) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

500GB HDD itt a baj...
Csere ssd-re és akkor megint hasítani fog. Mehet még bele + ram is és akkor egy jó darabig elüzemel még.

(#35607) wrtsnyrdck válasza Rinocerosz (#35606) üzenetére


wrtsnyrdck
csendes újonc

Rendben, köszi szépen! :)

(#35608) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Viszonylag jelenkori Acer Travelmate és Extensa laptopok billentyűzetére lennék kíváncsi. Főleg az enter méret és a környezete: fölötte az ins, del, prnscr gombok, alatta a kurzormozgatók. És hogy a hosszú "Í" a helyén van-e?

Ha valakinek olyan laptopja van, és nem nagy fáradság valami mobil telefonnal gyártott képet feltöltenie róla, örülnék annak a segítségnek.

Előre is köszönöm.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#35609) NightDante


NightDante
csendes tag

Sziasztok, valaki tudja, hogy mikor jelenik meg a Acer predator 16-18(2023), vagy a Acer Nitro 16-17(2023)? Sehol nem találok megjelenési dátumot. Köszi

(#35610) Laca19 (a)


Laca19 (a)
aktív tag

Sziasztok!

Igaz nem notebookkal, hanem AIO PC-vel lenne gondom, de remélem belefér ebbe a topikba.
Szóval egy Acer All in One gépet vettem anyumnak netezgetésre.
Acer Aspire C24 420.

AMD Ryzen 3 3250U CPU
A sebességgel elégedett vagyok(illetve lennék), de
a gond az, hogy néhány perc után pl a Youtube elkezd szaggatni. A CPU és GPU kihasználtság közel sincs maxon, de mégis akad.

- Mindenféle energiagazdálkodást kikapcsoltam.
- Friss BIOS van gyárilag.
- Eredeti Win11, frissítések fennt vannak, amit leszed a gép, és így is csinálja. Ha felteszem az Acer oldaláról a saját drivereket, akkor is ugyanez a helyzet.
- Edge és Chrome böngészővel is.
- Feladatkezelőben amikor a GPU hőmérséklete 75-80 fok közelében van, akkor jön a teljes szaggatás úgy vettem észre, vagy csak véletlen egybeesés.
Ez a melegedés lehet a gond?

http://www.diesel.com

(#35611) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok, a Swift Edge 16 mikorra várható itthon ? Ha egyáltalán, de gondolom, csak nem hagyják ki.. van itt vki benfenntes, vagy aki ért ehhez, hogy mire számíthatok ?

Kb. az, amire mindig is vágytam, végre.

[link]

POKE 16017,44 ..... SYS 2077

(#35612) elodman


elodman
aktív tag

Üdv

melyik szervizt ajánljátok a talán 2 leginkább szóbajöhető közül ?

1 - Ec-co Kft.
2 - https://www.technotrade.hu/notebook-szerviz.html (https://prohardver.hu/hir/acer_blog_kiemelt_szerviz_budapesten.html)

(v. másikat ?)

Thanx.

[ Szerkesztve ]

(#35613) szaboi6512 válasza elodman (#35612) üzenetére


szaboi6512
őstag

1.
De ha garanciális akkor Brno.
Én oda küldtem és nem csalódtam.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#35614) dennis.nol


dennis.nol
tag

Sziasztok!
A segítségetek kérném. Adott az alábbi noteszem (2019-es vásárlás, új volt):
ACER ASPIRE 5 A517-51G-568W 17,3" NOTEBOOK (NX.GSXEU.002).

Ma reggel ment szépen, majd egyszer csak kikapcsolt (be volt dugva töltőre). Azóta nem hajlandó elindulni.
Bekapcs gombra nem reagál, viszont ha két különböző gombot benyomok, akkor elindul, de "azonnal" le is áll (pl.: biosba belép, kis idő múlva leáll; F12 boot menübe belép, leáll; eljut a bejelentkező képig, leáll; elindul az "automatikus javítás", leáll; tehát nem tudott azóta betöltődni egyszer sem). A második gomb benyomásakor azonnal indul, de le is áll KIVÉVE, ha a 2. gomb a bekapcs gomb :Y .

Próbálkozásaim eddig:
- hdd, ssd, memo kivesz (külön-külön / egyszerre is)
- akksival, akksi nélkül
- boot pendrive-ról.
Egyik sem segített. :W
Néztem egy billentyűzet csere videót :F :Y , de ennek nem állok neki (jelenleg). Brutális munka :U :N :DDD . Jelenleg megpróbálom lepattintani az összes billentyűgombot és "brutál" jól kifújni/kitisztítani. Hátha valamelyikkel gond van... :F (meg már nincs ötletem). (Csapás, törés, zúzás, elázás nem érte a gépet.)
Képeket linkelek, hátha valamelyikőtök lát valami hibár rajta :B :R ...
01
02
03
04
Előre is köszönök, minden segítséget. :)

(#35615) Egri75 válasza dennis.nol (#35614) üzenetére


Egri75
csendes tag

Hello Ne csak az aksit hanem az elemet is vedd ki legalább 2 percre, másik RAM-mal is megpróbálnám, vagy csak a RAM-ot benne hagyod és így megpróbálni belépni a biosba. Ha van multimétered rá mérni a töltőre és az aksira ( ha nem értesz a kiméréshez inkább bízd szakemberre) .

(#35616) dennis.nol válasza Egri75 (#35615) üzenetére


dennis.nol
tag

Szia. Az elemet el is felejtettem :)... Kipróbáltam. Ua. :W Hétfőn, melóban rámérünk :), de, nem várok sokat tőle, mert így sem működött, hogy nem volt benne se akksi se elem... :(((

Közben itt is értekezünk a témáról...

[ Szerkesztve ]

(#35617) Narxis válasza dennis.nol (#35616) üzenetére


Narxis
nagyúr

Egyre gyanúsabb, hogy talán alaplap hiba.

Thanos was right.

(#35618) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Sziasztok!
Ismerős futott bele és kérte a segítségemet, de nem jutottam egyértelműen dűlőre a kérdésben.
Adott egy Acer V5-591G-55DT típusú laptop, amihez vásárolt egy Samsung 980 1TB SSD-t (M,2 (PCIe 3,0 4x NVMe), TLC (Triple-Level Cell), 600 TBW elméleti élettartam). A gépbe beletéve, minden más háttértár kivéve, majd Windows telepítés. Egészen addig nincs hiba, míg fel nem kerül az Nvidia 950M drivere. Mindegy, hogy a legújabb az Nvidia oldaláról, vagy a Windows által feltett driver lesz telepítve, az eredmény ugyanaz: véletlenszerűen kékhalálozik. Neten keresgélve ez egy többek által tapasztalt probléma, az Nvidia 950M és az NVMe SSD nem működik együtt.
Advanced BIOS beállítást próbáltuk, de ugyanúgy kékhalál lett.
Másik NVMe SSD-vel valószínűleg ugyanez(?) lenne a helyzet.
Nem OS-t futtató oprendszerként is ugyanígy kékhalálozna (értelemszerűen az OS másik meghajtón lenne)? Ezt holnap ki tudja próbálni, de érdeklődöm, hátha lesz tapasztalat.
Egyetlen megoldás a nem NVMe ssd használata?
Ramteszt ok, melegedés nincs (játékra is volt használva napi szinten), SSD elvileg oké (HD Sentinel szerint), vadonatúj. Satás SSD-re telepítve a rendszert semmi hiba. BIOS legújabb.
Valaki talált ilyen jellegű problémára megoldást?
Köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#35619) dennis.nol válasza Narxis (#35617) üzenetére


dennis.nol
tag

Hááát. Nem örülök. :( :N :DDD :D :DD . Most elvitték egy ismerőshöz, pcszaki (tényleg az :) ) hátha kiokoskodja.
De ha tényleg alaplap, akkor elengedem... :O

[ Szerkesztve ]

(#35620) dennis.nol válasza dennis.nol (#35614) üzenetére


dennis.nol
tag

Sikerült rájönni a problémára (hátha valakinek segít a jövőben...) a probléma
Röviden a megoldás:
A billentyűzet bekapcsoló gombja zárlatos lett :((( . Bekapcsolás, majd azonnal lehúzni az alaplapról a billentyűzetszalagot és tadaaaam, elindul, gond nélkül. :C
Nem tudom eléggé kiemelni és megköszönni:
- Pyttawrx segítségét és tippjeit, valamint ő ajánlotta: :R :R
- KillHates-t. Nagyon köszönöm az azonnali (forródróton :) ) és önzetlen segítségét... :R :R :R :C :C
...és persze köszönöm a többieknek is. Nagyok vagytok! :C :R

(#35621) siddis válasza pn4hvq (#35618) üzenetére


siddis
őstag

"I used to get Bluescreens all the times, but I kinda managed to fix that.
I've heard some users claim, that using a nvme ssd x4 on the acer v5-591g forces some kind of shared lane with the gpu 950m, which would cause Bluescreens as soon as the nvidia gpu drivers are installed. I don't know about that, but its true that the bluescreens stopped for me, when I deaktivated the Nvidia GPU in device manager."

Próbáld ki hogy letiltod egy teszt erejéig..

-- Aux armes, citoyens --

(#35622) pn4hvq válasza siddis (#35621) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Köszönöm a választ :R .
Ezt kipróbáltam azóta, de ugyanúgy kékhalálozott. Ha eltávolítottam az Nvidia kártyát driverrel együtt, a következő restartkor felismert egy 3d gyorsítókártyát (ha jól rémlik, így nevezte), majd egy-két perc múlva a Windows kerített hozzá drivert és amint feltelepítette, az eszközkezelőben megjelent a 950m kártya, 0-60 másodpercen belül kékhalál is lett. Kipróbáltam azt is, hogy a Windows update-et letiltottam, de ettől függetlenül, amint hozzáfért az internethez, jött az Nvidia drivere és a kékhalál. Amíg nem volt internetelérés és csak 3d gyorsítókártyaként szerepelt, semmi gond nem volt. Akár a legújabb Nvidia driver feltevése kézzel, akár a Windows által talált driver feltelepedett, jött is a reboot.
Más kérdés, hogy a tulaj játszana és ahhoz kéne az Nvidia kártya is...

(#35623) siddis válasza pn4hvq (#35622) üzenetére


siddis
őstag

"a tulaj játszana " -- az Aknakeresőhöz nem kell :D Sajnálom..

-- Aux armes, citoyens --

(#35624) Metacska


Metacska
aktív tag

Sziasztok,

Van egy Acer Nitro 5 AN515-42 gamer gépem. 2019. évjárat.

Nem vagyok informatikus, de hobbi szinten tájékozott vagyok és ritkán szembesülök hardware hibával, ezért szeretném a segítségeteket kérni, hogy az alábbi leírás mire utalhat, mi hibásodott meg, azaz mit kellene cserélni.

Ma játék közben egyszer csak kimerevedett a kép, lefagyott a gép teljesen. Semmi baj ilyen előfordulhat. Újraindítottam, de nem tudod bebootolni a Win 10. Próbáltam javítással, rendszervisszaállítással, de semmi nem vezetett eredményre, mígnem a szomorú smiley-s kék halált kaptam.

Maradt a teljesen szűz Win 10 re-install, amikor jött a feketeleves. Végig ment USB-ről UEFI-ben a telepítés, majd az alapvető beállítások - kérdések közben (fiók elnevezés, online/offline fiók beállítása, diagnosztikai adatok küldése, billentyűzetkiosztás) újra megfagyott a kép. Újraindítottam a gépet, kiírta, hogy Windows javítása - diagnosztika stb....majd ismét bedobta az asztal megjelenítése előtt a beállításokat - kérdéseket. Most végig tudtam menni, de az asztal előkészítése szövegnél ismét befagyott a gép.

Itt feladtam. SSD hiba lesz? (M.2 van benne) Vagy van esetleg alternatív ötlet?
Hűtés megy, kép van, BIOS-t elérem. Hirtelen nem tudok másra gondolni.

Köszönöm a válaszokat.

(#35625) Mecy_Lacee válasza Metacska (#35624) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

"Itt feladtam. SSD hiba lesz? (M.2 van benne) Vagy van esetleg alternatív ötlet?
Hűtés megy, kép van, BIOS-t elérem. Hirtelen nem tudok másra gondolni"


SSD hiba...
Nekem is hasonló volt.
SSD csere megoldotta a problémát.

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#35626) Beni2360 válasza Metacska (#35624) üzenetére


Beni2360
félisten

BB topikból, nem tudom, hogy gamer gephez jó e?
#Akció
CRUCIAL P2 500GB M.2 NVME
9600 Ft

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#35627) Metacska válasza Beni2360 (#35626) üzenetére


Metacska
aktív tag

Köszönöm srácok, szemrevételezem a Crucial cuccot.

(#35628) dzsampi


dzsampi
junior tag

Sziasztok!

Van valaki, aki ilyen laptopot használ?

[link]

Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Köszi!

(#35629) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

Acer Aspire A515-51G-be szerelt M2 PCI-E SSD-hez létezik hűtőborda vagy hűtőlap? Ha igen itthon hol kapok ilyet mit keressek?

>> Új, S21 szériás tokok, üvegfóliák adatlapomon <<

(#35630) ^^|CC|^^


^^|CC|^^
tag

Sziasztok,

Nem régiben vásároltam egy acer nitro 5 gamer laptopot. (2 hónapos sincs még)

Nem vagyok túl jártas -egyáltalán nem- ebben a laptopos témában. Minap toltam is pár óra játékot rajta és ugye "szűz" kéznek igen csak forró levegőt tolt kifelé magából. Ki is léptem ránéztem a progijával (nitro sense) hőfokokra. 71fokos volt a CPU, a GPU adatra most hirtelen nem is emlékszem. Ez az alap progi mellett érdemes még valami más "megfigyelőt" használni?

Az lenne a fő kérdésem, hogy milyen laptop hűtőpadot javasolnátok a masinkához? Illetve a tisztítására milyen gyakran kell odafigyeljek?

Nagyon szépen köszönöm a megtisztelő válaszaitokat!

Szép napot!

Thug... The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody...  //by.: Tupac Amaru Shakur//

(#35631) jimmy399 válasza ^^|CC|^^ (#35630) üzenetére


jimmy399
senior tag

A laptop cpu és GPU 100+ hőfokra van tervezve, így kb mindegy mit veszel jó lesz. :)

--- N/A ---

(#35632) kpal


kpal
veterán

Sziasztok! Van egy Acer Predator laptopom. És szeretném bőviteni a ram es SSD-t ,érdemes a márka boltba vinni ahonnan származik ott belerakatni az új alakatrészeket? Már 2 éves elmult a gép.

(#35633) Egri75 válasza kpal (#35632) üzenetére


Egri75
csendes tag

Ez attól függ van e rá még gari, ha nincs, nem . Esetleg be mész tanácsot kérni hogy milyen alkatrészek kompatibilis , és mennyiért rakják bele. Majd megveszed másutt olcsóbban és magad rakod bele.

[ Szerkesztve ]

(#35634) gerigő válasza dennis.nol (#35620) üzenetére


gerigő
tag

Szia!

"Sikerült rájönni a problémára (hátha valakinek segít a jövőben...)"

Számomra ma volt nagy segítség! :R :R :R

Ugyanilyen laptopon ugyanezek a jelenségek...de már azonnal be is ugrott, hogy ezt olvastam én nem is olyan rég az Acer topikban.

A kérdésem: A végső megoldás (hogy újra használhassam a gépet) a billentyűzetcsere, vagy lehet vhogy javítani a bekapcsológombot?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#35635) Rihecopo67


Rihecopo67
újonc

Sziasztok! Most vásároltam egy Acer v5 573g. A problémám vele hogy kikapcsol magától. Azt vettem észre hogy ha rá van dugva az usb portra valami pl egér akkor nagyon gyakran kikapcsol ha nincs rajta semmi akkor 1-1,5 óra múlva kapcsol ki magától . Tud valaki segíteni?

(#35636) Mecy_Lacee válasza Rihecopo67 (#35635) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

Garancia?

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#35637) mondeo61 válasza Mecy_Lacee (#35636) üzenetére


mondeo61
tag

A drivereket kellene lefrissíteni a supportról és az energiagazdálkodási beállításoknál kell körülnézni.

(#35638) sowi válasza Mecy_Lacee (#35636) üzenetére


sowi
őstag

v5-573-ra már sehol nem lesz garancia sztem olyan régi, lehet vmi hűtési hiba is vagy chipset elmelegedés, látatlanban nehéz megmondani

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#35639) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Acer Gaming Notebook Predator 17 G5-793-7108

ehhez a modellhez, kaphato kijelzo? Ha igen, nsgyjabol mennyi, es mennyieet dobhatjak bele?

(#35640) rondabogancs


rondabogancs
csendes tag

Sziasztok, pár napja vettem egy acer nitro 5 AN515-58 tipusu laptopot.

Komoly gonddal küzdők és félek hogy ebből garancia csere lesz. A probléma a következő:
Külső hangszórót csatlakoztatva minden hang lejátszás előtt egy pukkanás halaltszik majd a hang leállását követően kb 3-4 sec után ismét egy pukkanás és igy tovább és igy tovább. Próbáltam már a bitet átállítani a driverekt le fel rakni, de semmi nem működött.
Mi lehet a gond?

(#35641) mondeo61 válasza rondabogancs (#35640) üzenetére


mondeo61
tag

Szia!
Itt pont a te problémáddal megegyezőt tárgyalnak ki: Acer nitro 5 AN515-58 hangprobléma A külső hangszóróm pukkanó zajt ad — Acer Community

(#35642) Sasa 111


Sasa 111
tag

Sziasztok!

Sajnos csak 2 napom van választani egy jó kis, főleg munkára használt laptopot.
Szeretnék véleményt kérni az ACER TravelMate TMP215-54-53ZD laptopról.
Nem találtam infót pl. a ház anyagáról, meddig bővíthető a memória és a háttértár, de egyéb vélemények is érdekelnének.

Köszi előre is!

(#35643) Mecy_Lacee válasza Sasa 111 (#35642) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

[link] - itt készségesen válaszolnak.

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#35644) Sasa 111 válasza Mecy_Lacee (#35643) üzenetére


Sasa 111
tag

Csak úgy gondoltam, hogy ACER gépröl itt tudnak igazán valamit.

De bocsi!
(Jó a séród neked is.)

[ Szerkesztve ]

(#35645) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Acer nitro 5-ben akkut kellene cserélnem. Nem volt egy tartós darab.
Új gyári akku 25-30e meg is venném, de 15,4V 3720mAh
15,4V hogy jön ki?
57W AP18E8M

Elképzelhető, hogy egy utángyártott még jobb minőségű is? Más a beszállító stb

(#35646) FLD1987 válasza angyalpc2 (#35645) üzenetére

Meddig tartott (mennyi ideig élt az aksi)?

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#35647) Joker88


Joker88
őstag

Adott egy [Acer Swift 1] típusú minimál notebook. a kérdésem az lenne,hogy a funkcióbillentyűket milyen programmal lehet használni? "FN+billentyű , péládul a némítás,vagy billentyűzet világítás ki-be" Windows 11 az operációs rendszer.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#35648) mondeo61 válasza Joker88 (#35647) üzenetére


mondeo61
tag

A Support-ról letöltheted a Dokumentumok alól és a Manual 20. oldalán van. + Innen tudod frissíteni a drivereket is van friss Bios frissítés és pár másik driver.
Terméktámogatás - SF114-34 | Acer Magyarország

(#35649) nate82


nate82
csendes tag

Sziasztok!
Abban szeretnék segítséget kérni hogy van egy Acer Nitro5 notebookom (an515-55 58wx) amiben jelenleg csak 8Gb memória van, és ki lehetne-e cserélni 32Gb-ra vagy nem tudná kezelni? Emellet szeretnék beletenni plusz hdd-t is (van kialakított helye), az lehet-e ssd vagy sem? Segítségeteket előre is köszönöm!

(#35650) Chp


Chp
őstag

Sziasztok!
A hét közepén érkezett meg az Aspire 7 A715-43G-m, s legnagyobb örömömre igen elégedett vagyok vele. Keletkezett azonban egy kérdés ami bár nem okoz gondot, de szeretném tudni, hogy mi a hivatalos álláspont, mert úgy leszek nyugodt. A készülék szíve egy Ryzen 5 5625U, ami egy GTX3050-nel van megtámogatva. Minden működik tökéletesen, a 3050 drivere fent, teszi a dolgát ahogy kell, kérdés viszont, hogy az integrált grafikus processzor driverét is "illik" feltenni mellé? A legelején az AMD oldaláról töltöttem le, s teljesen hazavágta a rendszert. :DDD Mit gondoltok tehát, elég a dedikált GPU illesztőjét használni? (Az Acer oldalán lévő integrált driver nagyon régi.)
Nagyon szépen köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Acer notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.