Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Acer notebook topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-07-02 15:34:56

LOGOUT.hu

Üdvözlet az Acer notebook topikban! Mielőtt kérdeznél ajánlott elolvasni az alábbi összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35624) Metacska


Metacska
aktív tag

Sziasztok,

Van egy Acer Nitro 5 AN515-42 gamer gépem. 2019. évjárat.

Nem vagyok informatikus, de hobbi szinten tájékozott vagyok és ritkán szembesülök hardware hibával, ezért szeretném a segítségeteket kérni, hogy az alábbi leírás mire utalhat, mi hibásodott meg, azaz mit kellene cserélni.

Ma játék közben egyszer csak kimerevedett a kép, lefagyott a gép teljesen. Semmi baj ilyen előfordulhat. Újraindítottam, de nem tudod bebootolni a Win 10. Próbáltam javítással, rendszervisszaállítással, de semmi nem vezetett eredményre, mígnem a szomorú smiley-s kék halált kaptam.

Maradt a teljesen szűz Win 10 re-install, amikor jött a feketeleves. Végig ment USB-ről UEFI-ben a telepítés, majd az alapvető beállítások - kérdések közben (fiók elnevezés, online/offline fiók beállítása, diagnosztikai adatok küldése, billentyűzetkiosztás) újra megfagyott a kép. Újraindítottam a gépet, kiírta, hogy Windows javítása - diagnosztika stb....majd ismét bedobta az asztal megjelenítése előtt a beállításokat - kérdéseket. Most végig tudtam menni, de az asztal előkészítése szövegnél ismét befagyott a gép.

Itt feladtam. SSD hiba lesz? (M.2 van benne) Vagy van esetleg alternatív ötlet?
Hűtés megy, kép van, BIOS-t elérem. Hirtelen nem tudok másra gondolni.

Köszönöm a válaszokat.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Acer notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.