Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#721) vackor81


vackor81
csendes tag

Sziasztok!Az árgépen találtam rá az X-Byte Computers - re, és mint kiderült, nem kellet volna a 48 órás kiszállítás reményében előre fizetnem.Ugyan szaknévsorban és céginfóban is ellenőriztem, de mint utólag kiderült nem is biztos, hogy létezik a megadott telephelye a cégnek (van több, hasonló nevű, a félreértések elkerülése végett ez a XIII. ker.Népfürdő utcai ill. X. Üllői úti állítólagos telepű cég, a webshop itt érhető el: [link]

Telefonáltam rendelés előtt, azt mondta a "kapcsolattartó", hogy készleten van a cucc, utalás beérkezése után BP.-re már 24 órán belül futároztatnak.
Éppen BKV sztrájk volt, hát belementem.
Egy hete nem jelentkeznek, azóta ment 3-4 telefon, ugyan az a személy veszi fel,bemutatkozás nélkül, mint kiderült ő a "szervizes" is, de cégvezetőt, vagy bármilyen más elérhetőséget nem tudott megadni, a pontos címet sem tudta hirtelen fejből.

Az átutalás azonnal, még a rendelés napján megtörtént, nem is lehet csúszás, mert bankon belül történt. 3 napra rá is csak utalásra várakozik került megjelenítésre a rendeléskövetésben, mikor rákérdeztem azt mondta, hogy látja a rendszerben a kész utalást, de gond van az oldal rendeléskezelő automatikájával!Ennek ellenére az áru jön is már raktárból, átad futárnak 18 óráig, holnapra tuti megkapom!Persze...Újabb két nap, semmi változás, telefon megint, a futárnak ma lesz átadva, de akkor miért van még mindig utalásra várakozik jelezve, automatika, mi?Az.
Egy napra rá már "készletezés alatt"-ra módosult a profilomban, de azóta sincs semmi, úgyhogy teszem is a megfelelő lépéseket...

Aki vásárolt már tőlük, illetve hasonló helyzetben van jelen pillanatban is, kérem jelezze!

Csak azért mert tudod, hogy paranoiás vagy, még ne hidd, hogy nem fognak elkapni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.