Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-10 10:14:27

LOGOUT.hu

A PlayStation-t a Sony 1994-ben mutatta be, és hatalmas sikert aratott a géppel, több mint 100 millió gépet adtak el. A fő ficsőr az a CD-k használata volt. Akkoriban a fő adathordozó a ROM-kazetta volt, amibe a Nintendo 64-nek bele is tört a foga. Sok modellfrissítésen esett át, az első gépeknek az FMV videókkal voltak bajai. Képkockakihagyással, és akadozva való lejátszása az olvasóegység kopása miatt. (amit később orvosoltak SCPH-5500-tól felfele). Emellett túlmelegedési bajai is voltak.amit később orvosoltak (SCPH-5500-tól felfele).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) arty válasza taki01 (#8339) üzenetére


arty
veterán

Turok Evo-t egy évtizede kerülgetem, boxra van meg, de állítólag borzalom :D

Nascar08 - na, ezt nézd már majd meg :) pont nemrég kérdeztem (talán a ps3 topikban?), hogy ki milyen nascar játékot próbált és h milyen volt :) a terv a 360/ps3-ra az utolsó EA-s Nascar09, de korábbi gépekre is kéne 1-2 rész, kíváncsiságból...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8352) perge666 válasza arty (#8351) üzenetére


perge666
veterán

Turok nekem bejött PS2-n. :K
De nem vagyunk egyformák.

(#8353) arty válasza I02S3F (#8348) üzenetére


arty
veterán

igen, emulátorral elképesztő dolgokat lehet kihozni a psx grafikából (nagyobb felbontás, ugráló texturák/vertexek eltüntetése, textura filtering, cpu/gpu overclock ergo jobb frameráta, stb stb stb), csak ezzel PONT elveszik, hogy te most egy régi ps1 játékkal játszol....

nekem emun nincs meg az érzés, hogy aztaaaaa, hogy EZT is meg tudták csinálni (pl ridge racer type4/motorhead 60fps mód), vagy hogy atyaég ilyen borzalom állapotban hogy adhatták ki (sok játék :D )

emellett az eredeti hardvert könnyedén lehet CRT tévére kötni, ami megint óriásit dob mind a grafikán, mint a nosztalgiafaktoron :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8354) arty válasza perge666 (#8352) üzenetére


arty
veterán

még ki sem próbáltam (már amikor vettem, rosszakat hallottam róla)

turok1-2 tetszik
turok x360 tetszik, ezt végig is játszottam - de CSAK ezt egyelőre :D
evolution - nem láttam, FÉLEK TŐLE :D (meg előtte a turok1-2 remaztert csak kivégezném, noha az eredetik is megvannak n64re, ám ahogy azok futnak... főleg a 2.... 15-20fps?)

turok óriási nosztalgia, noha nem konzolon: az első voodoo kártyám "demojátéka" volt, azok az óriási robbanásokat kiváltó fegyverek.... hát leesett az állam, talán azóta se láttam akkora grafikai ugrást, mint ott/akkor (meg persze a psygnosys F1/Quake, de azt máskor/máshol). najo, megmég előtte az NFS1 egy kiállításon, egy 3DO-n.... miközben otthon csak c64 volt ekkor :D oké, szal volt pár :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8355) ρσгτσ válasza arty (#8353) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen. Itt kb. azt kell eldönteni, hogy ki hogyan akar nosztalgiázni. Vagy éppen milyen retro mélységekbe megy el. Mert amúgy régebbi konzolok helyett elég már egy telefon és egy emulator is. PC -vel meg szinte! a csillagos ég a határ.

Szerintem nehezen lehet azt elmagyarázni, hogy mennyire más élmény egy eredeti játékkal, eredeti konzolon játszani, ami a múltat idézi. Van akinek meg nyilván ez semmit nem jelent.

Meg aztán valahol a gyűjtögetés is egy káros(?) szenvedély. Amikor valaki már attól is elégedett lesz, hogy egy remek játékot eredetiben vehet a kezébe és felkerül a polcra.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8356) perge666 válasza ρσгτσ (#8355) üzenetére


perge666
veterán

" Amikor valaki már attól is elégedett lesz, hogy egy remek játékot eredetiben vehet a kezébe és felkerül a polcra. "

Jelen. :B

(#8357) arty válasza perge666 (#8356) üzenetére


arty
veterán

arty vagyok, függő (beteg)

Viszont ha végiggondolom, hogy mi másra költöttem volna a pénzem.... semmi nem jut eszembe.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8358) perge666 válasza arty (#8357) üzenetére


perge666
veterán

:))

(#8359) Zsolt,72 válasza perge666 (#8356) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

…és nem vagy egyedül ezzel. :)

(#8360) I02S3F


I02S3F
őstag

Számomra jobb megélni a játék örömét, mint gyűjteni.

Ízlések és pofonok .:B

(#8361) I02S3F válasza I02S3F (#8360) üzenetére


I02S3F
őstag

Jó! Azért örülnék egy ajándék ps1-nek :)

(#8362) perge666 válasza I02S3F (#8360) üzenetére


perge666
veterán

Én azokat a játékokat gyűjtöm amik régen nagy kedvenceim voltak és legalább 1X már végig vittem. ( van amit 2X,3X is )

Van tervben játszani a játékokkal,néha össze is jön,de sok fontosabb dolog van az életben mint a játszás,így már az is boldoggá tesz ha a régi nagy kedvenc ott díszeleg a polcomon. :B

(#8363) I02S3F válasza perge666 (#8362) üzenetére


I02S3F
őstag

Noshát se gyerekem, se feleségem, van rá idő. Igaz hétköznap egy félóra este, Hétvégén 1-2 óra. Nem ebből áll az életem, de jól esik.:B

(#8364) ρσгτσ válasza I02S3F (#8360) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Arra igazából elég egy emulátor vagy egy emulátoros hordozható gép is. A gyűjtögetés az egy hobbi. Ráadásul nem is olcsó.

Én például főleg gyűjtögetek. Keveset szoktam játszani. Ezért pedig nem tudom kizárólag az időt okolni, mert kedvem sincs mindig hozzá. Van hogy hónapokig egy gépet sem kapcsolok be, pedig van itthon néhány.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8365) perge666


perge666
veterán

Tegnap sikerült lebeszélnem egy újabb bakancslistás játékot PS1-re,én már megtettem a kötelező lépéseket,mostmár csak hátra kell dőlnöm,és várni a csomagot. :)
Az imént a Turokot rendeztem PS2-re,már nagyon várom azt is!

Viszont ért egy negatívum is. :(((
Találtam vaterán egy eladónál 2 Tomb Raider részt is PS2-re,viszont csak ajánlott levéllel küldené,semmi autómata. :W
Mondom mi a .... BP.8.kerbe nincs más csak posta? :(
Sajnos napközben melózok,nem tudom átvenni,mire mennék postára addigra zárva van.
Ezt megszívtam. :(

(#8366) taki01 válasza arty (#8351) üzenetére


taki01
őstag

Holnap jön meg a csomag. Írok majd egy rövid összefoglalót róluk.

(#8367) ρσгτσ válasza taki01 (#8366) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem a Turok Evolution Xbox Classic -ra volt meg. Engem annyira nem rántott be, de igazából ez nem sokat számít. Én anno PC -n sem voltam oda a sorozatért. Az említett rész is csak azért volt meg, mert a konzolhoz járt. Azért persze tettem vele egy próbát. :)

Viszont járt mellé az Enter the Matrix is. Na az nagyon tetszett. Pedig közel sem kapott kiemelkedő kritikákat.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8368) ρσгτσ válasza perge666 (#8365) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van aki inkább feladja postán, mert szerintem az automatás rész egy kicsit túl lett bonyolítva. Legalábbis FoxPost -hoz képest, ha online szeretnéd elintézni.

Viszont ha valaki elhozza a 10. kerületbe, akkor szólj és elintézem neked a csomagküldést. Mondjuk én FoxPost -on keresztül intézem, mert nekem az a legegyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8369) perge666 válasza ρσгτσ (#8368) üzenetére


perge666
veterán

Én mostanában csak Foxpostal kérek és küldök csomagot,nagyon bejött. :)

Nagyon szépen köszönöm a felajánlást rendes tőled,de ha az eladónak nem ér meg 2 játék egy Foxpost autómatához való elmenetelt akkor szerintem felesleges vele tovább foglalkozni mert másra sem lesz hajlandó. :(((

(#8370) taki01 válasza ρσгτσ (#8367) üzenetére


taki01
őstag

A matrix-al szemezgetek én is PS2-re. A hónapra tuti vége már. :)

(#8371) ρσгτσ válasza perge666 (#8369) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Amúgy igen...Budapesten azért elég sok FoxPost automata van. A 8. kerületben konkrétan 10 db. Így ha oda nem viszi el, akkor nem valószínű, hogy a 10. kerületbe elhozná. Néha nem árt minimális rugalmasság.

taki01:
Nekem nagyon bejött. Korábban nem játszottam vele, pedig PC -re is megjelent.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8372) arty válasza perge666 (#8369) üzenetére


arty
veterán

én az MPL-re esküszök :D
olcsóbb és gyorsabb, mint a fox - ez utóbbi van h egy hét, mire egyáltalán a raktárába beviszi a csomagot.... az tény, hogy a feladás folyamata a postánál elég nehézkes és automata is kevesebb van.

állítólag vaterával most easyboxba is lehet csomagot küldeni, 300forintér' :Y

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8373) perge666 válasza arty (#8372) üzenetére


perge666
veterán

Nálam a Foxpost 2 nap alatt mindig célba ér és meg is kapom,de volt már rá példa hogy délután feladták a csomagot és másnap reggel meg is kaptam!

Easybox elég gagyi szerintem,pénteken adtam fel 300ft-ért csomagot de semmi bizonylatot,értesítést nem kaptam arról hogy igenis feladtam. :U
Bosszantott a dolog és rákerestem,sajnos ez ilyen,mások is panaszkodnak rá…..
Sőt,hétvégén adtak is fel nekem egy csomagot ugyanígy és sem én,sem pedig a feladó nem kapott semmi értesítést,szerintem felejtős lesz ez a feladási forma.

[ Szerkesztve ]

(#8374) taki01 válasza taki01 (#8366) üzenetére


taki01
őstag

A Nascar 08 nekem bejön (Korábban már játszottam vele). Az irányítást testre lehet szabni, van benne vezetéstámogató funkciók. Az AI 5-6 módban skálázható. Nem csak magát a Nascar Cup Series-t tartalmazza, hanem a lentebbi kategóriákat. A törésmodel-t tartalmaz a gép és szerintem jól ki van dolgozva. Van sárgazászlós rész is itt nem tevezeted a kocsit hanem a gép, de eltudod dönteni hogy kimész-e pit-be. A pit behajtáskor tudod állítani mit javítsanak, mely tengejen cseréljenek kereket stb. Összeségben az EA odatette magát ennél a game-nél. Ja és ha jól érzékeltem akkor 60fps-el futa game. Meg van a Nascar feeling-je.

(#8375) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
olyan kérdésem lenne, hogy itt porosodik nalunk ket ps2...mit lehet vele kezdeni? lomtalanitaskor kidobni?
vagy alkatresznek eladni?
:R

(#8376) ρσгτσ válasza bazsimano (#8375) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Attól függ milyen állapotban vannak, működnek -e, melyik típus és mi van hozzájuk. Illetve van -e például játék is. Mert egyébként eladható, de függ ezektől a tényezőktől is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8377) Guitar14 válasza bazsimano (#8375) üzenetére


Guitar14
senior tag

Mindenképpen eladni használatra vagy alkatrésznek ha hibás - ha nem viszik el akkor ingyen odaadni valakinek, biztos lesz rá jelentkező.
Ezek nem olyan elektronikai cikkek mint egy hajszárító pl. ami ha öreg/elromlik akkor kidobod és veszel újat ami ugyanúgy fújni fog mint az a régi újkorába.
Soha többé nem lesz már PS2 gyártva és olyan konzol se valószínűleg amivel játszható PS2 játéklemez. Nyilván sok PS2 van a világon de ez idővel változni fog. Bűn lenne csak úgy kidobni szvsz. :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#8378) bazsimano válasza ρσгτσ (#8376) üzenetére


bazsimano
őstag

szerintem mukodokepesek, a regebbi fat vagy mi a fene :) de sokat nem szeretnek vele foglalkozni :)
jatek nincsen mar azok gyorsan elmentek.
amugy ha itt lenne valaki aki lecsekkolja es ad valamennyit ertuk akkor viheti :) :D

köszi Guitar14 neked is a válaszod. azért is írtam, hogy ha valaki a fórumon szeretné akkor valamilyen általa felajánlott összegért szívesen odaadom :) csak nekünk helünk sincsen meg időm foglalkozni vele :)

[ Szerkesztve ]

(#8379) arty válasza bazsimano (#8378) üzenetére


arty
veterán

respekt! :R

(én nem jelentkeznék, mert belefulladok a sok ps2-be és ez mindjárt +2db .... :D )

#8374 taki01 :R
egyébként nincs rossz megítélése a késői EA-nascaroknak, ezt most te is megerősítetted.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8380) taki01 válasza arty (#8379) üzenetére


taki01
őstag

Ja és van benne kormány támogatás is.

(#8381) ρσгτσ válasza bazsimano (#8378) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Játékot tudok vinni, ha a közelben vagy, esetleg járok arra (Budapesten). Tehát tudok segíteni tesztelni. Bár ha nem nagyon akarsz foglalkozni vele, akkor tök mindegy. :D

Vásárolni most nem akarok, mert inkább a beragadt cuccokat fogom én is kiárulni. Aztán majd megújult erővel a következő hónapban fogok újra költekezni. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8382) laskr99 válasza ρσгτσ (#8381) üzenetére


laskr99
addikt

Én is írtam neki, eredeti játék páromnál van, de ő vidéki. Attól független ha bekapcsol és van hozzá joy, érdekel, max kettőből egyet összerakok. Volt kiskoromban fatem, ilyen DIY cuccal azért elvagyok, legalább lenne mivel játszani, nem csak párom slimjével. Olvasót meg ha megy jó ha nem arra úgyis HDD-t használnék :DD

(#8383) arty válasza taki01 (#8380) üzenetére


arty
veterán

pluszpont, bár sajna nekem ps2-re csak gagyibb kormányaim vannak, DFGT/G25 szériáról lemaradtam, túl drága lett, mire komolyabban érdekelt volna (ps2 viszonylatban, mert amugy pécéhez volt több g25 és g27em is, de eladtam, mert "minek" - nem gondoltam rá, hogy KONZOLRA.... :D )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8384) STC Speed


STC Speed
őstag

PS2 kérdésem lenne.

A 7000 es és 9000-es slim külsőre ugyanaz a méret teljesen?

(#8385) Faterkam válasza STC Speed (#8384) üzenetére


Faterkam
addikt

Méretben szerintem igen, a 7xxx külső tápos, a 9xxx belső tápos, lakkozott bal oldallal. A hűtése a legcsendesebb a 9xxxx-nek!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#8386) STC Speed válasza Faterkam (#8385) üzenetére


STC Speed
őstag

:R

(#8387) perge666 válasza perge666 (#8373) üzenetére


perge666
veterán

Na az easybox hozta a tőle elvárt szintet,aki feladta nekem,a szomszéd városba letették és küldték nekem hogy ott átvehetem. :)) :))
Srác kivette és újból megpróbálkozott vele,ügyfélszolgálatot esélytelen elérni. :U

A Turok Evolution az megérkezett még kedden,igaz azt Foxpostal kértem.

(#8388) arty válasza perge666 (#8387) üzenetére


arty
veterán

ezzel szemben nekem perfekt megjött pár nap alatt a cucc :)
viszont tény: a megérkezésig SEMMIFÉLE értesítést nem kaptam... (nyomkövetés ment, az oké)

300 forintért.... a klasszikus olcsón szart kategória :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8389) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

8BitMods -nál most jelent meg a MemCard Pro 2. PS1 és PS1/PS2 modell is van.

Szerk.:
Vagyis az előrendelés nyílt meg.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8390) perge666 válasza ρσгτσ (#8389) üzenetére


perge666
veterán

Ez mi is akarna lenni egészen pontosan?
Valami adapter amivel PS3-4-5 kontrollert lehet csatlakoztatni PS1-2-höz?

(#8391) arty válasza perge666 (#8390) üzenetére


arty
veterán

végtelen tárhelyü, wifis memcard :)

ha forgalmaznák itthon, egy tizest kidobnék rá, de így drágára jönne ki eléggé....

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8392) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Retro Gem - Universal HDMI Upscaler Kit
99.99 dollár (...-tól)

Mai naptól rendelhető. Valószínű lesz teszt is, mert a Digital Foundry, illetve Linneman is követi. Vagyis kíváncsi leszek erre.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8393) perge666 válasza arty (#8391) üzenetére


perge666
veterán

Jaaa hogy ez memóriakártya.
Az szerencsére van ithon PS1-2-böl is jópár,így ez most nem érint.

(#8394) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#8392) üzenetére


ρσгτσ
őstag

RetroRGB -nél valószínű lesz teszt mindkét cuccról, mert mindegyikre rá van kattanva Bob.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8395) arty válasza ρσгτσ (#8392) üzenetére


arty
veterán

na ez viszont _SZERINTEM_ elég halott ügy... mire kézbekapod, lesz kb 50ezres ára, PER KONZOL, emellett be kell építeni, ami valószínűleg borzalmasan melós és végül a minőség egyelőre ismeretlen :)

a szoftveresen korlátozott hardvertől viszont a hányinger kerülget - kifizettetik veled a tudását (a hardvert mindenképpen, de szerintem a fejlesztési időt is nehéz belőni, majd levonni és csak azokkal kifizettetni, akik kérik...), de nem használhatod, csak ha MÉG perkálsz :(

gsc, ossc, retrotink... persze ha sok a konzolod, akkor kell egy scart elosztó is, az sem olcsó jó minőségben, de egy forrasztandó eszköz csak akkor jó, ha 1 eszközöd van, amit hdmisítenél.

szerk: lol, csak a shiny ér valamit, de az már 189$ ... PER KONZOL!!!! :D :D :D vicc.....

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8396) ρσгτσ válasza arty (#8395) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az a baj, ha tényleg egy jó megoldás (minőségileg) és nem már egy működő hardverre, szoftverre épül rá, mint a fent említettek, akkor a lefejlesztés és a gyártás nem lesz olcsó.

Bár azt gyanítom én is, hogy ez lejjebb fog menni. Azért, hogy valóban jól eladható legyen. Én nagyon kíváncsi leszek mit nyújt majd ez a megoldás, de valóban vannak már ennél olcsóbb opciók is. Valószínű azokkal össze fogják vetni.

Neccesebb része tényleg az (még ha jó cucc is), hogy ezt integrálni kell és innentől kiesik az a lehetőség, hogy több konzolnál is használd.

Szerk.:
Nálam egyébként retroban abszolút favorit a PS2, de még így sem igazán gondolom, hogy ez a megoldás megéri.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8397) perge666


perge666
veterán

Tegnap megérkezett az Easybox által szuperul elhúzódó PS1 játékom a WRC Arcade. Csak az eladó nagyon nem volt őszinte. :U Jó állapotú lemezt hirdetett,ennek ellenére 2 mély karc van körbe a lemezen,meg keresztbe is egy még mélyebb karc. :W
Írtam neki de válaszra sem méltatott,pedig figyeltem,volt fent azóta többször is,meg a hirdetését is törölte.

Na mind1,olvassa a gép a játékot,kérdés hogy majd játék közben nem e akad meg valahol,valamikor lehet elküldöm políroztatni………….

(#8398) arty válasza ρσгτσ (#8396) üzenetére


arty
veterán

OSSC 110 EUR.... írországból, vámmentesen.
Könnyedén dugdoshatod rá a konzoljaid.

vs

RetroGem kit shiny 216 EUR vámmal együtt, nehézkes beépítés, fixen egy konzolba.
Minőség kérdéses.
293 EUR-ért pedig már retrotink5x van (bár nemtom arra jön-e még áfa :( )... ami NAGYON más szint.

Nem hiszem, hogy utólag lesz erre árcsökkentés, valszeg drága a fejlesztés így, hogy ha ps2-be veszed, kifizeted a ps1, n64, stb "fejlesztés" árát is....

---

#8397 perge666
itt vetted hardveraprón?
negativ értékelés ugorjon! :(

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8399) arty válasza perge666 (#8397) üzenetére


arty
veterán

én egyébként a ps3 cfw gépemmel le szoktam iso-sítani a ps1 lemezeim, ha karcosak - ha az végigolvassa, akkor a ps1 is viszi majd.... (pc cdromok tul jok, azok viszik azt is amit a ps1 nem :( )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8400) arty


arty
veterán

.... plusz énis megosztanék egy képet a drágaságaimról, tegnap jött meg a Gunner's Heaven, mondom akkor lefotózom már őket :) a balfelső a TwinBee collection, ... nehezebb mint vártam (a SNES változat után)

nemtom a chip hibája-e, de elég nehézkesen indulnak ezek a japó korongok :(
vagy lehet az olvasóm járja a végét a ps1-ben .......

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.