Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-10 10:14:27

LOGOUT.hu

A PlayStation-t a Sony 1994-ben mutatta be, és hatalmas sikert aratott a géppel, több mint 100 millió gépet adtak el. A fő ficsőr az a CD-k használata volt. Akkoriban a fő adathordozó a ROM-kazetta volt, amibe a Nintendo 64-nek bele is tört a foga. Sok modellfrissítésen esett át, az első gépeknek az FMV videókkal voltak bajai. Képkockakihagyással, és akadozva való lejátszása az olvasóegység kopása miatt. (amit később orvosoltak SCPH-5500-tól felfele). Emellett túlmelegedési bajai is voltak.amit később orvosoltak (SCPH-5500-tól felfele).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) Guitar14 válasza Stylewars_kp (#8249) üzenetére


Guitar14
senior tag

2016, rég archiv hirdetés, megkapod a napi régész titulust. ;]
Az szép, hát igen azon a paszta nem nagyon segítene már, mint halottnak a sebtapasz. :DDD
Én 1-2 hónapja láttam PS3 fat hirdetést marketplaccon valami autóba volt átalakítva de működőképes. (sarkok levágva, ház alul lyukasztva a hűtés miatt meg matricázva volt az egész burkolat)
Most pár hete meg láttam ugyanazt a gépet itt HA-n, hogy teszteletlen, csak a belseje kellett neki amit egy új házba rakott így most egy másik alaplap van benne. 5 ezer körül volt asszem. Vajon miért teszteletlen. :U Hozzá akartam szólni de nem akartam hirdetésrontó lenni és bahékba keveredni.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#8252) Stylewars_kp válasza Guitar14 (#8251) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

:R köszönöm a titulust :R

Kommentek miatt csatoltam be egyébként, nem is azért, hogy ajánljam a hirdetés tartalmát bárkinek is. :DDD

Akkor mi az egységes kontextus azoknak, akik ps3-al le szeretnék fedni a ps1 és ps2 játékok futtatását? Egy jó állapotú CECHA01 vagy CECHC04 majd hűtés mod?

(#8253) Stylewars_kp válasza Stylewars_kp (#8252) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

*Álláspontot akartam írni, nem kontextust.

(#8254) Guitar14 válasza Stylewars_kp (#8252) üzenetére


Guitar14
senior tag

Hát ezt meg nem mondom, de hűtésmod mindenképp. (és a hűtésmod alatt nem azt értem hogy a házat lyukasztani)
Delid, jó paszta alá és felé is. Belső alumínium burkolatot passzív hűtőbordává alakítani.
Nem kötelező, de ajánlott még egy szoftveres hűtésmódosítás amivel levisszük a CPU de még az RSX max hőfokát is 10-15 fokkal. Ezeket mind netes videókból és a PS3 topikból tudakoltam meg és ez az egységes vélemény a hűtéssel kapcsolatban.
Burkolat megvágásával lehet javítani a CPU és az RSX hőmérsékletén de teljesen felborítja a ház hűtésének rendes működését ugyanis így nem kap levegőt a bluray olvasó és a táp se így azok fognak elszállni.
Továbbá: mindezek megcsinálásával ugyanúgy elhalálozhat 1 vagy több Nec/Tokin is mivel azok véges élettartamúak és ki tudja mennyit használták előtte és milyen körülmények között. Ez is javítható de még a profik is megszenvednek vele.
Mindez a sok apró szakértőt/tapasztalatot megkövetelő módosítás/javítás csak akkor éri meg ha a gépünk visszafelé kompatibilis. Más FAT-okat nem éri meg.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#8255) perge666 válasza taki01 (#8247) üzenetére


perge666
veterán

MGS2 sem rossz,de nekem a 3.rész a kedvencem,azt 2X is végigvittem,mai napig nagyon tetszik.

(#8256) perge666


perge666
veterán

Srácok,az NTSC U/C lemezt csak NTSC-s gépen fogom tudni játszani,vagy egy Chipelt gép is elég hozzá?
Az NTSC-s gép tápcsatlakozója más mint nálunk ithon a 2 dugós amit a konnektorba dugunk,kell hozzá átalakító?

Megvan évek óta a Pitfall,de NTSC-s mivolta végett nem tudom kipróbálni pedig lehet tetszene.

(#8257) arty válasza perge666 (#8256) üzenetére


arty
veterán

pitfall... ps2? :D

1.) chip
2.) mechapwn
( én utóbbit javaslom :) )
ha slim a gép, akkor szerintem a powerbrick ugyan azt a 8.5V-t adja minde régiós gépnek, a brick pedig 100-240V-ig bármit megeszik, csak a csati fizikailag más maximum

ha mégis ps1, akkor... FAT? kell stepdown konverter! 230V->110V és ezt kapja az usa ps1
psone? ahogyan a ps2-nél is van: a tápkocka EU csatis legyen, a ps már kisfeszt kap úgyis (talán 9V? nem rémlik pontosan)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8258) arty válasza taki01 (#8243) üzenetére


arty
veterán

Rainbow Sixet megnézném :D nemrég vettem a klasszik xbox verzát és már az is MEH (nem a grafika, hanem a kontrolleres irányítás béna, látszanak a pécés gyökerek...)

az Arctic Edge-t nagyon irigylem... nem volt ott több, ahonnan ez jött? :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8259) Czeky válasza arty (#8258) üzenetére


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Az eredeti Rainbow Six-et PS1-en hanyagold, egy igazi fércmunka (és számomra mélységes csalódás) az eredeti PC verzióhoz képest. Helyette a folytatását, a Rogue Spear-t ajánlom.

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban. /// RIP QLR PC bontó.

(#8260) perge666 válasza arty (#8257) üzenetére


perge666
veterán

A PS2-es változatot kb. 1 hónapja szereztem be,gyerekkori kedvencem,de én most a PS1-es változatra gondolok :

(#8261) perge666 válasza arty (#8257) üzenetére


perge666
veterán

Elfelejtettem megemlíteni előző hozzászólásomban hogy igen PS1-röl van szó.
Akkor azt mondod hogy elég egy Slimet vagyis egy PS One gépet beszerezni amihez jó az EU-s kábel is,és mehet az NTSC móka?
Ha ilyen egyszerű,akkor megtartom a Pitfallt / PS1 / és beszerzem mellé első körben a Vigilante 8-at is........... :)

(#8262) ρσгτσ válasza perge666 (#8261) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mondjuk érdemes megnézni az NTSC árakat, mert sok esetben lényegesen jobb áron el lehet adni, mint a PAL verziókat.

Így ha nem kifejezetten valamilyen előny miatt használsz NTSC játékot (pl. plusz tartalom miatt), akkor szerintem felesleges ezzel szórakozni és lehet még anyagilag is jobban jársz a cserével.

Most ezt így általánosságban írom, nem kifejezetten a Pitfall -ra. Persze van amiből a PAL, nem német verzió a drágább. Mert ritka.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8263) perge666 válasza ρσгτσ (#8262) üzenetére


perge666
veterán

Én például eddig abban a tudatban voltam hogy sok játék csak bizonyos régióban érhető el,köztük a Vigilante8 is,de rákerestem és van belőle Pal verzió is. :B
Igaz elég ritka,mert nem igazán találok,még NTSC-be sem dobálják de van.

Az jutott eszembe hogy kipróbálom FMCB PS2-vel hogy az nem indítja el véletlenül,az lenne a legjobb és legegyszerűbb megoldás számomra.
Csak nemrég jöttem szüleimhez és jelenleg nem tartózkodok othon..........

(#8264) ρσгτσ válasza perge666 (#8263) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van azért pár olyan játék is. Meg vannak olyanok is, amiből a PAL nagyjából lehetetlen küldetés.

Nem fogja önmagában elindítani. Az kell hozzá, amit arty írt feljebb.

Szerk.:
Egyébként későbbi generációknál is voltak ilyen játékok. Van ami meg például csak digitálisan jött hozzánk.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8265) taki01 válasza arty (#8258) üzenetére


taki01
őstag

Sajna az Artic Edge manual nélküli és német holland és még pàr nyelves, de nem angol. Játékban angolt is ki lehet választani. Az eladónak csak ez az egy volt.
A Rainbow Six nekem gyerekkoromban nagyon bejött.

(#8266) Stylewars_kp válasza Guitar14 (#8254) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Lehet jobban járok pc emulátorral+karral.

(#8267) perge666 válasza ρσгτσ (#8264) üzenetére


perge666
veterán

Értelek.
Na akkor végképp nem tudom mit csináljak. :U

taki01 : Rainbow Six nekem is nagy kedvenc,Lone Wolf meg is van,de sajnos csak lemez,Rogue Spear még nincs de bakancslistás. :)
PS2-re meg volt a 3.rész,de már nekem nem hozta azt a hangulatot,nemrég el is adtam. :(

Más : Va ( K ) erán lecsaptak előlem 2 szép pakkot is,egyikhez gép és tartozékok is voltak.Utolsó 2 percig enyém volt a nyerő licit,aztán majdcsak rádupláztak az ajánlatomra és 38-ért kelt el az egyik......

[ Szerkesztve ]

(#8268) ρσгτσ válasza perge666 (#8267) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Pedig egyszerű. :) Mecha.

Hol licitálsz? FB? Érdemes az elején betenni egy licitet. Vagy csak szimplán megfigyelni. Én is a végére szoktam figyelni a számomra érdekes liciteknek. Aztán a végén csapom le. Már ha nem száll nagyon el az ára.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8269) perge666 válasza ρσгτσ (#8268) üzenetére


perge666
veterán

FB-vel nem élek. :))
Sajnos tegnap pont dolgom akadt a licit végén így nem tudtam figyelni,bár el is felejtettem.Meg mind1 mert 25-nél többet úgysem szántam rá,és mint írtam majdcsak 40-ért ment el.
A másik pakk meg nem volt olyan érdekes,de arra is szántam egy kisebb összeget,na az 15-ért ment el,én meg 14-et licitáltam.Mondjuk ennél ha gép előtt vagyok még szántam volna 2-3 ezret és lehet meg is nyertem volna.

Néhány hónapja 5db PS2 lemezt nyertem meg 500ft-ért,de mind karcos,és nem olvassa egyik gépem sem.
Próbálkoztam ithon polírozással,a Time Crisis 2-re ráment egy szombat délelőttöm,de jó lett.A lemez nem a legszebb még mindig de mostmár egyből olvassa a gép és nem áll meg.
Az NFS Undergroundnál feladtam nem éreztem rá a technikára. :(
Annyit elértem nála hogy bejön a PS2 logó,de onnan nem megy tovább csak fekete képernyő.

Erre van valami bevált módszeretek?Szívesen elszórakoznék a polírozgatással ha olyan kedvem támad,de a mostani módszerem nem jó. :(((

[ Szerkesztve ]

(#8270) Faterkam válasza perge666 (#8269) üzenetére


Faterkam
addikt

Lemezpolírozást a Platinum shop is vállal. Igaz nem Ők csinálják, hanem kiadják egy srácnak! Nekem már visszahoztak lemezt a halálból, de volt olyan is, hogy azt mondták ezt nem szívesen veszik át, mert egy mély, nagy karc volt benne, a körmöd is megakadt rajta. De kérésemre megpróbálták, nem lett jó, de ezért nem fogadták el a polírozás árát sem! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#8271) perge666 válasza Faterkam (#8270) üzenetére


perge666
veterán

Igen erről hallottam,de nagyon messze vannak tőlem és nem tudom hogy postázással megoldható e a dolog.

(#8272) Faterkam válasza perge666 (#8271) üzenetére


Faterkam
addikt

Felhívod a Pesti boltot, megmondják. De szerintem igen. Nyilván az oda-vissza posta dob rajt, kérdés így is megéri e? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#8273) ρσгτσ válasza perge666 (#8269) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem általában csak az probléma, ha elfelejtem a licit véget. :D Nem sűrűn fordul elő, de van ilyen is. Értesítés ide vagy oda.

Amúgy én is tavaly májusban függesztettem fel az FB fiókom. Van egy másik amit használok, de az csak bizniszre, ismerős nélkül. Van azért pár frankó csoport, főleg retro témában, amiben érdemes jelen lenni.

Most is gondolkozom éppen, hogy lecsapjak -e majd este két licitet. Attól is függ, hol tart majd az ár.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8274) perge666 válasza Faterkam (#8272) üzenetére


perge666
veterán

Átnézem miket kellene és érné is meg polírozni,és utána mérlegelek. :R

ρσгτσ : Tegnap délután jöttek vendégek,és persze hogy akkor járt le egy újabb licitem. :))
Picit utána néztem a játékoknak és utólag nem is bánom hogy elvitték előlem,mert a pakkba csak 1 angol játék volt,a többi mind német.
De az X-Files 4 lemezes játékot ígyis baromira sajnálom. :(((

(#8275) Guitar14 válasza perge666 (#8271) üzenetére


Guitar14
senior tag

Megoldható postázással a polírozás már kérdeztem tőlük. :)
Licitekkel ha épp a vége felé ráérek akkor beállítok értesítőt előre és próbálkozom de FB-n főképp szerencse kérdése mert mire frissíti az oldalt az ember és újból megtalálja a 20 vagy akár 50 hsz-ből a sajátját egy örökkévalóság.
Párszor már nyertem jó dolgokat, most épp DS-re nyertem 2 japán játékot aprópénzért, pont bakancslistásak is voltak, nem túl sok bennük a szöveg úgyhogy az idegen nyelv se probléma. :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#8276) Stylewars_kp válasza Guitar14 (#8275) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Melyik ez az fb csoport?

(#8277) ρσгτσ válasza Stylewars_kp (#8276) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Valószínűleg a Retro Konzol Közösség.

Van pár jó retro csoport, de szerintem ez a 2 a legjobb.

Bár a felsőben főleg gyűjtői kiadások, játékhoz kapcsolódó cuccok vannak. De igazából van minden, nem csak retro.

Múltkor például egy FM7 előrendelői Porsche -t lőttem onnan. Tekintettel arra, hogy az FM7 értékesítése már hivatalosan megszűnt, majdnem hogy mondható retronak. :D De vettem már ott GB kazit is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8278) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Úgy látom az Omega Boost -ról nem sok szó esett itt. Ennyire nem játszott vele (szinte) senki?

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8279) arty válasza ρσгτσ (#8278) üzenetére


arty
veterán

nekem van egy usa példányom (tok/füzet nélkül), éééééééérdekes cucc :D
elég japán... jól néz ki, talán a legjobban futó játék ps1-en (frameráta), zene is jó néha, de a játékmenet ... nem tudom, hogyan tudnék életben maradni benne huzamosabban.

érdekessége még, hogy a polyphoni kalapálta össze, 2 gran turismo között :D anno kb ezért vettem meg, hátha....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8280) ρσгτσ válasza arty (#8279) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, ezért néztem én is. :D GT részek és 2 Motor Toon Grand Prix mellett becsúszott egy ilyen játék, amit a Cyberhead -del karöltve csináltak.

Azt néztem amúgy, hogy a kritika vegyesen jó, viszont a felhasználói visszajelzések sokkal jobbak. Videók alapján vagánynak tűnik, de még nem tudtam eldönteni, hogy tetszik -e. :D

Azon gondolkoztam, ha már ezen kívül az összes játékukat megszerzem, akkor lehet ezzel is kellene tenni egy próbát. Aztán max. a polcon pihen.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8281) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Megérkezett a Japán GT4.

Jöhetnek a Motor Toon Grand Prix részek. Meg aztán kell még egy-két finomítás. Pl. GT4 PAL, és GT5 Prologue platinum kiadások cseréje.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8282) arty válasza ρσгτσ (#8280) üzenetére


arty
veterán

a jó játékos visszajelzéseket érdemes korrigálni az önszuggesszió hatásával :D értsd: megvettem, TÖK JÓ EZ!!! nem vagyok hülye, h ilyen hulladékra vertem el a pénzem! :D

én egyelőre nem tudok dönteni, hogy szeretem-e.... technikailag imádom, de mint játék....

amúgy nemtom árakat néztél-e :D rengeteg a csak lemez példány, de azok sem filléres tételek - ellenben a dobozosok már komoly pénzt kóstálnak :( kíváncsi leszek, milyet/mennyiért szerzel majd! :)

klassz polifóni polc :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8283) perge666 válasza ρσгτσ (#8281) üzenetére


perge666
veterán

Én a GT2-vel játszottam a legtöbbet ezek közül,aztán GT3-ba is beletettem néhány órát,nálam a GT4 nem ütött akkorát. GT5 megint tetszett de annyira nem kötött le ez sem mint a 2.rész. ( gondolom picit már ráuntam a szériára )Itt meg is álltam,újabb részeket nem is próbáltam.

(#8284) ρσгτσ válasza arty (#8282) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Néztem basszus...és sokkal gázosabb, ha PAL -t szeretnék belőle. Egyébként Motor Toon Grand Prix PAL -nál sem sokkal jobb a helyzet. Mert alapvetően az a régió lenne a cél.

Van amúgy sansz arra, hogy az Omega Boost -tal nem játszom majd 10 percnél többet. :D De ha már így összegyűlnek a többiek, akkor ezt az egy címet kár lenne kihagyni. Viszont nem sietek, hátha beesik majd egy példány jobb áron.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8285) ρσгτσ válasza perge666 (#8283) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Engem a GT4 vezetett be a sorozatba, valószínű ezért is van ahhoz a részhez erősebb kötődésem. Egyébként mostanában nálam a GT7 és a Sport fut, de inkább utóbbi jön be jobban.

Tervezem is, hogy következő hónapban elengedem a kezüket. Mert nem túl jó párosítás a "nincs annyi időm" és a "több játékkal szeretek játszani". Ebben a hónapban tervezem kivégezni a Grid Legends -et is.

Mellette fut a Diablo IV, Zelda TotK és a FH5 is. Kénytelen vagyok redukálni a játékokat, mert néhány hónap és itt a Baldur's Gate 3, Starfield, illetve a Forza Motorsport.

Ez az év azért számomra elég durva lett, és még pár dologgal le is vagyok maradva. :D Nem tudom honnan kellene időt szereznem, mert mostanában túl sok minden leköt(ne)...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8286) arty válasza ρσгτσ (#8284) üzenetére


arty
veterán

oh, volt PAL kiadás is belőle ... ezt nem tudtam. valszeg az árakat látva nem lapoztam eléggé "lefelé" (a drágákhoz :D ). japó/usa kiadásig jutottam és mivel egyik sellertől kellett más, így végül egy amcsi kiadás került hozzám a Colony Wars trilógiával egyetemben... :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8287) ρσгτσ válasza arty (#8286) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jaja, volt.

Retro csoportban néztem meg én is, hogy árulta -e mostanában valaki, és mennyi volt az ára. Utána mentem Ebay -re. Több mint valószínű, hogy jobban járok azzal, ha kivárom amíg lesz itthon eladó.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8288) taki01 válasza ρσгτσ (#8281) üzenetére


taki01
őstag

Szép kis gyűjtemény. :)

(#8289) ρσгτσ válasza taki01 (#8288) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az a baj, hogy már nem igazán férek el... kellene majd egy nagyobb szekrény, ahova el tudom pakolgatni a cuccaimat.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8290) arty válasza ρσгτσ (#8287) üzenetére


arty
veterán

és találtál is eladó PAL-t itthon (amit valaha itthon adtak el)?
szerinted lesz itthon eladó és bele is futsz majd és aprópénzért adják majd? :)
esélyed persze van rá, de szerintem ebay lesz ebből :D

(mondjuk ha te pró marketplaces vagy, akkor nemszóltam, nekem az nem működik, lemaradok, kretén a másik fél, én bénázok, stb stb stb)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8291) ρσгτσ válasza arty (#8290) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tavaly 3 eladó játék volt. Legalábbis amit én láttam egy-két csoportban. Nem tudom összesen mennyi lehetett. Abból az egyik végül nem ment el, és idén egy csere folytán került új gazdához.

Sokszor amúgy persze jobb az Ebay. Sőt, ha sürgős lenne biztos azt választanám. :) De nekem mindegy, hogy azonnal, vagy 1-2 év múlva szerzem meg.

Van amúgy most is pár termékfigyelésem Ebay -en. Sok esetben viszont az a baj, hogy lehet tök jó áron van fent egy játék, de a szállítási költség miatt már annyira nem éri meg. Főleg, ha például Angliából jön.

Pl. régebbi Sony Formula játékokat is kva jó áron lehet megvenni, csak szállítási költség miatt itthon mégis olcsóbb. Mondjuk az sem ártana, ha FB -n mindig figyelném a liciteket. Csak az a baj, hogy mindig az esti fürdetés (gyerek) környékén járnak le. :D

Ilyen játéknál nyilván nehezebb a helyzet, mert az is lehet, hogy 1 évig senkinek nem jut eszébe eladni...de ráérek.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8292) perge666 válasza perge666 (#7865) üzenetére


perge666
veterán

Na a rosszul megforrasztott PS1-em újra bekapcsol. :C
Nem kellett mát tennem csak a forrasztások között tűvel megkapargatni.
De a lemezt továbbra sem olvasta,sőt bekapcsolásnál éppenhogy megtekerte.Próbálkoztam sok dologgal,de a vége az lett hogy megint a kezembe maradt a vezetékkel együtt a csatlakozó is. :))
Én többet nem szenvedek vele az tuti. :D

[ Szerkesztve ]

(#8293) arty válasza ρσгτσ (#8291) üzenetére


arty
veterán

na ezt nem gondoltam volna. én még sose láttam itthon eladót, de facen en nem vagyok aktiv, ez tény :)

jah az UK is problémás, de a legrosszabb az USA :( ott mindenki a global shipping programmal küldi, elmegy először valami ebay központba és onnan kapod.... így persze 6-8-10ezer egy db játék postázása :( miközben a játék van, hogy 5-10$... free shippingel (amerikán belül)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8294) ρσгτσ válasza arty (#8293) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem ezért van egy fake account -om FB -n. :) Ilyen csoportok miatt szerintem megéri.

Ebay -en keresztül még nem rendeltem USA -ból. Nekem amúgy a Japánok is nagyon furák, mert sokszor több napba kerül az is, mire feladják. Viszont más szempontból meg nagyon pozitív tapasztalatom van velük. Tényleg kifogástalan cuccokat küldtek mindig. Nagyon szép állapotban.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8295) arty válasza ρσгτσ (#8294) üzenetére


arty
veterán

dettó :D csakhogy... időnként belga proxyn megyek ki és kitilt a face. aztán volt, h hónapokig nemérdekelt... és aztán feloldják maguktól... aztán az algoritmus... vagy dob eléd értelmes tartalmat vagy kapod a szemetet, 5 napos lejárt licitek és társai.

össze sem hasonlítható egy idősorrendes fórummal, ahol azt látsz, amit akarsz :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8296) Stylewars_kp válasza arty (#8295) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

FB csoportot is tudod időrend szerint rendezni.

(#8297) arty válasza Stylewars_kp (#8296) üzenetére


arty
veterán

:D
"igen"

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8298) taki01


taki01
őstag

Nem bírtam megint magammal és emaitt a héten megint érkezik egy nagyobb pakk. Ezek a játékok lesznek benne:
Family Guy, Futurama, The Simpson Game, GT1,2,5 Prologue, Burnout 3, The Scorpion King Rise of Akkadian

(#8299) Guitar14 válasza taki01 (#8298) üzenetére


Guitar14
senior tag

Scorpion King az nem rossz, eléggé monoton tud lenni de én GC-n végigtoltam 7-8 éve mert járt a géphez és nem volt más játékom még hozzá az NFS UG2-n kívül. :D
Mi vitt rá, hogy azt beszerezd?

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#8300) taki01 válasza Guitar14 (#8299) üzenetére


taki01
őstag

Öcsémnek tetszenek az ilyen játékok és ő kért meg, hogy vegyem meg. Az ára is nagyon kedvező volt. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.