Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-10 10:14:27

LOGOUT.hu

A PlayStation-t a Sony 1994-ben mutatta be, és hatalmas sikert aratott a géppel, több mint 100 millió gépet adtak el. A fő ficsőr az a CD-k használata volt. Akkoriban a fő adathordozó a ROM-kazetta volt, amibe a Nintendo 64-nek bele is tört a foga. Sok modellfrissítésen esett át, az első gépeknek az FMV videókkal voltak bajai. Képkockakihagyással, és akadozva való lejátszása az olvasóegység kopása miatt. (amit később orvosoltak SCPH-5500-tól felfele). Emellett túlmelegedési bajai is voltak.amit később orvosoltak (SCPH-5500-tól felfele).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) ρσгτσ válasza taki01 (#8550) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jó sok rossz állapotú lemez van ebből a sorozatból. Érdemes körültekintően vásárolni. Nekem is ezért megy lassabban az összegyűjtés.

________________

Közben megérkezett az mx4sio is. Illetve ez egy upgrade verzió. Kíváncsi leszek majd a kompatibilitásokra, de majd hétvégén lesz időm foglalkozni vele.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8552) Faterkam válasza ρσгτσ (#8551) üzenetére


Faterkam
addikt

A Sandisk kártyákat nem szereti, a sebessége csak egy picit jobb, mint az usb porté. 2db Crash játék nem megy rajta, USB-n igen. A kompatibilitás itt is necces. (ez az én személyes tapasztalatom!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#8553) ρσгτσ válasza Faterkam (#8552) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Köszi. SanDisk -et mondjuk pont nem használok. Vagyis szerintem abból egyáltalán nincs itthon, de majd megnézem és azt kihagyom. Samsung, Kingston, Maxell márkák tuti vannak.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8554) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Jött megint egy játék:

Plusz érkezett még egy olvasóhibás PS2 is. Ez majd egy későbbi mini slim projekthez kell.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8555) taki01


taki01
őstag

Nekem erre hónap ra már vége. Elég sok játékot sikerült megszerezni. :D
Ha megjönnek csatolok róluk képet.

(#8556) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#8554) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Teszteltem a gépet. Nálam tökre olvas. PS1 és PS2 lemezeket is.

Írtam az eladónak, hogy mi a helyzet. Meg hogy nézze meg, mert lehet rossz gépet küldött el. Azt mondta jót küldött, és nála nem olvasott.

Tesztelgetem még holnap, de nagyon úgy néz ki, hogy semmi baja az olvasónak.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8557) Guitar14 válasza ρσгτσ (#8556) üzenetére


Guitar14
senior tag

Elég érdekes jelenségek az ilyenek, nálam pont hasonló van. :))
Xbox 360-at akart kolléga, talált egy Fat-et 10 ezer alatt ami olvasóhibás, megvette és én ma csináltam meg neki. Nyilván nem nyílott mert öreg volt a gumi, kapott újat, na most:
kapott hozzá két játékot, nem olvassa őket, de érdekes, hogy az összes saját lemezemet meg beolvassa elsőre vagy másodjára. (kipróbáltam az ő lemezeit az én gépemben, az enyém viszi őket).
kapott teljes olvasótisztítást és alkoholos fejpucolást, összeraktam, ugyanúgy meg se szagolja amiket kapott hozzá. Csináltam még 2 pucolást, akkor se. Gugliztam hogy kell állítani a fejet, azt írják 3 ohm alá nem szabad tekerni az ellenállást mert kiég a lézer hamar (gyári olyan 4-5 ohm), egészen 3.1 ohm-ra kellett tekernem, akkor már olvasta az egyik játékot amit kapott, de a másikat továbbra sem. Lényeg a lényeg, jól olvas csak azt az 1-et nem, pedig azon sincs semmi extra nagy karc. :DDD
Előbb utóbb majd rakok bele neki új fejet mert 3.1 ohm ellenállás a fejnek, hogy jól olvasson az már eléggé az élete végét járja.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#8558) ρσгτσ válasza Guitar14 (#8557) üzenetére


ρσгτσ
őstag

:D

Azt írta az eladó, hogy nem emlékszik pontosan, de mintha fel sem pörgette volna a lemezt. Nem tudom, lehet csak be volt ragadva valami, vagy haldoklik az elektronika. Holnap kicsit jobban megfuttatom, aztán majd kiderül mi újság.

Az viszont biztos, ha jól működik az olvasó, akkor nincs szívem darabokra szedni...ultra slim -hez, mini slim -hez kifejezetten olvasóhibás gép lenne jó. Ezért is csaptam le a konzolra alacsony áron.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8559) Guitar14 válasza ρσгτσ (#8558) üzenetére


Guitar14
senior tag

Nálam is van 2db PS2 slim elfekvőbe, mindkettő ovlasóhibás volt de pucolás, szétszedés segített rajtuk. Egyik meg se pörgette a lemezt hiába csuktad le, szétszedtem és valószínű egy érintkező tele volt porral és nem érzékelte, hogy le van csukva. Lehet a tiedéné is ez volt, hogy szállítás alatt kirázódott belőle a kosz/szösz és már újból olvas.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#8560) ρσгτσ válasza Guitar14 (#8559) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Hasonlóra gondolok én is. Ahogy én látom a fedélérzékeléssel sincs gond. Az biztos, hogy majd amúgy is ki kell pucolni egy kicsit.

Szépen és gyorsan olvas minden különösebb erőlködés nélkül.

Szerk.:
Jah meg 1 db gumitalp hiányzik. Majd rendelek egy csomaggal.

Viszont ha ennyire rendben van, akkor nem akarom szétbombázni a gépet.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8561) Faterkam válasza Guitar14 (#8559) üzenetére


Faterkam
addikt

A 7xxx-es Slimeknél a jobb hátsó lemezfedélkapcsoló a típushiba. idővel mindnél beég.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#8562) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#8482) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Kis kacsa fürdik, retrobright -os tóba'.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8563) Guitar14 válasza ρσгτσ (#8562) üzenetére


Guitar14
senior tag

Majd erről beszámolót követelek! :D
Retro Konzol Csopiban vanish oxi action-el értek el nagy eredményeket, te mivel próbálkozol?

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#8564) ρσгτσ válasza Guitar14 (#8563) üzenetére


ρσгτσ
őstag

12 százalékos hidrogén-peroxid. Kicsit zselésebb állagú, de melegvízzel van keverve.

Egyelőre 3 decit vettem, az van hozzákeverve pár liter vízhez. Lötyiben ázik lefedve napfényen. Nem kenegetek.

Szerk.:
Illetve még csak most fogja majd elérni a nap, de már inkább kiraktam. Nem akartam a meleg teraszon aszalódni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8565) arty válasza ρσгτσ (#8562) üzenetére


arty
veterán

ez ps1?
lesz előtte-utána kép? :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8566) ρσгτσ válasza arty (#8565) üzenetére


ρσгτσ
őstag

"Előtte kép" már van. :)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8567) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#8566) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Még egy kép korábbról.

Egyébként szétszedés után DM mosószappannal tisztítottam át. Illetve abban ázott egy darabig. Aztán jött tisztavizes tisztítás is.

Jó cucc amúgy az a DM szappan. Elég szépen leszedi/kiszedi a szennyeződéseket. Műanyagról is.

Múltkor olyan makacs olajos folt volt a ruhámon, kb. semmivel nem tudtam kiszedni belőle. Nyilván kímélőbb megoldások közül, mert nem akartam szét***ni a ruhát meg a színét sem. Ez a szappan egy pillanat alatt kiszedte. Szóval arra is jó, amire készült. :D

Folttisztító marhaepe szappan, 100 g

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8568) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Még lesz egy fürdés, de sokkal világosabb lett. Nem tudom mennyire adja vissza a kép...

Kb. 5-6 órát volt benne, abból nagyjából 5 óra napfény. Legközelebb szerintem majd kevésbé hígítom.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8569) Guitar14 válasza ρσгτσ (#8568) üzenetére


Guitar14
senior tag

Azért látszik eredmény még ha nem is nagyon, 5 óra napfény elvileg elég lenne már egy teljes retrobright-hoz. Lehet érdemes lenne kevésbé higítani ahogy mondod. Rendkívül kíváncsi vagyok majd mivel éred el a legjobb eredményeket, nagyon szeretnék én is már ilyet csinálni csak vártam ki vállalja be így akit ismerek, hogy tudjak kérdezgetni. :))

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#8570) ρσгτσ válasza Guitar14 (#8569) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, direkt finoman kezdtem. Egyrészt első alkalom, másrészt nem tudtam mennyire makacs az elszíneződés. A harmadik pedig az, hogy azért okkal sok ellenzője van a retrobright -nak is.

Mondjuk UV lámpával egyszerűbb lenne a helyzet. Mert az állandó fényt tudna biztosítani és egyszerűbb lenne az elhelyezés is. Valamint nem lennék fix. időhöz kötve sem. Mert nem mindig süt a nap arra a teraszra, amelyikre ki tudom tenni. Elzárva a gyerek és kutya elől.

Persze LED -del, mert a rendes izzóhoz nincs normális foglalatom. Melegszik, mint az állat.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8571) arty válasza Guitar14 (#8569) üzenetére


arty
veterán

ha masszivan UV lámpázod, max akkor szvsz :)
szerintem minimum 2x ennyit kellett volna hagyni..... de megértem a türelmetlenséget :D
szerk: és az óvatosságot is, nem tünt tul sárgának!

#8570 ρσгτσ
"okkal" ? vannak hitviták, hogy az anyag veszít az erejéből, törékenyebb lesz... az én dreamcastemen, ami minden idők legsárgultabb műanyaga volt, ennek semmi jele nem lett. sajna vissza is sárgult eléggé :D (pedig retrobright után már semmiféle fény nem érte!)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8572) ρσгτσ válasza arty (#8571) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Főleg az, hogy "hamar" és nem ritkán sokkal rondábban sárgul vissza. Meg némelyik bemattul.

Mondjuk gondolkoztam azon is, hogy lehet szereznem kellene egy szép burkolatot. Akár utángyártottat is, hogy különlegesebb legyen.

Pl. egy fekete színű burkolat tetszene.

Szerk.:
Valami ilyesmi, bár Alin elég durva árakon adják ezeket...
Lehet inkább lefestem. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8573) arty válasza ρσгτσ (#8572) üzenetére


arty
veterán

najo, de a retróbrájtra nincs konkrét recept :) mindenki mással csinálja... az nem áll meg, hogy "visszasárgul" és "bemattul", mert van amelyik anyagtól/módszerrel/darabnál ez előjön, van ahol meg nincs gond

festés is necces :D tuti láttál már befotózott burkolatot, ami hótgagyi lett....

szerintem dugd vissza még 2x5 órára és tuti jó lesz!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8574) ρσгτσ válasza arty (#8573) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Hidrogén-peroxid szokott lenni az alapja, ahhoz nyilván vannak még egyéb anyagok is, amitől akár agresszívebb lehet az anyag. Én nem igazán akartam durvábbal kezdeni, azért is volt nagyobb a hígítás.

Festettem már burkolatot. Konzolt és kontrollert is. Azzal nincs gond. Legutóbb egy PS5 burkolatot intéztem el, de mondjuk az egy egyszerű téma. Pl. nincs szellőző, de azt is meg lehet csinálni szépen.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8575) arty válasza ρσгτσ (#8574) üzenetére


arty
veterán

ha lenne hozzá affinitásom, az undorito fehér burkolatot én is szívesen átfujnám :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8576) ρσгτσ válasza arty (#8575) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Amúgy így is javult.

Pont az nem tetszik nekem sem. :D
Viszont vettem olcsón egy cosmic red burkolatot, amit átfújtam. A gyári meg ment a dobozba. 6500 forint volt szállítással. Szintén eredeti burkolat, csak volt rá egy elég jó akció.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8577) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Írtam már korábban, hogy utálok Angliából rendelni, de valamiért mégis izgalmas dolog a bizonytalanság. :D Sosem tudom, hogy mikor érkezik meg. Mint Aliexpress.

Kíváncsi vagyok mikor érnek ide...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8578) EmThor válasza ρσгτσ (#8577) üzenetére


EmThor
addikt

plusz vám? Mert hogy eu kiléptek... ez mennyire nehezíti meg? 10 eve game.co.uk-rol sokat rendeltem, akkor ilyen gond nyilvan nem volt. Meg egyszer uk ebay-rol de akkor még eu volt. Thx

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#8579) ρσгτσ válasza EmThor (#8578) üzenetére


ρσгτσ
őstag

399 vagy 799 forintos plusz költség szokott lenni csomagonként. A fenti az 4 tétel, de 3 csomag.

Egyébként attól is függ, hogy hogyan jön és mivel. Royal Mail International Standard Angliából sem 2 perc alatt jut ki...

Japánból mondjuk jobban szeretek rendelni. Gyorsabb, megbízhatóbb. A szállítás és az eladók is. Angoloknál nem egy olyan eladó van, akinek napokban telik az is, hogy feladja a csomagot. Ráadásul ők annyira nem is vigyáznak a cuccaikra. Fontos a megfelelő infó...

Nem csípem az angolokat, de PAL beszerzésekben nehéz őket kikerülni. Már ha angol verziót akarsz jobb áron.

Szerk.:
Neil -t például kedvelem. Sok jó cucca van és megbízható. Vásároltam már párszor onnan. Power Up Video Games UK.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8580) taki01


taki01
őstag

Most egy ideig piheni fog a gyűjtés, mert más nagyobb kiadásaim is voltak. Jelenleg ez most az utolsó pakk ami érkezett.

Egy kérdés is, a lemezről a flictollat, hogy lehet leszedni?

(#8581) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Hétvégén elvileg majd jövök új képekkel, ha lesz időm foglalkozni vele. Érkezik egy Sony PVM a PS mellé.

Ez nem konkrétan arról készült kép, de pont ez a fajta. Csak itt jobban látszik.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8582) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#8577) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az első kettő tétel egy csomagban ma érkezett. Persze a postás magával vitte, de nem csöngetett fel. Bedobta a papírt. Ez felénk sajnos megszokott... Majd holnap át tudom venni.

taki01:
Szép pakk ez is. Nem apróztad el. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8583) taki01 válasza ρσгτσ (#8581) üzenetére


taki01
őstag

Nagyon jól néz ki ez a kis Sony tv.

(#8584) ρσгτσ válasza taki01 (#8583) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ez igazából egy video monitor, vagy stúdió monitor. Ami egyébként AC/DC is működik. Jó cucc lesz ez, már nagyon kíváncsi vagyok rá. Meg persze való igaz, hogy a mérete is számomra nagyon ideális.

Működő PVM -et elég nehéz kifogni...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8585) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Becsúszott egy nem várt idegen...

Illetve már egy ideje szeretném, és tegnap volt is lehetőségem lecsapni rá.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8586) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#8577) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Plusz megérkezett az első 2 tétel. :)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8587) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

A fotó sajnos nem igazán adja vissza, de baromi jó képe van. Feliratok is gyönyörűen látszanak, szépek az élek, színek.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8588) arty válasza ρσгτσ (#8587) üzenetére


arty
veterán

eh, karórának is kicsi ez a képátló :DDD

( amugy grat, mindenhez, ... de ez TÉNYLEG 9" ? )

---

nekem is lett egy ütött-kopott PS2-es motorstorm-om, képet nem rakok be, olaszok nem kímélték az elmúlt 20 év alatt.... sajnost ez háromból három nem jó minőségű itáliai szerzemény, szóval innentől "csak végső eset" lehet a beszerzés tőlük :)

---

taki basszus :D nincs megállás! :C

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8589) ρσгτσ válasza arty (#8588) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem 19-20 cm között van a képátló. Ez eredetileg hordozható stúdió monitor. Gondolom anno autóban is használhatták, vagy legalábbis arra a célra is alkalmas volt. Mert nem csak rendes hálózatról tud üzemelni.

Tényleg pici. :)

Előbb már nyomtam rajta egy kis Zelda TotK -t, illetve Starfield -et is. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8590) arty válasza ρσгτσ (#8589) üzenetére


arty
veterán

baromi jól néz ki, kétségtelen.

mi a hdmi-ből analógot készítő eszközöd? (rgbhv? vagy sima 15khz rgb-t tud?)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8591) ρσгτσ válasza arty (#8590) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szutyok cucc.

Csak azért vettem, mert korábban kellett pár napra dobozos TV -hez. Párom nagyszüleihez. Nintendo Switch volt rákötve játék és YouTube miatt.

Grafikát, játékot nézve egyébként jó, csak a kisebb szöveg bomlik szét.

Alacsony FPS -en jó vele játszani, bár a kép nem igazán adja vissza. Szépen néz ki.

Ezek még régebben készültek, amikor megérkezett az átalakító.

Szerk.:
A Sony -ról tovább akartam adni a jelet a Thomson -ra, mert van rajta video out is, ami tudja. Csak rájöttem, hogy nincs több BNC-RCA átalakítóm. Persze értelme nincs, csak poénból. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8592) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Ez becsúszott így estére. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8593) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Megint lesz Figura és Játékfeszt. Most a Lurdy -ban. December 2.

Mi tuti megyünk, mert múltkor is volt pár jó vételem. Fiam meg kapott egy-két transformer figurát.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8594) arty válasza ρσгτσ (#8591) üzenetére


arty
veterán

:R

16:9 kezelés van?
vagy benyomoritja a szélesvásznut 4:3-ra és a tévén tudsz max 16:9-re kapcsolni?
(ez az eleve 4:3 játékoknál pokol.... körbe a nagy fekete keret...)

dukanukem alapján nemtom eldönteni, az mintha nem lenne benyomorított?

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8595) ρσгτσ válasza arty (#8594) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az átalakító nem tudja kezelni. Csak a TV -n lehet állítani, ha van benne olyan funkció.

Amúgy igen, 16:9 -ben ment át 4:3 -ra, így le van vágva belőle. Azt nem állítottam át. Csak kíváncsi voltam milyen a kép CRT -n. :)

Zelda -nál látszik jobban bal felül és jobb oldalon alul.

Szerk.:
Itt például látszik, hogy mennyi hiányzik a képből.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8596) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#8520) üzenetére


ρσгτσ
őstag

PS1 2 Games kiadások után...

PS2 Platinum Double Pack:
- God of War / God of War II (2 Oct 2008)
- God of War / Killzone (2 Oct 2008)
- God of War II / Killzone (12 Sep 2008)
- Gran Turismo 4 / Ratchet: Gladiator (5 Sep 2008)
- Gran Turismo 4 / Tekken 5 (4 Sep 2008)
- Gran Turismo 4 / Tourist Trophy (2 Oct 2008)
- Jak X / Ratchet: Gladiator (4 Sep 2008)
- Killzone / Tekken 5 (5 Sep 2008)
- Tekken 5 / Ratchet & Clank 3 (8 Oct 2008)

PSP Platinum Double Pack:
- Daxter / LocoRoco (5 Sep 2008)
- Daxter / Ratchet & Clank: Size Matters (4 Sep 2008)
- Killzone: Liberation / Ridge Racer (5 Sep 2008)
- Killzone: Liberation / Tekken: Dark Resurrection (4 Sep 2008)
- Lemmings / LocoRoco (10 Dec 2008)
- MediEvil: Resurrection / Tekken: Dark Resurrection (5 Sep 2008)
- Ridge Racer 2 / Tekken: Dark Resurrection (10 Dec 2008)

PS3 Platinum Double Pack:
- MotorStorm / MotorStorm: Pacific Rift (28 Sep 2011)
- MotorStorm / Resistance: Fall of Man (11 Mar 2009)
- Ratchet & Clank: Tools of Destruction / Ratchet & Clank: A Crack in Time (22 Jul 2011)
- Resistance: Fall of Man / Resistance 2 (22 Jul 2011)
- Uncharted: Drake's Fortune / Ratchet & Clank: Tools of Destruction (11 Mar 2009)
- Uncharted: Drake's Fortune / Uncharted 2: Among Thieves (22 Jul 2011)

Aztán az egyik hirdetés után/miatt találtam egy érdekességet. Nem is tudtam, hogy ilyen kiadás létezik.

Volt 2 db Platinum Quattro Pack. Ezek csak Németországban jelentek meg, tehát kizárólag USK jelöléses van belőle.

PS2:
- Gran Turismo 4
- Jak and Daxter: The Precursor Legacy
- Tourist Trophy
- Ratchet & Clank 3

PS3:
- God of War III
- Gran Turismo 5
- Killzone 3
- Uncharted 2: Among Thieves

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8597) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Ma érkezett. :) Már csak 2 hiányzik a sorozatból.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8598) arty válasza ρσгτσ (#8597) üzenetére


arty
veterán

majd jöhet a teljes szériáról a fotó :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#8599) ρσгτσ válasza arty (#8598) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az még szerintem odébb lesz. :)

99 -ből lehet azért találni jó állapotban lévő példányt. Talán még itthon is, de ez majd idővel kiderül. A Grand Prix neccesebb téma, ami ugye PSP kiadás. Vagyis van abból is a piacon, csak nem mindegy mennyiért.

Van mindig 10-15 körül, de inkább várok egy 3-6 ezres árra. Szállítással.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#8600) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Adott egy Dual Shock 2 kontroller, amin nem működik néhány gomb. Van itthon Dual Shock 1 kontrollerem. Valahogy a kettőből egyet nem lehetne összehozni? Sok játék nem látja a régebbi kontrollert :(

PSN: joskovagyok199

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.