- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- tordaitibi: Moltbook- az AI közösségi platformja
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Lalikiraly: Commodore The C64, Ultimate
- .LnB: Need for Speed Underground (Nosztalgia)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Romvr
őstag
Jelentem a kutatási eredményem.
Lenovo IdeaPad s205-re próbáltam valami Linux-ot feltenni. Az eredmények a következők:
- Ubuntu 11.04
Live megy jól, bár se a kártya olvasó se a Wireless egységek nem működnek (nem is látja őket). Települni települ, de aztán nem bootol be.-Fedora 15:
Live ugyanazt csinálja mint ubinál, Telepíteni viszont lehet, bootol, fut, csak a WiFi-t és a kátyaolvasót nem lehet feltelepíteni rá (egyszerűen legalábbis nem sikerült) így pedig nálam használhatatlan az egész.- Linux Mint 11:
Se live, se install nem indul el. Egy nanomásodpercre kiír valami fehér szöveget bootnál és fekete képernyő. A gép megy, de nem történik semmi, nem reagál semmire.- openSUSE 11.4:
Se Live se Install nem tölt be. Bejön a választó képernyő, kiválasztom amit akarok, aztán bejön a töltés, majd rá pár percre közli hogy 2 percen belül újraindul a gép. Ha instalt, ha live-ot választom akkor is.- Ubuntu 11.10 beta 2:
Live megy jól, már látja hogy van WiFi herkentyű a gépben, csak éppen nem tud mit kezdeni vele. Tovább nem is próbálkoztam.Szóval azt hiszem a Lenovo S205-ösöm marad megrögzött Windows gép. Az asztalit meg lényegében csak játékra használom így Linux alapból kilőve rajta.
Tehát szerintem nekem Linux akkor lesz a gépen ha már képes kiszolgálni az alábbi követelményeket egy AMD Zacate E-350-es Lenovo gépen, történetesen:
- Hardveres Videódekódolás (A HD tartalmak lejátszásához)
- WiFi, BlueTooth felismerése és kezelése
- Kártyaolvasó felismerése és kezelése
- Akkumulátor élettartam maximalizálása (2 és fél órát bír, míg egy Win7 majd 5 órát)Amíg ezekre nem jelenik meg a gyógyír addig nálam a Linux nem alternatíva. Hiszen ha felteszem a Win7-et akkor mindezt megkapom azonnal.
Pedig ez az új Gnome felület nagyon tetszik és a benne rejlő lehetőségek is. Illetve hogy totálisan ingyenes az egész. Bár kinézetre a Fedora jött be a legjobban de adnék egy esélyt az Ubi-nak is.
Talán majd egy fél-egy év múlva lesz valami. Reménykedem.
Új hozzászólás Aktív témák
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A50/Samsung Galaxy A51/Samsung Galaxy A52/Samsung Galaxy A53
- BESZÁMÍTÁS! Sapphire B650M R5 7500F 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3080 10GB Lian LI LANCOOL 207 FSP 750W
- SzoftverPremium.hu
- 208 - Lenovo LOQ (17IRB8) - Intel Core i7-13700F, RTX 4060 (ELKELT)
- Használt Artfone A400 4G Senior mobiltelefon / 12 hó jótállás
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs

