Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94) Allien


Allien
veterán

A mai rész (tegnapi tesztelés). :DDD Próba: GTA Vice City :))) . Sajna, nem tudtam értékelni, mert nem sikerült átállítani tényleges 5.1-re a hangzást. Annyi lehetősség volt, hogy ''több mint 2 hangfal''. Ebből nem derül ki, mennyi is! Azért, nem volt rossz, és külső nézetben be lehet határolni a mögöttem lévő autó motorhangját is. Váltottam Pirates of Carribian-re, itt jobb a beállítási lehetősségek, viszont nehezebb érzékelni a mögöttünk lévő zajokat, pl. a dzsungelben bóklászva tul nagy az alapzaj (de viszont élvezetes), tehát a madarak csivitelése! :)) A fűben elrohanó kis gyík viszont hangtalan volt (mily meglepő) :B .
Telepítettem a Call of Duty-t, és a mentéseimet átraktam. Irány az orosz front, ott is a Stalingradi ominózus partraszállás. Gondolom, sokan hallottak már ezen részről, ezért ezt nem ecsetelem részletessen. Mindenesettre, itt sem igazán lehet pontosabban érzékelni a hátulrol jövő hangokat. Túl nagy szórásból jön, tehát jobb hátultól a bal hátsó részig túl folyamatos, nem lehet annyira jól elkülöniteni, mint pl. az elölről érkező zajokat, hangokat. :(
Sajnos, ma nem fogom tudni tesztelgetni az Ozakimat, és pénteken vissza kell vinnem. Tervem szerint visszakérem az árát, hiszen ha már most kontaktos, akkor mi lesz késöbb??? Főleg, ha ezt újnak adták el. Ha sikerül, akkor megpróbálkozom egy Zalmannal, és megnézem a külömbséget, igaz, csak emlékezetből, de csak erre tellik. Már, ha visszaveszik, de azért reménykedem, nem kell (nagyon) felemelnem a hangomat, és fenyegetőzni holmi fogyatékosok védelmével, kisebbségi onbucimannal, Woodoo átkokkal, vagy PH!-s közönséggel, taxis blokáddal stb... :B
Hiszen cserélni sem lehet, mivel a nagykerben sincsen, javítani meg ne javítgasson egy teljessen ''új'' ketyerót, mert ugye az elég furán hangzik.
Összességében, meg lennék elégedve vele (az Ozakival), de tartok tőle, hogy a felépitése miatt korlátolt. A füles alakja, majdnem hagyományos, hasonlít egy tojás alakjára, és nem fekvő tojásra, hanem a fejére állitottra. Ha belegondolunk, akkor az a 2x3 hangszoró nem egymás mellett helyezkedik el, és ebből adódhat ez a hátsó rész gyengébb szereplése. A Zalmannál, elvileg egymás mellett vannak a hangszórók, de ez nem jelent semmit, csak ha sikerül letesztelni tudok véleményt mondani. Ami viszont nagyon jó (és ez előny is, hátrány is), hogy vannak hangerő szabályzói, külön-külön a csatornákra. EZ szerintem nagyon baráti, de mivel nem teljessen újjat kaptam, ezért nem tudom, hogy a kh (kontakt hiba) miből adódik. A mikrofon is nagy előny, még ha nem is használja mindenki. Mivel flexibilis, ezért könnyen a magunk szájíze szerint állíthatjuk. Ezért ennyi pénzért mégis lehet Best Buy (újjonan), mert aránylag szépen szól, vannak magas hangjai is, a közepe is megvan, és a mély az meg ugye ráadásul állítható is. Eddig sterejjo fülesem volt, egy kommersz Phillips, nem szólt olyan jól, mint ez! Most már mindenképpen maradok az 5.1 -nél, viszont a Zalmannal szemben is vannak fentartásaim, de ezt majd akkor, ha kezemben lesz! :D

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.