Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45601) kungzi válasza ne_nezze (#45600) üzenetére


kungzi
veterán

még ott vannak a sima nightly releasek. azok is tökéletesek :Y

(#45602) ux1 válasza ne_nezze (#45600) üzenetére


ux1
addikt

Mégis milyen supportra vágysz.... :D ;] Itt nagyon sokunk úgy kezdte, hogy utánaolvasott.... Tudom ez nem divat manapság ;] :K Ilyenkor el kellene gondolkodnod az aláírásodon is.. :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#45603) bugimen válasza kelzsoca (#45589) üzenetére


bugimen
csendes tag

Megcsináltam. Köszönöm a segítséget :R

(#45604) ^Clown válasza ne_nezze (#45600) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ha kicsit összefogna a közösség, akkor kelzsoca meg tudná tartani a Pengét, és további főzetekkel boldogíthatna minket.

[ Szerkesztve ]

(#45605) TRob1 válasza ne_nezze (#45600) üzenetére


TRob1
veterán

Szerintem is! Válj meg tőle még Ma ha lehet!!! :K

(#45604) ^Clown: Ugyan már! Tedd amit számodra elrendelt a sors, és küldj vagy 40k-t, ne aprózd el. ;]

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#45606) ^Clown válasza TRob1 (#45605) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ha megtehetném... :) Viszont az említett összeg 1/40-ed részét elküldtem, bízom benne, hogy rajtam kívül még sokan így fognak tenni :R

(#45607) spuros válasza ^Clown (#45604) üzenetére


spuros
őstag

Hó elején utalok én is (ha megmenteni az ügyet nem is sikerül).. Az eddigi munkáit így tudom megköszönni.. Mert mindenki pénzből él..

(#45608) FeRkE válasza TRob1 (#45590) üzenetére


FeRkE
őstag

Nem tudjátok, az 5.0.2.0 recovery miért csak 1,3 mega az eddigi 4 körüli helyett, és miért nincs benne recovery.img, mint eddig volt?

(#45609) pp88


pp88
tag

Kellene egy kis segítség.
Felraktam a T-s 2.2 romot és a csengőhangok nem működnek.
Megcsináltam az első hozzászólásbán leírtakat sd kártyán létrehoztam a média mappába a ringtone mappát bemásoltam a számokat de nem müxik.
Valamint a gyári zenelejátszó nem viszi a sima mp3 számokat ami az sd-n van a 2.1 romnál nem volt ilyen probléma.
A power AMP viszont lejátssza.
Mi lehet a bibi?

[ Szerkesztve ]

(#45610) uniqm1 válasza ^Clown (#45606) üzenetére


uniqm1
tag

5 $-t én is odatoltam, remélem másoknak is megér valamennyit, hogy ne legyen vége.

(#45611) apeelme válasza pp88 (#45609) üzenetére


apeelme
addikt

1. ha média mappát csináltál az baj mert helyesen media
2. mit jelent az hogy nem műxik? nem látja az mp3akat?

(#45612) spuros válasza uniqm1 (#45610) üzenetére


spuros
őstag

Ha vége is lesz a Kelzsoca Blade projektjének.. rengeteget segít és (talán) a legjobb romok (eddigi tapasztalataim alapján) neki vannak.. Csupán ezért is...

[ Szerkesztve ]

(#45613) pp88 válasza apeelme (#45611) üzenetére


pp88
tag

természetesen media.
Mindent lát a csengőhangok közt is megtalálom de amikor rákattintok(kijelölöm) akkor nem a zene szólal meg hanem az egyik csengőhang.
A zenelejátszó meg azt írja ki, hogy a "sajnos a zenelejátszó ezt a hangformátumot nem támogatja"

[ Szerkesztve ]

(#45614) apeelme válasza pp88 (#45613) üzenetére


apeelme
addikt

milyen mp3 az?

(#45615) dragon1993 válasza apeelme (#45614) üzenetére


dragon1993
őstag

N208 Tartja a wifit alvóban nem fczik a 2d sebbesége lassabb mint a kangban bejön a gyűrűsfeloldás csak kicsit laggol a hang állításakor.

(#45616) dragon1993 válasza apeelme (#45614) üzenetére


dragon1993
őstag

N208 Tartja a wifit alvóban nem fczik a 2d sebbesége lassabb mint a kangban bejön a gyűrűsfeloldás csak kicsit laggol a hang állításakor.

(#45617) dragon1993 válasza apeelme (#45614) üzenetére


dragon1993
őstag

Dupla

[ Szerkesztve ]

(#45618) zszabika válasza pp88 (#45613) üzenetére


zszabika
aktív tag

A válasz ott van a kérdésedben.A rom nem támogatja azokat az mp3-akat.Valami kodek eltérés van.Nekem is volt ilyen amikor konvertált mp3-at raktam fel.Csengőhangnál pedig átlépi,mert nem ismeri fel.Másolj fel egy másik mp3-at és próbáld ki azzal.

dragon1993:mostmár tripla :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45619) apeelme válasza dragon1993 (#45617) üzenetére


apeelme
addikt

1. tuti hogy nem nekem szántad
2. tripláztál
3. és számolni sem tudsz :D :DD :DDD :W

(#45620) ^Clown válasza dragon1993 (#45616) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Az utolsó részét nem értem, mi laggol és mikor? :)

(#45621) en007


en007
csendes tag

Sziasztok! Már lassan fél éve boldog tulaja vagyok egy Pengének, teljesen meg vagyok elégedve. abban kérem segítségeteket, hogy már minden "felesleges" progit leszedtem a telóról, de így sem maradt helyem a tel.memóriában nem tudok telepíteni új progikat. Az APP2SD PRO fent van, már mindent átrakott, nincs mit áthelyezni a kártyára. Összesen alklmazás van a telefonmemóriában. 1 nagy az IGO, de azt sokszor használom.Valaki tud abban segíteni, hogy hogy lehet több helyet nyerni?
Ha lehet akkor az garivesztéssel jár?
És ha kérhetem valaki olyan válaszoljon, akinek van türelme és "betű-betű-szám-szám" :-) szinten el tudja magyarázni, mert sajnos szinte teljesen analfabéta vagyok a RAM-ROM-RÍM-RUM-okhoz.
Előre is hálás köszönetem.
:R

(#45622) en007 válasza en007 (#45621) üzenetére


en007
csendes tag

Javítás :
"Összesen 17 alklmazás van a telefonmemóriában"

(#45623) ^Clown válasza en007 (#45621) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Gen1 vagy Gen2 a telefonod? Milyen ROM van rajta?

(#45624) zszabika válasza en007 (#45621) üzenetére


zszabika
aktív tag

Partícionálni kell a belső memóriát.Erre van egy nagyon szép leírás Api29 tollából.De az eljárás nem veszélytelen.
Ja igen azt nem árt tudni hogy Gen1 vagy Gen2-es a telo.

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45625) en007 válasza ^Clown (#45623) üzenetére


en007
csendes tag

Köszi hogy ilyeneket kérdezel, pedig Én nem bántottalak....
Hogy nézem meg?

(#45626) kungzi


kungzi
veterán

nem kell ott particionálni. a cm7-et használ akkor itt ez a progi S2E(marketen fent van ingyen). Ehhez sd-ext és akkor mindent átmásol oda. Nekem gyári partíción a belső tárhelyre 3MB foglaltat mutat a teló és 160MB szabadot. És minden tökéletesen működik. :D

(#45627) en007 válasza zszabika (#45624) üzenetére


en007
csendes tag

M?ár keresem is a hozzászólást.
De hogy derül ki ez a GEN-es mese???

(#45628) en007 válasza kungzi (#45626) üzenetére


en007
csendes tag

Köszi a válaszod és akkor belekérdezek:
nem kell ott particionálni. a cm7-et használ akkor itt ez a progi S2E(marketen fent van ingyen). Ehhez sd-ext és akkor mindent átmásol oda. Nekem gyári partíción a belső tárhelyre 3MB foglaltat mutat a teló és 160MB szabadot. És minden tökéletesen működik. :D
Az aláhúzottakat kicsit magyarabbul....???
Köszi.

(#45629) kungzi válasza en007 (#45628) üzenetére


kungzi
veterán

cm7 = ezek a romok CM7-es forrásra épültek - ajánlott romok

sd-ext = App2SD (Custom Romok, ext2es app2sd)?
Sokan nem értik, hogy hogyan is működik az app2sd a zárójelben említett romokon.
Szükség van a kártyán 2 particióra. Az elejére kell egy FAT16/32 ezután egy ext2 (némelyik rom már támogatja az ext4et is). Ha ez a particiónálás megvan akkor gyakorlatilag készen is van. A zárójelben említett romok ha találnak ext2es particiót akkor maguktól használatba is veszik.
Mi lesz ilyenkor a froyo app2sd-vel? – Továbbra is működik. Viszont, ha ilyenkor bármely app át lesz mozgatva sd-re, például a marketben fellelhető sok ilyesféle appok egyikével. Akkor nem történik más, csupán az SD kártya ext2 és fat particiói között rakosgatja az adatokat.
Mégis fogy az internal memory? – Ezzel a módszerrel sem kapunk végtelen tárhelyet. Mivel azért az appok teljes egészében nem kerülnek át még az ext2es részre sem. Így idővel így is telítődik a belső memória.
Mi értelme az ext2es app2sd-nek Froyo-n? – Azért jobb az ext2es app2sd-t használni, mert ezt nem befolyásolja, hogy az adott app támogatja-e az SD-re telepítést.
App2SD+?
Ezzel a módszerrel a Dalvik Cache is átkerül az SDre. Class6os kártya alatt nem érdemes használni, lassulhat tőle a rendszer.

Topic első hozzászólásból!

[ Szerkesztve ]

(#45630) zszabika válasza kungzi (#45626) üzenetére


zszabika
aktív tag

Persze nem muszáj partícionálni DE pl. ha a gyári memoriakártyát használja ext-hez akkor gondolom nem lesz elég gyors sőt lassú lesz a "bitmozgatás" vagy tévedek?

en007:Mr.pigfish nevű progi kiírja hogy Gen1 vagy Gen2

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45631) phantom88 válasza dragon1993 (#45616) üzenetére


phantom88
tag

juhhúú, akkor holnap felrakom, bár lehet lesz belőle búcsú ROM, és inkább azt...
Ez egy rég várt kombináció ( CM + jó wifi) :C

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#45632) mark5138888


mark5138888
tag

Sziasztok

Milyen az új CM? Miben új? xd egykét nagyobb változást tudnátok mondani.. thx

ja és aki próbálta.. nem fogyaszt sokat ? volt olyan romom aminél gyorsabban merült a telóm .. ja és milyen gyors?

előre is köszönöm a válaszokat

(#45633) dragon1993 válasza phantom88 (#45631) üzenetére


dragon1993
őstag

A wifi az tényleg jó 30 perc után még mindig tartotta magát. Ami a laggot érinti a amikor be van kapcsolva a hang akkor egy hangszóró van a gyűrűn ha ezt kihúzod középre akkor a belseje átvált egy rezgő mobilra és a gyűrű folyamatosan nő. Amikor növekedik a gyűrű az a lagos.

(# 45631 ) phantom88

12%-os töltötség melett kezdtem telepíteni arról nem tudok mit mondani a többit pár hszel feljebb megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#45634) apeelme válasza mark5138888 (#45632) üzenetére


apeelme
addikt

támogatom az előttem szólót, wifi tényleg jónak tűnik, egyelőre nincs vele gond, GPS teszt még most jön....akksiról korai még beszélni

(#45635) phantom88 válasza dragon1993 (#45633) üzenetére


phantom88
tag

Majd gyorsítanak rajta a srácok, ha nem esik szét a rendszer minden pillanatban, gps minden OK, akkor szerintem ez megint egy hatalmas előrelépés, mert gyakorlatilag a rengeteg jó feature és a jó wifi találkozik ennél több nem is kell...

Szerk:
Akksit nem én kérdeztem, de annak amúgy is idő kell mire beáll, de nekem addig az SD 2-vel is szar volt ameddig nem történt az meg, hogy úgy lemerült, hogy kikapcsolt és így, kikapcsolt állapotban töltöttem fel...

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#45636) mark5138888 válasza apeelme (#45634) üzenetére


mark5138888
tag

ok. na és külsőleg van változás? aztmondták lesz új téma új kikapcsoló gombnál görgető stb..

ezek milyenek egyáltalán vannak?

(#45637) GrandS


GrandS
senior tag

A Clockwork recovery 3-ast érdemes lecserélni 4-re, vagy 5-re?
Miben jobbak?

Kösz!

(#45638) pp88 válasza zszabika (#45618) üzenetére


pp88
tag

Az érdekesség az hogy hol felismeri hol nem. Valamikor rendesen csörög azaz szól a dal, később meg alapértelmezett gyári csengőhang csörög.
Ha a gyári 2.1-es rom lejátszotta idáig az mp3 zenéket akkor nehogy már ne tudja a 2.2 gyári rom. Vagy ez lehetséges lenne?
Nem okoskodok csak kérdezem.
Végre a Bluetooth stereo Nokia fülesemmel szól a telefon. A 2.1 nél csak a zene jött át beszélgetni nem lehetett rajta.

[ Szerkesztve ]

(#45639) apeelme válasza mark5138888 (#45636) üzenetére


apeelme
addikt

nem tudom mire gondolsz, az új gyűrű lockscreen alapértelmezett, eléggé laggol még mint ahogy dragon is írta...

(#45638) pp88: tényleg cseréld le azt az mp3-at, vagy konvertáld újra...

(#45640) pp88 válasza apeelme (#45639) üzenetére


pp88
tag

Miért cseréljem le? 4gb zenét? Mondom hol működik hol nem?
A gond nem az mp3 formátumával kell legyen hanem a szoftverrel.
Valami ötlet?

(#45641) dragon1993 válasza apeelme (#45639) üzenetére


dragon1993
őstag

Csak a hangerő a többi csak akkor ha pörgeted mint az állat.

(#45642) zszabika válasza pp88 (#45638) üzenetére


zszabika
aktív tag

Szerintem formázd le a memóriakártyát aztán próbáld meg úgy de valami másik mp3-al.

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45643) HollyBoni válasza pp88 (#45640) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ott valami user error lesz.Ugye nem poweramp-vel vagy valami lejátszóval állítod be a csengőhangot?Csak mert nekem simán ment...

(#45644) Rivaul válasza kelzsoca (#45598) üzenetére


Rivaul
addikt

Megosztanád menyi pénz szükséges még a telefonod megtartásához? Ha elérhetőbb az összeg sztem páran szívesen összedobnánk :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#45645) ne_nezze válasza ux1 (#45602) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

új kerneles Sweet Dreams romra várok mert a CM nekem speciel nem jön be. még ha anyám főzné akkor sem ízlene nek kellenek a bónusz szolgáltatásai. ha adsz linket hol tudok ennek utánaolvasni akkor olvasok. mert én még szeretek olvasni a divatot meg pont le...
az aláírásomon meg gondolkodjon más ;]

^Clown: adakoztam még régebben, adakozzak még? mennyi a limit amit el kell érni h kelzsocánál maradjon az a bléd?

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#45646) apeelme válasza Rivaul (#45644) üzenetére


apeelme
addikt

ezt támogatom...

(#45647) mark5138888


mark5138888
tag

Á nem hiszem el.. :/ 9 %-on van az aksi pedig már raknám fel az új CM-et..

sztetek megkockáztassam? :D kifogja bírni ? meddig töltsem hogy ne legyen gond ..

mert 50% alatt még nem raktam eddig romot

(#45649) szezso15 válasza mark5138888 (#45647) üzenetére


szezso15
addikt

Nem különösebben ajánlott ilyen alacsony akkuszintel ROMolni..:U

Töltsd fel legalább 20%-ra...

*Hajrá Loki!* i15+

(#45650) ^Clown válasza ne_nezze (#45645) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Fogalmam sincs, de szerintem ne kezdjünk el más zsebében turkálni.

api29: a te munkásságodat is elismerem, sokat tettél a Blade közösségéért, ettől függetlenül nem értem a kiakadásodat. Miért kell feszültséget gerjeszteni? zsoca közölte, hogy kell a pénz, ezért megy a Blade. Mi pedig inkább összedobjuk neki azt az összeget, minthogy elmenjen az egyik legjobb szakácsunk.
Nem kért, nem könyörgött, mi pedig szívesen segítünk.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.