Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40001) tundrak válasza M0RGI (#39991) üzenetére


tundrak
tag

nekem is olyan 710-723 körül megy stbilan:) de engem nem zavar:\\ majd kövi ROMnál!:)

do the right thing

(#40002) Tonchi


Tonchi
aktív tag

Csináltam egy ilyet, egy romban találtam a képfájlokat, nem írom nagyban, hisz ez saját, nem közcélú (és tőlem nem is lesz több), csak megosztottam

(#40003) M0RGI válasza MxM19 (#39994) üzenetére


M0RGI
őstag

Először pont egy CM rommal próbáltam három hete. Azzal is ez volt.
Szerintem ez romfüggetlen, inkább más széria a cpu-m.

Egyébként tudok élni a húzás nélkül is, hiszen soha nem voltam a híve, de néhány angry birds pálya 3*-osra való teljesítésénél nagy segítséget jelent. :P

(#40005) TRob1 válasza M0RGI (#40003) üzenetére


TRob1
veterán

Majd ha már elkezded a csajok "húzását", akkor abbahagyod a prociét. (Valaki viszont egész életében csak procikat húz.) ;]

(#40006) Zsolt_72: Én vagyok Az ördög maga. :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#40007) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Téglagyáros segítségét kérném privátban, aki a tégla-blade témában otthon van. :R

[ Szerkesztve ]

(#40008) TRob1 válasza Chosen (#40007) üzenetére


TRob1
veterán

Mr. Keeperv85 kolléga a te embered.
Ha gyártani kell, akkor meg pl. csak kapcsold ki a PC-d gyári 2.2 felrakása közben. :D

(#40009) vzaza: Mi, mi? Ja, csak hangosan gondolkodtam. Nem is akartam mondani igazándiból. :P

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#40009) M0RGI


M0RGI
őstag

Hát röhöghettek, nekem akkor sem hullott a tolluk és kész. Azóta már megy és szerintem mind ilyen, sokat ad játékélményhez.

(#40005) TRob1: Ezt a hozzászólásodat meg sem hallottam...

Ja, és még egy más dolog:
Hogyan lehet a Marketet visszacsinálni a régire? Kérdezésem nélkül ma megjelent az újnak az ikonja ill. innentől csak azt a lassú xart tudom elérni. :(

[ Szerkesztve ]

(#40010) Chosen válasza TRob1 (#40008) üzenetére


Chosen
addikt

Gyártásról van itt szó bizony :D

(#40011) TRob1 válasza Chosen (#40010) üzenetére


TRob1
veterán

Jaa, pedig csak poénból írtam. Habár a kérdés is arra utalt. :DDD

Más:
Nekem nem frissített a Market (szerencsére). Ki hogy áll ezzel a dologgal? Vagy ez mitől függ hogy kinek mikor frissít?

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#40014) M0RGI válasza #40993792 (#40012) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszi, ezt nem tudtam.
Visszajött a régi!!! :R

(#40015) MxM19


MxM19
aktív tag

Sziasztok!
Ha nem zavarok senkit akkor megkérdezhetném hogy: Volt-e már valakinek olyan hogy csak ritkán vagy nem is töltött a telefon?(Érdekelne hogy pontosan mi volt a hiba)(Meg hogy mi volt T-be stb...) Próbáltam USB kábelről.Próbáltam Töltővel is.Valamikor tölt, valamikor nem.
Már régebben is feltettem egy ilyen jellegű kérdést.Mondtátok hogy vigyem be.Gondoltam várok egy kicsit.De egyre rosszabb.
Hétvégén elvileg kipróbálom másik töltővel/usb kábellel.
Annyit már tudok hogy mindent vissza viszek T-be.
Második kérdésem az hogy ha a gyári romot visszateszem a blade-ra a 128mb os partíciókiosztás mellett akkor fel fog menni és elindul?
Vagy először vissza a gyári partíció kiosztás és utána a gyári rom?
(Többit tudom hogy kell csinálni?)

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#40016) tevike


tevike
senior tag

Sziasztok,szerintetek melyik lenne a legjobb?

ZTE Blade - Iphone 3G ,a tulajdonságaikat tudom,ezért személyes véleményekre vagyok főként kíváncsi!

A Blade-n cyanogenmod 7 van,ez mit jelent?Meg a főzött rom,kezdő Android-os vagyok,szóval bocsánat a hülye kérdésekért:)

Köszönöm előre is!

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40017) umek7 válasza tevike (#40016) üzenetére


umek7
őstag

Attól függ hogy Androidra van e szükséged, vagy iOS-ra. Ha a tulajdonságok alatt azt érted hogy tudod mik a főbb különbségek a két rendszer között, akkor azt hiszem tárgytalan a kérdés.

A CM7 is egy "főzött ROM". Röviden tömören azt jelenti hogy a gyári "szoftverét" letudod cserélni egy újabbra, optimalizáltabbra, gyorsabbra. Hivatalosan még csak 2.2.2 van Blade-re, de egy főzött ROM segítségével már 2.3.x-et is futtathatsz a készüléken.

(#40018) tevike válasza umek7 (#40017) üzenetére


tevike
senior tag

Köszönöm,és ha a gyári romot ezután vissza állítom akkor lehetséges újra a garancia?:)

Vissza térve a különbségekre,nekem volt 3 iphone-m,régen egy t-mobile pulse mini-m meg egy SE X10 mini-m,egyik se egy nagy androidos,úgy érzem a ZTE az első nagyobb falat az androidba.A rendszer-t nagyjából értem az andro-nál is,inkább úgy kérdezném hogy melyik érné meg a legjobban,melyiknek a tudása a legjobb,olvasottak alapján a ZTE,de ez valós előny egy minőségi Iphona-val szemben?

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40019) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

Nem tudom, ki hogy van vele, de én az XT9 billentyűzetet nagyon megszerettem...
Ma felraktam a Blade Sugar Daddy-t, és a Cyan Suprise III romban meg is találtam a XT9IME.apk fájlt feltelepaítettem, kiválasztom, de utána ha be akarok írni mármit is, azonnal kifagy... pedig ha jól láttam azonos alapra épült mindkettő.

Valami más módon visszalehet tenni bele a magyar szótárral IS támogatott klasszikus formájú billentyűzetet?
Mert a qwerty-vel nekem harmad oly lassan sem halad a gépelés...

KÖSZI!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#40020) umek7 válasza tevike (#40018) üzenetére


umek7
őstag

A Blade az úgymond alacsony árkategóriában az egyik legjobb készülék. Természetesen nem véletlenül van király cuccnak beállítva, ennyi pénzért nem igazán remélhet jobbat az ember. Vannak gyengeségei, erősségei, de összességében nem tudom mit vársz tőle. A Pulsenál kicsit komolyabb cucc, bár egy főzött ROM mindenképpen kell rá, mert az alapot senkinek sem ajánlom. Mivel nem szeretem az almás cuccokat, sem az iost, ezért nem tudok mást mondani mint hogy a Blade. De ezt igazából neked kellene eldöntened..

ROM-cserétől nem vész el a garancia, ahhoz komolyabb műveletek kellenek. Javarészt mindent meglehet oldani.

(#40019) vegyszer: Másold be a system/app-ba.

[ Szerkesztve ]

(#40021) apeelme


apeelme
addikt

valaki aki itt van és jártas apktool-ban az keressen meg priviben pls...természetesen csak akkor ha ráérne velem picit foglakozni... :O

[ Szerkesztve ]

(#40022) Glatius válasza tevike (#40018) üzenetére


Glatius
őstag

Ai iPhone minőségi cucc, eszedbe ne jusson összehasonlítani egy alsó középkategóriás telefonna (ZTE Blade)l!! Döntsd el mi kell.
Ha olcsó, és teljes mértékben testre szabható készülék kell akkor vedd meg a ZTE-t, meg hozzá egy jó MP3 lejátszót és egy profi fényképezőgépet (az árból kijön).
Ha tudsz alkalmazkodni, és meg tudod fizetni, akkor az almás való neked.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#40023) Fireman67 válasza Chosen (#40007) üzenetére


Fireman67
tag

Újabb

gyár? :((

"umek7"
Javasold a Kollégának, kérlek, hogy ezt a kérdést az Iphone topikban is tegye fel.
A Te és az ott kapott válasz után a "patt" szó lesz, ami fel fog rémleni benne... :D

Amúgy HAJRÁ PENGE!! :C

[ Szerkesztve ]

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#40025) tevike válasza umek7 (#40020) üzenetére


tevike
senior tag

Nem könnyíted meg a dolgomat:P Ismered az OS-t? Véleményem szerint az andro OS-től vett szinte a dolgai 80%-t.Engem ez nem zavar és nem fik*zom az andro-t mert egy nagyon ötletes,és fain rendszer.Szóval szeretnék andro-t de van egy minőség az Iphone-tól amit meg szoktam,és nem akarok abba a hibába esni hogy többet várok a BLade-től mint amennyit nyújt.Nagyon sok a jó vélemény,sokat olvastam is róla.

Tehát jobb kamera,nagyobb kijelző felbontás,aksi kb egyenlő,zenéje gyenge de hangos,azonos mennyiségű alkalmazások,mind 2 jack dugós....nem tudom mi a számottevő különbség még köztük ami az egyik illetve a másik felé húzná a szívemet.(csak hogy értsed most esélyem van mind 2 megszerzésére,és ezért akarok gyorsan dönteni,ár azonos)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40026) umek7 válasza tevike (#40025) üzenetére


umek7
őstag

Válaszd az iPhone-ot. Bár mostanság lehet majd i4-eket venni "apróért", ahogy bejön az i5..

[ Szerkesztve ]

(#40027) Mr X válasza tevike (#40018) üzenetére


Mr X
veterán

A 3G 400MHz-es procija talán már kevés, az új iOS-t elvileg már nem is futtatja akadás nélkül. Ráadásul 3 éves cucc, szépen lassan megszűnik a támogatottsága szoftver téren is.

Én is vacilláltam a penge után 3G és másik droidos készülék között. Aztán utánaolvastam, és az iphone fórumban is rákérdeztem. A 3G-t már az almások sem igazán ajánlják.

"Véleményem szerint az andro OS-től vett szinte a dolgai 80%-t"

Ezt kifejthetnéd, mert szerintem ez nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#40028) tevike válasza Mr X (#40027) üzenetére


tevike
senior tag

Értelek,nekem 2xer volt 3G-m,és a 4.0 feletti szoftverek rendesen lassítják már,pláne hogy már megint jön az új alma,nem fogja a 3G bírni ezeket a változtatásokat.Én ZTE-re hajazok nagyon(már ha lenne hajam),és azt is szeretnék venni.Csak biztosítani akarom magamnak a lelki nyugalmat hogy nem fogok rosszul dönteni :))

Legszívesebben ACE-t vennék,csak most nem találtam jó árban egyébként :P

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40029) Mr X válasza tevike (#40028) üzenetére


Mr X
veterán

Ace-ek 40-45k körül mennek, én ennyiért vettem a Nexus One-t.

Ne várj csodát a pengétől, nem atomerőmű. Ha reálisan állsz hozzá és ennyi pénzért nem vársz mindent verő készüléket, nem fogsz csalódni benne. A 3G-t mindenképp übereli minden téren. Maximum a komolyabb 3D-s játékokkal lehet gondja.

A zene pont, hogy halk, bár egy agybadugós fülessel nekem tökéletes volt.

umek7:

i4 nem lesz egy darabig "apróért". A 3GS-ek ára még mindig 60-80k körül van (a normálisabbaké), pedig egy ideje van már i4.

[ Szerkesztve ]

(#40030) umek7


umek7
őstag

"Véleményem szerint az andro OS-től vett szinte a dolgai 80%-t"

Ezt kifejthetnéd, mert szerintem ez nem igaz.

Kb. 3 aktív topik megy most PH!-n erről, ha tényleg kiakarjátok fejteni akkor ne itt.

(#40029) Mr X: Majd meglátod amikor októberben megérkezik az i5, és a használt, hibátlan állapotban lévő, shield mega hiper szuper fóliás i4-nek "apróért" fognak elkelni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#40031) tevike válasza Mr X (#40029) üzenetére


tevike
senior tag

Amit olvastam teszteken,azt mondták hogy magas-mély hang hiányzik,de hangosnak hangos:D De mindegy,ez már nem számít,csak ne annyira legyen halk hogy elnyomja a busz hangja....ACE most vágyálom,mert nekem nagyon bejön,csak nem találok embert akinek van BP-n eladó és csere is érdekelné:D

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40032) Mr X válasza tevike (#40031) üzenetére


Mr X
veterán

Cserével mindig nehezebb üzletelni. :)

Asszonynak Ace-e van, jó kis készülék. :)

(#40033) tboldi


tboldi
nagyúr

Ha EXT-et szeretnék használni, célszerűbb lenne egy Class10-es kártya, vagy oda is elég a Class6-os?

(#40034) Mr X válasza tboldi (#40033) üzenetére


Mr X
veterán

Elég, azt mondják a nálam inkább hozzáértők, hogy a class10 kártyák kis méretű fájlok kezelése esetén belassulnak.

(#40035) umek7 válasza tboldi (#40033) üzenetére


umek7
őstag

Bőven elég egy CL6.

(#40036) norbesz74: Gratulálunk, hála neked harmadjára kell leírnom, de most ki is hangsúlyozom hogy: "apróért"

(#40038) TheChos3nOne: Nem tudom amúgy te most ellenem írsz, vagy értetted min lovagolok már vagy fél órája, de ha valakinek nem különbség az hogy kb. 30 százalékkal olcsóbban vehet hibátlan i4-et, akkor nem tudok már mit mondani igazán..

[ Szerkesztve ]

(#40036) norbesz74 válasza umek7 (#40030) üzenetére


norbesz74
aktív tag

az hogy i4 aprokert fog el kelni az lesz az igazi vagy alom.:)

(#40037) tboldi


tboldi
nagyúr

Mr X & umek7:

Köszönöm!

Bocsi, szerkeszthettem is volna. :(((

[ Szerkesztve ]

(#40038) Chosen válasza umek7 (#40030) üzenetére


Chosen
addikt

Az az "apróért" azt jelenti majd, hogy 140 helyett 100.

(#40039) pista59 válasza bprubin (#40024) üzenetére


pista59
senior tag

Szabadna érdeklődnöm, ez mi a szösz? :Y

A győztes féreg irtó baktérium

(#40040) umek7


umek7
őstag

Csak hogy akadékoskodjak még egy kicsit, használt hibátlan shieldes tokos 16gb-os i4-et 110-115k-ért árulnak már, és ez csak olcsóbb lesz.

(#40041) TRob1 válasza pista59 (#40039) üzenetére


TRob1
veterán

Én sem igazán értem hogy miez, és hogy mit keres itt. :Y

(#40040) umek7: Akkor se veszek, sőt ha hozzámvágnának egyet, akkor is túladnék rajta. :DDD Útálom az Apple-t és hülyeségeit, és ezt a sznobizmust is, ami körülveszi. Ismerek egy-két 55-60 év feletti igazgatót, akik még telefonálni is alig tudnak vele, de legyen, mert az mutat jól a tárgyaláson (meg mert a fia azt mondta, az a tuti)!!!! :Y

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#40042) szezso15 válasza bprubin (#40024) üzenetére


szezso15
addikt

Ezmiez?

Azon kívül, hogy warez téma :U

*Hajrá Loki!* i15+

(#40043) umek7 válasza TRob1 (#40041) üzenetére


umek7
őstag

Én sem azért hoztam fel a témát mert venni akarok, csak valaki pont a Blade és i3 között vacilált, aminél tettem egy olyan megjegyzést (háromszor írtam le idézőjelben) hogy apróért lehet majd kapni i4-et.

(#40044) szezso15


szezso15
addikt

Tessék, óccsó iPhone 4G: [link]

:DD

*Hajrá Loki!* i15+

(#40045) IKuresZI


IKuresZI
tag

Telenor fingerprinttel van már valami fejlemény? :F

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#40046) TRob1 válasza umek7 (#40043) üzenetére


TRob1
veterán

Tudom, hisz olvastam is az előzményeket, és a szmájli is azért van ott. De mondjuk attól még igaz, amit írtam. :K

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#40047) szezso15 válasza IKuresZI (#40045) üzenetére


szezso15
addikt

Telenoros FP még nincsen, kelzsoca már biztos mókol vele ;)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#40048) tevike válasza Mr X (#40032) üzenetére


tevike
senior tag

Igen sajna ilyen ez a pop szakma:(((

Ace nagyon jó telefon,engem nagyon megfogott!

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#40049) domerator válasza pista59 (#40039) üzenetére


domerator
veterán

bprubin közzétett egy skint meg speedcam frissítést és mindezek előtt hivatalosan tisztázta a hárombetűs céggel, hogy mi minősül wareznek és mi nem. Akinek van Blade-je és Spicája is (azt hiszem azzal adták a szoftot) az letölti, vagy az, aki későbbiekben tervez ilyet venni, akinek meg nem szükséges az itthagyja. :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#40050) miketrail91


miketrail91
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy t-mobilnál milyen indokkal vihetném be a telefonomat hogy lecseréljék egy zsír új 2.2 es blade re?

ZTE Blade

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.