Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26001) dragon1993 válasza szobipeti199 (#26000) üzenetére


dragon1993
őstag

Figy a modacos exe az mindent megold: gen2-esítés , particionálás , ram feloldás .
Ha nam akarsz particionálni akkor a modacos exevel a gyári kiosztást csináltasd meg.

ux1:
Nem a monitoros tételt húztam szerencsére :P
Diplomások , hagyd is itt többet keres egy autószerelő mint néhány helyen a diplomások.

[ Szerkesztve ]

(#26002) diwx válasza szobipeti199 (#26000) üzenetére


diwx
csendes tag

De igen azt kell megcsinálnod!!! Csak mivel neked gyári állapotú a telód, így a gyári recovery visszaállítás pontot kihagyhatod! (az nem gond, hogy már gen2)

http://hungariandroid.com/androidfans/viewtopic.php?f=128&t=118

Olvasd végig akár többször is a leírást!!!!
És innen kövesd az utasításokat:

"Bármelyik GEN2-es csomagot töltöd le a program mappájában találunk egy ilyen fájlt: driverinstaller.exe, ezt a biztonság kedvéért futtassuk le (driverek)"

(#26003) szobipeti199 válasza diwx (#26002) üzenetére


szobipeti199
tag

Vagy én vagyok a hülye, vagy csak este van, de nem sikerült értelmeznem. Na mind1 majd holnap nekiugrok megint fitten és üdén hátha..:D
Egyébként egy olyan leírást sem találtam még, amit megértene segítség és kérdések nélkül az aki először csinál ilyet. Pedig szerintem nem vagyok az a kezdő user mert gépen megoldok bármit, tehát szerintem az "alapok" meglennének...na mind1 1x ha sikerül megoldanom írok komolyan egy "akik először telepítenek főzött romot és a szájukba kell rágni mindent" leírást..:D

(#26004) Telda válasza szezso15 (#25870) üzenetére


Telda
addikt

Felraktam a romod, de nem mindig megy az erinto kepernyo, pl a menuben az oda vissza gorgetes csak 4-5. probara mozdul csak meg.

(#26007) pista59 válasza api29 (#26006) üzenetére


pista59
senior tag

Jó korán keltél :Y
Az, hogy valaki megért-e egy leírást, sok mindentől függ. Lehet iskola nélkül is megérteni, és lehet sok diplomával sem. (pl: kíváncsi volnék, 100 jogászból hány értené? :D :D
Kell hozzá gyakorlat, affinitás, stb.
További sok türelmet, és jó munkát!

A győztes féreg irtó baktérium

(#26008) Weeman1 válasza api29 (#26006) üzenetére


Weeman1
veterán

Mindkét Sweet dream romhoz jó a téma?

Xiaomi 11T Pro

(#26010) Weeman1 válasza api29 (#26009) üzenetére


Weeman1
veterán

Ok
Köszi :R
Kipróbálom őket Sweet Dream 2-n.

Üdv

Xiaomi 11T Pro

(#26011) dim dim


dim dim
tag

Üdv fórum!

Angry Birdsnek nem kéne zökkenőmentesen futnia blade-en? Kelzsoca 10-es 2.2 rom.
Az Angry Seasons, de a sima angry legtöbb pályája a rombolásoknál, összedőléseknél szinte diafilm szintre vált.
Már leszedtem az Angry Lite-ot, ami elvileg épp a gyengébb gépekre való verzió, de uaolyan zötyögve fut.

Köszönöm

(#26012) marcusa válasza dim dim (#26011) üzenetére


marcusa
addikt

2.2-n nálam se ment soha jól a dühös madarak. 2.3.4-en már játszható, ott már csak a legelején akad meg néha.

:-)

(#26014) dim dim válasza #40993792 (#26013) üzenetére


dim dim
tag

A task killer játék előtt alap nálam.
net elérés kikapcsolva: hát ez nehéz lesz. a nem free, fizetős angry el se indul net nélkül! nem tud licenszet ellenőrizni net nélkül, és kilép.

(#26016) Bozek válasza MxM19 (#25909) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. Miért a PowerAmp-ot kell használni? És abból is miért pont a warez-t?
2. Kiraktam (bár csak 4 oldalra) a PlayerPro 4x4-es large widget-jét és ugyanolyan gyors, mint előtte.

(#25969) ux1: Upsz, csak most olvastam a Te írásod. :)

[ Szerkesztve ]

(#26017) Robinho18


Robinho18
csendes tag

Én winamp-ot használok!
Gyors,megbízható...És kinézetre a legjobb szerintem!
Equalizer meg nem sokat ér egy telefonban vmi úgyis torz benne...

ZTE Blade SD3

(#26018) Bozek válasza #40993792 (#26015) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hát, fizetőst én is csak a pályafeloldó alkalmazást láttam. Lehet, hogy arra gondolt dim dim

(#26019) kelzsoca válasza api29 (#26009) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gyakorlatilag pedig nem :DDD

A kérdés hogy melyik rom fájlaival dolgozol, mert nem véletlenül kell külön téma az 1-es és a 2-es romhoz :)

(#26016) Bozek

Én Poweramp-ot használok, igaz bármilyen meglepő ezt olvasni, de a Marketen pénzért vettem meg.
Nem tudom mit tud ez a playerpro, de mindjárt kipróbálom, van egy olyan érzésem, hogy nem esek majd hasra tőle :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#26021) Bozek válasza kelzsoca (#26019) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kb. azt, amit a PowerAMP, bár már raktak bele videólejátszót is, ami a gyárilag támogatott videókat viszi. Nem is Rád gondoltam a warez-al, de gondolom nem megvásárolt PowerAMP-al van az unlocker hiba MxM19-nél. :)

Én kipróbáltam anno mind a kettőt és mivel a PlayerPro jött be jobban, ezért azt vettem meg. A FLAC lejátszás hiányzik nekem belőle egyedül, de az mivel túl nagy méretű, inkább M4A-ra konvertálom.

(#26022) kelzsoca: Jah, értem. Tény, hogy meglepő, de én is inkább megveszem, amit jónak látok és megéri.

[ Szerkesztve ]

(#26022) kelzsoca válasza Bozek (#26021) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jah, én csak simán hozzászóltam a témához :)

https://vertigostore.eu

(#26023) OberMotz válasza ticzi01 (#25957) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Én a Root Call Blockert használom, tökéletesen működik.

(#26024) szezso15


szezso15
addikt

A témához hozzászólva:
Csomó ideig PowerAMP-t használtam, de sokan ajánlották a PlayerPro-t, és tényleg mintha jobb lenne az EQ, jobban is néz ki (szerintem), nincs túlbonyolítva helyeken mint a PowerAMP (pl.mappa választás)...

Amúgy jó reggelt! :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#26025) Weeman1 válasza Weeman1 (#26010) üzenetére


Weeman1
veterán

Sweet dream 2-n tökéletesen működik a 2.3.4 color animated téma.
:R

Xiaomi 11T Pro

(#26026) kungzi


kungzi
veterán

NEWS!!!

cm_blade_full-113.zip

md5sum: d808bab1152cb9f17ccf368423ce6b18

changelog

(#26027) kagzer válasza szezso15 (#26024) üzenetére


kagzer
aktív tag

Én maradtam a mixzingnél. Ingyenes és jól használható. Hangzáshoz pedig inkább egy jó fülhallgató, mintsem EQ-s torzítás...

Reggelt??? Már majdnem lement a nap fele :D

[ Szerkesztve ]

(#26028) Bozek


Bozek
nagyúr

Egy kérdés azokhoz, akik esetleg konvertálnak videót:
Melyik H.264-es profil az, amivel még megbírkózik a Blade? Csak mert a CUDA segítségével végre gyorsan tudok konvertálni, ezért nem AVI-kat másolnék a telefonra. :)

(#26029) kungzi


kungzi
veterán

Ezt próbálta már valaki, hogy milyen?

(#26030) szezso15 válasza kagzer (#26027) üzenetére


szezso15
addikt

Mixzing-et még nem néztem, majd lehet rákattintok! :K

Jóvanna', most keltem :D

*Hajrá Loki!* i15+

(#26031) greenmaur


greenmaur
tag

MortPlayer probáljátok ki az is nagyon tud :)

(#26032) DnBHun


DnBHun
csendes tag

Sziasztok!Segitsegre lenne szuksegem....van egy futo program ami nem tom mit is szolgal a neve: android.process.acore. a problemam csupan annyi,hogy 2* is fut 100%on amitol a telo egy ejszaka alatt 25%ot merult a semmibe....kikapcsolom es hibatlanul megy a rendzser tovabb....nem lehet ezt valahogy kiiktatni?:D

(#26033) baal-amiga válasza OberMotz (#26023) üzenetére


baal-amiga
senior tag

A beállításokban az 'Unrecognized numbers' az ismeretlen (kijelzés nélküli), s nem a telefonkönyvben nem szereplő számokra vonatkozik, ugye? Bár van egy 'All not in contact book' opció is, úgyhogy gondolom igen. Csak erősítsen meg valaki, nehogy ne tudjanak felhívni :)

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#26034) Frozzy


Frozzy
őstag

a CM7 team még nem integrálta be az Új ZTE-s 2.3.4es kernelét a romjaikba ? :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#26035) #19617792 válasza Frozzy (#26034) üzenetére


#19617792
törölt tag

A CM7 team nem is fogja amíg forrás sincs, maximum valaki összehackel olyan ROM-ot, ami CM7 + új kernel.

[ Szerkesztve ]

(#26036) infectedmann válasza Frozzy (#26034) üzenetére


infectedmann
őstag

A forráskód nélkül elég nehezen :)

(#26037) IKuresZI


IKuresZI
tag

Egyre jobban tetszik a sweet dreams 2 rom. A tegnap estémet, amin egy CM rom elvérzett, simán kibírta, sőt 80%os az akksim. Ebben volt bőven telefon, mobilnet, zene. Jófajta.

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#26038) syl5


syl5
őstag

Angry Birds Seasons (Ad-Free) - Price: $0.99
Angry Birds Rio (Ad-Free) - Price: $0.99
Angry Birds (Ad-Free) - Price: $0.99

És ilyen olvasni, írni nem tudó emberek beszélnek buta diplomásokról, úgy hogy meg sem győződnek arról, hogy igaz-e az állításuk...

Jogászokról, diplomásokról:
Nem vagyok jogász, nem is csípem őket, DE durván nem a számítógép a szakterületük! Persze, hogy nem tudnának romot buherálni, ugyanúgy, ahogy egy orvos se, és egy fizikus se! Egy informatikus és egy rom buherátor se tudna mit kezdeni egy több ezer oldalas törvénykönyvvel, vagy egy baleseti sérülttel.
Arról nem is beszélve, hogy felhasználói, sőt magasabb szintű számítógépes ismereteket is csupán szórakozásképp, szabadidőben meg lehet szerezni.
Továbbá lehet mindenhez érteni, de nem mindenhez magas szinten! Egy felsőfokú szakképzettséggel rendelkező ember a saját szakterületén tud sokat, irreális elvárás, hogy az élet minden területén kimagasló szakképzettséggel rendelkezzen! Nem ugyanaz mindenhez valamicskét konyítani, mint egy szakterületen profinak lenni!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#26039) Bozek válasza syl5 (#26038) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gratulálok! Megint beugatsz másoknak, ahogy szoktad. Azért, mert nem ismeri valaki az Amazon App Store-t, már olvasni és írni se tud???

Szerintem a buta diplomásokat arra értette, aki írta, hogy értelmezni nem tud egy szöveget. Ha mindent pontról pontra betartottak volna az emberek a T-s frissítésnél is, kevesebb tégla lenne. De sokan el se olvasták rendesen és utána meg itt "sírnak", hogy baj van a telefonnal. Na, ezek szerinted olyan okos emberek?

(#26040) Rickeffe: Ha nincs NET elérés, nem is tölti be a reklámokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#26040) Rickeffe válasza syl5 (#26038) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

No offense dee a marketen az Angry Birds ingyenes és én nem találtam benne reklámot. Vagy nem ütötte ki a szemem.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#26041) #19617792 válasza Rickeffe (#26040) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az Angry Birds csak azért ingyenes alapból, mert reklámokkal tűzdelt. Ha játszol felső sávban lesz reklám, ha pause-olod a játékot, ordas reklámok lesznek.

(#26042) szezso15 válasza syl5 (#26038) üzenetére


szezso15
addikt

Nicsak, ki van itt! :U :U

*Hajrá Loki!* i15+

(#26043) lajozs válasza syl5 (#26038) üzenetére


lajozs
aktív tag

Annyiban mélyen egyetértek Veled, hogy a fórum helyesírása és (anya)nyelvismerete tömegében katasztrofális. És míg én is - a tööbséghez hasonlóan - teljes tisztelettel elismerem jópár szereplő tárgyi hozzáértését, irritálónak tartom a minden alapot nélkülöző lekicsinylő stílust. Ha az írástudók megállják, hogy ne javítgassák a hozzászólók pongyolaságait, ők sem kellene cikizzék azt, amihez nem konyítanak. Az önteltség és modorosság ronda dolog, főként, ha írott nyoma marad...

a levélbomba vékony, könnyű, de rossz a felbontása

(#26044) Rickeffe válasza #19617792 (#26041) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Marketból telepítettem de nekem nincs se felső sávban se pause esetén :)
Vagy melyik szinten kezdi ezt? :)

Rickeffe

(#26045) Weeman1 válasza Rickeffe (#26044) üzenetére


Weeman1
veterán

Kapcsold be a wifit,és próbáld ki úgy.
Akkor lesz reklám.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro

(#26046) #19617792 válasza Rickeffe (#26044) üzenetére


#19617792
törölt tag

A reklámhoz kell net is, mert AdMobos.

(#26047) infectedmann válasza Rickeffe (#26044) üzenetére


infectedmann
őstag

WiFi-vel vagy mobilnettel biztos lesz reklám vagy ha mondjuk nincs fent AdFree progi, de attól még a háttérben a reklámok ugyanúgy megpróbálnak megjelenni és ez néha belassítja a játékot.

(#26048) dragon1993 válasza #19617792 (#26046) üzenetére


dragon1993
őstag

Lehet ,hogy integrálva van neki a romba az AdFree host file.

(#26006) api29

Akkor ez a téma SD1 vagy SD2 kompatibilis ?
A kettő ha jól tudom nem lehet.

(#26049) Rickeffe válasza #19617792 (#26046) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Így már értem. :) Tűzfalon alapból nem engedek kifelé semmilyen programot kapcsolódni aminek a működéséhez nem kell net. :) Akkor megvan miért nincs reklámom. :) AdFree nincs.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#26050) kelzsoca válasza dragon1993 (#26048) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem lehet mindkettővel kompatibilis, vagyis részben lehet, de akkor ugrik az sw2-nél a reboot&recovery menü+a CM7-es CRT-s animáció is. :)

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.