Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47001) HollyBoni válasza kelzsoca (#46998) üzenetére


HollyBoni
veterán

Igen,a rendszert le backupoltam,és most frissen akarok felrakni egy új romot,úgy hogy nyomok factory resetet.De,úgysem fog tetszeni a rom,ezért vissza akarom majd állítani a régit restore-al.Szóval így is vissza fog állni,hogy formázok dalvik cache-t,cache partitont,meg ezeket?

Victorius:Nem szeretem ha bömböl,csak ne szűrődjenek be a kinti zajok,ennyi.Én sem szeretem,ha bömböltetik és hallja a fél vonat/busz. :(((

[ Szerkesztve ]

(#47002) kelzsoca válasza icons (#46996) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy kérdésem lenne: ez alapján járjak el?

N E !!

[link]

Ezt tedd fel, és úgy csináld a rom felrakást, ahogy le van írva.

(#47001) HollyBoni

A factory reset egész más, Te formázni akarod a system, data, cache stb.. partíciót, majd aztán szeretnél egy friss romot feltenni.

A recovery backup funkciója a jelenlegi állapotról tükörmásolatot készít, tehát mindennel cakk-pakk lementi az egész rendszert (éppen ez a lényege) felteszed a másik romot, ha nem tetszik, akkor vissza tudsz állni pár pillanat alatt a mentett romra a restore funkcióval.

(#47003) Pavlo

Nyilván annak oka van, ha nem megy fel a gyári exe, de miért is?

- nem FTM recoveryvel próbálod
- módosított (nem gyári T-s) firmware-t használsz

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#47003) Pavlo


Pavlo
aktív tag

Tudna valaki készíteni egy Gen2-es 2.2 T-Mobile backupot?
Nem tudom telepíteni a hivatalos T-Mobile frissítést.

Előre is köszönöm!

(#47004) icons válasza umek7 (#46999) üzenetére


icons
addikt

Arra gondoltam, hogy valami appal esetleg meg lehetne oldani a hívások kezelését. De gondolom te is másik ROMram oldottad meg a problémát :)

kelzsoca: köszi a segítséget, de én egyelőre maradnék a Cyanogen modoknál. Minél többet ki akarok próbálni, hogy a végén le tudjam vonni a tapasztalatot. És hallottam, hogy van olyan telepítési módszer, amivel nem kell minden wipe-olni! Tehát csak frissíti a ROMot.
No, én arra lennék kíváncsi! :)

(#47005) umek7


umek7
őstag

NEWS

N216

(#47004) icons: Nem, mivel még csak egyszer fordult elő ezért még mindig fent van. Hozzátartozik a történethez hogy pont Opera Miniztem, bár nem mérvadó mert bármilyen tevékenység közben jól kell mennie a hívásnak, de lényeg a lényeg amíg nem fordul elő még egyszer addig nem érek rá ROM-olgatni. A "frissítős" módszer pedig azt takarja hogy ha pl. fent van nálad az N216, és mondjuk az N220-at akarod majd feltenni akkor nincs szükség teljes formatra, wipera, csupán elég a cache part.-ot és a dalvikot wipeolni. (Úgymond így csak "frissíted" a rendszert..)

[ Szerkesztve ]

(#47006) HollyBoni válasza icons (#47004) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez a rom a CM 208-ra épül.Szóval ez egy CM rom,picit átalakítva.

(#47007) kelzsoca válasza icons (#47004) üzenetére


kelzsoca
félisten

de én egyelőre maradnék a Cyanogen modoknál.

:DDD

https://vertigostore.eu

(#47008) icons válasza HollyBoni (#47006) üzenetére


icons
addikt

Úgy értem a CM által készített ROMoknál. Tehát az eredetieknél :)
(208as Gingerbread-re épül egyébként?)

Dehogy, az övéi mind jók (stabilak, bugmentesek), én küzdeni akarok!

[ Szerkesztve ]

(#47009) HollyBoni válasza icons (#47008) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez sértés kelzsocának. :((( :DDD

(#47010) zszabika


zszabika
aktív tag

Ha van ext2 partíció az sd-n akkor minden progi ide települ?Mert úgy tudom hogy pl. a widget-ek nem működnek ha sd-re vannak telepítve.Vagy hogy is működik ez a dolog?

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#47011) HTCS


HTCS
csendes tag

Akinek volt már Ipohneja az írjon már rám!Pls.
Ja és a ZTE-Blade Ipod fülessel nagyon jó!Nagyon hangos ha jól van beállítva.

(#47012) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Felraktam ezt a romot.Az audio tényleg nagyon jó! :Y De nemsokára megy vissza a Big Daddy II. :D

(#47013) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok hogy a pékbe tudom felrakni a clockwork recoveryt?

Bemásoltam SD gyökerébe, átneveztem update.zip-re, majd reboot recovery-vel (SDIII Lite menüből) ami bejön recovery ott csak install update.zip és 2 cache törlési lehetőség van.
installt választva errort dob :O
power+hangle-vel indítva meg fehér alapon TMC vagy valami hasonló jön be, és ott megáll :U

Egyébként kezdek én is ráunni az SW cserélgetésre :D , alapvetően most sincs semmi bajom a rendszerrel, ha a híváslistából lehetne a korábbi Jellyfish verzióshoz hasonlóan egyesével is törölni ki lennék bekülve az SDIII-al is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#47014) HollyBoni válasza Mercutio_ (#47013) üzenetére


HollyBoni
veterán

[link]

Negyedik ponttól nézd.Ha letöltötted a recoveryt,nevezd át recovery.img-nek.(Nekem csak így működött)

(#47015) zszabika válasza HollyBoni (#47012) üzenetére


zszabika
aktív tag

Na és az audión kívül van benne valami újdonság azon kívül hoyg a BT nem működik? :DDD

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#47016) norbesz74 válasza api29 (#46973) üzenetére


norbesz74
aktív tag

öregember ha rá éreznel akkor tudnád jb alatt is testre szabható. és

(#47017) HollyBoni válasza zszabika (#47015) üzenetére


HollyBoni
veterán

Semmi,szar. :D Valahogy nem lehetne ebből kikapni az audió részt,és betenni a Big Daddy II-be? :DDD

(#47018) zszabika válasza HollyBoni (#47017) üzenetére


zszabika
aktív tag

Leírnád hogy mégis mit nyújt ez a hangzás?Úgyértem térhatás,széles sztereo vagy valami ilyesmi? Hangosabb is?
Mondjuk nekem SDlV rom+Player pro párosítással is nagyon jól szólt a zene.Kíváncsi leszek a BigDaddy ll hogy teljesít zeneileg.

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#47019) HollyBoni válasza zszabika (#47018) üzenetére


HollyBoni
veterán

Most csak elég rossz minőségű fülesem van itthon,szóval csak annyit vettem észre SOKKAL hangosabb!

(#47020) Pumika1975 válasza ux1 (#46990) üzenetére


Pumika1975
senior tag

olvasgatni van időm, de írni annál kevesebb... ez van...:(
Meg várok, hátha adsz ki valami csinos romot! :DDD

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#47021) Mercutio_ válasza HollyBoni (#47014) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem nyert :(

Átneveztem a.zip-et .img-re, terminál emuból látszólag gond nélkül lefutott a flassh, de újraindításnál nincs recovery :( (már gyári se :D )

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#47022) Pumika1975 válasza Mercutio_ (#47021) üzenetére


Pumika1975
senior tag

megfelelő recoveryt szedtél le? gen1, gen2? blédhez való?
kelzsoca rezdenciájáról töltsd le a oneclickrecoveryt azzal is megpróbálhatod.

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#47023) HollyBoni válasza Mercutio_ (#47021) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ne nevezd át a zipet img-re! :Y Bocs,ezt én mondtam rosszul.

Én most ezt használom.Töltsd le az img verziót,sd-re fel és terminálból rakd fel.

Vagy még rom manager-el is feltolhatsz egyet,ha már nem működik semmi.

[ Szerkesztve ]

(#47024) Mercutio_ válasza Pumika1975 (#47022) üzenetére


Mercutio_
félisten

Elvileg igen, ez volt az: recovery-clockwork-4.0.1.0-blade-gen2-update_signed.zip de most leszedtem innen a terminál emuból flashelhető változatot.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#47025) kelzsoca válasza Mercutio_ (#47021) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ne a zip csomagot nevezd át, hanem bontsd ki, és a benne lévő .img fájlt nevezd át recovery-re, majd másold be az SD kártya gyökerébe :)

Majd terminal emulatorból nyomj egy su-t, és ha # erre vált akkor jöhet ez a rész:

flash_image recovery /sdcard/recovery.img

https://vertigostore.eu

(#47026) zszabika válasza Mercutio_ (#47021) üzenetére


zszabika
aktív tag

Oneclick recovery-t próbáld ki.De aztán a recovery-t ne a rom alól akard elérni.Hangerő le nyomvatartása mellett kapcsold be a telót.Szerintem ami volt fent neked az megsérülhetett.

Valaki a 47010-re esetleg?

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#47027) Pumika1975 válasza Mercutio_ (#47024) üzenetére


Pumika1975
senior tag

zip nem jó emulátorhoz.
szedd ki a zipből az img fájlt és azt rakd fel emulátorral.

win 10, ....múkodj!

(#47028) icons válasza icons (#47004) üzenetére


icons
addikt

Ugyanaz a hiba BDIIvel is... most fel tudtam venni a hívást, de utána rögtön kikapcsolt a képernyő, és nem tudtam lerakni a telefont... (egyik gomb/érintőképernyő sem működött)

Valakinek valami ötlete? Valami appal esetleg meg lehetne oldani a hívások kezelését?

Bárhogy is, esélyes, hogy ebből szerviz lesz :)

(#47029) ruppotlan válasza icons (#47028) üzenetére


ruppotlan
tag

És kalibrálni próbáltad már a proximityt? Azért ezt már tényleg naponta 5x elmondják itt.

[ Szerkesztve ]

(#47030) apeelme válasza icons (#47028) üzenetére


apeelme
addikt

proximityt kalibràltad Extra opciòkban? power gombra mindenképp ébrednie kellene.

(#47031) Pumika1975 válasza icons (#47028) üzenetére


Pumika1975
senior tag

proximity szenzor kalibrálás? zte settings nevű cuccal?

win 10, ....múkodj!

(#47032) kelzsoca válasza icons (#47028) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kalibráld a szenzort.

https://vertigostore.eu

(#47033) Mercutio_ válasza kelzsoca (#47025) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igen, közben én is rájöttem:):R

4.0.1.0 már megy rendesen, akkor ezzel vagy akár a lentebb linkelt 5-ös recovery-vel is már fel tudom tenni a BD-t ugye?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#47034) kelzsoca válasza Mercutio_ (#47033) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen.

https://vertigostore.eu

(#47035) icons


icons
addikt

Köszönöm a segítséget!

Valóban ez volt a probléma! :) Azért nem is gondoltam erre (korábban eszembe jutott (még a teló vásárlásakor), hogy kalibrálni nem rossz dolog, de utána nem láttam értelmét), mert miután megszakadt a hívás, a telefon továbbra is működésképtelen volt addig, amíg még egyszer fel nem hívtam, és jeleztem foglaltat a hívó félnek.

ruppotlan: 4* már biztosan megvolt :D De ha ennyire zavar (ami jogos), akkor kérj meg valakit, hogy dobja bele az 1.hszbe, mivel az pont az ilyen infókra való. (nem kerestem rá, hiszen minden fontosabb téma ott ki van tárgyalva, vagy esik róla szó)

(#47036) ruppotlan válasza icons (#47035) üzenetére


ruppotlan
tag

Bocs nem akartalak leoltani, de ez tényleg minden oldalon le van írva. Ja jó lenne az 1. hsz-t kiegészíteni de nem én vagyok az a hozzáértő aki ezt megfogalmazza, főleg, hogy én magam ezzel a hibával nem találkoztam. Egyből kalibráltam mindig:)

[ Szerkesztve ]

(#47037) Dover


Dover
tag

Helló

azt valaki elmondaná, hogy a statusbarban az órát hogy tehetném középre cm7 ben???

(#47038) kelzsoca válasza Dover (#47037) üzenetére


kelzsoca
félisten

Röviden és tömören=>sehogy :)

https://vertigostore.eu

(#47039) Boonen007


Boonen007
őstag

Most már csak egy vonalon megy a fejlesztés? Csak cm7? GSF-nek annyi?

(#47040) umek7 válasza Boonen007 (#47039) üzenetére


umek7
őstag

Forrás hiányában kb. a maximum lett belőle kihozva, nincs már hova fejleszteni.

(#47041) kelzsoca válasza Boonen007 (#47039) üzenetére


kelzsoca
félisten

A GSF vonalból már szerintem mindent kihoztak, ami forrás nélkül kihozható :)

https://vertigostore.eu

(#47042) Boonen007


Boonen007
őstag

Köszi a válaszokat! Bár szerintem a CM sokkal jobb.

(#47043) esox


esox
senior tag

Le tudná ezt a progit szedni nekem valaki és elküldeni privátban?
Viera remote.
Free a marketen, mégsem engedi ZTE-re leszedni. Kellene másodlagos távirányítónak otthonra...

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#47044) domerator válasza esox (#47043) üzenetére


domerator
veterán

A Defy-m nem is látja... :F :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#47045) kungzi válasza esox (#47043) üzenetére


kungzi
veterán

nekem leszedte gond nélkül :K

(#47046) norbesz74 válasza esox (#47043) üzenetére


norbesz74
aktív tag

én le tudtam, de appmonster proyect ír.;( nem engedi

(#47047) TRob1


TRob1
veterán

Nah, engem is utolért a végzet: frissült a Market az újra. :D (De egyelőre hagyom fenn, kicsit szokom, hátha marad)

¤ R'n'R ¤

(#47048) Mr.C


Mr.C
őstag

van valakinek levese a GSF b27-röl? frissiteni akarok....

sudo rm -rf /*

(#47049) #19617792 válasza Mr.C (#47048) üzenetére


#19617792
törölt tag

ne frissíts, minek? GSF? CM7. ;]

(#47050) Mr.C válasza #19617792 (#47049) üzenetére


Mr.C
őstag

csakis az atomstabil wifi miatt... nekem az kell... nem szeretek 30mp-eket várni csak azért h a CM lekérje az IP-t és tudjon csatlakozni....

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.