Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42001) RootRulez válasza barnam_ (#42000) üzenetére


RootRulez
félisten

Hmm, majd utánaolvasok még ennek is :D

De akkor meg többet nyomkodom én, mint a gazdája (gazdáját ;])...

═════════════════════════════════════════

(#42002) Laci.M


Laci.M
senior tag

Sziasztok!
Az egyik ismerősöm telefonja itt van nállam. A probléma az lenne, hogy a telefonját letiltották a céges WIFI-ről MAC cím alapján.
A telefonon Swedish Spring RLS5 MIUI Reloaded van, mivel sajna GEN1-es, és nem akarok vesződni annyit a telójával ezért ezt tettem fel.
Meg lehet valahogy oldani a MAC címcserét valahogyan? Jó lenne egy kis segítség!

Aláírás

(#42004) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Sziasztok!

Felraktam aa CM modot a Blademre. Két gondom akadt. Az egyik, hogy nem nagyon érzek gyorsulást. Más ROM-ot kéne használnom, melyiket?

A másik, hogy backupoltam a CM-t, majd miután restoroltam, minden beállítás elveszett, és a google alkalmazásokat is újra kellett raknom. Ez normális?

köszi,
drog

(#42005) RootRulez válasza #40993792 (#42003) üzenetére


RootRulez
félisten

Ha tehettem volna tuti nem hagyom ennyibe, de nem az én nevemen volt, Vettem a telót, egy sráctól, akinek az apósa nevén fut a flotta, tehát két emberkét kellett volna b@sztatnom, miatta. :(

═════════════════════════════════════════

(#42007) doktordrog válasza #40993792 (#42006) üzenetére


doktordrog
aktív tag

7.0.3 volt szerintem. Stabil kiadás. Mit kéne?

Felpakoltam mindent a CM változatra, szépen beállítottam. Erre rájöttem a telefonszámok eltűntek. Csináltam egy backupot, ezután visszaraktam az eredeti ROM-ot, majd újra vissza a backupolt CM-t, és minden eltűnt.

(#42008) RootRulez válasza #40993792 (#42006) üzenetére


RootRulez
félisten

Az lett volna szívás., ha kitalálják, hogy én basztam el...

Bár írattunk a csajjal egy elismervényt, hogy mi 72 órán belül visszavittük, tehát ha arra jutnak, hogy én rontottam el, nem vonhatták volna meg a garanciát, mert csere előtt nem lett volna joguk bevizsgálni, persze ezt már csak jogi úton tudtam volna érvényesíteni....

═════════════════════════════════════════

(#42015) KrAt válasza MxM19 (#42010) üzenetére


KrAt
veterán

Picit vegyél vissza, ha valamit mondanak, akkor azt valszeg okkal teszik...

(#42016) AnTigy


AnTigy
tag

Nem tudom, hogy a ROM-guruknak ez mennyire újdonság, de a MoDaCo-n megjelent burstlam "tollából" a szeptember 02-re datált

ZTE V990 2.6.35.7 kernel source

http://android.modaco.com/topic/345862-who-can-speak-chinese-is-this-link-for-newest-rom-with-compiled-2635/

Úgy tűnik leaked anyag, feltehetően a GSF sorozathoz.

[ Szerkesztve ]

Minél többet megismersz, annál világosabbá válik milyen keveset is tudsz

(#42017) atillaahun válasza RootRulez (#41999) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem volt ugyan rövid, de végigolvastam az általad linkelt cikkben említett kormány rendeletet, meg egy ez alapján meghozott bírósági határozatot, és hát a pofám leszakad, mik vannak. Hogy egy megyei bíróság ilyen szinten félreértelmezze egy kormány rendelet idevágó mindösszesen (!!!) 2 sorát, az számomra hihetetlen.

"7. § Ha a fogyasztó a fogyasztási cikk meghibásodása miatt a vásárlástól (üzembe helyezéstől) számított három munkanapon belül érvényesít csereigényt, a forgalmazó nem hivatkozhat a Ptk. 306. §-a (1) bekezdésének a) pontja értelmében aránytalan többletköltségre, hanem köteles a fogyasztási cikket kicserélni, feltéve, hogy a meghibásodás a rendeltetésszerű használatot akadályozza."

Nem vagyok ugyan jogász, és jogot se tanultam soha, de a rendelet egy betűt nem említ arról, hogy a forgalmazó ne vizsgálhatná a termék meghibásodását, és főleg határidőt nem szab meg a cserére. Nem mellesleg a forgalmazó akit emiatt 1 millióra megvágtak ugyanígy indokolta a felülvizsgálati kérelmét.

"A jogerős ítélet ellen a felperes nyújtott be felülvizsgálati kérelmet, amelyben kérte annak hatályon kívül helyezését. Álláspontja szerint a jogerős ítélet a Korm. rendelet 7. §-ába ütközően jogszabálysértő, mert nyelvtani értelmezéssel nem lehet arra a következtetésre jutni, hogy e rendelkezés a csere intézésének határidejét azonnal vagy három napon belül írná elő, mivel a csere intézésére kifejezett határidőt nem állapít meg."

Egy későbbi rendelet korrigálja egyébként a hiányosságot, 15 napos határidőt állapít meg a javításra, vagy cserére, de azonnali cserét ez sem említ sehol.

[ Szerkesztve ]

(#42018) giigz


giigz
veterán

Azzal nem lehet valamit kezdeni, hogy a gyári fényképező programba gyorsabban lépjen bele? :) :R

(#42019) #19617792 válasza #40993792 (#42003) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Nem tudom, Defy-fronton mi a szitu, de mifelénk az járja (miként Keeperv85 szokta mondani), amíg a piros led jelez, addig van remény feléleszteni. Ha az sem világít már, akkor építőipari alapanyag lett a Pléd"

ha volna valakinek JTAG eszköze, akkor még akkor is menthető. ;]

(#42020) Laci.M


Laci.M
senior tag

Elfelejtett zárfeloldó animáció, és letiltott mobilnet esetén van lehetőség a telefont újra használni ROM újratevése nélkül?

Aláírás

(#42021) umek7 válasza Laci.M (#42020) üzenetére


umek7
őstag

Van.

(#42022) Laci.M válasza umek7 (#42021) üzenetére


Laci.M
senior tag

Bővebben? :) Nem sok kedvem van mindent újratenni...

Aláírás

(#42023) MxM19 válasza Laci.M (#42022) üzenetére


MxM19
aktív tag

Nekem is volt ilyen.Innen kezdődött a rom felrakás korszaka:D

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#42024) umek7 válasza Laci.M (#42022) üzenetére


umek7
őstag

A legegyszerűbb hogy ha kb. 15-30 alkalommal próbálkozol egymás után, majd kérni fogja a Google Account adataidat és ott belépve tudsz majd jelszót/mintát változtatni.

(#42025) Laci.M válasza umek7 (#42024) üzenetére


Laci.M
senior tag

Le van tiltva a mobilnet, mint már írtam így nem tudja elküldeni... :(

Aláírás

(#42026) MxM19 válasza umek7 (#42024) üzenetére


MxM19
aktív tag

:W :Y :C :C

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#42027) Mr X válasza Laci.M (#42025) üzenetére


Mr X
veterán

Csörgesd meg, vedd is fel. Nálam, ha vége egy aktív beszélgetésnek, felnyitva marad a képernyő. Ha elutasítom a hívást, akkor viszont zárva marad.

Mondjuk én Go Contacts-ot használok, hívás után híváslistába kerülök, de nem hiszem, hogy ez az oka.

Zsolt_72:

Hogy kapcsolja be a wifit, ha nem tudja feloldani a képernyőzárat? :)

[ Szerkesztve ]

(#42030) umek7 válasza Laci.M (#42025) üzenetére


umek7
őstag

Upsz, akkor nem tudok jobb megoldást mint a Factory Reset CWM-ből, hátránya hogy a felhasználói adataid elfognak tűnni.

Ui: Bár mintha lett volna még egy megoldás parancssorból, de az istenért sem találom, feltéve ha tényleg jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#42032) umek7 válasza #40993792 (#42031) üzenetére


umek7
őstag

Az a helyzet hogy mivel nem vagyok nagy linuxos csak éppen hogy konyítok hozzá valamit, ergo nem nagyon tudom fejből az ilyen dolgokat ezért van már 500 raklapnyi .txt-m, viszont of course akkor nincs meg amikor szükség lenne rá :D

@Mr X: Nem :)

[ Szerkesztve ]

(#42033) Mr X válasza #40993792 (#42031) üzenetére


Mr X
veterán

Nem ezt keresitek?

Mondjuk ez is nullázza a beállításokat.

[ Szerkesztve ]

(#42034) Laci.M


Laci.M
senior tag

Köszi a segítséget, marad akkor a reset... :(

szerk: MR X köszönöm szépen, ha hazaértem meg is próbálom! Majd jelentkezem, hogy sikerült-e, nem tudom, hogy az usb debugging be van-e kapcsolva.:)

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#42035) Mr X válasza Laci.M (#42034) üzenetére


Mr X
veterán

Ez megoldás lehet, illetve írtam a megcsörgetést, azt próbáltad?

umek7:

Közben találtam másikat, az esélyesebb. :)

[ Szerkesztve ]

(#42036) sampgamer


sampgamer
csendes tag

Megvan a kiszivárgott rom forráskódja el is készült egy rom amiben van OC-is

[CAE 1.0]

Lehet feldobom és írok róla véleményt

(#42037) #19617792 válasza sampgamer (#42036) üzenetére


#19617792
törölt tag

honnét lenne meg a kiszivárgott ROM forrása? ez a burstlam leakjéből van, ami egy ROM dumpból lett csinálva.

(#42038) doktordrog válasza #40993792 (#42009) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Nem tudom, hol kell bekapcsolni az USB mode-t, itt a CM-ben. Rákeresve sem találok semmit.. :U

(#42039) MxM19 válasza sampgamer (#42036) üzenetére


MxM19
aktív tag

Ez az a kiszivárgott rom amit eddig is használtunk többnyire SweetDreams néven?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#42040) hjanos1 válasza #19617792 (#42037) üzenetére


hjanos1
senior tag

Az új kernel forrására értette:
ZTE Support
MoDaCo topic

(#42039) MxM19: igen

[ Szerkesztve ]

The Factory Must Grow

(#42041) #19617792 válasza MxM19 (#42039) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem, az másik, a Ginger Stir Fry beta5 erősen javítva, de annak az eredete hasonló.

(#42042) Mr X válasza doktordrog (#42038) üzenetére


Mr X
veterán

Nézted a Beállítások -> Aklakmazások -> Alkalmazásfejlesztés részen?

Már amennyiben a hibakeresési módot keresed.

Ha arra gondoltál, hogy usb tárként csatlakoztatni a géphez, akkor rádugod az usb kábelt, és az értesítési sávot legördítve ráböksz az usb csatlakoztatva értesítésre, akkor feljön az a kép, ahol rá tudsz bökni az USB tár csatlakoztatása gombra.

[ Szerkesztve ]

(#42043) doktordrog válasza Mr X (#42042) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Lehúzom, és azt írja nincs értesítés. Pedig tölti a telefont... :(

(#42044) Mr X válasza doktordrog (#42043) üzenetére


Mr X
veterán

Akkor két hülye kérdés.

Van benne sd kártya?
Ha a tárhelynél megnézed, csatlakoztatva van a kártya?

(#42045) doktordrog válasza Mr X (#42044) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Van benne. A fájlkezelő látja is rajta az adatokat.

Inkább visszarakom az eredeti ROM-t és onnan felrakom. Valamit elállíthattam.

(#42046) Mr X válasza doktordrog (#42045) üzenetére


Mr X
veterán

Bár sosem próbáltam a stable CM-et, de a nightly-kban nem tudok olyan opcióról, ami kilövi az usb tár módot. Fel kellene dobnia az értesítési sávon az usb csatlakoztatva értesítést.

Én a helyedben nem gyári romot dobnék fel, hanem mondjuk kelzsoca BigDaddy-jét.

[ Szerkesztve ]

(#42047) doktordrog válasza Mr X (#42046) üzenetére


doktordrog
aktív tag

De azért kell most a gyári, hogy fel tudjam rakni a nightly build zip-jét :)

(#42048) Mr X válasza doktordrog (#42047) üzenetére


Mr X
veterán

Ahhoz nem kell gyári, ha restartolsz recovery-be, aztán rádugod a telefont gépre, és a recovery menüben a mounts menüpontban ráböksz a mount usb storage opcióra, akkor elvileg csatolja. :)

[ Szerkesztve ]

(#42049) MxM19 válasza #19617792 (#42041) üzenetére


MxM19
aktív tag

Akk. most hogy van?Mert te ezt mondod más meg azt.
Érdekesség:Beletettem a 16gb osat nagyon lassan másolt.Kicseréltem a 2gb osra gyors.Vissza tettem a 16gbosat az is begyorsult.CL2 mind a 2.WFT?

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#42050) Mr X válasza MxM19 (#42049) üzenetére


Mr X
veterán

Ha tudnád, én milyen sebességeket érek el a 8GB-ssel a kártyára másoláskor...

Az egy dolog, hogy max. 2.5MB/s az, amit el bírok érni, de hogy apró fájloknál akár 100kB/s-re is belassul... Sőt, volt ez ennél lejjebb is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.