Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46202) infectedmann válasza TRob1 (#46170) üzenetére


infectedmann
őstag

Nekem egyáltalán nincs ring stílus. Van csúszka, a forgó, az új forgó és a lense. Nincs ring.

Kelzsoca féle Blade Big Daddy II van fent. Nem tudom nem-e a fordításkor került-e ki valahogy a menüpontból a ring.

(#46203) apeelme válasza infectedmann (#46202) üzenetére


apeelme
addikt

vissza kellene olvasnod: (#46179) apeelme

(#46204) gps76 válasza atillaahun (#46199) üzenetére


gps76
őstag

És melyik rom "tudja" ezt?

(#46205) M0RGI válasza apeelme (#46173) üzenetére


M0RGI
őstag

Ezer köszönet! :R De amúgy semmi extra, bármilyen normális, szép, egyszerű font jó, csak ami bele lett téve a romba (comic sans) az nekem túl girbegurba, nem tetszik. Jó az eredeti is!

Ez az új lockscreen (ring - gyűrű) esetleg beletehető a Cyan Suprise II.-be?

(#46206) apeelme válasza M0RGI (#46205) üzenetére


apeelme
addikt

itt az eredeti telepítsd recoveryből:

http://www.multiupload.com/1LRM0RW8JU

(#46207) dragon1993


dragon1993
őstag

Best Buy Táblagépe. lesz az amazonnak.

[ Szerkesztve ]

(#46208) Tonchi válasza apeelme (#46173) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Ja bocs, igaz-igaz, látszik hogy fáradok, s közben látom kiadtad a javítást :) Ezzel sem kell bajlódnom! :R

(#46209) ux1 válasza api29 (#46201) üzenetére


ux1
addikt

Keeperv Ür leírta. Az összefüggések a radio-fw ril és alapsáv között. Ez nem a játékoknál fog neked kiütközni, hanem a mobil hálózat használatában okozhat megmagyarázhatatlan jelenségeket. Pl beragadó GSM jel.... :DDD Diffeld össze az mbn-eket... :)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#46210) AnTigy válasza ux1 (#46200) üzenetére


AnTigy
tag

Köszönöm nagytiszteletű őstagunk a helyretételt. Ruházat megtépve, hamu fejre szórva "...a szándék nemes, de a tett gyarló..." :R :O

[ Szerkesztve ]

Minél többet megismersz, annál világosabbá válik milyen keveset is tudsz

(#46211) thetan válasza apeelme (#46179) üzenetére


thetan
aktív tag

Bocsesz de mi is ez és mit csinál?

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#46212) apeelme válasza thetan (#46211) üzenetére


apeelme
addikt

nagy valószínűséggel - de majd a konyhafőnök megmondja - egy "régebbi" CMParts került bele a ROMba, amiben még nem tudod kiválasztani az új Ring (gyűrű) lockscreent, maga a rendszer tartalmazza és alapértelmezetten az van engedélyezve ROM telepítés után, de ha egyszer elállítod (Extra beállítások-ban) utána nem tudod újra kiválasztani...

(#46213) thetan válasza apeelme (#46212) üzenetére


thetan
aktív tag

Köszönöm. Felraktam és most tudom változtatni - bár korábban nem tudtam, hogy van benne ilyen is -

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#46215) Rivaul


Rivaul
addikt

Ugye jol tudom hogy a fozott romok bar milyen keszulekre felmennek? Ma vesz munkatarsam telenoros bladet s a bigd 2-t tennem ra neki. Az enyem t-s s nem szeretnem ha nem passzolna valami mert az ejjeli muszakba pc nelkul nehez lenne helyretennem. Thx

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#46216) umek7 válasza Rivaul (#46215) üzenetére


umek7
őstag

Annyit kell biztosra tudni hogy GEN2-es e a készülék (valószínűleg az lesz, Mr. Pigfish megmondja a Marketből), ha igen akkor nyugodtan lehet.

(#46217) barnam_ válasza ux1 (#46209) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ugyanez érdekelne engem is. Mert amióta GEN2-es a teló, sokkal jobban merül.
Először wbaw tpt megoldásával csináltam, utána pedig ezzel az exe-vel.
Lehet érdemes lenne feltolni a T-Mob. fw-t?

(#46218) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok!

A Big daddy II van fent , de sehogy sem tudom rávenni , hogy használja z ext 2 partíciót. Még az app 2 sd progi se nagyon megy vele. Kb 17Mb szabad helyem van , holott máskor 60 szokott lenni. app2sd reinstallnal meg azt mondja h not found.Mi lehet a baj ??? PLs help.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#46220) Rivaul válasza umek7 (#46216) üzenetére


Rivaul
addikt

Koszi. En is igy gondoltam de jobb biztosra menni. A sajatommal nekimegyek bar minek de mas fxaval nem szivesen veri az ember a csallant :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#46221) thetan válasza Strauss (#46218) üzenetére


thetan
aktív tag

Szia. Nekem is az van fenn és semmi gond vele. Egyszerűen nézd meg vannak -e az ext -n alkalmazások. Ha igen használja

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#46222) umek7 válasza Strauss (#46218) üzenetére


umek7
őstag

Nálam jól működik.

(#46224) Strauss válasza thetan (#46221) üzenetére


Strauss
senior tag

Hát ez az , hogy nem használja... csak a telo memoraáját :( akarmit csinalok vele, ujra is raktam , de semmi :((

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#46225) umek7 válasza Strauss (#46224) üzenetére


umek7
őstag

Biztos jól csináltad meg az ext2 partíciót, azaz régebben működött normálisan?

(#46226) M0RGI válasza apeelme (#46206) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszönöm szépen! :R :R :R

(#46229) barnam_ válasza api29 (#46219) üzenetére


barnam_
nagyúr

Van kedvem tesztelni, de inkább a T-Mobile fw-t próbálnám ki először, egyéni partíció méretekkel. Privátban tudnál majd segíteni, hogyan kell? :R (ráér majd a hétvégén, most úgysincs időm foglalkozni vele)

(#46231) atillaahun válasza gps76 (#46204) üzenetére


atillaahun
veterán

GSF17 éppen, bár szerintem mindnél van ilyen különbség.

(#46232) kelzsoca válasza api29 (#46214) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az eddig elmondottakon kívül is biztosan van még különbség, de ezt már tényleg csak a gyártó szoftverfejlesztő részlege tudná megmondani, akik a firmware-t készítik :)

Amit én is megfigyeltem, hogy a mindenféle svéd meg egyéb nem a készülékhez való FW-k használata során különböző, már felsorolt anomáliák jöttek elő nálam is, viszont a gyári T-s csomag felrakása után az összes addigi problémám megszűnt.

A különféle kevert TPT-s dolgokat egyébként is cserélje le mindenki, az nem 100%-os megoldás, ha egy mód van rá az adott készülékhez készült FW-t kellene használni (akár buherált particiós kiosztással is)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#46234) kelzsoca válasza api29 (#46233) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát igen, a szórás is nagy, nyilván mindenkinél más jön ki, bár ezek a tesztelő programok is olyanok amilyenek, ezeknek se lehet nagyon hinni. :)

Ha összeraksz esetleg mindhárom szolgáltatós FW-ből partíció módosított verziót, azt szerintem sokan megköszönik, és használni is fogják, sőt inkább ezeket kellene használni, legalábbis szerintem.

https://vertigostore.eu

(#46235) Strauss válasza umek7 (#46225) üzenetére


Strauss
senior tag

Igen , működött ( még egy elitemovil ROmmal ) de most sajna nem...

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#46236) tboldi válasza Strauss (#46235) üzenetére


tboldi
nagyúr

A rom cseréje előtt formáztad az ext-et recovery-ben?

(#46234) kelzsoca: Támogatom az ötletet. :)

[ Szerkesztve ]

(#46237) Indiant válasza kelzsoca (#46234) üzenetére


Indiant
addikt

Az tényleg hasznos lenne.

(#46239) siemensfun válasza AnTigy (#46197) üzenetére


siemensfun
tag

Valahogy ezeket a módosításokat nem lehetne belegyúrni Sweat Dreams szériába?

[ Szerkesztve ]

(#46240) hr2


hr2
őstag

Erről tud valaki valamit, létezik e ilyen Blade-hez?

USB JIG

Amit a JIG tud:
Ha szoftveresen, romfrissítéskor "meghalt" a telefon, (ami igen ritka jelenség Androidnál és Windows Mobile-nál) tehát már nem csalogatható elő az ismert gombverziókkal sem a download mód, ezzel vissza lehet hozni az élők sorába. Tehát a készülék újra download módba kerül, így fel tudunk rá tenni újra egy romot.
Továbbá alkalmas még romfrissítések számának törlésére is (garancia miatt esetleg).

[ Szerkesztve ]

(#46241) Strauss válasza tboldi (#46236) üzenetére


Strauss
senior tag

Igen formáztam.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#46242) tboldi válasza Strauss (#46241) üzenetére


tboldi
nagyúr

Akkor passz. Elképzelhető, hogy rom újrarakás lesz a vége.
Esetleg milyen app-al/app-okkal próbáltad működésre bírni?

(#46243) hr2 válasza hr2 (#46240) üzenetére


hr2
őstag

Ilyesmi.

Működés közben.

[ Szerkesztve ]

(#46244) kelzsoca válasza api29 (#46238) üzenetére


kelzsoca
félisten

Teljesen érthető az aggodalom, én is támogatom a csak privát kérésre kiadni elvet, mert akkor nem áll neki mindenki ész nélkül téglásítani, nyilván aki meg elkéri már tisztában van a módosítás kockázatával is, és vállalja az esetleges téglásodást és vagy IMEI vesztést is.

Keeperv85 kollega sem ér már rá ezekkel foglalkozni, tehát mindenki erősen gondolja meg, mikor-milyen exe-el küldi meg a készüléket :)

https://vertigostore.eu

(#46246) kelzsoca válasza api29 (#46245) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, könnyen lehet hogy a két csomag azonos, de a T-s biztos más

https://vertigostore.eu

(#46248) hjanos1 válasza api29 (#46247) üzenetére


hjanos1
senior tag

És a voda/telenor újabb, tehát lehet hogy jobb is.

The Factory Must Grow

(#46250) Indiant válasza kelzsoca (#46244) üzenetére


Indiant
addikt

"... vállalja az esetleges téglásodást és vagy IMEI vesztést is..." -ezt úgy gondolod, hogy ha ezeket megnyerte tegye a sarokba a telót és NE kérjen segítséget?

Értem én ,hogy nem értek rá segíteni egyenként mindenkinek, de akkor legalább ezen hibák elhárítására hozzáértő készíthetne(megoszthatna) egy leírást, akár PM-ben.
Mert Ti tudjátok, mi az ellenszer, de nem mindenki van így.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.