Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45051) dilajoska1 válasza atillaahun (#45050) üzenetére


dilajoska1
őstag

nem is a felbontással van baj hanem hiába állítom a bitrátát akkor is ugyanolyan pixeles marad a felvétel még 640x480-on is.úgy rémlik hogy a sweet dreams romokban nem volt baj.ezért valaki kipróbálhatná mi a helyzet az új gsf-ben

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#45052) atillaahun válasza dilajoska1 (#45051) üzenetére


atillaahun
veterán

Ezt a felbontást csak szélsőség képpen írtam, egyébként szerintem SD-ben sem megy.

(#45054) M0RGI


M0RGI
őstag

Még mindig a töltő vásárlásnál tartok.
A gyári 700 mA-es, de találtam olcsón 500 mA-eset.
Megvehetem azt?? Köszi!

(#45055) HollyBoni válasza M0RGI (#45054) üzenetére


HollyBoni
veterán

Gondolom én az 500mA-s csak lassabban tölt,és ennyi.De azért még várj valaki más válaszára is.Régen voltam otthon az akkukban,töltőkben.Most :O már kiment a fejemből.

(#45056) HollyBoni válasza HollyBoni (#45055) üzenetére


HollyBoni
veterán

550mA-s töltőm van,szóval szerintem nyugodtan megveheted. :K

(#45057) sto1911 válasza HollyBoni (#45056) üzenetére


sto1911
veterán

500-at ad le az USB is, inkabb vegyen egy bikabbat, mert megoszul, mire ezzel feltolti.

(#45058) HollyBoni válasza sto1911 (#45057) üzenetére


HollyBoni
veterán

Igazából én szinte csak éjszaka töltöm,nekem mindegy is.:)

(#45059) mpire válasza atillaahun (#45050) üzenetére


mpire
tag

Mi a gond a LED-ekkel és a Battery History-val?

(#45060) Wlac


Wlac
Ármester

Üdv mindenkinek!

Lehet, hogy hülye kérdés, de melyik ROM bírja a legtovább? Jelenleg a Swedish Spring RLS4b_blue csücsül fent, de elég szépen zabálja az akkuidőt zenehallgatás mellett (gondolom a Circle Battery sem tesz jót neki).
Egy hét múlva 27 órás buszútnak vágok neki, s bár bekészültem könyvekkel és hasonlókkal, jól jönne egy kis zenehallgatás is. Mivel nekem a Blade-em az mp3 lejátszóm, ezért egy olyan ROM kellene, ami akár kisebb teljesítményű is, de tovább bírja szuflával.

Kinek mi vállt be? Ezen felül van valami általános tipp, amivel a frissítés után kisajtolhatom a maxot? Az mindegy, hogy milyen android (hazamenetel után tesóm kapja meg a készüléket, neki meg úgyis szűzállapotba hozom), éppen még egy 1.6-tal is megelégszem.

Hogy értsétek a dolgot, akármilyen készülékem van, az akkuval mindig szívok. Jelenleg a Blade olyat csinál, hogy hozzá sem nyúlok (és semmi extra program nem fut a háttérben) és egy éjszaka alatt esik 50%-ot a töltöttség, máskor pedig vígan bsztatom egész nap, és alig megy lejjebb. Ezért fontos lenne az is, hogy a reális töltöttséget jelezze nekem. Előre is kösz!

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#45061) had423 válasza barnam_ (#44696) üzenetére


had423
aktív tag

De azt a clockwork cuccot még fel kell rakni főzött romcsere előtt, azt meg hogyan másképp?

(#45062) M0RGI válasza sto1911 (#45057) üzenetére


M0RGI
őstag

Végül is én is leginkább éjjel töltöm, de előfordul amikor máskor kell.
Neten majdnem csak 500-ast látok, egy 1000-est találtam, az meg túl bikának tűnik. :(

(#45063) kelzsoca válasza Wlac (#45060) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tedd fel a gyári romot. :)

https://vertigostore.eu

(#45064) M0RGI válasza M0RGI (#45062) üzenetére


M0RGI
őstag

Nem árt neki az ezres?
500-al hány óra a töltés kb?

Egyébként a töltőre nem vonatkozik garancia?

[ Szerkesztve ]

(#45065) Psychonaut válasza Wlac (#45060) üzenetére


Psychonaut
addikt

Meg egy szavazat a kelzsoca altal ajanlott gyari ROM-okra, nalam kb. ketszeres az akkuido a fozott ROM-okhoz kepest.

(#45066) Wlac válasza Wlac (#45060) üzenetére


Wlac
Ármester

Kösz a választ mindkettőtöknek, akkor megy fel az.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#45067) domerator válasza Wlac (#45060) üzenetére


domerator
veterán

szezso romját ajánlom akkumulátor szempontból: The Battery Lover.

Itt megtalálod

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#45068) esox válasza Wlac (#45060) üzenetére


esox
senior tag

SDV,IV,III...2...1...(boom)

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#45069) domerator válasza M0RGI (#45062) üzenetére


domerator
veterán

Az akkutöltőnél a lényeg, hogy a leadott feszültsége stabil, zavarmentes legyen... ettől kezdve Paksról is kivezethetsz 5V (vagy amennyi szükséges) feszültséget, mert úgyis csak annyi áramot fog felvenni, amennyi kell neki... tehát ha kisebb teljesítményű a töltő, akkor nem lesz elég (töltő melegszik, vagy leég) de ha nagyobb de jó minőségű, akkor az nem baj!!!!!!!!!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#45070) M0RGI válasza domerator (#45069) üzenetére


M0RGI
őstag

Értem, akkor megveszem a nagyobbat.
De azt honnan tudni, hogy mennyi kell neki? Tehát, hogy az 500 kicsi teljesítményű?

(#45071) esox válasza M0RGI (#45070) üzenetére


esox
senior tag

Én néha a Sanyo VPC-CA100 kamerám töltőjével töltöm és mint ha hamarabb végezne a töltés, mint a gyárival. Erre az van írva:
Output 5V ----- 1.0A
Model: VAR G12

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#45072) Surfym@n válasza M0RGI (#45070) üzenetére


Surfym@n
senior tag

500 a gyári, 1000-esek az autóstöltők ált.-ban, szóval a kettő között bármelyik jó lesz...

Egy szemléltető gyakorlati példát mondok:

A szivargyújtóba dugható töltők közül ugye nagyon sok tud 1Ah-t. Tény, hogy ha pl. navigáció alatt folyamatosan megy a telefon GPS-e, 3G-je, LCD-je max fényerőn, akkor simán elkél a nagyobb "töltési kapacitás", ugyanis átlagos, 500mAh-t leadó töltőnél bedugott állapotban is merült az akksi a nagy fogyasztás miatt!!! :)

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#45073) Weißturul


Weißturul
senior tag

Srácok, valakinél működik a Minecraft Pocket Edition? Engem hibaüzenettel kidob :O még a demo is :(

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#45074) icons válasza RtgLaci (#45044) üzenetére


icons
addikt

Üdv!

Hol vetted azt a fóliát? Engem is most érdekelne egy ilyen vásárlása, és bár Dunát lehet velük rekeszteni, mindenképpen olyat szeretnék, ami nem zavar, ha fent van, és tényleg teszi a dolgát!

Köszi!

(#45075) raynon válasza Weißturul (#45073) üzenetére


raynon
csendes tag

Az csak sanyiericcsonokon ott is az xperia play-en , azért nem megy mert kellenének a play + gombjai.

A sör nem alkohol , a medve nem játék ....Székely közmondás

(#45076) pcy20 válasza Weißturul (#45073) üzenetére


pcy20
csendes tag

Próbáld ki a Minebuilder-t :)

(#45077) RtgLaci válasza icons (#45074) üzenetére


RtgLaci
tag

A Vaterán vettem, de most nem tudom megnézni, hogy pontosan kinél (azt tudom, hogy Berlinből kaptam levélben). Majd holnap este elküldöm privátban.

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#45078) spuros


spuros
őstag

A Ginger Stir Fry Beta 26-ról mi a véleményetek? Most láttam facebookon és a zte portálon...

(#45079) Rivaul válasza umek7 (#45046) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem is szeretném tovább húzni. Alapon van amúgy is, csak ha valami megakad akkor meg tudom picit támogatni. Viszont a mobo player problémára valakinek van ötlete? Eddig mindig ment de most a főzött romokon nagyon húzza a képet csak a hang a normális.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#45080) Weißturul válasza raynon (#45075) üzenetére


Weißturul
senior tag

eztaszutkot :((

pcy20: azmiaz? :B priviben felvilágosítasz ezügyben?

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#45081) misirulez


misirulez
senior tag

Sziasztok!

Olyat, hogyan tudok beállítani, a gyárilag rajta lévő Gmail kliensben, hogyha új emailom jön adjon ki valami hangot?

Üdv,
Misi

(#45082) misirulez válasza misirulez (#45081) üzenetére


misirulez
senior tag

Megvan...

(#45083) Fityusz


Fityusz
tag

Sziasztok! felraktam a Blades Sweet Dream IV romot.És telefonáláskor a szenzor nem jol müködik, ha elveszem a fülemtől továbbra is sötét marad a képernyő.Vki tudna segiteni?
Köszönöm előre is.

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#45084) gblasius válasza Fityusz (#45083) üzenetére


gblasius
csendes tag

Kalibráld be! Még régebben írta valaki a tárcsázóba beüthető kódot,azzal belehet!
Kódot beütöd,majd 2-3 másodpercre tedd a füledhez,majd ha a proximity ok-ot ír okézd le!
Nekem bevállt!

(#45085) had423


had423
aktív tag

Végre sikerült felraknom a vanilla surprise-t, csak nincs rajta a market, meg naptár, meg ezek. Ezt valahogy updatelni kell?
De amugy nagyon tetszik ;)

(#45086) M0RGI válasza Fityusz (#45083) üzenetére


M0RGI
őstag

(#45087) Fityusz válasza M0RGI (#45086) üzenetére


Fityusz
tag

Köszönöm srácok. a telepítőset választottam. 1 perc alatt kész is lett.

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#45088) ranger69


ranger69
tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki mitől lehet az, hogy frissen telepített ROM-n gyorsan működik a GPS, pár másodpercen belül talál a telefon jelet, de eltelik 1-2 hét és már sokszor 10 perc alatt sem indul? Most egyébként Szezso Cyan Suprise IV. romja van fent, de más romok alatt is ezt tapasztaltam.

(#45089) ux1 válasza ranger69 (#45088) üzenetére


ux1
addikt

WiFi ill. mobilnet mellett a GPS Státusz program 3-4 napomkénti elindítása megoldja a problémádat. :D ( AGPS )

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#45090) zszabika


zszabika
aktív tag

Jól gondolom hogy a "Telenor értékesítési pont" az egyben szerviz is?Tehát ha cserélnek készüléket akkor ott helyben cserélik?

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45091) Dover


Dover
tag

HELLO
hogy lehet recoveryt telepíteni Galaxy minire?

(#45092) Mr X válasza Dover (#45091) üzenetére


Mr X
veterán

Ezt miért a ZTE topicban kérdezed?

(#45093) ranger69 válasza ux1 (#45089) üzenetére


ranger69
tag

Használom a GPS Státusz programot és ennek ellenére is fenn áll a probléma.

(#45094) zszabika válasza Dover (#45091) üzenetére


zszabika
aktív tag

Google:Galaxy mini recovery telepítés :R

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45095) Dover válasza Mr X (#45092) üzenetére


Dover
tag

Mert nem találom sehol, nem működik vele a z4root, a recovery managger?

(#45096) misirulez válasza had423 (#45085) üzenetére


misirulez
senior tag

Gappsot kell rá tenni.

(#45097) zszabika válasza Dover (#45095) üzenetére


zszabika
aktív tag

"SuperOneClick-es módszer:
0. Felrakod a drivereket a telóhoz
1. letöltöd a SOC-et [link]
2. telón Beállítások --> Alkalmazások --> Fejlesztés --> USB hibakeresés pipa
3. Csatlakoztatod a telót USB-n
4. (W7-en rendszergazdaként) elindítod a SOC-et
5. klikkelsz a Root gombra, és vársz egy kicsit :)
Ha kész, az alkalmazások között megjelenik egy Superuser nevű app is. :)"

SOC=SuperOneClickv1.9.5-ShortFuse.Drivers

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45098) misirulez


misirulez
senior tag

Moboplayerben hogyan kell a fényerőt növelni/csökkenteni?
(hiába állítom be a telón, hogy a legkisebb fényerőt, ha elindíok egy filmet Moboval kiégeti a szemem....)

(#45099) kelzsoca válasza misirulez (#45098) üzenetére


kelzsoca
félisten

Pedig első indításkor megadja a segítséget: [link]

https://vertigostore.eu

(#45100) ux1


ux1
addikt

NEWS! :DDD

cm_blade_full-204.zip
md5sum: 496aebe7831ace4b2934a066c15b5a7c

Nem igazán látom a (vissza)fejlesztés irányát :)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.