Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2001) Romeo25 válasza tpeti78 (#1995) üzenetére


Romeo25
csendes tag

Köszi, már próbáltam, de a "menüben" nekem az is döcög, lehet valami beállítás gond, ha nem, akkor marad a pro. És köszi a válaszokat!

(#2002) gordonfreemN válasza Romeo25 (#2001) üzenetére


gordonfreemN
addikt

ADW Ex a kulcs a röccenésmentes telóhoz. Aztán ügyesen beállítani. Ugy vettem észre, érdemes változtatni az app drawer háttérszinét, mintha az alapbeállítással valami nem stimmelne és döcög.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#2003) warezxts


warezxts
senior tag

Nagyon szomoru vagyok, hogy nem megy a text-to-speech engine, amikor kiavalsztom a SVOX enginet a beallitasokban, com.android.settings leall... (RLS4 Dashes), a masikon a sima RLS4 van fent az okes, meg uazon a telcsin FBL10HUN alatt is ment...valaki guru heeeeeelp!!!!!!!

(#2004) 72mviktor válasza gordonfreemN (#1944) üzenetére


72mviktor
senior tag

Na erre nem gondoltam.Mindig tanul az ember valamit.:)

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#2005) Oli67


Oli67
csendes tag

sziasztok. Kis segítséget szeretnék kérni. Felraktam a Swedish RLS3 Kelzsoca Full romot/köszönet érte/. Minden rendben a rom települt de a Wifi nem talál semmit. Mi lehet a gond? Előreis köszi.

(#2006) warezxts válasza warezxts (#2003) üzenetére


warezxts
senior tag

Valasz magamnak es Dashes-nak:
Az RLS4 verziodban nem mukodik a text-to-speech engine, eloszor fagyott, de mondom biztos azert mert felraktam ezt-azt (szines menu ilyenek). Leturtam, felraktam es csak ezt probaltam ki...fagyott, Felraktam a sima RLS4-et, az jo volt.
Ha segiteseg neked akkor com.android.settings stoppolt le... de az SVOX classic text engine-en kivul kiprobaltam masikat is, azt is eldobta,

(#2007) Lasy válasza syl5 (#1998) üzenetére


Lasy
veterán

Asphalt 6
Ment ez valaha is neked?
Nekem egyiken sem... :(

+36702778032

(#2008) Tonchi válasza syl5 (#1998) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Ált. Az összes cm rom több gameloftos játékot visz mint a froyo de én az rc4et ajánlom

(#2009) Beleczkil


Beleczkil
tag

Hétvégi küzdelem, a nem működő recovery-vel és sved rommal győzelemmel végződött.

Formázott SD kártya 512 MB ext-el, Csodazip, resetgomb, kelzsoca féle leírás alapján recovery feltelepítése, majd Svéd_RLS3_Lite rom telepítése, ezek után a recovery már jól működik. Viszont 2 program a frissen telepítésben is megjelent, ami a csodazip után nem volt, de ezen már nem akadok fel, uninstall nekik és öröm, hogy működik a rendszer.

Viszont az lenne a kérdésem, hogy a Make Your Clock Widget mennyire meríti az aksit? Más nincs a képernyőn csak ez meg a Power Widget.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#2010) Pumika1975


Pumika1975
senior tag

sziasztok! Szép jó reggelt!
Nem tudna valaki egy linket ajánlani ahonnan letölthetném UX1 újabb romját, mert a 474hsz ben már nincs link.
előre is köszönöm!

win 10, ....múkodj!

(#2011) tpeti78 válasza Oli67 (#2005) üzenetére


tpeti78
senior tag

Ugyanez volt nekem a lite-nál.Kiderült,hogy azért,mert Titanium backup-al állitottam vissza mindent.Újra kellett rakni a romot,és egyenként a progikat.A Titanium valamiért elcseszi a wifit.Ha nem ezzel csináltad a komplett restore-t,akkor passz,hogy mi a baj.....

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#2012) Lasy válasza Pumika1975 (#2010) üzenetére


Lasy
veterán

ux1 aláírása nem jó?

ZTE Blade -=[Maximum-AfterBurner-XTRa-SS3-rel2]=- -=[http://t7.hu/iaq-ux1]=-

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#2013) nbl2 válasza Oli67 (#2005) üzenetére


nbl2
senior tag

Nincs wifi-s net a közelben. ;)

Never give up!

(#2014) Beleczkil


Beleczkil
tag

Azt szeretném megtudni, hogy a kelzsoca féle Svéd RLS3 Lite rom-ban hogyan tudom beállítani hogy legyenek magyar ékezetek? Nekem valahogy az istennek sem sikerül.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#2015) Lasy válasza Beleczkil (#2014) üzenetére


Lasy
veterán

Próbáltad már azt, hogy hosszan nyomod a betűt?

+36702778032

(#2016) Pumika1975 válasza Lasy (#2012) üzenetére


Pumika1975
senior tag

köszi! vak vagyok! :DD

win 10, ....múkodj!

(#2017) Beleczkil válasza Lasy (#2015) üzenetére


Beleczkil
tag

Köszi, ezt nem próbáltam, de igazad van. :D THX

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#2018) sunahunter válasza Lasy (#2015) üzenetére


sunahunter
senior tag

:DDD:DDD

[ Szerkesztve ]

(#2019) Lasy válasza sunahunter (#2018) üzenetére


Lasy
veterán

:R

Valaki használta már a BLADE-et "N"-es wifin?
illetve megy is?

Közben meg is lestem a leírást, és nincsen olyan a mi telefonunkban amit át kellene írni így nem is fog menni. :(

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#2020) sto1911


sto1911
veterán

Tud valaki linkelni egy olyan fixet, amivel latja a telo az adhoc wifiket is? Regen letezett ilyen, nem tudom most mi a helyzet.

(#2021) sunahunter válasza Lasy (#2019) üzenetére


sunahunter
senior tag

Te, mi az az "N"-es wifi?

Ja, így már oké.

[ Szerkesztve ]

(#2022) madgie válasza Lasy (#2019) üzenetére


madgie
titán

Persze, N-es routerről megy nekem a Blade is otthon.

mira72: há' meddig tart beállítani, hogy bgn? :)

[ Szerkesztve ]

(#2023) mira72 válasza madgie (#2022) üzenetére


mira72
őstag

de nem n-en csatlakozik :) ha a router csak n-t tudna akkor penge nem látná :)

nem az, de a kérdés n-es router volt :) nem tudom létezik-e csak n-es, de ha lenne azzal a blade nem menne :) b/g -t tud csak a wifije :)

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#2024) Lasy válasza sto1911 (#2020) üzenetére


Lasy
veterán

pont ehhez kerestem én és, de csak x8-ra találtam.

+36702778032

(#2025) madgie válasza mira72 (#2023) üzenetére


madgie
titán

Akkor nemtud :) Nem hiszem ,hogy csak n-es wifi van, de minden lehetséges (az enyém is egy ócsó TP-Link, egyébként bűnrossz a régi, csak g-s, szintén TP-Linkhez képest)

rzerge: meglepődnék, ha nem lehetne

[ Szerkesztve ]

(#2026) rzerge


rzerge
aktív tag

wifi-nél olyat lehet csinálni, hogy egy másik csatornán próbáljon meg csatlakozni? mert az enyém pl a 13as csatornán vhogy nem akarja az igazságot

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#2027) Mercutio_ válasza madgie (#2025) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak nem szintén WR741-es?
Mi benne a "bűnrossz"?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2028) madgie válasza Mercutio_ (#2027) üzenetére


madgie
titán

Nem vágom fejből a típusát, de nem ez a típus, valami szappan formájú. Az elődje (az ilyen kis tégla volt) G-s létére erősebb jelet adott és kevésbé bugzott (mondjuk egy firmware frissítés óta elég ritkán dobja el a hálózatot, de anno nagyon élveztem, mikor multizás közben vacakolt a dárga)

(#2029) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

A Kelzsoca féle teszt rommal működik a Telenoros telók érintője? Van erről valami infó? :F

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#2030) Razor_alpha válasza madgie (#2028) üzenetére


Razor_alpha
tag

Ez mindegyikre igaz, azonos verziószámúak régen téglák voltak most pedig "szappan alakúak".
Legtöbbször ezt az eldobja a wifit egy P2P program magas szálmennyisége okozza, pl torrenten, ha magas a megengedett maximális kapcsolat szám, esetleg a jelveszteség lehet magas.

A beszélgetés elejéhez viszont: Használtam 641G-vel (a/b/g) és 841ND-vel (a/b/g/n) is egyikkel sem volt semmi baja, se jelerősséggel se eldobálással, és bizony ha csak N-es wifit tudna az adott router a Blade nem látná, egyébként máshol is használtam tp-linkeken, azokkal sem volt baj, egyik D-Linkkel igen, de ott végül kiderült, hogy a mac filterek nem frissültek restartig.

(#2031) Saccco


Saccco
nagyúr

Huhh

Kicsit kiestem a körforgásból...

Van valami lényegi újítás?

Esetleg megszűntek a touch problémák?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2032) barnam_ válasza Saccco (#2031) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem maradtál le semmiről szerintem :D
Annyi az újítás, hogy a Swedish Spring átvette az FLB szerepét, abból már nem lesz új változat.

(#2033) fujifilm1 válasza sto1911 (#1988) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia.

>>Beirnatok ebbe a tablazatba az alabbi parancsok kimenetet,

Toltenem,
Az adb shell-t meg el tudom inditani :)
de mi aza nofrills?

Udv,Robi

[ Szerkesztve ]

(#2035) sydon válasza sydon (#1564) üzenetére


sydon
csendes tag

Kb pár napja írtam, hogy nem nagyon találtam olyam ROM-ot már egy ideje, ami bármilyen trükközés mellett sem merült volna este radikálisan sokat - a körülmények előző hsz-emben - most pedig nagyon örülök mert a kelzsoca féle Spirng RLS3 csak 3%ot esett este, szóval köszi kelzsoca, megy majd egy kis donate, amint kapok fizut én is.

ahhoz hogy megértsd a rekurziót, meg kell értened a rekurziót

(#2036) sto1911 válasza fujifilm1 (#2033) üzenetére


sto1911
veterán

(#2037) rzerge


rzerge
aktív tag

kelzsoca:
felraktam a swedish full-t, és ha tb-vel szeretném visszaállítani a dolgokat, akkor újraindul a teló
ez a jelenség az összes eddigi romnál tapasztalható volt, amit eddig felraktam. Nem lehet, hogy azért csinálja ezt, mert anno egy all-in változatot raktam fel, ami átparticionált meg nemtom még mi mindent alakított a telón át? :)
hogy lehetne visszaállítani (ha az a baja)

szerk: amúgy újraindításnál mennyire kell(ene) gyorsan indulnia? mert elég sokáig mutatja a boot animációt

[ Szerkesztve ]

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#2038) kagzer


kagzer
aktív tag

Egy fél órára kipróbáltam a CM7 RLS4-et... Hub@azz! Kár, hogy még mindig nincs stabil belőle, mert nagyon ott van/lesz!

(#2039) dragon1993 válasza madgie (#2022) üzenetére


dragon1993
őstag

Az N-es wifi-t nem támogatja , hanem a router támogat egy kompatibilis módot , n/g -s protokolt.

Feltettem a cm 34-et , semmi bajom igoban laggol a hang a státuszsáv nem mindig megy vissza, de ezekért kárpótol a rio ilyen jól csak az öcsém (2. -os) ipod touch-án fut.
Viszonylag gyors adw ex-t használok fast módban.

[ Szerkesztve ]

(#2040) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Deathmatch indul...

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#2041) madgie válasza dragon1993 (#2039) üzenetére


madgie
titán

Oké, már belerágták a számba egyszer, de köszi :)

(#2042) dragon1993 válasza orrlyuk (#2040) üzenetére


dragon1993
őstag

Gyárthatnánk normális árú készülékeket és gyorsíthatnák a 2.3-at x10-re.
Az x8-hoz meg nem állapot ,hogy nem 2 hátlapot adnak utána perelhetik az apple-t , és igen utána esetleg a zte ilyen sorrendben csinálják. A zte szellemi igazgatója adhatna patchet az úgy touch lefagyós blade -ekhez.

[ Szerkesztve ]

(#2043) sto1911


sto1911
veterán

Aki nekem segiteni tud ebben a problemaban, annak kuldok par kilo nyershust postan!

ROM: sved R4
"Hiba": gyarilag nincs OC, viszont a proc felso hatara nem 600, hanem 604 Mhz-ben van megszabva, valamint nem ondemand a scaling governor.
Gond: ha kulon flashelem fel a default CPU orajeleket tartalmazo pakkot, akkor megy hibatlanul. Az update script tartalma:

-rw-r--r-- root root 440 2008-08-01 14:00 init.qcom.post_boot.sh
#!/system/bin/sh
echo "ondemand" > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_governor
echo 90 > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/ondemand/up_threshold
echo 30 > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/ondemand/down_differential
echo 50000 > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/ondemand/sampling_rate
echo 245760 > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_min_freq
echo 600000 > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_max_freq

Ha ehhez hozza akarom rakni meg a cache2tmpfs scriptet, akkor hiaba csak belemasolom a megfelelo reszeket, az orajelek, valamint a governor tipusa elallitodik, for no apparent reason. Ez akkor is fenn all, ha utana flashelem a cache scriptet.
A cache script tartalma:

umount /cache
mount -t tmpfs -o size=42M,nr_inodes=42k,mode=0770 tmpfs /cache
chown system.cache /cache

Amennyiben az init.qcom.post_boot.sh scriptben megforditom a sorrendet, akkor az orajel jo lesz, a governor meg performance, es a cache se a tmpfs-be van mountolva...

-rw-r--r-- root root 553 2008-08-01 14:00 init.qcom.post_boot.sh
#!/system/bin/sh
umount /cache
mount -t tmpfs -o size=42M,nr_inodes=42k,mode=0770 tmpfs /cache
chown system.cache /cache
echo "ondemand" > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_governor
echo 90 > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/ondemand/up_threshold
echo 30 > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/ondemand/down_differential
echo 50000 > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/ondemand/sampling_rate
echo 245760 > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_min_freq
echo 600000 > /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_max_freq

Hajra...

[ Szerkesztve ]

(#2044) sto1911 válasza sto1911 (#2043) üzenetére


sto1911
veterán

Azt elfelejtettem mondnai, hogy ha kezzel irogatom be, akkor is ossze van kavarodva...

(#2045) netseft


netseft
aktív tag

Az normális, hogy ismeretlen számról volt egy elmulasztott hívásom, de miután az értesítést eltüntettem a statusbar-ról, később már nem szerepelt a hívásinformációban sem? Gyári 2.1-esem van. Látom másnál is volt már ilyen, de megoldást nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#2046) mira72 válasza netseft (#2045) üzenetére


mira72
őstag

Azt úgy se tudod hogy ki hívott, akkor miért érdekes hogy mikor? :)
Amúgy nem hiszem hogy itt "gyár 2.1" sok embernek lenne :)
Nekem a F10b megjegyzi a ismeretleneket....
Próbálj másik hívásinfó progit használni.... hátha...

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#2047) dragon1993


dragon1993
őstag

A cm feldobta , hogy újabb rom érhető el ,megnyomtam az update-et. Szerintetek wipeolni fogja a programjaim.

(#2048) Lasy válasza dragon1993 (#2047) üzenetére


Lasy
veterán

elméletben nem, ha nem pipáltad ki.

+36702778032

(#2049) barnam_


barnam_
nagyúr

Ja egyébként a Swedish Spring-hez való AOSP contacts normálisan megjeleníti a hívó fél nevét, és ha van hozzá kép is, azt is :)

(#2050) 89BDave89 válasza netseft (#2045) üzenetére


89BDave89
tag

nekem még gyári 2.1 van, gyári programokkal, ha bemegyek a hívásinfóba, legörgetem az összes hívás helyett kiválasztom hogy nem fogadott hívások, és rányomok 1szer majd még egyszer egy konkrét nem fogadott hívásra, pontos dátummal idővel kiírja hogy mikor hívott..

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.