Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46301) fungeld válasza szezso15 (#46300) üzenetére


fungeld
aktív tag

Köszi! Te se tudod erre a választ?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#46302) fungeld


fungeld
aktív tag

Köszönöm mindenkinek aki segített, sikerült felrakni az új ROM-ot illetve ext2 partíciót létrehozni. És elnézést a sok idióta kérdésemért :D

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#46303) Gstyler


Gstyler
senior tag

Ma szerettem vna vásárolni a vodánál egy bladet, de tájékoztattak, h sem Bp-en, sem vidéken nem lehet kapni. Van esetleg vkinek infója ezzel kapcsolatban, h lehet-e még vmikor kapni? Előre is kössz!

(#46305) fungeld válasza Gstyler (#46303) üzenetére


fungeld
aktív tag

Amikor augusztus végén akartam venni egyet a vodafonnál akkor ők se tudták megmondani, hogy mikor lesz meg, hogy lesz-e. Bementem a telenorhoz és elvittem az utolsót. ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#46306) mufurczh


mufurczh
csendes tag

Köszönm a segítséget. Egyenlőre faint a teló. Merül mint állat de szerintem használat után majd beáll.
Még egy kérdés (ill. kettő de egy téma) Live walpapír kezelőt hogy teszek rá (honnan) + Hogy legyen tapéta?

Segítséget előre is köszi.
Mufurczh

(#46307) dragon1993 válasza api29 (#46251) üzenetére


dragon1993
őstag

A fórumban egyszer le is volt írva a módszer hex editor .....

Más:
Itt nagyon ajánlgatták páran az old marketet.
Ez úgy hazavágta a marketem ,hogy az nem igaz , se old se new nem jó.
Ezek után marketupdater kuka
Vending.apk felülír a régivel jogosultság beállít és restart.
Régi market visszaáll de a régi market nem látja a netet.

(#46309) temes69


temes69
aktív tag

sziasztok! hogy lehet a fényképezőnél leveni a hangot? hogy ne adjon zárhangot....

(#46311) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Sziasztok!

Valaki árulja el nekem miért nem megy az spb tv cm7 rom alatt? Mindegy melyilket teszem fel Api29,Kelzsoca,alap cm stb, csak a müsorlista jön be ,ha elindítom akkor elöször hang van de nincs kép aztán meg semmi.
Megkérnék valakit aki ért hozzá nézzen rá mit lehet tenni vele.
Köszönöm

(#46313) atillaahun válasza api29 (#46312) üzenetére


atillaahun
veterán

Ha már itt járunk nem lehet ebbe az SPB-be plusz csatornákat tenni? Mert elég szegényes a választék. :(

(#46314) szezso15 válasza temes69 (#46309) üzenetére


szezso15
addikt

Szia!

Milyen ROMot használsz? Mert a gyári ROMokat Root-olni kell ehhez a lépéshez, míg custom-oknál könnyebben megoldható...:)

*Hajrá Loki!* i15+

(#46316) csiziktomi válasza api29 (#46315) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Mint írtam ,csak cm alatt nem megy.Api a te gsf romaiddal simán megy

Pont ez az ami miatt nem szeretme a cm romot,de a tiedbe meg nem tudom hogyan lehetne az értesítősávot belerakni

[ Szerkesztve ]

(#46317) Strauss


Strauss
senior tag

BD II re nincs vmi színes téma? THx.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#46318) hippo0315


hippo0315
senior tag

Az lenne a kérdésem, hogy a Big_Daddy_II_full alatt a gyors tárcsázás, hogy érhető el?

Fontos lenne, az SD romok nál nagyon hozzászoktam (lustaság fél egészség :D Én meg egészséges vagyok :D).

[ Szerkesztve ]

(#46319) Gyick


Gyick
őstag

ext particiót hogy tudok létrhozni?

(#46320) infectedmann válasza Gyick (#46319) üzenetére


infectedmann
őstag

1. Letöltöd a MiniTool Partition Wizard Home Edition -t, feltelepíted majd elindítod (ha a következő lépéseket nem fogod érteni, inkább ne kezdj bele)
2. Töröld a jelenlegi partíciót az SD kártyán (ha már vannak rajtad adatok, akkor azokat mentsd le a számítógépedre). Válaszd a baloldali menüből a Delet Partition opciót.
3. Hozzunk létre egy FAT32 primary partíciót, ami 500MB-al legyen kisebb, mint a kártya teljes mérete. Válasszuk a baloldali menüben a Create Partition opciót majd végezzük el a szükséges beállításokat, majd nyomjunk az OK-ra.
4. Most a létrejött FAT32 partíció alatt/mellett szerepel egy Unallocated rész a kártyán. Válasszuk ki és a baloldali menüben ismét kattintsunk a Create Partition opcióra. Ha kérdez valamit, akkor a Yes-t kell választani. Ez is primary legyen viszont már Ext3. Ha kész, akkor katt az OK-ra.
5. Végezetül kattintsunk a nagy kék pipára alatta az Apply felirattal. A kérdésre Yes a válasz Hagyjuk, hogy lefusson teljesen a folyamat. Ha vége, akkor a kis ablakban OK és végeztünk is, másoljuk vissza az adatainkat a FAT32 partícióra (csak a FAT32 partíció fog látszódni a Windows alatt) majd kártyát ki és vissza a telóba és jöhetnek az alábbi lépések.

[ Szerkesztve ]

(#46322) szezso15 válasza Strauss (#46317) üzenetére


szezso15
addikt

A Big Daddy CM7 alapú, úgyhogy bármilyen CM7 Theme Chooser-es téma felugrik rá, innen tudsz válogatni: [link]

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#46323) thetan válasza dragon1993 (#46307) üzenetére


thetan
aktív tag

Először ezzel nekem is problémám volt. Az alkalmazás kérte az ujrainditást. Előszörre nem volt jó. ráadásul törölte az eredeti marketet is, ami a romba volt. Ekkor ránéztem Root Explorer rel és találtam a rendszer appok között valami "marketupdate.bat "(vagy bak. már nem tudom.) ( a többit az alkalmazás törölte rebootkor) ezt kitöröltem, majd újraindítottam a telót és jó. Megjelent az ikon is, - és működik gond nélkül

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#46324) troszti


troszti
aktív tag

Sziasztok!
Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy nemrég tettem fel az új CM romot (Cyanogenmod Nightly 208) és szonkronizáltam a névjegyeket a SIM kártyáról, viszont pár nap múlva már minden névjegy 4x szerepel... Nem tudjátok hogy ez miért van, és hogy lehet pl az összeset kitörölni, vagy hogy tudom megoldani hogy ez ne legyen így?

(tudom, lenne az a verzió h egyesével kitörlöm őket, de sok névjegy van:) )

fiokmuhely.hu ...ahol nem csak fiókok készülnek

(#46325) Gyick


Gyick
őstag

hi!

lenyomom hangerő le-t bekapcsoláskor ki jön egy fehér dobozban azt ftm felirat de nem történik semmi.ez miért van?

(#46326) domerator válasza thetan (#46323) üzenetére


domerator
veterán

Urak... én is downgradeltem már vagy 10x a marketet bléden és defyn is... egyszerűen telepítettem a 2.3.5-ös verziót... nem kérdezett az semmit azon kívül, hogy biztosan felülírok-e egy rendszercuccot... aztán települt és voilá... reboot nélkül működik rendesen...

Azt nem tudom, hogy 2 hét múlva upgradeli-e majd magát, de akkor majd megint befogom a száját...

Ha kell, feltehetem valahova ma este a 2.3.5-ös marketet... de szerintem egy csomó régebbi romban megvan.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#46327) TRob1 válasza Gyick (#46325) üzenetére


TRob1
veterán

Mit szeretnél, mi történjen? :U

(#46324) troszti: Sztem a legjobb, legtutibb módszer, ha letiltod a sim kártya névjegyeket (törölsz is mindent róla), gmail acc-al szinkronizálsz, és weben a gmail-ben a címtárban egyesíted az egyformákat. (Simen eleve felesleges tárolni névjegyeket, hisz eléggé korlátozva van a névhosszúság is, és ugyebár semmi más adatot se tudsz hozzáadni)

ui: Egyébként n210 a legújabb, és nem n208. :K

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#46328) Gyick válasza TRob1 (#46327) üzenetére


Gyick
őstag

hát vmi menü kijöhetne pl :)

(#46329) umek7 válasza domerator (#46326) üzenetére


umek7
őstag

Töröld a marketupdater-t és akkor nem fogja újra frissíteni magát.

@Gyick: Milyen menü? Ha a CW Recoveryre gondolsz akkor azt fel is kell telepíteni, mert alapból az FTM fog bejönni.

[ Szerkesztve ]

(#46330) domerator válasza umek7 (#46329) üzenetére


domerator
veterán

Köszi, ezt az ötletet már loptam... :DDD

(csak azt nem értem, hogy mitől van ez a sok kínlódás a markettel... nálam olyan simán ment a downgrade...) :F

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#46331) Gyick válasza umek7 (#46329) üzenetére


Gyick
őstag

nem gondoltam semmire.de ez az ftm mire jó?mondom csak fehér kockában az ftm felirat jön ki és mintha lefagyna ki se tudom kapcsolni csak ha kiveszem az akksit.

(#46332) umek7 válasza Gyick (#46331) üzenetére


umek7
őstag

Ha fogalmad sincs róla hogy mi az akkor minek piszkálod?

(#46333) szezso15 válasza Gyick (#46331) üzenetére


szezso15
addikt

Az alap kérdés: Mit akarsz tenni azzal a telefonnal? :U

Ha nem Custom ROM - MODozol, akkor ne zargasd a recoveryjét, ha pedig valami MOD felrakása a cél, akkor kell neked a ClockWorkMod...

*Hajrá Loki!* i15+

(#46334) Gyick válasza umek7 (#46332) üzenetére


Gyick
őstag

link

ezt akarom végigcsinálni de nálam nem jön ki semmilyen opció.

[ Szerkesztve ]

(#46335) umek7 válasza Gyick (#46334) üzenetére


umek7
őstag

Ne így csináld, hanem olvass vissza 1-2 oldalt valaki pont leírta hogy kell Windows alól ext-et létrehozni, vagy használd a keresőt. Könnyebb lesz hidd el.

(#46336) Gyick válasza umek7 (#46335) üzenetére


Gyick
őstag

de telefonnal is lehet ext particiót létrehozni?
ha lenne kártyaolvasom nem jelentene gondot win alól de nincs.

(#46337) umek7 válasza Gyick (#46336) üzenetére


umek7
őstag

Lehet, de nem kell kártyaolvasó ahhoz hogy megtudd formázni, egyszerűen csak USB-vel összedugod.

(#46338) ux1 válasza Gyick (#46334) üzenetére


ux1
addikt

Pláne hogy ez a leírás nem is blade-hez készült... Talán V845 :D De ott is előbb recoveryt kell telepíteni hogy bejöjjön.... :K

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#46339) TRob1 válasza Gyick (#46336) üzenetére


TRob1
veterán

300Ft-ért veszel Vaterán, jól jöhet máskor is. :DDD (IGaz, hogy akkor pár napot kell várnod... :U )

¤ R'n'R ¤

(#46341) gps76


gps76
őstag

Tegnap api29 linkelt nekem egy telenoros partíció kiosztást és tényleg észrevehetően gördülékenyebben fut az egész telefon.Érdemes megcsinálni.

(#46342) krypton


krypton
senior tag

Sziasztok!

Az megoldható, hogy a telefon netjét használjam notin? SD4 van felrakva.

(#46343) #19617792 válasza krypton (#46342) üzenetére


#19617792
törölt tag

igen.

(#46344) atillaahun válasza gps76 (#46341) üzenetére


atillaahun
veterán

Azért ez nekem elég fura, korábban itt azt mondták többen is, hogy a szolgáltatók nem fejlesztenek semmit a készülékekre, csak lekorlátozzák az FW-t a saját SIM-jükre. Akkor most hogy van az, hogy az egyik mégis észrevehetően gyorsabb mint a másik, mikor végülis az összes a ZTE-től származik?

[ Szerkesztve ]

(#46345) sesshou


sesshou
senior tag

Go launcher ex et akartam nemrég frissíteni de azt írta ki a telepítő hogy "insufficient storage available" vagyis hogy nincs hely. a probléma az hogy de igen van! és más programok ésre is veszik:( olvasgattam a neten hogy a skype nál volt mág hasonló probléma de megoldást nem találtam rá valaka tud mondani valami:( sweet dream remastered et használok

Köszönöm szépen bárki is segít ha tud:)

(#46346) hjanos1 válasza atillaahun (#46344) üzenetére


hjanos1
senior tag

Nem a szolgáltatókról van szó.
Egyszerűen annyi, hogy jelen esetben a Telenoros firmware később került ki a ZTE műhelyéből, ezért valószínűleg eszközöltek rajta javításokat, optimalizálásokat.
Még nem teszteltem, de azt hiszem most eljött az idő... :C

The Factory Must Grow

(#46349) Strauss válasza szezso15 (#46322) üzenetére


Strauss
senior tag

Thx a választ,

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#46350) krypton válasza #19617792 (#46343) üzenetére


krypton
senior tag

És egészen pontosan hogyan?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.