Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3001) Farkaspók válasza kelzsoca (#2981) üzenetére


Farkaspók
tag

Köszönöm, megnyugtattál!

(#3002) Frozzy


Frozzy
őstag

Amikor beléptek a kamerába, akkor nektek is ilyen nagyon nehézkesen jön be ?:D sőt.. több másodpercek is eltelnek mire bejön..:/ CM7-em van N35ös és kérdezném, hogy másnak is ilyen, vagy csak nekem ?:) illetve a 2.2-es romoknál, hogy szuperál?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#3003) madgie válasza esox (#2977) üzenetére


madgie
titán

Huhh ,végre :) Már hiányzott az iPhone óta, bár úgyis kitoltam ott :))

(#3004) Lasy válasza madgie (#3003) üzenetére


Lasy
veterán

De marketen csak a hangokat találtam, lehet nem jól keresem?

+36702778032

(#3005) barnam_ válasza Frozzy (#3002) üzenetére


barnam_
nagyúr

1. nem illik félkövérrel kiemelni a kérdést... :U
2. nekem is 2-3 mp mire betölt a kamera. SS RLS3.

(#3006) Mazsika válasza Glatius (#2998) üzenetére


Mazsika
őstag

ez nagyon jó kis progi, feldobtam én is, aki ilyesmi területen mozog annak nagyon hasznos lehet... (pontosan a neve Electrodroid) köszi a tippet...

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#3007) madgie válasza Lasy (#3004) üzenetére


madgie
titán

Nemtom, még nem kerestem rá, melóhelyen nincs wifi, a 100 megás mobilnetet meg be kell osztani :D

(#3008) pista59 válasza Sir Riccio (#2936) üzenetére


pista59
senior tag

Csak egy falumbéli lehet olyan perverz, hogy sötétben videót csinál a bléddel :DD :DD :DD :DD :DD

A győztes féreg irtó baktérium

(#3009) Sir Riccio válasza pista59 (#3008) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Próbálkoztam na, annyira ledöbbentem ezen a műsoron, hogy muszáj volt megpróbálni rögzíteni.Szemem szám nyitva maradt tőle. Kb. akkor éreztem utoljára ilyet amikor a képletben lezuhant a repülő, na moziban azt végignézni elég sokkoló volt. Még tíz perc kellett mire a "b@@zdmeg"-en és a "na neee"-n kívül más elhagyta a számat. ;]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#3010) BadGe


BadGe
aktív tag

új telenor-os blade (még mindig) nem megy a cyanogen 36-os verzióval. (touch fagyás) a gyári rom továbbra is "megjavítja". :(

ge.

(#3011) pista59 válasza Sir Riccio (#3009) üzenetére


pista59
senior tag

Viccből írtam, egyébként nézhető. ;]

A győztes féreg irtó baktérium

(#3012) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Hali aki már próbálta az android 3.0-át a Bladen az tudna küldeni egy linket privátban a rom elérhetőségét illetően?

(#3013) ux1 válasza Lasy (#3000) üzenetére


ux1
addikt

Én még emléxem, hogy vki teljesítménynövekedést várt tőle a Blade-en. :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#3014) kelzsoca válasza Dj.Mike (#3012) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha azt mondom semmi értelme felrakni gondolom az sem érdekel ugye, és csak meg akarod nézni?

https://vertigostore.eu

(#3015) Lasy válasza ux1 (#3013) üzenetére


Lasy
veterán

mármint az elektrodroid tól. :D
Ez jó. :R

+36702778032

(#3016) hallerlaller válasza PuffySite (#2993) üzenetére


hallerlaller
addikt

Az egy kényes téma, Aggregátor foglalkozott ezzel, de nem jutott megoldásra... vagy már igen?
Probléma a gmail-facebook névjegyek összefűzésével van. Tárcsázója válogatja, van amelyik összefűzi de bejövő hívásnál nem mutat csak hívószámot, van amelyik mutat hívószámot, szinkronizál facebookal de nem tudja összefűzni a gmail névjegyekkel.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3017) Dj.Mike válasza kelzsoca (#3014) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Hali igen csak annyira kellene hogy megnézzem mégis milyen lenne 3.0-val a telefon de amúgy tartós használatra maradok a 2.3-nál.

[ Szerkesztve ]

(#3018) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Nem tudom mennyit számít de mióta 2.3 van fenn azóta 1100 feletti értékek jönnek ki Quadrantban úgy hogy tele van pakolva appokkal.

(#3019) _NCT válasza Dj.Mike (#3017) üzenetére


_NCT
őstag

Tessék ITT megtalálod a mézescombodat.... :)

(#3020) Dj.Mike válasza _NCT (#3019) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Nagyon szépen köszönöm. :R

(#3021) barnam_ válasza hallerlaller (#3016) üzenetére


barnam_
nagyúr

Az Ss-hez való aosp contacts mindet tudja, sőt még a képet is megjeleníti. Link pár hsz-el korábban.

(#3022) _X10Dead_ válasza espista (#2997) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Nyomj egy shutdownt, bootolj be ujra es nezd meg, akkor is csinalja-e

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#3023) bernina


bernina
csendes tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne.
A svéd rom-ban (Swedish_RLS3_kelzsoca_ful) a kapcsolatokban a facebook szinkronizáció ismét nem működik (a korábbi főzött romokban már meg volt oldva)?

(#3024) Lasy válasza bernina (#3023) üzenetére


Lasy
veterán

KB 3an válaszoltak már itt neked, és linkelták is.
ne kelljen nekem is linkelni, hanem olvasd el.

2994
3021

Pontosabban 3 ember kérdezi teljesen ugyan azt, és senki sem olvas vissza még 50 hozzászólást sem. ez nagyon kemény...

Lehet mind a 3 ember egy és ugyan az???

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#3025) kungzi


kungzi
veterán

srácok, szerintetek melyik a legstabilabb és legjobb 2.2-es rom?

előre is köszi :R

(#3026) hallerlaller válasza barnam_ (#3021) üzenetére


hallerlaller
addikt

ahha, flb10hez is van ilyen aosp?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3027) rewentlow


rewentlow
csendes tag

Sziasztok,

holnap akarok venni egy T-s Bladet, és hosszú fórumolvasgatás után belebotlottam itt egy hozzászólásfoszlányba, hogy az új telókon nem mennek a főzött romok? Mi igaz ebből?

Fel fogom bírni tenni a kelzsoca féle svéd romot?

Köszi a választ!

R.

(#3028) barnam_ válasza hallerlaller (#3026) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nincs, illetve max az angol változat névjegyét tudod beletenni, az szerintem kiírja a hívó fél nevét.

(#3029) kopuler válasza kungzi (#3025) üzenetére


kopuler
tag

Válasz: igen

(#3027) rewentlow
Persze, hogy fel tudod tenni bármelyik romot és mennek is, max nem megy az érintő képernyő. De ez nem szükséges ehhez a telefonhoz. :O :W

(#3030) bala6120 válasza Frozzy (#3002) üzenetére


bala6120
senior tag

3 sec.

(#3031) rewentlow válasza kopuler (#3029) üzenetére


rewentlow
csendes tag

Sztem normálisan kérdeztem, és vissza is olvastam egészen a 2000. hozzászólástól (most járok 2500 körül), de ezek ellenére nem volt világos, hogy sikerült-e megoldani az érintőképernyős problémát, de akkor ezek szerint nem...

Wifi tethering, illetve u-lock miatt volna fontos a 2.2, ezekre léteznek más alternatív, egyúttal megbízható megoldások?

(#3032) kopuler válasza rewentlow (#3031) üzenetére


kopuler
tag

Van még egy másik topic is ez előtt, ez már az új.
Ott még előtted van 50024 hozzászólás elolvasása. ;]
Nem kell az egészet elolvasni, ha ez után akarsz tájékozódni, csak az utolsó 10000-et szerintem. Valahol ott kezdődhetett ez.

[ Szerkesztve ]

(#3033) rewentlow válasza kopuler (#3032) üzenetére


rewentlow
csendes tag

Hát jah, tudom, hogy ilyen sok hozzászólás van, ezért bátorkodtam feltenni egy kérdést, amire továbbra is várom a válaszokat. :)

Ha nem tuti a dolog, akkor valszeg választok másik telót, pedig nagyon tetszik a blade.

(#3034) _X10Dead_


_X10Dead_
aktív tag

Easeus-fanok figyelem!
Csak itt, csak most, csak Onoknek:
[EASEUS Partition Master 8.0.1 Professional Edition] ingyer !

(Meg 22 oratok van, hogy begyujtsetek!)

X.

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#3035) turho válasza _X10Dead_ (#3034) üzenetére


turho
őstag

Mán csak 21:41 :)

Eladó dolgaim, XBOX játékok és kieg., ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz

(#3036) Lasy válasza rewentlow (#3033) üzenetére


Lasy
veterán

csak akkor tudod meg, mikor már a kezedben van a telefon, hogy megy e rajta vagy sem. t-mobilnál szerencsés lehetsz és megy.
pigfis, vagy mi a progi neve amivel meglesed hogy GEN1, vagy GEN2 és máris mindent tudsz.

+36702778032

(#3037) spence225 válasza Dj.Mike (#3020) üzenetére


spence225
aktív tag

Én tegnap raktam fel a 3.0-át, csak a kíváncsiság kedvéért hogy mégis hogy néz ki. Tök jó működik minden, de mivel ez tablet pc-kre lett optimalizálva így elég apró minden, ugyh tényleg semmi értelme

(#3038) barnam_ válasza Lasy (#3036) üzenetére


barnam_
nagyúr

Igazság szerint az (ask mr. pigfish) nem jó semmire, mert az összes 2.1-es Blade GEN1, mégse megy az újakon az érintőkijelző custom rom-al.

(#3033) rewentlow: Azért ami ugyanezt tudja (nagy felbontású kapacitív kijelző, és a többi), az jóval drágább. Szóval valahol kompromisszumot kell kötnöd. Szerintem a 2.1-el is lehet élni, később biztos lesz rá custom rom, vagy gyári 2.2.

kelzsoca: nyugodtan :)

[ Szerkesztve ]

(#3039) kelzsoca válasza Lasy (#3036) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hazánkban csak Gen1-es készülékek vannak :)

(#3038) Aggregátor

Teljesen más ügyben dobok egy privátot.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#3040) wincmd32 válasza rewentlow (#3033) üzenetére


wincmd32
tag

en ugy olvastam valahol, hogy gen2-es blade-ekre nem lehet fozott romot tenni.legalabbis nem mindet. gen1-esre siman.
pigfish nevu app megmondja milyen a telo..

(#3041) rewentlow válasza Lasy (#3036) üzenetére


rewentlow
csendes tag

(#3036) Lasy: Köszi az egyenes választ!

Így gáz azért a dolog kicsit. :(

Maga a 2.2 annyira nem is volna még sürgős, abból éppen meg tudom várni a hivatalost, viszont az u-lock életbevágó volna, mert enélkül nem tudom használni a telót. Erre van alternatív, ugyanakkor biztonságos megoldás?

(#3038) Aggregátor: "Szerintem a 2.1-el is lehet élni, később biztos lesz rá custom rom, vagy gyári 2.2."

Nem is ezzel van a gondom, a 2.2-t ki bírnám várni, inkább a T-sség ami baj, mert djuice-os vagyok egyébként... (nem, telenornál nem tudok venni telót:P)
Ha erre volna megfelelő megoldás, ami miatt lehetőleg nem ugrik a gari, akkor megvenném a telót és kivárnám a gyári froyot...

[ Szerkesztve ]

(#3042) exp-uj


exp-uj
csendes tag

üdv fórum!

van lehetőség a pc-n levő wired netet usb kábelen megosztani a blade-del?
a wifi zabálja az akkut, tán usb-n keresztül takarékosabb + gyorsabb.

de ha nem takarékosabb és nem gyorsabb akkor is érdekel, lehetséges-e.

köszönöm

(#3043) wincmd32 válasza barnam_ (#3038) üzenetére


wincmd32
tag

ujakon alatt mit kell erteni? en marcius kozepe fele hoztam el t-tol,nekem muxik ;)

(#3044) kelzsoca válasza wincmd32 (#3040) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nincs is az országban Gen2-es készülék, ne beszéljetek félre :)

(#3042) exp-uj

Nem

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#3045) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Jó nagyon ez a Swedish_RLS3. Ha csak készenlétben megy, ez is alig 10%-ot merül egy nap alatt, a faleveles live wallpaperrel is. Gps, wifi, gyro, bluetooth tökéletesen működik. A böngésző is mintha gyorsabb lenne mint az R10-ben. Tetszik ez a smart keyboard is ebbe legalább nem gépelek mellé, eddig a slideit volt a kedvencem.

#exp-uj: Ha már úgy is a gépről akarsz netet adni a telónak akkor miért nem jó a gépen netezni? :) De csak olyat tud, hogy a mobil netet osztja meg wifin.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3046) kopuler válasza exp-uj (#3042) üzenetére


kopuler
tag

Hogy kell ezt elképzelni? Mit szeretnél csinálni?

(#3047) ux1 válasza wincmd32 (#3040) üzenetére


ux1
addikt

Viszont Mo-n nincs Gen2. Az érintő probléma nem a gen2 miatt van.... Már nagyon keverik egyesek a dolgokat... :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#3048) rewentlow válasza barnam_ (#3038) üzenetére


rewentlow
csendes tag

Ja és igen, gondolkozok kompromisszumokban is, nevezetesen Samsung Galaxy Miniben, csak a Blade alapból sokkal szimpibb volna. Ez a berhelős része is tetszik pl.

(#3049) barnam_ válasza rewentlow (#3041) üzenetére


barnam_
nagyúr

A custom romok többsége megeszi más szolgáltató sim kártyáját is. Függetleníteni (kódokkal, stb) viszont tilos, és ugrik is a garancia.
Mi az az u-lock? Google-val én csak biciklizárat találtam :DDD

szerk.: 240 x 320-as kijelzőre nem bírnék ránézni a Blade után...

(#3043) wincmd32: nagyjából amióta kapni a Telenornál, azóta jöttek elő a problémák.

[ Szerkesztve ]

(#3050) Glatius válasza ux1 (#3047) üzenetére


Glatius
őstag

Van valakinek kéznél egy megbízható GPS update? Meg kellene tudnom, hogy én ba...ltáztam el valamit véletlenül a rengeteg szoftverrel, vagy valóban hardver hibám van. 4-6 műholdnál többet soha nem érzékel, és a svédet már szeretném megtartani a stabil 2.3-ig.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.