Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21001) dragon1993 válasza pista59 (#20999) üzenetére


dragon1993
őstag

Csak nehogy egyszer megjöjjön a számla.

(#21002) pista59 válasza dragon1993 (#21001) üzenetére


pista59
senior tag

Ez adja az adrenalint ;]

A győztes féreg irtó baktérium

(#21003) snpetit


snpetit
aktív tag

Sziasztok!

Nem offense-ként írom.
Nálam a gyári T 2.2-es után sokat javult az akksihasználat. Előző főzöttekkel nem bírt ennyit. Este kikapcs, wifi engedélyezve, bluetooth nem. Igaz nem beszélek órákat, nem nézek videót, nem hallgatok rajta zenét stb. De nekem 4-5 nap így a minimum.

(#21005) Rickeffe válasza api29 (#20970) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Viszont nem tudom, hogy az itteniekben van-e DSP Manager.
Leszedtem a ROM-ot kiszedtem az appot meg a libaudioflinger.so-t mert eddig úgy láttam ez a függősége.
Felmásoltam a Svéd Tavasz 5-ös alá, és reboot után megy szépen. Eddig 6 verziót próbáltam már ki, de vagy nem bootol a lib-bel vagy egyáltalán nincs hatása a hangokra.
Úgy néz ki végre uninstallálható a poweramp meg a mixzing, bőven jó a gyári zenelejátszó is :D

Rickeffe

(#21006) Frozzy válasza apeelme (#20996) üzenetére


Frozzy
őstag

Nem jò. Pròbàlt verziòk: 3.1.0.0; 3.1.0.1; 3.0.2.6; 3.0.2.8 ezek után nehogy azt mondjàtok hogy itt van a problèma. :SSS kelzsoca valami okosat most mondj;)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#21007) butyek


butyek
senior tag

Sziasztok!

Azt mi okozhatja, hogy a recoverybe nem hajlandó belépni? Gen1-es, clockwork recovery, 03202011 nightly blade rom, tmobilos készülék. Tegnap óta áll fenn a helyzet, előtte egy hónapig semmi baja nem volt. A rom most is jó.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#21008) szezso15 válasza Frozzy (#21006) üzenetére


szezso15
addikt

Bontsd ki a romot, majd csomagold be zip állományba, és próbáld úgy! ;)

*Hajrá Loki!* i15+

(#21009) Frozzy válasza szezso15 (#21008) üzenetére


Frozzy
őstag

Na akkor majd ha haza megyek kipròbàlom ezt a formàciòt. Köszi am :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#21010) kezdő


kezdő
senior tag

Hello!

Valaki megnézné nekem, hogy képes e hibátlan MD5-el letölteni a Hungarian Fingerprint T1 Lite ROM-ot az Android Fans-ról ?
Nekem mindig azonos, de a megadottól eltérő MD5 jön ki....

(#21011) szezso15 válasza kezdő (#21010) üzenetére


szezso15
addikt

Mennyiben tér el?

Ha 1-2 betű vagy szám, akkor csak rosszul van leírva! :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#21012) kezdő válasza szezso15 (#21011) üzenetére


kezdő
senior tag

Teljesen más és ahogy nézem az összes, az oldat futtató szerveren tárolt fájl más MD5-öt ad mint a megadottak. Már arra is gondoltam, hogy a gépem szar, de pl ux1 megadott egy külföldi mirror-t onnan azonnal hibátlanul lejött az ő ROM-ja.

Szerk:
Amúgy az ux1 féle MinimumAfterburner RLS5 r2 van fent jelenleg.
Ezzel az lenen a problémám, hogy nem tudom kilőni az APN-eket. Próbáltam a más romokon tökéletesen működő APN On/Off appot de semmit se csinál. Az APN Droid úgyszintén elbénázza, de ezt megfejeli azzal, hogy lefagyasztja a menüt ha meg akarom nézni az APN listát.
Valakinek valami ötlet? Nincs mobilnet előfizetésem, ezért lenne fontos kilőni a netet. :)

[ Szerkesztve ]

(#21013) apeelme válasza szezso15 (#21011) üzenetére


apeelme
addikt

máshol is gond van a letöltésekkel a CM Two Face-nél lévő ROM, update, full_rom_update is hibásak voltak, javítás alatt. lehet hogy összefügg a kettő...

(#21014) szezso15 válasza kezdő (#21012) üzenetére


szezso15
addikt

kezdő:
apeelme:

Lehet, b@szakszik a szerver?
Ha mindkettőnél rossz az MD5 akkor valami tárolási gond lesz sztem. Bár lehet hülyeséget írok. :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#21015) TRob1 válasza kezdő (#21012) üzenetére


TRob1
veterán

Minek erre is külön app? Nem egyszerűbb kézzel kilőni? Létrehozol egy új apn-t (amibe semmit nem írsz bele), és azt állítod be. Ennyi. 100% működés, 0% cpu és memohasználat. :K

¤ R'n'R ¤

(#21016) kelzsoca válasza apeelme (#21013) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, szerver problémák vannak, jelenleg nem tudok semmit feltölteni, illetve a feltöltött fájlok MD5 számai is átalakulnak...

Mindenkitől türelmet kérek.

https://vertigostore.eu

(#21017) Lacka89 válasza Rickeffe (#21005) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Portuguese Spring RLS2b én is feltettem ezt, h kipróbáljam a DSP-t, de sajnos a Rádióra nincs hatása......

(#21018) pista59 válasza apeelme (#21013) üzenetére


pista59
senior tag

Biztos, hogy valami gond van most ott.
(nem voltam elég fürge :DDD

[ Szerkesztve ]

A győztes féreg irtó baktérium

(#21019) paramparya válasza paramparya (#20685) üzenetére


paramparya
őstag

Erre valaki?
Az eredeti ébresztőhang nem túl kellemes, másik appot meg inkább nem tennék fel, hadd maradjon tiszta az értesítése terület.

(#21020) Rickeffe válasza Lacka89 (#21017) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Igaz :) A Svéd ötösben sincs hatása a rádióra.
A rádió az valami külön téma lehet mert azzal mindig szenvednek.
Erre külön rádió alkalmazás kell valószínűleg, mert úgy tudom a Cyanogen sem tervezi támogatni a rádiót, ergo a DSP sem valószínű, hogy támogatni fogja.
Viszont hatással van a videó és zenelejátszásra.

Rickeffe

(#21021) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Valaki egyébként meg tudná hirtelen mondani, hogy tudom a fájl társításokat szerkeszteni?
Valószínűleg nem nyálaztam át az összes fájlt, de nem találtam ilyesmit a rendszeren.

Rickeffe

(#21023) Rickeffe válasza #40993792 (#21022) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

pardonelnézést :)

Rickeffe

(#21024) Dev Null válasza vtommy (#20964) üzenetére


Dev Null
csendes tag

Nekem ez van fenn. Nem volt GPS reboot-om 3. napja (más okból is csak egyszer, mikor a TBP visszatette a dühös madarakat), pedig nyúzom rendesen.

Egy baját találtam: a BT nem kapcsolódik vissza az autóra.

(#21025) apeelme


apeelme
addikt

kelzsoca mennyire vagy otthon logcat elemzésben?

konkrétan:

D/KeyguardViewMediator ( 263): setHidden false

ebből periódikusan van hogy ~60, van hogy csak ~10 egymás után. és ahogy olvasgattam az Ő feladata a fizikai gombok figyelése?

SSrls4b-blue-val már ott tartok hogy szűz telepítés, még google acc sincs hozzáadva, előfordul hogy fizikai gombokra felébred a teló...elég sűrűn...sosem volt ilyen gondom. romokat már cseréltem nem is egyet, sőt ma még átpartíciónálás is volt reggel frissen üdén, csak hogy jól induljon a nap. tanácstalan vok.

most pl. airplane-be raktam és most 5-ből 5x jó! :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#21026) tpeti78


tpeti78
senior tag

Sziasztok!

Segítség kellene újfent... :)

GO SMS-nél miért van az, hogy csak a kimenő üzeneteket látom, a bejövőket nem? Tegnap is, ma is volt bejövő, amikor érkezik el tudom olvasni, de most kerestem és nincs a bejövő üzenetek között semmi, csak a kimenők vannak meg.... :W

Valaki tud erre megoldást, beállítást?

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#21027) Los Anthes válasza szezso15 (#20997) üzenetére


Los Anthes
csendes tag

Amúgy nem kapcsolt be. Viszont feltöltöttem és bekapcsoltam és jó lett, de a mobilnet nem működött. Visszaraktam a gyárit és megszűnt az összes hiba. Köszönöm a segítséget.

Mostmár csak egy jó ROM kellene. Valaki tud egyet? (Az általam használtakon kívül.)

(#21028) MotoL7_Sanyi válasza tpeti78 (#21026) üzenetére


MotoL7_Sanyi
csendes tag

A Settings/important tips / stock sms related -en belül tedd a pipát a
Stock SMS uninstalled? -hez , és a következő érkező sms-től helyreáll a rend.

(#21029) tommyx


tommyx
tag

Sziasztok!

ZTE Blade, kelzsoca féle Swedish Spring RLS4b blue lite ROM. Felraktam a Plants vs. Zombiest, sötét képernyővel indult. Akkor átraktam SD-re, úgy sem működött, ezután visszaraktam. Utána leszedtem. Azóta bármit próbálok installálni, újraindul a telefon. Vmi ötlet esetleg? Segíthet vmi cache kiürítés vagy bármi más a ROM újrarakáson kívül?

Köszi: Tamás

(#21030) User64476


User64476
őstag

Kezd a tököm tele lenni. Nektek is csinálja a telefon, hogy átlag 3-4 hívásból (bejövő vagy kimenő mindegy) egyszer csak a másik oldal hangja hallható, de amit én beszélek az nem?

2. kérdés: valaki legyen már kedves leírni nekem, hogy a hungarian fingerprint romok hoznak érezhető gyorsulást a telefon általános használatában? Mi az előnyük a gyárihoz képest?

(#21031) birno


birno
addikt

Nektek szokott olyat csinalni a telo, hogy elinditanatok valamit, de atvalt tok sotetre a kepernyo?
Pl. alkalmazasok menut inditom, tok sotet kep, vissza gomb-ra bejon megint s ha utana inditom akkor mar jo.
Mostanaban ezt eljatssza akkor is amikor ki akarnam lockolni vagy amikor hivnak es rohadt idegesito.

Jelenleg a kelzsoca fele 2.3-as van fent, az utolso verzio mai meg jo volt gen1-es keszulekekre, nem tudom, hogy az csinalja vagy a telo a rossz.

(#21032) szezso15 válasza birno (#21031) üzenetére


szezso15
addikt

Tudod, tesztelői fázisban lévő rom ;)

Los Anthes: Folytassuk privátban :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#21034) TRob1 válasza birno (#21031) üzenetére


TRob1
veterán

Mit vársz egy majd 50 verzióval ezelőtti romtól? Szerintem azt ne erőltesd, inkább használj valami 2.2 stabilt (habár, ha csak ennyi hibát tapasztaltál, akkor az nem is olyan rossz :D )

¤ R'n'R ¤

(#21035) birno válasza TRob1 (#21034) üzenetére


birno
addikt

Tapasztaltam mast is, de ez eleg zavaro, foleg lock alatt, mert aksi ki-be oldja csak meg.
Lehet raheggesztek akkor majd valami 2.2-ot.
Melyik a legstabilabb jelenleg?
Gen2-esitesre merre van egy jo leiras?
Ez megbizhato?

[ Szerkesztve ]

(#21036) TRob1 válasza birno (#21035) üzenetére


TRob1
veterán

Annyira megbízható kb. mint a többi (vagy bejön, vagy nem :D)
Habár Api-nak van elég tapasztalata, nála többször senki se bírt téglát gyártani :))

Én megcsináltam t-s gyárival, aztán átpartícionáltam, nem lett semmi bajom (kopp-kopp) Valakinek meg az csinált téglát, szóval ez ilyen játék. De ha minden oké a gépeddel, fenn vannak driverek is, és áramszünet se lesz, akkor nem lehet gond.

2.2-ből nekem ez volt az utolsó, egész jónak mondható volt: Swedish_Spring_RLS4b_blue (de még gen1-en használtam, gen2 óta csak 2.3-akat használok)

Majd mondanak neked olyanok, akik 2.2-t használnak (habár ahogy olvasom, ott is oszlanak a vélemények, valakinek bejön vmi, másnál az hibás ilyen vagy olyan szempontból)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#21037) warezxts


warezxts
senior tag

Emlekszem volt rola szo, csak nemtudom hova jutott a tema, miszerint:

Gen2-sites utan (romtol fuggetlenul) vannak olyan hivasok (oda-vissza) ahol a masik fel nem hall engem, csak masodik, harmadik tarcsazasra. Parszor meg is szakad a vonal csak ugy de az ritkabb.

Gen1-nel nem csinalta ez csak Gen2 ota... :O

Van ra megoldas?

[ Szerkesztve ]

(#21039) apeelme válasza warezxts (#21037) üzenetére


apeelme
addikt

igen 3G lődd ki annak ellenére hogy nincs aktív adatkapcsolatod! bár ez a visszhang problémánkra ad megoldást, de lehet hogy neked is ez a gond.

én most másra is figyelmes lettem ezzel a 2G-3G on/off-al...

(#21040) XXX003 válasza api29 (#20929) üzenetére


XXX003
tag

Ez a téma milyen roomok alatt megy ,mert látom "apk"?
Csak CM alatt?
Hungarian Fingerprint Lite T1 alatt el megy ?

(#21042) spence225


spence225
aktív tag

Üdv az uraknak !

Valamelyik nap írtam olyan problémáról hogy a teló kikapcsolgatott (mindezt úgy hogy az akku ösze-visza írogatta ki a százalékot). Volt hogy 100 % volt majd pár perc múlva leugrott 1 %-ra kiírta hogy akku lemerült és ki is kapcsolt. Cseréltem romot, feltettem a 3.2.0.0 recoveryt és még így is csinálja.Visszadobtam a svéd rls4-et ott egy darabig jó volt de már ott is csinálja. Gondoltam hogy valami baja van az akku-nak és veszek egy másikat, viszont recovery-be nem kapcsolgat ki (bár nem voltam a recovery-be huzamosabb ideig.

Van valakinek valami ötlete hogy mi lehetne még kipróbálni mielőtt elrohangálnék akksit venni ?

(#21043) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A problémát sikerült javítani a fórumon a letöltésekkel kapcsolatban, illetve már a javított 2.3.4 rom is fent van, és elérhető!

https://vertigostore.eu

(#21044) TRob1 válasza api29 (#21041) üzenetére


TRob1
veterán

Rózsaszín pólót meg inget is hord sok "fickó" :DD ;]

Nekem szerkesztene valaki Hello Kitty-st :F

Na, ezeket mindenki képzelje az off topicba :D, (mert oda írtam, csak itt jelent meg valamiért :U )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#21046) tpeti78 válasza MotoL7_Sanyi (#21028) üzenetére


tpeti78
senior tag

Köszi, megoldódott a dolog, úgy látszik! :)

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#21047) birno válasza api29 (#21038) üzenetére


birno
addikt

Ok, thx.

(#21048) warezxts


warezxts
senior tag

Koszonom sracok... a 3G ki van veve, mert a visszhang problema is volt..
Masnal nem jelentkezett Gen2-sites utan?

(#21049) sing1ep1ayer válasza paramparya (#21019) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Szerintem csak simán egy alarms nevű mappába kell rakni a memóriakártyán az ébresztési hangot, nem pedig media\audio\alarms-ba.

(#21050) TRob1 válasza sing1ep1ayer (#21049) üzenetére


TRob1
veterán

Na most direkt kipróbáltam. Bemásoltam 1 mp3-at az sd kártya Media/Audio/Alarms mappába. Óra --> nem jelent meg az mp3. Újraindítottam a telót, Óra --> megjelent az mp3 :K (A lányom sms értesítőjével próbáltam, mint látható is a képen :B )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.