Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6001) Lasy válasza JackFeryll (#6000) üzenetére


Lasy
veterán

Neked is telenor volt, vagy vodafone?

kelzsoca
Lehet csak feltette, mert a legfrissebb. :D
aláírásom változott.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#6002) kelzsoca válasza JackFeryll (#6000) üzenetére


kelzsoca
félisten

Na jó, de ez mit jelent pontosan?

Részleteket mindig mondjatok. :)

Új készüléked van (touch problémás) és gond nélkül működik a rommal a telefon? :)

(#5998) 72mviktor

Még nem tudom...

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#6003) umek7 válasza kelzsoca (#6002) üzenetére


umek7
őstag

Vagy már a gyári Froyot frissítette át a kelzsoca kékre? ;]

(#6004) JackFeryll válasza kelzsoca (#6002) üzenetére


JackFeryll
őstag

Telenoros (Djuice), jelenleg csak annyit tudok mondani, hogy a kijelző működik és még nem futottam hibába.

(#6005) barnam_ válasza kelzsoca (#5992) üzenetére


barnam_
nagyúr

Tényleg, múltkor említetted, hogy minden 2.3-as romban van valami hiba. Mi lenne az?
Illetve nézegettem a logcat-et (CM7 final), van benne pár proxi meg fényérzékelő hiba. Ennyi belefér?

(#6007) szezso15


szezso15
addikt

Újabb dolog,ami miatt látszik,nem teljesen oké a teló:
Töltés kész:

25 perccel töltés után,az asztalon feküdve,hozzá nem nyúlva:
]

Csodazip,gyári rom,no app! :W

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#6008) szezso15 válasza szezso15 (#6007) üzenetére


szezso15
addikt

Na sz@rakodtam kicsit,de így oké!
Tudtok mondani olyan t-pontot,ahol tuti cserélik a gépet?

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#6009) Piscium válasza szezso15 (#6007) üzenetére


Piscium
csendes tag

én nem vok telfon guru de amint látom a 3g elég erő teljesen megy ami szopogatja az aksit és melé még igy else tud menni aludni a telo :)

(#6010) Glatius válasza szezso15 (#6008) üzenetére


Glatius
őstag

Ha tényleg rossz, márpedig a jelek szerint tényleg rossz, akkor bárhobá, de ne viszonteladó legyen, hanem tényleg T-pont.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#6011) szezso15 válasza Piscium (#6009) üzenetére


szezso15
addikt

Elmegy aludni,de nyugi teszteltem,kinyomtam a 3g-t és az adatkommunikációt és úgy is merül,ez veszett ügy :(

(#6010) Glatius : Ez rendes T-Pont ugye? [link]

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#6012) dragon1993


dragon1993
őstag

Valaki vett e-bayen autós tölőt.

(#6013) mira72 válasza szezso15 (#5956) üzenetére


mira72
őstag

Aham, hát nem tudom hogy G1-en megy e a HSUPA ...
de nekem eddig nem hiányzott :)

(#5984) kelzsoca : krisztusi kor.... ( szegeljetek! )

(#6012) dragon1993 : én vettem , 1A-ost... 1 dollárért :) ne kérdezd kitől, keress :) teljesen jó

(#6014) ouzohuto : telepítés? ha egy rom cserére gondolsz, akkor kb 0,5-1 perc alatt felemegy a rom :) első start jópár perc...

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#6014) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

Üdv!
Meddig tart egy telepítés?

XiaomI RedmI Note|||

(#6015) B-L-A-C-K válasza szezso15 (#6008) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha, tudod bizonyítani a hibát, akkor mindenhol cserélniük kell. Nekem pl rezonált a kép, főzött rommal jobban látszott mint gyári T-nél, vagyis gyárinál alig tudtam megmutatni nekik, nagyon minimálisan látszódott, mégis cserélték egyből...

ouzohuto: Ha rom telepítésre gondolsz, és fent van a recovery kb 5 perc, ha nincs fent akkot még plusz 2-3 perc...

[ Szerkesztve ]

(#6016) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

No párom beújított a Trénél egy Blade-et. A készülék mai vásárlás, új szállítmány(mivel amikor korábban kérdeztük akkor nem volt abban a boltban ahol vették). Gen1 2.1 malachalszerint...

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6017) kelzsoca válasza barnam_ (#6005) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lehet rosszul írtam le, minden cm romban vannak hibák, ha az egyikben valami megjavul, akkor lesz más, tehát a működést befolyásoló hiba mindig jelen van, bármelyiket nézzük.

(#6016) Sir Riccio

Csak azzal a rommal fog menni, amit a blogomban megtalálsz, persze csak akkor ha custom rom felrakása a cél.

(#6019) ouzohuto

Nem kellene tovább menni? :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#6018) szezso15 válasza mira72 (#6013) üzenetére


szezso15
addikt

Nekem se,csak érdekelt :DD

(#6015) B-L-A-C-K: Ha ezt a képet megmutatom,szerinted cserélik? Direkt úgy fotóztam,hogy látszódjon az időpont is...

*Hajrá Loki!* i15+

(#6019) ouzohuto válasza B-L-A-C-K (#6015) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Aham.Csak azért, mert kelzsoca új romját teleípem(kezdtem el) - wipe data/factory reset itt járok és már vagy 5 perce csak a kalap van.Normális?

[ Szerkesztve ]

XiaomI RedmI Note|||

(#6020) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Jól tudom ugye hogy a G2-es csak szoftverben tér el a G1-től?

ouzohuto: Nem, aksi ki, és csináld újra.

szezso15: Ezt nem tudom. Lehet ott kell hagynod hogy ők is bebizonyosodjanak a hibáról...

[ Szerkesztve ]

(#6021) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

öö megnyomtam a menüt és visszaugrott :) Asszem e4zt kellett volna eddig is csak ideges vagyok az első telepítésemnél

XiaomI RedmI Note|||

(#6022) ouzohuto válasza B-L-A-C-K (#6020) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Köszi.

XiaomI RedmI Note|||

(#6023) B-L-A-C-K válasza ouzohuto (#6021) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Felesleges paráznod, elrontod kapsz egy újat...;)

(#6024) Glatius válasza B-L-A-C-K (#6020) üzenetére


Glatius
őstag

Nem egyszerűen a szoftverben, hanem annak szerkezetében.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#6025) Sir Riccio válasza kelzsoca (#6017) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Köszi, de egyelőre nem fogja nyúzni. Gen1 érdekességnek írtam, hogy az.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6026) B-L-A-C-K válasza Glatius (#6024) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez most nem egyértelmű...:) Szóval a szoftveren belül, vagy a hardverben?

Sir Riccio: Én biztos lecserélném pedig, munkatársamnak gyári telenoros van (ugyan az mint a t-s), nagyon gáz, 2.2-hez képest mintha más telefont nyomkodnék...

[ Szerkesztve ]

(#6027) ouzohuto válasza B-L-A-C-K (#6023) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Többszöri próbálkozás után sem csinál semmit :S Mármint kalap megjelenik de semmi, home gomb visszalép ennyi, advanced alatt is csak a kalap jelenik meg :S

XiaomI RedmI Note|||

(#6028) szezso15 válasza B-L-A-C-K (#6020) üzenetére


szezso15
addikt

Hát ettől nem félek :DD Tolnak rajta 5 perc engrit és 20% elveszik az akksiból :DD

*Hajrá Loki!* i15+

(#6029) B-L-A-C-K válasza ouzohuto (#6027) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Újra indítottad? Amúgy milyen recovery?

(#6031) ouzohuto válasza B-L-A-C-K (#6029) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Bocsi vendég(20 perc és leszek-remélem méág te is :) )

XiaomI RedmI Note|||

(#6032) Sir Riccio válasza B-L-A-C-K (#6026) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Az a terv, hogy ha véletlenül megkerül az OSF amit eltulajdonítottak tőle, akkor lesz egy eladó, fóliás,garanciális, alig használt, hölgytulajdonostól származó ZTE Blade-je.

Ma voltunk a rendőrségen, mentek az áruházba visszanézni a felvételeket, keresik a szolgáltatók segítségével is. Ha nem vitték külföldre akkor fülön csípjük az illetőt.

Más: Rögtön SIM Checker PRO telepítéssel indítottunk, mire kaptam egy mailt a köv szöveggel:
"SIM Checker Pro doesn't seem to be installed through the Market.
If you legally bought the application please accept my apologies and reply to this email with your Checkout order number to verify your account.
If you can't buy paid applications on the Android Market and would like to use PayPal to buy a copy of SIM Checker Pro, reply to this email and I'll explain you how to do it."

Írtam, hogy mondjon összeget, kíváncsi leszek! Ez a progi megér egy-két sört.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6033) Lasy válasza api29 (#6006) üzenetére


Lasy
veterán

csak a txt fájlt kell átírnod minden csomagolás nélkül.
kiválasztod melyik tetszik és megoldom neked.

+36702778032

(#6034) Glatius válasza B-L-A-C-K (#6026) üzenetére


Glatius
őstag

A hardver szoftveres beállítása teljesen más, a ROM-ot erre a másképp felépített belső memóriára telepíti fel a frissítőcsomag.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#6035) mira72 válasza ouzohuto (#6031) üzenetére


mira72
őstag

20 perc.. egymenetes pancsi..? :)

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#6036) Razor_alpha válasza szezso15 (#6007) üzenetére


Razor_alpha
tag

Ez is elalvási gond, szerintem is ahogy korábban írták a 3g pedig tényleg többet merít rajta, mikori a rom, még az eredeti vagy csak visszatetted?

dragon1993: A kijelentésed helyes, adok kölcsön kérdőjelet.
"?"
Egyébként az archivált topikban ha rákeresel többen is több árkategóriában vettek autós töltőket, különböző sikerrel, érdemes lehet megnézned.

Sir Riccio: Drukkolok, de én nem tudnék ennyire bizakodni, de ha meglesz azért írd majd le. :)

[ Szerkesztve ]

(#6037) ux1


ux1
addikt

Csak ugy megjegyzem: kb 2hete van rls4b full az aláírásomban található linken. Ehez felteszitek kelzsoca blue témáját a blogjából, és kész is. :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#6038) Lasy válasza ux1 (#6037) üzenetére


Lasy
veterán

látod nem sokan nézik az aláírásokat.

+36702778032

(#6039) B-L-A-C-K válasza Sir Riccio (#6032) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát akkor így van rá esély, remélem meglesz...;)

Emlékszek még nagyon régen haveromnak ellopták a 3210-esét, a rendőrség 3 év múlva szólt hogy meglett...:D

Glatius: Így már értem, akkor elvileg teljesítményre nem lesz jobb semmivel...

[ Szerkesztve ]

(#6040) szezso15 válasza Razor_alpha (#6036) üzenetére


szezso15
addikt

Újratettem,leírom az eddigi anomáliát:

NA,mászterek segítsetek!
Mindennel próbálkoztam az akkumizéria miatt,leírom melyik rommal próbáltam hosszabb működésre bírni a pengét: FLB R10->ez az eddigi nyertes több mint fél napig bírta vele
RLS3 Lite Kelzsoca->fél nap és 1/4 nap között változott az üzemidő,Cm Nightly 28 ->átlag negyed nap RLS3 blue ->ugyanúgy fél,1/4 nap RLS3 alap+green theme -> reggel 68%-on volt(4%-ot merült éjszaka 3g-vel),30 perc rádió,5 perc ninjump,5 perc angry birds,4-5 fénykép,2-3 perc google maps,és 15 perc zene és most jár 2%-on
Természetesen mindegyik romot legalább 5napig használtam,az FLB R10-nél még kalibráltam is
Nem érdekel,hogyha használom akkor gyorsan merül,de a mai töltöttség 50%-át készenléti állapotban vesztette el,néztem akksihasználatot csak android rendszer-t és kijelzőt írt
A widgeteket ne mondjátok,most launcherpro-n teljesen más widgetekkel is merül 1000-rel,úgy mint régebben...
Ha kikapcsolom az adatforgalmat akkor is merül,szóval tuti,hogy nem használja semmi a háttérben...
Jah és az alsó gombokra nem ébred,ha készenlétibe küldtem!
Könyörgöm,segítsetek!!
EZ volt eddig! :W

*Hajrá Loki!* i15+

(#6041) B-L-A-C-K válasza szezso15 (#6040) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor úgy látom nem tudja a tiéd azt, mint az én első Bladem. :D

(#6042) Rogue2 válasza Lasy (#5937) üzenetére


Rogue2
csendes tag

Hm, amennyire olvasom a hsDpa a DOWNlink, a hsUpa az UPlink, azaz a HSDPA a letöltés sebességéről szól, a HSUPA a feltöltésről. A HSUPA a későbbi standard és gondolom, a bázisállomások szoftvereinek a későbbi verzióiban van általában benne, de azért a HSUPA nem a HSDPA fejlettebb verziója, hanem a HSPA a 3G adatkapcsolat fejlettebb verziója. Ezt a gondolatmenetet eddig nem sikerült cáfolnom a gugliban...

(#6043) Razor_alpha válasza szezso15 (#6040) üzenetére


Razor_alpha
tag

Pedig ha a toplistában az android rendszer ilyen nagyon látszik ahogy írtad, az nekem elsőre az alvási parát jelentené, elképzelhető, hogy a készülék vagy az akku problémás, de ha ez ennyire gyorsan merül tényleg akkor T-hez kell bevinni, eredeti rendszerrel és esetleg benn hagyni, hogy hihetetlen rosszul bírja és nem tudod hogy az akku rossz-e vagy a készülék, persze ilyenkor az szervízes hozzáértésén meg jóindulatán múlik, hogy mennyire hisz neked hogy valóban a többihez képest is nagyon merül a Blade, mivel legtöbben nyilván azért panaszkodnak, mert előtte valami alcatel, nokia vagy egyéb klasszikus telefonjuk volt ami 2 hétig kávét is főz egy gombelemmel. Főzött ROM-okat a szervízesnek ne említsd, elég azt hogy kikapcsolt álapotban is a többiekénél 4-5x annyit merül, bekapcsolva meg még többet.

(#6044) mira72 válasza szezso15 (#6040) üzenetére


mira72
őstag

nem lehet hogy valami nagy user error van? és van valami ami nem engedi alvóba menni a telót?
ilyen wifi fix, meg ehhez kapcsolódó dolgokat ugye nem teszel fel? pl..

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#6045) Glatius válasza B-L-A-C-K (#6039) üzenetére


Glatius
őstag

Valamiért történt változás... de (még) nem tudja senki, hogy melyik verzió milyen lehetőségekkel bír. Nem is értem, hogy ennek ismerete előtt miért csorog olyan sok embernek a nyála a Gen2 után! :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#6046) fero02


fero02
veterán

Elkezdtem olvasgatni a #1-es postot és hirtelen túl sok lett az infó. Reboot-re van szükségem. :B

Először is lenne egy alapvető kérdésem. Miért lenne jobb nekem/mivel tud többet a 2.2-es szoftver, mint a meglévő 2.1? :U

(#6047) B-L-A-C-K válasza Glatius (#6045) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezért tettem fel a kérdést én is, mert már itt olyanokat olvasok hogy ráfizetnének G2-re...:D

(#6048) laca.1


laca.1
aktív tag

valaki meg tudta már oldani a hangerő növelést ???ez blade hiba vagy android ,hogy ilyen halk?ha föl EQzom valami zene lejátszóval azzal csak torzít lessz erre valami valaha?

(#6049) Glatius válasza fero02 (#6046) üzenetére


Glatius
őstag

Néhány funkcionális plusz: (pl. SD-re telepítés, RDS rádió) és jelentős sebességnövekedés.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#6050) mira72 válasza fero02 (#6046) üzenetére


mira72
őstag

Gratulálok a kérdésedhez, ez igen jó kérdés...
Sok embernek lett már itt írva a topicban hogy miért is akarja feltenni a 2.2-t, és csak le voltunk hurrogva hogy ha pl. nekem az van neki miért ne lehetne.
Nem hiszem hogy nekem is eget-veregető előnyöm lenne a 2.2 használatával, inkább a "betegség" ami a romcserékre rávitt.
Átlag usernek teljesen jó a gyári 2.1-es szoftver.
Amit sokan mondanak hogy kicsit gyorsabb, optimalizáltabb a 2.2..
Kíváncsi leszek mások mit írnak, értelmeset erre a kérdésedre.
App2SD egy rootolt 2.1-en is megy.

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.