Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45901) Salex1 válasza Salex1 (#45892) üzenetére


Salex1
senior tag

Valaki tudna erre megoldást???

(#45902) Zolom89 válasza Salex1 (#45892) üzenetére


Zolom89
senior tag

Innen már nem sokat tehet, bár ilyet még nem hallottam... A gyári 2.2 android exe-ét futtasa, szóval rakja újra a telefon szoftverjét.

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#45903) bálesz válasza embe (#45900) üzenetére


bálesz
csendes tag

Nem akarom függetleníteni (...), nagyon jól tudom, hogy az nem téma.
T-mobile-os a soft, Telenoros sim kártyával használom (a többire direkt nem tértem ki).

Viszont a főzött romok felrakásától még idegenkedem, ezért kérdeztem, hogy első körben ráereszthetem-e a Telenoros 2.2-t, vagy baja lesz a jelenlegivel?

(#45904) hippo0315


hippo0315
senior tag

Apeelme, Szezso15 köszönöm a segítséget. :R :R

(#45905) zszabika válasza bálesz (#45903) üzenetére


zszabika
aktív tag

Ezt most nem értem.Ha T-mobile-os gyári rom van rajta akkor hogyan használod Telenor hálózatban?

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45906) apeelme válasza zszabika (#45905) üzenetére


apeelme
addikt

nagyon egyszerű...nck unlock

(#45907) Rivaul válasza bálesz (#45903) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha t-s a telefon s telenorral használod akkor alapból vagy ki van ütve vagy főzött rom van rajta s amiatt nem kérdezi mit teszel bele. Minden kép főzött romot kell feltenned ha a jelenlegi telenor kártyád szeretnéd használni továbbra is. De ha bár mi más megoldással van csinálva akkor is max t-s romot tegyél rá.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#45908) xSide válasza PpenoO (#45895) üzenetére


xSide
őstag

Volume+, automatikusan felismeri éppen min szól a hang:)
- hangszóró
- füles
- bluetooth

Csak az eq részt állítgattam, mély le - magas fel, a csengés szuper lett (nem torzít)...
A PowerAmp-ban minimálisan állítottam a tone résznél, szépen szól zenehallgatás közben is!

(#45909) dragon1993 válasza esox (#45888) üzenetére


dragon1993
őstag

Tessék itt többféle témával rendelkező marketet is találsz: http://zteportal.eu/market-2-3-6-temak/

(#45910) bálesz válasza Rivaul (#45907) üzenetére


bálesz
csendes tag

Köszi!

Használtan vettem, már függetlenként. Gyári ROM van rajta, úgyhogy akkor azt hiszem, rászánom magam egy főzött rom felpakolására, bár kicsit fosok tőle, mivel sosem csináltam még ilyet és elcseszni sem igazán akarom a telót. Na mindegy, a gyári 2.1 viszont nem állapot, így valamit muszáj lesz :)

(#45911) Rivaul válasza bálesz (#45910) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha rászánsz 15-20 percet hogy utánaolvasgass itt akkor gyerekjáték egy főzött rom feltétele. Én most saját alkotáson igyekszem így van hogy óránként 15x rakom újra. Nem nagyon tudod elszúrni. Kelzsoca által módosított big daddy 2-ő most a legjobban szuperáló sztem. Feljebb megtalálod.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#45912) zszabika válasza bálesz (#45910) üzenetére


zszabika
aktív tag

Nem bonyolult egyáltalán.Én anno teljesen zöldfülűként raktam fel egy főzött romot,már aznap amikor megvettem a telot.Elolvasod a leírást aztán már megy is.Root/Recovery/Rom telepítés.Így szép sorban. :)

Már elvonási tüneteim vannak.Remélem hamar visszakapom az én kis játékszeremet.Romolni akarok!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45913) realpopek


realpopek
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem volna,egészséges-e az ha az új romot egy 1gb-os kártyáról felteszem,viszont utána egy másik kártyát használok a telefonba?Amin zenék és képek,navigáció van.

,, Kis munkát kis ívben,nagy munkát nagy ívben kell elkerülni. ''

(#45914) Psychonaut válasza realpopek (#45913) üzenetére


Psychonaut
addikt

A ROM a telefon belso, sajat memoriajara kerul, nem a memoriakartyara. Semmi koze a kettonek egymashoz.

(#45915) Rivaul válasza realpopek (#45913) üzenetére


Rivaul
addikt

Feltétel után a rom nem az sd-n hanem a telefon memoriába van, igy olyan kártyát teszel bele amilyet akarsy, a rom marad a telon.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#45916) realpopek válasza Rivaul (#45915) üzenetére


realpopek
tag

Köszönöm "uraim".
Csak gondoltam esetleg valami sallangot az sd-re tesz ami fontos a megfelelő működéshez.

,, Kis munkát kis ívben,nagy munkát nagy ívben kell elkerülni. ''

(#45918) misirulez válasza api29 (#45917) üzenetére


misirulez
senior tag

Egy linket tudnál dobni hozzá? (amiket googleval találtam nem biztos, hogy jó)

Nekem a b26-al csak annyi bajom van, hogy kb 3-4 perc mire bekapcsol utána baromi gyors, és az akkuidős is sokkal jobb mint a cm.

(#45919) #19617792 válasza misirulez (#45918) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem kell kikapcsolni. :DDD

(#45920) Psychonaut válasza misirulez (#45918) üzenetére


Psychonaut
addikt

Katt - MoDaCo topicbol.

(#45922) dilajoska1


dilajoska1
őstag

na én is elköszönök.köszönöm mindenkinek a sok segítséget és a romkészítőknek a jobbnál jobb romokat!!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#45924) #19617792 válasza #40993792 (#45923) üzenetére


#19617792
törölt tag

tőttő. ;]

(#45925) dragon1993 válasza #40993792 (#45923) üzenetére


dragon1993
őstag

Én napi 3x kikapcsolom.
Cm nightly install
Elfelejtettem a htc átírást a zipbe
Google app menuális telepítés

(#45926) ruppotlan


ruppotlan
tag

Sziasztok!

Mégsem jó az új Daddyvel a Viber, deaktiválódik néhány alvás után mint mindig :((( Ha valakinek van ötlete miért lehet megoszthatná velem.

A másik, hogy a telefon folyamatosan azt hiszi mozgásban van amikor vízszintben tartom. Így pl a kamera programok bemozdulás funkciója nem működik mert a kép sosem készül el. A GPS statusban is látom, hogy a telefon letéve is kb 0.11g-s elmozdulásokat lát. Függőlegesen tartva nincs ilyen. Ezt a szenzort lehet kalibrálni? nálatok is ilyen?

(#45927) HollyBoni válasza zszabika (#45865) üzenetére


HollyBoni
veterán

Akkor én kifogtam egy jó kis blade-et. :D
Egyedül a gps meríti nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#45929) apeelme válasza HollyBoni (#45927) üzenetére


apeelme
addikt

hogyhogy, megállás nélkül navigálsz?

(#45930) zszabika válasza #40993792 (#45928) üzenetére


zszabika
aktív tag

Szerintem feljegyezte ide a holnapi teendőket. :DDD

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45931) ouzohuto válasza apeelme (#45929) üzenetére


ouzohuto
senior tag

:DDD

XiaomI RedmI Note|||

(#45932) HollyBoni válasza apeelme (#45929) üzenetére


HollyBoni
veterán

Aha,a szomszédba is gps-el megyek. :DDD

(#45933) dragon1993 válasza zszabika (#45930) üzenetére


dragon1993
őstag

Nálam ilyen egy nap és a felsoroltak mind újraindítással járnak.

Én városon belül is gps-el járok (speedcam) , reflexszerűen le akarok előzni mindenkit: A mentőautót ...

[ Szerkesztve ]

(#45934) zszabika válasza dragon1993 (#45933) üzenetére


zszabika
aktív tag

Ja így már értem.Csak gondoltam megeresztek így unalmamba egy poént. :R

Jééé mennyi OFF... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#45935) FeRkE válasza esox (#45888) üzenetére


FeRkE
őstag

Fenn van, egy szoba kell irni, csak ugy dobja ki..

(#45937) apeelme válasza FeRkE (#45935) üzenetére


apeelme
addikt

egybeírva sem található, egyszerűbb lenne ha adnál egy market linket...

(#45938) HollyBoni: az nem azért süvííííít mert még mindig navigálsz és a kocsiba lehúzva hagytad az ablakot? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45938) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Süvííííííííít a Big Daddy II :Y

(#45939) HollyBoni válasza apeelme (#45937) üzenetére


HollyBoni
veterán

Basszus... :DDD Amúgy gyalog szoktam néha néha navigálni ha megyek valami ismeretlen helyre.ÉS akkor nagyon szívja az akksit! :D

[ Szerkesztve ]

(#45940) dbius válasza apeelme (#45937) üzenetére


dbius
veterán

Nem ezt keresitek? Oldmarket

(#45941) apeelme válasza dbius (#45940) üzenetére


apeelme
addikt

de igen, csak a kolléga váltig állítja hogy marketben megtalálható, pedig nem.

"* NEW : Google has remove my OldMarket app from Market,
so I provide the apk here."

(#45942) FeRkE: oké, oké...

[ Szerkesztve ]

(#45942) FeRkE válasza apeelme (#45941) üzenetére


FeRkE
őstag

Tegnap este beírtam a Market keresőjébe, és kidobta..

Sőt most is kidobja, csak nem lehet felinstallálni, download declined..

The download of "OldMarket" was declined because it was removed from Android Market.

Tegnap nem próbáltam meg felrakni, csak rákerestem, de nincs szükségem rá, mert megvan a régi Market apk-ja, csak kíváncsi voltam.

[ Szerkesztve ]

(#45943) Rivaul válasza apeelme (#45941) üzenetére


Rivaul
addikt

En ma szedtem le marketröl... Egybe ird be.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#45944) apeelme válasza Rivaul (#45943) üzenetére


apeelme
addikt

könyörgöm ne bosszants, indítsd el a market-et keress rá! NINCS FENT!!!

a vicc hogy azért harcolok hogy másoknak ne legyenek téves infói, nekem nem is kell a cucc...facepalm

(#45942) FeRkE: :R

[ Szerkesztve ]

(#45945) gabe96 válasza pch (#45897) üzenetére


gabe96
aktív tag

hát akkor vegyél Linksyst
MINDEN beállítás kérdése(csatornaszám, sáv.szél. kiosztás)
az viszont nekem meglepő volt, hogy gyári T-s rommal a wifi jött 20/20-szal(80/60-as netnél)
és USB-n keresztül is sokkal gyorsabban másolt

(#45946) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Felraktam a CM209-et, eddig igen jonak tunik. Uj lockscreen van, es a WiFi-t is ebren tartja, ha valakit erdekelne (bar mar irtak paran mindket infot).

(#45947) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ez a Big Daddy II nagyon jó...Iszonyat gyors!Eddig találtatok benne hibákat?Én 1 órája dobtam fel.

(#45948) apeelme válasza HollyBoni (#45947) üzenetére


apeelme
addikt

igen van benne, hirtelen ez jut eszembe:

-kamera még mindig nem a zoomolt képet menti el
-hiába kapcsolod be hogy a csengőhang mindig a külső hangszórón szóljon, az mégsem teszi pl. a fülhallgató van bedugva

én tegnap óta használom a saját főzetem, de egyelőre semmi kivetni való nincs benne...minden működik úgy ahogy kell...

[ Szerkesztve ]

(#45949) HollyBoni válasza apeelme (#45948) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez eddig nem nagy baj.Kamerát szinte alig használom,és a teló mindig rezgőn van.

(#45950) bbandi


bbandi
tag

Ma reggel megint előjött CM N208-on, hogy nem megy le sleepbe a telefon (tegnap este raktam fel, éjjel töltöttem, nem tudom, hogy ezeknek van-e hozzá köze). Egy újraindítás rendbe hozta, de érdemes figyelni rá, néhány óra alatt 20%-ot merült az akksi.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.