Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45702) PuffySite válasza P-SZ-S (#45683) üzenetére


PuffySite
tag

kép

[ Szerkesztve ]

(#45703) ux1 válasza csiziktomi (#45696) üzenetére


ux1
addikt

Még a becsületkaszába a vízért se fizet, amit jótékonyságra fordítanak... :K
Ezen hülyeség amúgy vitatkozni.
Nem másnak megy pl. 10-20 órát a gépe amikor fordítja a full forrást. Az nálam kb. 2-4kW többlet is lehet. Nem beszélve a közben elfogyó sörről :D Egy kedves ember küldött páleszt egyszer a ROM-ért. ( natural donate ) :D Nekem ennyi volt az össz. bevételem. :DDD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#45704) thetan válasza TRob1 (#45679) üzenetére


thetan
aktív tag

Szerintem nem kell ebből akkora ügyet csinálni. Valaki jó szándékúan felajánlotta, ha tud valaki küld, - ha nem - nem. Nem érdemes indulatokat gerjeszteni feleslegesen - persze nyilvánvaló a személyes véleményekre mindenkinek joga van- csak ne turbózzuk.

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#45706) Psychonaut válasza PuffySite (#45702) üzenetére


Psychonaut
addikt

P-SZ-S-nek: azt majd vedd figyelembe, hogy ez Camera360 app altal keszitett kep, es nem a telefonon elerheto maximalis felbontast hasznalja (alapvetoan - persze be lehet allitani), hanem kisebbet. Vagyis: ennel a kepnel jobban zoomolhato lenne egy maximalis kamerafelbontas mellett keszitett.

(#45710) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Most kezdem feltölteni a szerverre a romot, ~1 óra és kint van a lite verzió.

https://vertigostore.eu

(#45713) P-SZ-S válasza PuffySite (#45702) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

PuffySite: Nagyon szépen köszönöm!
Psychonaut: El tudom olvasni és ennyi bőven elég. De ezek szerint ennél még jobb is lehet. Majd meglátjuk.

(#45715) szezso15 válasza HollyBoni (#45714) üzenetére


szezso15
addikt

Hatalmas pluszegy! :R

Meg trollkodni is máshol kell...:U

(#45716) MxM19: Áhh... NEm pazarlom rád a drága időmet... Inkább megyek TDU-zni...

És mostantól befejezem az OFF-ot, folytathatod nélkülem...:U

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#45720) htaos válasza kelzsoca (#45710) üzenetére


htaos
tag

Szerintem NE töltsd fel! Aki ismer és szereti a munkádat, megtalál más elérhetőségen is. Ilyen embereknek én nem csinálnék semmit sem. Köszönjük amit eddig is tettél a Bladesekért! :R :R

OnePlus 9 pro | "Főnök! Nem indul az aggregátor! Hát tolják be..." (By Gecsa)

(#45722) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Gondolom egy külsőleg eléggé megviselt, megrepedezett, megnyomódott, karcos képernyőjű, horpadásos, lepattogzott festékű Blade-t esélytelen megbulizni garis cserére? Mégha azt is mondom h recseg-ropog a hangszórója ami a Blade-eknél sűrűn előfordul és alapesetben cserélik is....szal esélytelen???

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#45724) dragon1993 válasza MxM19 (#45716) üzenetére


dragon1993
őstag

Szerintem maradj mert lesz mégegy check a telepítők elején.
MxM19 = Brick.sh

Megszavaztok modnak rendet rakok.

[ Szerkesztve ]

(#45725) PuffySite válasza Psychonaut (#45706) üzenetére


PuffySite
tag

kép

Elvileg ez a plafon. :)

(#45727) hg75 válasza MxM19 (#45712) üzenetére


hg75
csendes tag

Mi a baj adakoztál anno Izaurának és azóta is az bánt hogy mégsem lett szabad? :Y

(#45728) kelzsoca válasza PuffySite (#45725) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem a legjobb megoldás, de még picit tudsz élesíteni a képen, ha a telefon hátlapot leveszed, és úgy készíted el a képet.

(#45722) suti_88

A probléma inkább az, hogy kifutó termék, tehát már nagyon nem is lenne miből cserélni :F

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#45729) szezso15 válasza volvoguy (#45722) üzenetére


szezso15
addikt

Sajnos ilyen külső sérülésekkel majdhogynem lehetetlen a csere...:(

Ha maga a sérülés miatt akarod cseréltetni, akkor meg elküldenek melegebb éghajlatra...

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#45731) PuffySite válasza kelzsoca (#45728) üzenetére


PuffySite
tag

én arra gondoltam, hogy a müanyag kis bigyót szépen kifúrom a kamera előtt és akkor nem lesz előtte takaró elem, de a hátlap rajtamarad. kérdés, hogy ez menynire segíti elő a készülék porosodását? :D

(#45732) kelzsoca válasza MxM19 (#45730) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát, aki úgy ahogy csinálta, az joestone volt.. vajon miért is tűnt el?

Pont úgy tud forrásból fordítani, mint én is, azért nem látod, mert tönkrement a készüléke, és szervizbe adta le.

Kernel fordítók, készítők ha kérnek el van nézve, ők olyat tesznek amihez kevés ember ért. Kemény C programozás.

Főleg ha tudnád hogy még mennyi minden kell hozzá :)

(#45731) PuffySite

A porosodás miatt inkább nem ajánlott, vagy annyira sűrűn akarsz fotózni, ezzel az egyébként sem komoly kamerával?

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#45735) PuffySite válasza kelzsoca (#45732) üzenetére


PuffySite
tag

neem dehogy. havonta szoktam csinálni vele max 5-10 képet.. :)

meg most, hogy felraktam a Sweet Dreams 4-et és a C360 2.5.3-at meglepően megnőtt a képminőség. sokkal fürgébb a fókusz.

ezt pár napja lőttem próbaképp:

kép

(#45736) thetan


thetan
aktív tag

kelzsoca ne törődj a negatív megjegyzésekkel - mindenkinek van valamilyen véleménye - vérmérséklete és habitusa szerint. A világ már csak ilyen - ettől ne érezd magad rosszul. Én a magam részéről megbecsülöm azt a munkát amit itt végeztetek mindnyájan, rengeteget tanultam, és használom a munkáitokat. Jó hogy vannak ilyen emberek, akikre lehet számítani. (és nem kell visszaküldened semmit - legalábbis nekem nem)

[ Szerkesztve ]

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#45739) spuros válasza thetan (#45736) üzenetére


spuros
őstag

Szintén...

(#45734) MxM19 Ha visszaolvastál volna akkor látnád, hogy senki nem kért semmit. Mindenki önként akar adakozni.

[ Szerkesztve ]

(#45740) ^Clown válasza MxM19 (#45730) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Amióta itt vagyok a PH!-n (2006. február), soha nem mentem még a modkerbe felnyomni valakit, ennek a szép sorozatnak most vége szakad.

(#45746) Dover


Dover
tag

Helló
ez a recovery vann fent: [link]
és felakarom rakni az 5.0.2.0-át telepítemm a zippet aztán megvan. -> de ha ujra belépek recoba ismét a régi :( miért??

(#45747) hippo0315


hippo0315
senior tag

Én úgy érzem csak köszönetet érdemelnek a ROM-ok készítői. És igen is van jogosultsága a Donate gombnak. Az is érthető, hogy ma kishazánkban nem mindenki engedheti meg, hogy éljen a köszönet ezen lehetőségével.

Én lehetőségeim figyelembe vételével, igenis használtam az utalási lehetőséget az eddigi sok és nagyon jól használható ROM-okért.

Személy szerint köszönöm minden ROM készítőnek az eddigi és a jövőbeni munkáját.

[ Szerkesztve ]

(#45749) Tonchi


Tonchi
aktív tag

Köszönet a moderátoroknak, szeretném ha nem csak a hozzászólás minősége (off-on), hanem tartalma alapján is büntetnétek az illetőt, köszönöm! :R

(#45750) nyoklet


nyoklet
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy betörött az LCD-je a Blademnek a digitizer nem sérült és többen mondták, hogy lehet hozzá venni e-bay-en, de én nem találtam egyet sem. Szóval tudna valaki küldeni nekem egy linket , hogy hol találok e-bay-en. Nagyon megköszönném, ha valaki küldene nekem priviben egy linket.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.