Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31001) Psychonaut válasza TRob1 (#30997) üzenetére


Psychonaut
addikt

A benne levo ADW Launcher.

(#31002) pista59 válasza #40993792 (#30998) üzenetére


pista59
senior tag

Én is értettem. De nem értem :W

A győztes féreg irtó baktérium

(#31004) TRob1 válasza Psychonaut (#31001) üzenetére


TRob1
veterán

És nem próbáltad pl. hogy beleteszed a Cm-be? Változik-e vmi?
Vagy hogy mind2re felteszed ugyanazt a launchert (LauncherPro, GoLauncherEX... akármit) ugyanazokkal a beállításokkal? (Vagy akárki más? Mik a tapasztalatok?)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#31005) kelzsoca válasza Psychonaut (#31001) üzenetére


kelzsoca
félisten

Biztos hogy csak az? ;)

https://vertigostore.eu

(#31006) makraipeter1 válasza Keeperv85 (#31000) üzenetére


makraipeter1
tag

Azért kérdezem, hogy van-e értelme nekifogni, vagy fölösleges? :D

(#31007) Keeperv85 válasza makraipeter1 (#31006) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ezt neked kell eldöntened, a te telefonod. Ebben én sem, meg szerintem más sem tud érdemi tanácsot adni.

(#31008) Psychonaut válasza kelzsoca (#31005) üzenetére


Psychonaut
addikt

Most megfogtal, jo kerdes. :D
Oszinten szolva Launcher Pro-val nalam sokkal gordulekenyebb a CM7, mint ADWLauncherrel, de mintha egy leheletnyivel a te rendszered gyorsabb lenne ennel is. Na, mindjart megnezem GO Launcherrel is.

SZERK: CM7.1 nalam GO Launcherrel a leggyorsabb, de nehany attunes gyorsabb a SDIII Remastereden, mint ezen. Szerintem holnap kiprobalom a Ginger Stir Fry-t is.

SZERK2: TRob: meg nem probaltam atrakni bizonyos programokat egyik rendszerbol a masikba, egyelore csak a fenti tapasztalataim vannak. :K

[ Szerkesztve ]

(#31009) pista59 válasza Keeperv85 (#31007) üzenetére


pista59
senior tag

Azért éppen tudnék.
Van kockázata, jobb nem lesz, gariztatásnál lehet, hogy hasznos.

A győztes féreg irtó baktérium

(#31010) pch


pch
aktív tag

Jött mail
Idézem:

"Hivatkozva 2011. július 7-én érkezett elektronikus levelére, az alábbiakban küldjük válaszunkat.

Mindenekelőtt engedje meg, hogy szíves elnézését kérjük a felmerült kellemetlenségért!

Szeretnénk tájékoztatni, hogy a készülék adatokat a gyártótól kapott tájékoztatás alapján tüntetjük fel, mely szerint a ZTE Blade készülék esetében a teljes belső memória 512MB RAM / 512MB ROM / 170MB kapacitású.

Tájékoztatjuk továbbá, hogy a ZTE Blade típusú készülékek szoftvere technikai okok miatt nem képes a készülék teljes belső memóriáját kezelni. A ZTE gyártótól származó információink alapján a készülékhez hamarosan szoftverfrissítés jelenik meg, mely segítségével a készülék memóriájának teljes kapacitása kihasználhatóvá válik. A megoldásig szíves türelmét kérjük!

A frissítés megjelenését követően a szoftver letölthető lesz honlapunkról, egy használati útmutatóval együtt.

Kérjük, szíveskedjen figyelemmel kísérni közleményeinket a www.vodafone.hu internetes oldalunkon, ahol folyamatosan tájékoztatjuk Ügyfeleinket a bevezetett akciókról, szolgáltatásokról, frissítésekről!
"

Szal sose lesz az meg.... :(((

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#31011) IKuresZI


IKuresZI
tag

Felraktam a nightly 132-t. Első észrevétel: mennek a játékok. Második észrevétel: egyáltalán nincs lag íráskor. Az akksi merül, de nem vészesen. Lehet, hogy marad ez, az SD3 nagyon jó volt, de nálam minden játék akadt.

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#31012) IKuresZI


IKuresZI
tag

Mivel már jóideje van Fingerprint vodafone és t mobil, remélem LESZ TELENOROS IS? :F :F :F :F :F :F
Sorry a dupe-ért, de ez megérte.

ZTE Blade Gen2 ROM: Sugar Daddy

(#31013) TRob1 válasza Psychonaut (#31008) üzenetére


TRob1
veterán

Még Go-val azt próbáld ki, hogy a haladó beállításokban a legfelsőt (magas minőségű megjelenítés) kikapcsolod, ha be van kapcsolva (nekem eléggé gyorsított még a rendszeren)

(#31014) Ronam: Én sem használok OC-t, de sok apróságot viszont igen, amik csak CM-ben vannak... (és ha a mostani cm-eknél gyorsabb a b13, akkor már nem tudnám követni... ezért sem teszem fel :DD )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#31014) Ronam válasza TRob1 (#31004) üzenetére


Ronam
addikt

én a b13-at használom és érezhetően gyorsabb mint a CM rom-ok,próbáltam több launcherrel is mind2-t,de a 13-as jobban teljesít,a wifi is klasszisokkal jobb ezzel a rom-al,aksiról még nem mondok semmit,de szerintem azzal sincs gond...nincs benne OC,de engem egyáltalán nem zavar,nagyon ritkán játszom a telón,máshoz meg minek az OC.Legutóbbi CM rom amit felraktam gps-nél rebootolt :),fél napig volt fenn aztán cseréltem is.

(#31015) szki válasza pch (#31010) üzenetére


szki
őstag

Még mindig 256 MB a ram vodkafonéknál?
Úgy néz ki nagyon gyenge a supportjuk hazánkban.

Más: akku üzemidő problémára vettem pótakkut 2990,-Ft-ért, azaz 2990 kapcsolatpontért a T-nél. Nagy királyság! Már mehetek napi 16 órás bicajos túrákra is, és 2 db akkuval mehet végig a GPS!

[ Szerkesztve ]

(#31016) Psychonaut válasza TRob1 (#31013) üzenetére


Psychonaut
addikt

Es hol talalom az opcioit?

(#31018) TRob1 válasza Psychonaut (#31016) üzenetére


TRob1
veterán

??? (Akkor még semmit nem állítottál benne?)
Nyomsz egy menüt a home felületen, és ott van hogy tulajdonságok.

¤ R'n'R ¤

(#31019) Psychonaut válasza TRob1 (#31018) üzenetére


Psychonaut
addikt

O b@zmeg, ezeket a hardveres gombokat allandoan elfelejtem, hogy leteznek. :D

SZERK: de a kelzsoca-fele ROM nalam meg igy is gyorsabb egy egeszen picivel, peldaul folyamatosabb a menube valo belepesnel az attunes.

[ Szerkesztve ]

(#31020) Herczi


Herczi
senior tag

Valakinek döglött már be a töltője? Először nem töltött a telefon csak 50%-ig, aztán lemerült, ki is kapcsolt. Aku ki, töltő be újra, semmi, na beszart a telefon gondoltam én, aztán rádugtam a Motorolám kábelire azzal semmi baja. Volt már pár telefon a családban, de még egyiknek sem tojt be a töltője.

úúú ha már itt vagyok, be lehet valahol állítani hogy ne a telefonra telepítse a programokat? mert ennyi memória kutyafüle. Gen1-es, valami froyo R11b van rajta vagy mi, nem emlékszem már rá. Majd ha unatkozok gen2-esítem.

[ Szerkesztve ]

(#31022) MxM19


MxM19
aktív tag

Csak annyi hogy feltettem a SweetDream3 re romot bekapcsoltam benne minden extra beállítást stb...(nem tudom hogy attól van vagy sem)
Gangstar West Coast Hustlet kipróbáltam.1általán nem akad kicsit sem.
Procit így használom:122mhz-600mhz ond.....
Az a baj hogy a MÁSODIK részét nem tudom futtatni mert nem tudom melyik verzó indul.
Aki esetleg használja az írjon!!NEM!WAREZ!

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#31023) TRob1 válasza Psychonaut (#31019) üzenetére


TRob1
veterán

Ugyanezzel a Go-val, ugyanilyen beállításokkal (mert igazából ez érdekelne, nem a benne lévő ADW)? Illetve ha csak egészen picivel, akkor eleve nem érné meg rá váltani, feladva a CM-ben lévő sok apró kényelmi szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#31024) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Érdekes Én is kaptam egy ilyen irományt csak nekem volt még tovább,de az nem publikus.Ma délelőtt vetettem föl hiba jegyzőkönyvet amelyben követeltem a cserét.Mivel tegnap a ZTE képviselet közölte,hogy 3 hónapon belül nem várható javítás.Magyarán mindenki szarik rá.Most már kétségeim vannak az iránt,hogy a mostani készülékek ami árulnak hibátlanok.Szerintem valami egyezség van a háttérben a két cég közt,amivel egymásra mutogatnak.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#31025) Glatius válasza MxM19 (#31022) üzenetére


Glatius
őstag

Tudod te mit hordasz össze?
SD3-ban nincs extra menü....

Herczi
A tartozékokra egy év a garancia.... de nem tudom megéri-e emiatt visszaállítani, és úgy bevinni.... inkább vennék egy utángyártottat, nem rosszabbak mint a gyári!

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#31026) Glatius válasza Herczi (#31020) üzenetére


Glatius
őstag

Pardon!

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#31027) Farkaspók


Farkaspók
tag

SD3-at használok, felraktam a Rings Extended nevű cuccot, de hiába választok ki vele egy wav file-t az SD kártyáról, nem azt játsza, hanem az utoljára beállított rendszer hangot. Próbálta más is ezt a programot? Vagy mit ajánlotok helyette?

(#31028) Psychonaut válasza TRob1 (#31023) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem, abban a ROM-ban nem allitottam at semmit.
Elsokent csak teljesen "szuz", telepites utani allapotukban hasonlitottam ossze oket, majd ezen kiprobaltam tobb launchert, a GO-n kikapcsoltam a High Quality Drawingot, de meg igy sem olyan gyors, mint a SDIII Rem. alapbol.

(#31029) TRob1 válasza Psychonaut (#31028) üzenetére


TRob1
veterán

Aham, értem. Kár. Mivel abban zsoca megpiszkálta kissé a launchert, és azért gyors, a cm-ben meg ugye senki sem piszkált semmit, és így hasonlítják össze alapból. De ez is elég nekem, hogy a felturbózott ADW-vel szerelt SD csak egészen picivel gyorsabb... persze az igazi az lenne, ha mindkettőn pl. a Go lenne futtatva.... de így is köszi.

Neked ezeket elhiszem, hisz még kölyök vagy, meg új is errefelé, még nemigen lehetsz elfogult... habár ha arra gondolok, hogy magyar ember ékezetek nélkül ír... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#31030) Mokush


Mokush
tag

Sziasztok!
Lenne még debil kérdésem (bocs):
SMS írásnál mit kell tennem, hogy a g-mail kontaktjaim ne jelenjenek meg, ha címzettet választok? Van rá megoldás, hogy a bejövő/kimenő üzenetek ne egy mappába behányva jelenjenek meg?
Előre is köszönöm!

(#31031) robit1973 válasza Glatius (#31025) üzenetére


robit1973
aktív tag

Van benne. Extra Settings a neve.

(#31032) Kinder


Kinder
senior tag

Sziasztok!

Tuti volt már, de nem találom, láma vagyok, nem tagadom.
Szóval, hogyan lehet átállítani azt, hogy a fényképek és a videók az sd kártyára kerüljenek?
Blade - 2.2 froyo

köszönöm, és elnézést
Kinder

(#31033) gfefe válasza Kinder (#31032) üzenetére


gfefe
őstag

Egy hegesztett os a legjobb erre a célra, de ha a gyári os nél maradsz az első hozzászólásban részletesen ott a megoldás.

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#31034) Kinder válasza gfefe (#31033) üzenetére


Kinder
senior tag

köszönöm, a kereső nem talált semmit, vagy én kerestem gyengén ;)
megnézem, és ha nem tiszta, jövök vissza.

(#31035) Pumika1975 válasza robit1973 (#31031) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Az nem az Glatius mást mond!

win 10, ....múkodj!

(#31036) robit1973 válasza Pumika1975 (#31035) üzenetére


robit1973
aktív tag

MxM19 extra beállítást írt. Extra beállítás=Extra Setting. És szerintem erre is gondolt.
Nem tudom, akkor Glatius mit mond.

[ Szerkesztve ]

(#31037) Pumika1975 válasza robit1973 (#31036) üzenetére


Pumika1975
senior tag

cm romokban van extra menüpont a beállításokban, a sd-ben nincs...csak az extra settings nevü telepített progi...

win 10, ....múkodj!

(#31038) Kinder válasza gfefe (#31033) üzenetére


Kinder
senior tag

Hát, vakarom a fejem, de nem találom :D

(#31039) Psychonaut válasza TRob1 (#31029) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hat figyelj, szerintem a CM csapata is megpiszkalta az ADW-t. ;)
Nekem, mint felhasznalonak, az a legfobb prioritas, hogy gyors legyen a telefon. Nem erdekel, hogy gyarilag gyors, vagy azert, mert valaki optimalizalt rajta valamit, gyors es kesz.

Ekezetek meg azert nincsenek, mert amerikai a gepem, nincsenek a billentyuzeten.

(#31040) robit1973 válasza Pumika1975 (#31037) üzenetére


robit1973
aktív tag

Igen, és erről is volt szó, nem extra menüről.

(#31041) tpeti78


tpeti78
senior tag

TRob1, ha szépen megkérlek, adnál egy linket arról a CM romról, amit Te használsz?

Akkuidő milyen vele? Kíváncsivá tettél, úgy dicséred..... :)

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#31042) kelzsoca válasza TRob1 (#31029) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mivel abban zsoca megpiszkálta kissé a launchert, és azért gyors, a cm-ben meg ugye senki sem piszkált semmit, és így hasonlítják össze alapból. De ez is elég nekem, hogy a felturbózott ADW-vel szerelt SD csak egészen picivel gyorsabb...

Majd az SD4-el megmutatom, az nem csak egy hajszállal lesz gyorsabb mint egy CM rom ;]

(#31039) Psychonaut

Nem hogy megpiszkálták, de még a forrásba is integrálták az ADW dolgait :)

(#31043) robit1973

Jelenleg annyi munkám van, hogy nem tudom megcsinálni, de hamarosan.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#31043) robit1973 válasza Kinder (#31038) üzenetére


robit1973
aktív tag

Én nem állítottam semmit. Amint beraktam a memóriakártyát, automatikusan oda tette a fényképet és a videókat. De ez az előző telefonomnál is így volt.

(#31042) kelzsoca:És mikorra várhatjuk?

(#31044) kicsike21: system/media/audio

(#31042) kelzsoca: Köszi! Várom!

[ Szerkesztve ]

(#31044) kicsike21


kicsike21
csendes tag

Sziasztok! Valaki tudna nekem segiteni? amik a redszerben vannak csengöhangok/ jelzöhangok, hol vannak elrejtve mert root explorerrel sem találom és fontos lenne . köszi jah és a system mappán belül nincs media mappa a root explorerben.

[ Szerkesztve ]

(#31045) TRob1 válasza tpeti78 (#31041) üzenetére


TRob1
veterán

Én sima, normál, eredeti CM-eket használok, és szvsz nincs jelentősége hogy melyiket (perpill n131 van rajta) mert már rég ilyenek a tapasztalataim (naponta - 2 naponta felteszem az épp aktuális n-t). De megkérdezed pl. ux1 tapasztalatait, ő sem fog igen mást mondani. Az akkuidőről meg nemigen beszélnék, mert 1-2 napja már volt róla szó, de mindig akadnak hitetlenek (pedig csak bele kellene olvasniuk a cm fórumba, hogy ott miket írnak általában) Legyen elég annyi, ha használom, akkor 2-3 nap, ha nem akkor meg a fene tudja. :K

Ma épp semmit nem csináltam, kivéve marketes updatek:

De van pl. ilyen is:

(#31042) kelzsoca: Kiváncsian várom :D Én meggyőzhető vagyok, ha a tények is alátámasztják (de igazándiból a sebesség számomra már rendben van, max akkor örülnék még gyorsabb rendszernek, ha ezek a kis extrák is megmaradnak: akkumerülési hang kikapcs, témacserélő, energiawidgetek az infosávban, tapasztaltakhoz hasonló akkuidő, ext nélküli sd-re telepítés/áthelyezés külső app nélkül, képernyőki animáció :D, ... stb ... stb

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#31046) domerator válasza kicsike21 (#31044) üzenetére


domerator
veterán

system/media/audio

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31047) kelzsoca válasza kicsike21 (#31044) üzenetére


kelzsoca
félisten

system/media/audio/ringtones

(#31045) TRob1

naponta - 2 naponta felteszem az épp aktuális n-t

Azért annyival kiegészíteném, hogy valószínűleg nem tiszta telepítéssel mennek fel ezek a romok, tehát a batterystat.bin fájl nem íródik felül a rendszerben, mivel már létezik, így nem hozza létre a rendszer telepítés után, így egy kalibrált készülékre mennek fel ezek a nightly-k, tehát azok az üzemidők amikről beszélsz, meg mások is, teljesen helyénvalók ez esetben.
Nyilván csak ezért nem fogsz mindent lepucolni a telefonról, és egy szűz rendszert feltenni, pedig akkor lehetne igazán hasonlítani mások üzemidejével a sajátot. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#31048) kicsike21


kicsike21
csendes tag

köszönöm szépen a segitséget. Pedig benne voltam asystemben és elhaladtam akkor a media mappa felett. De nagyon nagyon köszönöm. :R :R :R :R :R

(#31049) domerator válasza TRob1 (#31045) üzenetére


domerator
veterán

TRob:

Ha csinálsz még screent az akksiról, nyomjál már rá légyszi a szürke grafikonra és arról a képernyőről is csinálj, amin látszik, hogy mennyit volt ébren a teló, gps mennyi... stb.

Kösz

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31050) domerator válasza kicsike21 (#31048) üzenetére


domerator
veterán

nagyon szívesen kelzsoca nevében is

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.