Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45251) pixelking


pixelking
tag

Ma szerettem volna ilyen telefont venni a Vodafone-nál kiderült, hogy már 2 hete nem kaptak, bár lehet hogy még néhány üzletben van.

Nem tudja esetleg valaki, hogy miért nincs?
Lesz e még egyáltalán?

(#45252) icons


icons
addikt

Üdv!

Milyen ROMot ajánlotok? Angol 2.3ast szeretnék, lehetőleg minél kevesebb hibával (milyen meglepő :) )
Illetve ami még lényeges: ha ROMot cserélek, akkor elvileg ugrott a gari (gondolom). De ha utána visszacserélem, akkor azt ki lehet szúrni, vagy így újra garissá lehet tenni a készüléket? (ha jól gondolom: visszatéve az eredetit, nem veszik észre, ugye?)

pixelking: Én Tről tudok neked infót, ott egy se volt az üzletekben az elmúlt 2héten, és webshopból is megrendeltük már az utolsót. Ergó egy darab nincsen már náluk. És már nem is érkezik, mivel elég sok gondjuk volt vele (azt hiszem, nem kell magyaráznom: garancia :D).
Feltételezem Voda is ugyanezért vette le a polcról, esélyes hogy nem fog több érkezni, de ajánlom a Vodás topikot inkább :)

[ Szerkesztve ]

(#45253) Mr X válasza icons (#45252) üzenetére


Mr X
veterán

Ahogy írod, ha eredeti romot rakod fel, mielőtt viszed esetleg gariztatni, nem lesz semmi gond.

(#45254) Lawos


Lawos
csendes tag

nem látja az SD kártyát help ! eddig frankón ment, a navit próbálgattam. érintetlen 2 napos T-mobilos.

(#45255) kelzsoca válasza pixelking (#45251) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért nincs mert kifutó termék :)

https://vertigostore.eu

(#45256) spuros válasza pixelking (#45251) üzenetére


spuros
őstag

A Telenornál még fellelhető.. Mi a héten vettünk a családba még..

[ Szerkesztve ]

(#45257) kelzsoca válasza spuros (#45256) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nyilván azért mert a felhalmozott készlet alig fogyott náluk, a TV-ben láttam egy Telenor reklámot, és ott kettőt adnak valami akcióban, ez is készletsöprés egyébként :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#45258) Szoszo94 válasza Peat;) (#45244) üzenetére


Szoszo94
őstag

Hidd el, hogy 17 éves létemre tudom mi az a minőségi zene, csak hogy a felsorolásodból válasszak: volt szerencsém több fajta sonyhoz, halgathattam sansat egy egész héten át, így van viszonyítási alapom, sőt, azzal is teljesen tisztában vagyok, hogy mit (nem)tud a Blade, DE végre sikerült egy olyan fülest találnom elérhető áron, ami azért ha meg nem is közelíti pl a sansát, de kezd egy kisebb minőségérzetet adni. Ahogy írtad, sokan vagyunk "fiatalabbak", akiknek csak az a lényeg, hogy szóljon valami jó hangosan, volt egy ilyen időszakom nekem is, aztán rájöttem, hogy annak semmi értelme, mikor a busz másik végében is dúdolják amot hallgatok de én meg nem élvezem, hiába hangos...ezt a fülest, amit linkeltem, pont azért osztottam meg, hogy azok is egész jó minőségben hallgassák a muzsikát, akiknek nem áll módukban egy esetlegesen több tízezres zsinórt venni, aztán ahhoz még egy normális lejátszót is beszerezni. Tényleg megtáltosodik ettől a Blade, nagyon jól szól, persze a viszonyítás relatív, de ha erre jársz (Kőszeg) szívesen odanyújtom Neked, hogy kipróbáld, hisz látom Te is kényes vagy a zenére, és majd meg is fogsz lepődni :) Na de offnak vége, ha valaki szeretne még beszélgetni a füleswkről, pü-ben megtalál mindenkit :)

Ja meg persze nem mindegy a formátum ;)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#45259) icons válasza Mr X (#45253) üzenetére


icons
addikt

És ROMok közül melyiket érdemes felrakni?
2.3as angol legyen, minél kevesebb hibával, és minél gyorsabban fusson

(#45260) Mr X válasza icons (#45259) üzenetére


Mr X
veterán

Angol nyelv kb. mindegyikben van, hacsak a szakács ki nem szedte. Kelzsoca valamelyik romját ajánlanám, elég jók szoktak lenni. :)

(#45261) RoBorg válasza spuros (#45223) üzenetére


RoBorg
tag

Telenor-os. Miért kérdezed? Számít valamit a szolgáltató?

(#45263) misirulez


misirulez
senior tag

Sziasztok!
cm7 ben hol kell bekalibralni a gsensort?

(#45264) icons válasza Mr X (#45260) üzenetére


icons
addikt

Köszi! :)

Zsolt_72: Ts topikban volt erről szó, és valaki írta, hogy ez is benne van a dologban. Nem tudom, hogyan működik ez az egész, de el tudom képzelni, hogy szerződést kötöttek, amiben megrendeltek x db modellt, és a sok probléma miatt eszük ágában sincsen még többet rendelni (ismerősömnek 5ször cserélték a telóját pl). Azt sem tudom, mit pecsételnek kifutó modellnek, feltételezem azt, amelyiknek abbahagyták a gyártását (vagy csak bizonyos hányadára csökkentették), ha ez így van a Blade-nél, akkor nyilván ez az ok :)
De valójában ez teljesen lényegtelen az eredmény szempontjából, mégpedig hogy több Blade biztosan nem fog érkezni :)

(#45265) Rolidave007


Rolidave007
csendes tag

Sziasztok!

Felraktam a Big Daddy-t 2 Blade-ra is. Köszönet érte a készítőnek!!!!! :C

Viszont mindkét teló amikor kábellel kötném össze XP-vel vagy Win7-tel, resetelnek. csak wifis adatkapcsolat működik. Van erre valami megoldás??? :F

(#45266) gps76 válasza tboldi (#45220) üzenetére


gps76
őstag

A BigDaddy-ben szerncsére van DSP manager,így szépen be lehet állítani a hangszíneket,és Sony E804 fülessel majdnem tud annyit mint az EZAV lejátszóm,ráadásul nem is "ugrik" ki az aljzatból.

(#45267) NoMagix


NoMagix
addikt

Sziasztok!

Lehet nem jó helyen kérdezem, előre is bocsánat mindenkitől!

Miért van az, hogy ha 3G-n mobil tv-t nézek a Bladén, sokkal rosszabb képet kapok(hamar szétesik a kép, nagyon kockás és nem folyamatos), mint a mindenben gyengébb Nokia 5230-asomon?
Lejátszó szoftverben lehet a különbség?

(#45268) atillaahun válasza NoMagix (#45267) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát ha két különböző programmal próbálod nyilván befolyásolja, de ahogy nézem a nokianak a képernyőfelbontása is kisebb.

(#45269) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Jó reggelt!

Felélesztettem az alap n205-öst, a hivatalos fórum leírása alapján. Ha valakinek van igénye rá, akkor feltöltöm valahová.

Magyarázatképpen annyit, hogy egy rakatnyi fájl kell az azóta megboldogult alap n179-esből, ami nálam még, illetve egy-egy helyen még azért elérhető, de a hivatalos forrás halott.

Eddig úgy tűnik így minden rendben. (Tegnap délután raktam össze) Nem volt még vele baj... még...

(#45270) kmisi99


kmisi99
addikt

Romot cserélnék van valami mód arra hogy lementsem az adataimat?(wifi jelszók emailek sms ek...)?

(#45271) RtgLaci válasza Keeperv85 (#45269) üzenetére


RtgLaci
tag

Szerintem lennénk itt egy páran, akik kipróbálnánk. Ha tudod, tedd fel mondjuk a "bunkeredbe".

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#45272) Keeperv85 válasza RtgLaci (#45271) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Feltettem:

[link]

(#45273) Frozzy


Frozzy
őstag

sziasztok!

hogy tudnám azt megcsinálni, hogy "cm_blade_full-206.zip" verziószámű CyanogenModnál. semmi modot ne csináljak. csak a programok telepítési helyét ne a telefonra rakja. hanem az ext2-es partícióra?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#45274) spuros


spuros
őstag

(#45275) Keeperv85 válasza Frozzy (#45273) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Most nem mondod, hogy a 206-os működik is?! :W :W

[ Szerkesztve ]

(#45276) umek7 válasza Keeperv85 (#45275) üzenetére


umek7
őstag

:D

(#45277) Frozzy válasza Keeperv85 (#45275) üzenetére


Frozzy
őstag

mi az, hogy működik ?:D:D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#45278) Speeedfire válasza gps76 (#45266) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nekem is van egy régi ezav emp200-as itthon, de az tényleg jól szól. Nem tudom, hogy nektek mi szól szépen.... :W

Lassan kezdem azt hinni, hogy az enyémbe valami 10ft-os műveleti erősítő van....

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#45279) umek7 válasza Keeperv85 (#45275) üzenetére


umek7
őstag

Pedig de.

(#45280) Keeperv85 válasza umek7 (#45279) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Csodálatos... azért én gyorsabb voltam. :P

(#45281) Frozzy válasza Keeperv85 (#45275) üzenetére


Frozzy
őstag

te megtudnád csinálni amit írtam?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#45282) #19617792 válasza Speeedfire (#45278) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Lassan kezdem azt hinni, hogy az enyémbe valami 10ft-os műveleti erősítő van...."

kb az is van mindben. :DDD nekem sem elég hangos/jó a Blade zenei téren. a K800i-m (főleg acoustic driver csere után + tucatnyi vkp) egy brutális vadállat és opera-énekesnő keveréke volt. képes volt dobhártyaszaggató hangerőre (már 70-80%-nál elviselhetetlen hangerőt tudott) és emellett tisztán szólt.

[ Szerkesztve ]

(#45283) TRob1 válasza Keeperv85 (#45275) üzenetére


TRob1
veterán

Hát biza pedig úgy néz ki, hogy újra régi fényében tündököl. :D

¤ R'n'R ¤

(#45284) tboldi válasza gps76 (#45266) üzenetére


tboldi
nagyúr

Kicsit hülyén írtam. :)
Az Arctic benne marad, a Canyon nem illeszkedik rendesen.

(#45285) Keeperv85 válasza Frozzy (#45281) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Meg tudnám. Más kérdés, hogy nincs kedvem feltölteni megint csak ez miatt.... :Y

(#45286) Frozzy válasza Keeperv85 (#45285) üzenetére


Frozzy
őstag

kár.. pedig tényleg csak enyi változtatás kéne nekem :$:/ és nagyon megköszönném. ha szánnál rám időt.. és megcsinálnád.. :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#45287) tboldi válasza Keeperv85 (#45285) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ez engem is érdekelne. Esetleg egy update.zip? :)

(#45288) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Úgy nem megy.

Azt ugye tudjátok, hogy alapban is kéne használnia az ext-et? Legalábbis elvileg ezek, ha van ext partíció, akkor megfelelő beállítás mellett oda pakolnak. Elvileg... (Meg kéne nézzem, de ahhoz át kell particionálni a SD kártyát..)

Rá tudnátok nézni, ha valaki akinek van ext. raja valamit átpakolna telepítéseknél az SD-re. Ha az ext.-re dolgozik, akkor működik alapban a cucc...

(#45289) pch válasza tboldi (#45287) üzenetére


pch
aktív tag

CM be a fülhallgatónál extremet beállítva egy jó fülessel én se bírtam a 100% hangerőt...
Nekem ilyen agybadugós van. Meg vagyok vele elégedve. A gyári az tényleg szar volt.
Volt hogy reboot után tök jó volt a hangerő, azt hívás bejött utána leesett a felére, és ott is maradt rebootig.

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#45290) Frozzy válasza Keeperv85 (#45288) üzenetére


Frozzy
őstag

ha nem a belsőt választom ki, hanem a külső memóriát. akkor sdre telepít de nem az extre. hanem részlegesen a telefonbelsőjére és az sdre telepít. tehát nem megoldás..

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#45291) TRob1 válasza Frozzy (#45290) üzenetére


TRob1
veterán

Csak kiváncsiságképp: mi a jelentősége hogy simán az sd-re teszi, vagy sd-n az ext-re? Nem az a lényeg hogy sd-n legyen és ne a telefon belső memóriájában? :F

szerk: Vagy ha ext-re teszi akkor egyáltalán nem marad 1 bájt se a telefonban??? (aminek persze semmi jelentősége, annyira minimális) :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#45292) Keeperv85 válasza Frozzy (#45290) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Oké, akkor kis türelem. Megpróbálok valami alakítani vele, de időbe telik a le-fel töltés. :B

(#45293) Speeedfire válasza #19617792 (#45282) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ez az, a régi ezav mp3 lejátszó, vagy a w610i mérföldekkel szebben szólt. :)
A mostani dac+amp meg.... :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#45294) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Most találtam. :DDD CM beállításokban mikor kikapcsolod a camera shutter sound-ot,ezt írja ki:
"Disabling camera shutter sound is illegal in some areas.Are you sure you want to disable it?"

Illegális kikapcsolni az exponálás hangját? :DDD :DDD

(#45295) Psychonaut válasza HollyBoni (#45294) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen, Japanban.

(#45296) Keeperv85 válasza Speeedfire (#45293) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Neked szerintem nem kell elmagyarázni, hogy mennyit számít egy digitális körben a szoftver. :B Ha csak annyit mondok, hogy végfokot teljesen szoftveres úton képesek egyes "modellekben" zaj szűrni (A Blade-et nem tudom, nincs kapcsolási rajzom sajnos), akkor nem nehéz elképzelni mire kell számítani... :Y

(#45297) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Sziasztok!

A CM7 sok helyen akad. Ez normális? Lehet, hogy másik custom romot kéne feltelepíteni?

köszi
drog :R

(#45298) HollyBoni válasza doktordrog (#45297) üzenetére


HollyBoni
veterán

Melyik verzió?

(#45299) HollyBoni válasza doktordrog (#45297) üzenetére


HollyBoni
veterán

Dupla :W

[ Szerkesztve ]

(#45300) HTCS


HTCS
csendes tag

Tudtátok hogy a BLADENAK KARCÁLLÓ ÜVEGE VAN? :DD :DD :DD :DD :DD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.