Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45201) umek7 válasza warezxts (#45198) üzenetére


umek7
őstag

Valamelyik Caller cuccra gyanakszom, töröld le és nézd meg úgy.

Szerk: Na hát akkor nem csoda..

[ Szerkesztve ]

(#45202) warezxts válasza umek7 (#45201) üzenetére


warezxts
senior tag

az a baj hogy minden ilyet leszedtem, ebbol kiindulva...lehet beragadt valamelyik valamije :)

(#45203) apeelme válasza warezxts (#45202) üzenetére


apeelme
addikt

ismételni tudom magamat mint a "nemalvás"-kor is, szűz rom fel, mp3 fel, csengőhang beállít ha nem oké ugyanúgy akkor romcsere, ha oké akkor egyesével általad használt progik fel és minden install után ellenőrízd hogy hol b@szódik el... :D

lecsófesztiválra balra el... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45204) Szoszo94 válasza atillaahun (#45184) üzenetére


Szoszo94
őstag

Sajnos nincs, ez csak egy mezei füles, nem telefonokhoz lett gyártva.
A problémámra senkinek semmi tippje? :F

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#45205) Zolom89


Zolom89
senior tag

Ha valakinek kell egy ilyen teló akkor nézzen rá a hírdetéseimnél.. :U :R

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#45206) icons


icons
addikt

2: teljesen kezdő vagyok a témában (anno még K750imet modolgattam :) ), de szeretnék 2.3as Droidot feldobni a telóra (gen2es). A kérdésem az lenne, hogyan kezdjek ennek neki?
Visszaolvastam és a ClockworkMod Recovery-t találtam, meg "z4root majd one klick recovery." ezt. Melyiket lenne tanácsos használni, illetve milyen ROMot ajánlotok? (angolt szeretnék, olvastam valamit a Sugar Daddy-ről, mindenképpen olyat szeretnék, aminek nincsen túl sok ismert hibája :) ). Illetve ami még lényeges: ha ROMot cserélek, akkor elvileg ugrott a gari (gondolom). De ha utána visszacserélem, akkor azt ki lehet szúrni, vagy így újra garissá lehet tenni a készüléket?

Köszi előre is!

(#45207) sto1911 válasza oris (#45171) üzenetére


sto1911
veterán

De, nekem is szokott ilyet csinalni, ha restartolom a dialert, akkor megjavul. Ma meg hivas utan bekapcsolni nem akart :) Felraktam a Go contactsot, hatha azzal jo lesz.

(#45208) RoBorg


RoBorg
tag

Tisztelt Kelzsoca kolléga! Ma felraktam az általad magyaritott R11-s ROM-ot. Eddig rendben is van, az alaprendszer okés. Viszont a hozzátartozó update már nem megy fel, mivel valami olyan scriptet tartalmaz, amit a 3-s verziótól a Clockwork már nem ismer... :F Ez nem szemrehányás, csak tájékoztatlak, mivel találkoztam...Lehet keresek egy régebbi CW-t, aztán megoldva a problèma. :D

(#45209) spuros


spuros
őstag

Halihó!

Tudnátok ajánlani olyan programot ami a "giroszkóp"-ot kalibrálja..? (Big Daddy van fent). Utánakerestem itt de pontosat nem találtam..
Nem reagál a telefon semmilyen mozgatásra... :U

RoBorg az R11 már marhára régi nem?

[ Szerkesztve ]

(#45210) hr2 válasza icons (#45206) üzenetére


hr2
őstag

Root:
Telepíted a z4root-ot , utána rootolod.

Nem índítod ujra a telót és felteszed ezt.

...ha minden jól ment akkor mostmár van recovery-d.
Ezután választhatsz ROM-ot.

(#45211) dragon1993 válasza RoBorg (#45208) üzenetére


dragon1993
őstag

Ha már 100 éves romot használsz akkor miért nem teszel fel egy 2.x-es recovery-t ?

(#45212) Speeedfire válasza atillaahun (#45183) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Valóban, nem frissült. Nyomtam egy kis wifit máris mutatta a rendes adatokat. :)


Szoszo94: Erre a telóra sajnos nem nagyon érdemes fülesre áldozni. Nagyon rossz a műveleti erősítő benne, a dac-ról már nem is beszélve. A kis SE fülesemet sem hajtja meg rendesen, a hangminőség is .... :(

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#45214) RoBorg válasza dragon1993 (#45211) üzenetére


RoBorg
tag

Miért? Én nem ezt irtam?...Egyébként meg nem is néztem a verziószámot. Örültem, hogy ezt is végre felraktam. Nem gondoltam, hogy probléma lesz belöle.

(#45209) spuros: De....Monddj egy jobbat Gen1-re!

[ Szerkesztve ]

(#45215) spuros válasza RoBorg (#45214) üzenetére


spuros
őstag

Parancsolj..:)

Ebben továbbra is segítséget kérnék..
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#45216) TRob1 válasza RoBorg (#45214) üzenetére


TRob1
veterán

Nem is gondoltam, hogy még létezik gen1-es Penge. :U

¤ R'n'R ¤

(#45217) spuros válasza TRob1 (#45216) üzenetére


spuros
őstag

Ez igaz, mert már mindegyik szolgáltató kihozta a megoldását a Gen2-re..

(#45218) Speeedfire válasza #40993792 (#45213) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Hogy javítható? Annyira tompán szól, hogy az már szégyen a ZTE részéről. :O
Semmi dinamika, semmi közép. A magas szép, de a mély is nagyon ótvar. :W

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#45219) RoBorg válasza spuros (#45217) üzenetére


RoBorg
tag

Akkor nyugodtan átlökhetem? Nem fog a gari megszünni?
Úgy azért kicsit (?) Könyebb lenne.
Egyébként köszi a ROM ötletet, ha marad gen1, megnézem majd.

[ Szerkesztve ]

(#45220) tboldi válasza Speeedfire (#45218) üzenetére


tboldi
nagyúr

Vegyél valami minőségi fülest! :)

Néhány darab, amik között válogattam: Arctic E231 és E351 (ilyet vettem tegnap), Senhheiser CX-200 és CX-300.

E351-essel és megfelelő DSP beállításokkal (Big Daddy) nagyon szépen szól. A mély és a közép nagyon szép. Magasból talán lehetne egy picit több, de így is bőven jó.

Az előző fülesemnél (Canyon CNR-EP8) észrevehetően hangosabb is, csak ez éppen nem marad meg a telefonban.

(#45221) Speeedfire: Megeshet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45221) Speeedfire válasza tboldi (#45220) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Hidd el, nem a fülessel van a gond. Van itthon rendes cucc, de nem szól szépen. Vagy nekem túl jó a hallásom vagy nektek nem. ;]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#45222) dragon1993 válasza spuros (#45215) üzenetére


dragon1993
őstag

Játékoknál általában az indításnál kalibrálja.

(#45223) spuros válasza RoBorg (#45219) üzenetére


spuros
őstag

milyen szolgáltatónál vagy?

(#45222) dragon1993 Okés, kipróba..

[ Szerkesztve ]

(#45224) Szoszo94 válasza Speeedfire (#45221) üzenetére


Szoszo94
őstag

Az befolyásolhatja a hallásomat, hogy pár éve felrobbant a kezemben egy p betűs pirotechnikai eszköz és egy hónapig nem hallottam? :D de nem lett maradandó bajom :)
Amúgy jó a hallásom, az egész osztályomból az egyik legjobb (évente van kötelező vizsgálat), az eredeti fülessel próbálva tényleg egy nagy sz@r az egész, ezt aláírom, na meg azt is, hogy nehéz jó minőségű fülest találni a pengéhez, de hidd el, hogy lehet!Nekem ezt a Panasonicot haverom mutatta, gyorsan ki is próbáltam és nagy meglepetésemre (kis dsp kalibráció után) kristálytisztán szólt, mély közép illetve magas tartományban is. Ha nem így lett volna, nem vettem volna hozzá meg a fülest, hanem használtam volna tovább a sony K810-emhez valót a telefonnal együtt (idáig magammal cipeltem mindenhova). Ez csak egy vélemény, tapasztalat, ettől függetlenül még akár az is lehet, hogy Neked valami hardveres gondod is van, bár alapból gyatra az egész úgy ahogy van, de ezzel a fülessel tényleg jól szól - Nálam legalábbis. Aztán meglátjuk mit szólnak azok a fórumtáraak, akik szintén ilyen Panasonicot rendelnek :K

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#45225) HTCS


HTCS
csendes tag

Ki tud megdobni egy ZTE-BLADE előlappal?Persze nem ingyen!

Csak előlap.Enyém leesett és eltört az üveg.De érintésre stb... reagál rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#45226) PpenoO válasza HTCS (#45225) üzenetére


PpenoO
őstag

Olvass vissza!!! Számtalanszor le volt már írva, hogy az ilyet gariba simán cserélik...

[link]

(#45227) ouzohuto válasza HTCS (#45225) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Csak üveg olyan NINCS!

XiaomI RedmI Note|||

(#45228) dilajoska1 válasza PpenoO (#45226) üzenetére


dilajoska1
őstag

gariba biztos hogy nem cserélik mivel saját hibájából tört be.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#45229) PpenoO válasza dilajoska1 (#45228) üzenetére


PpenoO
őstag

Természetesen vicceltem, a linkem erőteljesen utal rá ;)

Kiforgatva a szavaidat, olyanról még nem hallottam, hogy a kijelző magától tört volna be :D

Sorry, ha megzavartam a komoly hangulatot. :R

(#45230) kelzsoca válasza PpenoO (#45226) üzenetére


kelzsoca
félisten

Látom csak vicc volt :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#45231) dilajoska1 válasza PpenoO (#45229) üzenetére


dilajoska1
őstag

ok :) amúgy írta már itt valaki hogy a defyének a digitizere magától megrepedt de én is eléggé lehetetlennek tartom

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#45232) Lawos


Lawos
csendes tag

bocs tök kezdő Pengés vagyok, fennt kijött egy nagy "M" betű, manuálban nem találtam mi lehet ?

(#45233) dilajoska1 válasza Lawos (#45232) üzenetére


dilajoska1
őstag

szerintem a g-mailedre jött üzenet és a gmail app értesített

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#45234) stefi68 válasza oris (#45171) üzenetére


stefi68
addikt

Én is szenvedtem a használat nélküli ébrenlét problémájával
[link]

Persze abba a hibába estem, hogy az új ROM telepítésekor egy csomó új programot is felraktam... Azóta rájöttem, hogy NEM SZABAD!

Romolás után lehetőleg mindent a régi (jól bevált) szerint visszarakni. Azután, ha minden ok, lehet kísérletezni új dolgokkal.

Most nálam úgy néz ki, hogy a Handcent SMS a ludas, még kísérletezgetek vele egy kicsit, mert sajnálom eldobni ez miatt.
De a probléma vele, amikor sms érkezik azután nem hagyja aludni a pengét....
GO SMS-nél ez nem fordult elő.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#45235) PpenoO válasza dilajoska1 (#45231) üzenetére


PpenoO
őstag

Utána kéne olvasnod... :W Köztudott, hogy az okos telefonok kijelzőjében 1000x akkora feszültség van mint az autók szélvédőiben, ezért is javallott Gorilla glassos kijelzős telefont venni, az garantáltan nem robban bele a pofádba telefonálás közben.

Nah itt a vége, még a végén megvádolnak, hogy félrevezetem szegény ingyom bingyomb fórumolvasókat. Nem utolsósorban kész a csülökpörköltem, amit a pofámba akarok robbantani.

o/

(#45236) dilajoska1 válasza PpenoO (#45235) üzenetére


dilajoska1
őstag

nem értem az írásodat most mire írtad de nem vitatkozom

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#45237) HTCS válasza PpenoO (#45226) üzenetére


HTCS
csendes tag

Jó lenne ha nem viccelődnél. Majd amikor neked törik szét akkor viccelődj.
Nem oranges kell hanem ZTE
mondjuk ha valaki darabokban akarja eladni akkor én az előlapot megveszem.
Persze nem 15 10k ért....

[ Szerkesztve ]

(#45238) Lawos


Lawos
csendes tag

Igen, köszi :C

(#45239) tboldi válasza HTCS (#45237) üzenetére


tboldi
nagyúr

Olyat nem fogsz úgy találni, csak ha valaki darabolja a pengéjét.

szerk: Hehe, lehet szerencséd van (de a gari akkor is ugrott): [link]

szerk2: Vagy még ilyen van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#45240) dilajoska1 válasza HTCS (#45237) üzenetére


dilajoska1
őstag

[link]

azt írja hogy a digitizer hibátlan

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#45241) HTCS válasza dilajoska1 (#45240) üzenetére


HTCS
csendes tag

Szóval akkor a digitizer =előlap? (Leírom még1x csak az üveg tört be.Nehogy a végén mást vegyek meg.)
Bepróbálkozok a PH-snál.
Aproneteset már elvitték itt ph-n.
Külföldről meg hülye leszek behozatni....

(#45242) umek7 válasza HTCS (#45241) üzenetére


umek7
őstag

Egybe van az egész.

(#45243) HTCS válasza umek7 (#45242) üzenetére


HTCS
csendes tag

:F

(#45244) Peat;) válasza Szoszo94 (#45224) üzenetére


Peat;)
veterán

Nincs semmilyen hardveres gond a Blade zenei fronton egy ótvar cucc. Akinek megfelel az azért van:
1. Mert fiatal és már abban a generációban nőtt fel hogy telefon=zenelejátszó, tehát valamire való mp3 lejátszó még nem volt a tulajdonában, csak a telefonok, melyek még pl a walkman jelzés ellenére sem szólnak úgy mint egy céleszköz, mint iaudio, cowon, sony, sansa stb. Mivel nincs viszonyítási alap persze hogy szódával elmegy a Blade minősége neki.
2. Mert érzékelte hogy rosszul szól a Blade, ezért vett egy (olcsóbb ahogy látom) IEM (agybadugós) fülest és azt tapasztalta mégis jól szól. Nem nem jól szól, csak az IEM-ek és a hagyományos fülesek között van akkora szakadék hogy a Blade is "erőre" kap tőle, miközben ugyanazon füles egy mp3 lejátszóval a sok közül sokkal szebben szól.

Ameddig nem tudja az ember mi az igazán jó, addig a gyenge minőség is megteszi, ez mindenre igaz, csokira, autóra, italra...:) és nincs vele semmi baj. Előbb utóbb mindenki belekóstol a jóba, majd utólag elgondolkodik mennyi pénzt költ és azt kívánja hogy bár ne tette volna. :)

[ Szerkesztve ]

(#45245) umek7 válasza Peat;) (#45244) üzenetére


umek7
őstag

Csak kiegészítésképp teszem hozzá hogy annyira a Blade-nek annyira nem gáz a hangchipje, szoftveresen van elszúrva..

(#45246) misirulez


misirulez
senior tag

Alapból a cyanogen modban, milyenre van állítva a CPU kezelés?
Átraktam "performanc"-ra, kíváncsiságból de szeretném visszarakni arra ami alapból volt, de már nem emlékszem mi volt alapból. :D

Illetve másnál nem jelentkezett az a probléma, hogy CM-ben nem forog el a kijelző?

(#45247) umek7 válasza misirulez (#45246) üzenetére


umek7
őstag

Ondemand, és elforog.

(#45248) Psychonaut válasza misirulez (#45246) üzenetére


Psychonaut
addikt

ondemand ha jol emlekszem.

(#45249) RtgLaci válasza stefi68 (#45234) üzenetére


RtgLaci
tag

Nos, nálam már végre alszik:) Csak meg ne kérdezd, melyik program volt a bűnös, nem tudom. De felraktam a Watchdogot és sorban kilőttem a progikat, aztán egyszer csak jó lett.

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#45250) Speeedfire válasza Szoszo94 (#45224) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Próbáltam 2 SE fülest, 1 sennheisert és a creativ fülesemet is. Egyekkel sem volt szép hangja. :(

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.