Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29001) kelzsoca


kelzsoca
félisten

================================
Blade_Sweet_Dreams_III_Remastered
================================

Sajnos most csak ennyire volt időm, fogjátok fel egy nightlynak :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#29002) junkpod válasza Shodan (#28920) üzenetére


junkpod
nagyúr

ilyesmivel én is szenvedtem mire később észrevettem a google mail felületen, hogy nem csak "címtár" létezik hanem egyéb tárak is a bal oldali menuben, ott megtalálod a számokat és ha kijelölöd azután együtt át tudod rakni őket a címtárba.

Box's don't touch!

(#29003) Peat;) válasza atillaahun (#28996) üzenetére


Peat;)
veterán

Konkrét városra egy le nem korlátozott Locus ezerszer jobb még. Ez elég sok fajta online térképhez hozzáfér és max 2gigás sql fájlba menti le a térképet offline használatra. Pl. google hybridben Párizs nekem 1,3 gb ha jól emlékszem és itt látom mi hogy néz ki(elég nagy zoom-ot tudtam lementeni, autók pl már jól kivehetőek.. persze a legnagyobb zoom már 20 giga lenne kb :) ), plusz rajta vannak a főbb nevezetességek.

(#29004) #19617792 válasza kelzsoca (#29001) üzenetére


#19617792
törölt tag

jó ez, ha tényleg jól működik az üzenetkezelés is, akkor vendégem vagy egy sörre. :)

[ Szerkesztve ]

(#29005) sonique válasza kelzsoca (#29001) üzenetére


sonique
őstag

ZTE tárcsázó kidobva
helyette
AOSP tárcsázó

ez miért jo ?
egy redndes tarcsazot lecserélni egy értelmi fogyatékosra :(

(#29006) #19617792 válasza sonique (#29005) üzenetére


#19617792
törölt tag

azért mert az AOSP-sben működik a facebook sync, illetve SIP internetes hívás. bár gondolom update formájában a ZTE-s is feltehető.

(#29007) Keeperv85: na jó, mivel életet lehelsz a téglákba, te is kaphatsz egy sört. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29007) Keeperv85 válasza #19617792 (#29004) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hóhó... ácsi van! Az üzenetkezelő tesztjében én vagyok a másik hunyó és én is szomjas vagyok!! :DDD:DDD

(#29008) atillaahun válasza kelzsoca (#29001) üzenetére


atillaahun
veterán

LED-es értesítést gondolom akkor nem tudtad javítani.

(#29003) Peat
Erről most hallok először, ideje belenéznem. :) Le nem korlátozott alatt egyébként mit értesz, a Pro-t?

[ Szerkesztve ]

(#29009) kelzsoca válasza sonique (#29005) üzenetére


kelzsoca
félisten

Közben már megválaszolták, mire jó az AOSP tárcsázó.

Egyszerre a kettő ugye nem lehet benne, így majd update csomag formájában fogom a későbbiekben mellékelni.

(#29008) atillaahun

Nem.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#29010) MxM19 válasza kelzsoca (#29009) üzenetére


MxM19
aktív tag

De jó lenne a sweetDream4 romot olyan témával kiadni mint a TWOFACE4 Orangeban volt.(+Átlátszó narancs állapotsor):):):) (vagy legalább 1 update zip legyen már:S)
Csak megemlítettem. :B :B
Bocs ha valami sértés volt benne..Meg másoknak is akik csak a hibát és a kötekedést keresik a hozzászólásokba.(ezt nem rád értem..félre ne értsd.)

KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

(#29011) kelzsoca válasza MxM19 (#29010) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az egész témát át kell portolni rá, mondanom sem kell ugye, hogy nem kis idő, de szerepel a tervek között.

https://vertigostore.eu

(#29012) dragon1993


dragon1993
őstag

Haveromnak van egy Bladeje gyenge a wifije , sokkal gyengébb mint az enyém.
A haverom bladej csak 8-9m vesz be az enyém sokkal többet.
Bement a T-hez és elmondta a panaszát a válasz:

Nem befolyásolja a működését attól hogy fele olyan erős a Wi-fi attól még működik"

Ez a Győri szerviz katasztrófa :O

(#29013) Zozoka73 válasza dragon1993 (#29012) üzenetére


Zozoka73
tag

Ha GSM rész lenne ugyanígy, akkor lehet azt mondanák, "menjen közelebb az adótoronyhoz"! :C

(#29017) Beleczkil


Beleczkil
tag

Keresem a Market-ben az Easy Answer Button programot, amit a Penge nem talál, viszont a gyerek SE X8-asa igen, lehetséges, hogy a Market szűri az alkalmazásokat készüléktől függően?
Normális ez, vagy csak én vagyok szopóágon?

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#29018) baal-amiga válasza Beleczkil (#29017) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Előfordulhat, hogy a nem kompatibilis progikat nem listázza. Mentsd le pl. appmonsterrel az x8-on, küldd át plédre és próbáld meg, megy-e.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#29019) Beleczkil válasza baal-amiga (#29018) üzenetére


Beleczkil
tag

Igen ezt tervezem én is, csak éjjel már nem volt hozzá kedvem, működnie kellene a Pengén is, mert használtam rajta, csak rom cserénél sikeresen töröltem a telepítő file-t.

De jó tudni hogy szürik a programokat. :(((

[ Szerkesztve ]

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#29021) Beleczkil válasza api29 (#29020) üzenetére


Beleczkil
tag

Gondolom az átírás nem egyszerű dolog.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#29022) Glatius válasza Beleczkil (#29021) üzenetére


Glatius
őstag

Az átírási műveletek mind egyszerűek, egy Rootexplorer kell, és szövegként megnyitni szerkeszteni... de csak az fogjon hozzá, aki a következményeket is el tudja hárítani, ha esetleg hibázik.

Nem is olyan régen valaki launchert akart cserélni.... és azzal kezdte, hogy a /system/app -ból törölte az aktuálisat. Valamiért nem sikerült továbblépnie. :)

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#29024) Marcelldzso válasza api29 (#29016) üzenetére


Marcelldzso
tag

és ez a generáció fog minket "eltartani"

(#29025) barnam_ válasza api29 (#29014) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nekem személy szerint sokkal hasznosabb az AOSP tárcsázó, mert letölti a FB-ról a profilképeket, tel.számokat, email címeket. Szervizkódokat leszarom.
A tökéletes pedig a GO Contacts, van FB sync (de csak AOSP tárcsázóval) + csoportok.

Az más tészta hogy nem arra használják amire való lenne, attól még szerintem jó dolog a FB.

(#29026) Beleczkil válasza api29 (#29023) üzenetére


Beleczkil
tag

Feladom, nem akarja engedni az átírást - annyira meg nem vagyok még toppon az androidban, hogy eröltessem :B , esetleg ha valaki le tudná szedni és elérhetővé tenni azt megköszönném, ha ez nem számít warez-nek, a programocska Free és a neve Easy Answer Button.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#29027) kelzsoca válasza api29 (#29014) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy romot, ha a közösségnek készíted, és nem magadnak, akkor úgy kell megcsinálni, hogy figyelembe veszed mit szeretnének a felhasználók.
Mivel az összes eddigi romban benne volt a ZTE-s tárcsázó+szervizkódok is mentek, igazán elfér egy másik rom, amiben meg éppen a másik tárcsázó van benne :)

Persze olyan rom vagy rom főző nincs ami/aki mindenkinek tetszik, de hát van választék :)

Egyébként jó reggelt, és ne mérgelődj ;]

https://vertigostore.eu

(#29028) Beleczkil


Beleczkil
tag

Az lenne a kérdésem Kelzsoca felé, hogy az új leendő Sweet Dreams IV romban megoldható-e, hogy a Market ne tudjon szűrni ZTE Blade-re? Az általad készített svéd főzet például tudta ezt.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#29029) istnag válasza Beleczkil (#29028) üzenetére


istnag
addikt

Ugye átállítottad írhatóra a particiót és az Open in text Editort választottad?

(#29030) mira72 válasza api29 (#29016) üzenetére


mira72
őstag

mi az a facebook?

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#29031) tpeti78


tpeti78
senior tag

Sziasztok!

Tegnap este feldobtam még Zsoca remastered romját, hát eléggé hasít a gépen, köszönet érte! :)

Nem voltam ADW párti, így kipróbáltam a GoLauncher-t is rajta, de akadozgat kicsit a menü görgetésénél, míg az ADW egyáltalán nem, így az maradt.

Kelzsoca, félve kérdezem meg, lesz hozzá valamilyen színes téma is? :U :R

(#29030) mira72: A lényegét (legalábbis amire a "következő generáció" használja leginkább) api leírta..... :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#29032) FoBCRaistlin válasza mira72 (#29030) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Na erre most nyomnék egy like-ot :DDD

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#29033) Beleczkil válasza istnag (#29029) üzenetére


Beleczkil
tag

Mondom hogy nem vagyok annyira penge mint a ZTE, de végre sikerült. THX :D

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#29034) istnag válasza kelzsoca (#29027) üzenetére


istnag
addikt

zsoca a dupla led flasht mikor fogod aktiválni,mert nem műxik... :DDD ?

(#29035) Beleczkil válasza api29 (#29023) üzenetére


Beleczkil
tag

Most ugrik a majom a vízbe, reboot és meglátjuk mi lesz.

Sajnos nem változtatott a dolgon, ugyan úgy leszűr a Market :( :( :( :(

[ Szerkesztve ]

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#29037) Taqler válasza api29 (#29016) üzenetére


Taqler
csendes tag

Nem kötekedésből de nem biztos hogy a facebook synk pont erre kell a népnek nekem pl régebben arra kellett hogy a képeket szedje le az fb ről a kontaktoknak mert ugye lusta vok voltam egyenként minden kontaknak belőni valami képet nekem semmi másra nem kellett.
egyébként hozzá teszem már nem izgat szenved vele a fene jo nekem az a tárcsázó amim van :DDlátom beelőztek :DD bocsi csak mindig olvasom a forumot nem sűrűn szolok hozzá dolgokat ez is csak az én véleményem

[ Szerkesztve ]

(#29039) SzaChe


SzaChe
tag

Hello, és Jóreggelt.. Olyan kérdésem lenne, hogy ha az Android Sync Man. progival a kártyán lévő telószámokat elmentem gépre, vagy simán kimentem sd kártyára a számaimat vcf be. akkor gépen van valami program amivel az egész telefonkönyvet mint egy excell file megtudom tekinteni, vagy valahogy gépről módosítani és utánna azt vissza Telefonra?

Ne vitatkozz hülyékkel! Lealacsonyodsz az ő szintükre, és megvernek a rutinjukkal!

(#29040) kelzsoca válasza api29 (#29036) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nah, hát én is erről beszélek :)

Egyébként a közösségi oldalak nem éppen erre lettek kitalálva, csak a nagy többség (főleg a fiatalok) már másképp-másra használják, és sokan élni sem tudnak nélküle.

https://vertigostore.eu

(#29041) stigma


stigma
addikt

Hali bocs a zavarásért csak gyorsban érdeklődnék pár napon belül kezem ügyében lesz a Blade-m, és milyen tokot, fóliát érdemes venni?
Nézegettem Sofiz (kicsit lazább tok) vagy Nillkin tok ami meg jobban passzol(leírásban szilikon tok, képen merev műanyagnak tűnik), melyiket érdemesebb lenne venni/keresni?
Bocs ha hülye ,,láma" kérdéssel állok elétek.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#29042) jano_77 válasza baal-amiga (#28994) üzenetére


jano_77
nagyúr

szia amiga. ezek szerint Te is az FS Caller ID-t használod és akkor tudnál nekem segíteni / más is segíthet természetesen!/
pár nappal ezelőtt feltettem pár launchert, hogy kipróbáljam őket - Launcher Pro, Go Launcher EX, ADW Launcher EX, Gingerbread Launcher - és majd ami a legjobban bejön, azt meghagyjam.
előtte az FS Caller ID tökéletesen működött, még sms érkezéskor is teljes képernyőn a küldő fényképével mutatta az üzenetet. amióta a launchereket felraktam, sajnos ez elmarad. :(
hívásoknál most is tökéletesen működik.
Mi lehet a gond, vmi beállítási opció esetleg, ami elkerülte a figyelmem :F

Köszi a válaszokat

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#29043) SzaChe válasza stigma (#29041) üzenetére


SzaChe
tag

Hi,
Sofizt én is nézegettem, sztem a rugalmassága jól jöhet ha leejted, (igaz az se jobb ha még 7 et pattog :D ) Én kijelzővédőnek annó a PhotoHall ba rakattam fel egyet az bírja mostmár közel 4 hónapja, ha megcsillan a felülete látszik hogy karcos, de nem mattult nem szineződött el, és ugyanolyan érzékeny maradt a Penge. Szerintem kizelzővédőből "nincs rossz" választás..

Ne vitatkozz hülyékkel! Lealacsonyodsz az ő szintükre, és megvernek a rutinjukkal!

(#29044) infectedmann


infectedmann
őstag

Market nem akarja elfogadni a kártyámat, pedig már vásároltam többször is. Azt kapom SMS-ben a banktól, hogy kártyás vásárlás elutasítva. :W Szétvet az ideg. Ma reggel használtam a kártyámat más netes vásárlásra és tökéletesen működik. A pénzem több, mint elég.

[ Szerkesztve ]

(#29046) infectedmann válasza api29 (#29045) üzenetére


infectedmann
őstag

Holnap már én sem fogok tudni :O

(#29047) Beleczkil válasza api29 (#29045) üzenetére


Beleczkil
tag

Api29 ezzel nem vagy egyedül.

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#29048) #19617792 válasza api29 (#29036) üzenetére


#19617792
törölt tag

na jó, az eddigi kommentjeidet ignoráltam, de ez kicsit kicsapta a biztosítékot. miért minősít az bárkit is, ha AOSP dialer kell neki, mert használja a facebook sync-et? egyáltalán a korábbi hsz-edben milyen alapon sztereotipizálsz bárkit is? amíg a ZTE dialer egy gyenge HTC dialer koppintás (érdekes, HTC-nél megy a prediktív tárcsázás és fb sync...), addig inkább mellőzném. az ha fb kontaktjaid csak hülyeségeket böfögnek be az nem az fb hibája, meg kell válogatni az ismerősöket, illetve szűrni a tartalmat. a szervízkódok meg nem kellenek, mert nem is használom őket. aztán mi alapján jelentesz ki egy adott nemzedékről bármit is, pl agymosott? amúgy bírom az ilyen károgásokat, minden generációnak megvan a saját sirámai... ami nem érdekel senkit sem.

amennyiben erre a hszre nem tudsz emberi hangnemben (nem a magad indulatoktól szított módjában) válaszolni inkább ne is tedd.

[ Szerkesztve ]

(#29049) RtgLaci válasza stigma (#29041) üzenetére


RtgLaci
tag

Fóliát keress a Vaterán, rengeteg van. Én mattot választottam, sokkal kevésbé zavaróak rajta az ujjlenyomatok.
A szilikon tok beszerezhető itthon is, de az Ebay-ről olcsóbb, itt pl. ingyenes a szállítás, több színben is van, lehet bele nyakbaakasztót is fűzni.

[ Szerkesztve ]

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#29050) jano_77 válasza api29 (#29038) üzenetére


jano_77
nagyúr

Te attya úúúúr Isten! Hát hová jut a világ így?!?
Vag yén vagyok már ennyire öreg!? :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.