Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22451) Plasticbomb válasza Enzolord (#22449) üzenetére


Plasticbomb
addikt

M1103 az már csillagháborús tank?:P

Am mi van ma? 10ik tank századra meghívót kapom már... pedig pont, hogy ma nem akarok se századozni, se platoonozni. csak grindelni, tolni neki is3al....

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#22452) Enzolord válasza Plasticbomb (#22451) üzenetére


Enzolord
addikt

M1103 csillagromboló :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22453) g4b3n válasza Fel (#22388) üzenetére


g4b3n
tag

Melyik addonnal lehet megcsinálni, hogy kiírjon az első képen látható statokat?

(#22454) vhw válasza g4b3n (#22453) üzenetére


vhw
addikt

XVM

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#22455) Taragas


Taragas
aktív tag

Várjatok, akkor a löwen sincs sok értelme a co tartálynak. Mit ajánlotok helyette? :DDD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#22456) g4b3n válasza vhw (#22454) üzenetére


g4b3n
tag

Köszi!

Sajna nem járok sikerrel, mert a wot-xvm-proxy.exe nem jelenik meg a főmappában. Esetleg ötlet?

Edit:

Csata betöltésnél kiírja, hogy xvm 3.1.1 és a pontos időt, a jelölés módot is kicsit átállította szóval ,,valami van", de nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#22457) Linghuff válasza g4b3n (#22456) üzenetére


Linghuff
csendes tag

X.V.M Stat 1.0.1 et is töltsd le hozzá, az jelképezi azt a proxy cuccost, elvileg. (máshol csináltam) :))

(#22458) ollie válasza csaabz (#22404) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De értsd már meg, hogy nem mehetnek gyorsabban! Hogy teáznának különben? :D

***

(#22459) jozefgucci1 válasza Atlantis (#22430) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hát már a pershingen is éppen elmegy kategória . Én is most veszem meg a patton-t szóval lelkileg felkészültem a szívásra

Annyi nincs csak 80K free ,de nem akarom elhasználni azaz inkább még nem döntöttem el .Ha nagyon nagy szívás lesz akkor beáldozom ! Te hol tartasz amúgy vele ?

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#22460) Atlantis válasza jozefgucci1 (#22459) üzenetére


Atlantis
veterán

Hacsak nincs ~90k free XP-t...akkor nincs más választás.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#22461) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Csodás ez az 5y nap... dél óta 2 tankommal sikerült megcsinálni az 5xet, az egyikkel így lett 900xp, az elején kilőttek. Eddig 100000 mínusz creditnél tartok, t8asn tankokkal mindig ilyen 10% winchances csatákba rak be, szánalom ez az egész

(#22462) Fel


Fel
addikt

Szeretem a szép nagy számokat :)

Victory!
Battle: Serene Coast 2012. november 2. 14:28:13
Vehicle: Type 59
Experience received: 10 085 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 121 344
Battle Achievements: Steel Wall

A lőszerköltség azért ennyi, mert ellőttem 4 prémium ammót is :) És a 4-ből 1 egy vasúti kocsit bontott le..
Replay

[ Szerkesztve ]

(#22463) Atlantis válasza jozefgucci1 (#22459) üzenetére


Atlantis
veterán

Ma vettem meg, a lánctalpat rátettem free-ből, több nincs, amit rááldozhatnék.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#22464) Plasticbomb válasza Fel (#22462) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az nagy GG!

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#22465) mynames


mynames
senior tag

A GJ miatt kapott 3 nap prémiumot ugye 3x24 órában számolják és nem megkezdett napban?

(#22466) g4b3n válasza Linghuff (#22457) üzenetére


g4b3n
tag

Elindítani már eltudom, de sehogy sem akar adatokat kijelezni :/

(#22467) Linghuff válasza mynames (#22465) üzenetére


Linghuff
csendes tag

Pl ha ma 9óra 27 perckor aktiválod, akkor hétfő reggel 9óra 27percig megy a prém. :C

(#22468) Xmodule válasza Ranger^41 (#22461) üzenetére


Xmodule
őstag

Nekem is ma ezt dobta a "gép" sajnos van ilyen. De olyan is amikor 1 ora alatt megvan mind a 15 tank szorzoja. Tudom ez nem vigasztal mint ahogy engem sem.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#22469) g4b3n válasza Linghuff (#22457) üzenetére


g4b3n
tag

Sikerült ezzel a statossal, köszi szépen. A stat 1.0.1-t össze lehet hegeszteni valahogyan a 3.1.1-el?, mert most van 2 indítóm is és jó lenne, ha az újabb működne...

(#22470) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Nektek nem szokott olyat csinálni a játék, hogy tök véletlenszerűen leesik az fps ilyen 2-3ra, kb fél percig? és addig teljesen játszhatatlan, utána meg minden megy normálisan... néztem közben taskmanagert, semmi nem kezdi el zabálni az erőforrást. ablakban használom a játékot, és ha menüben vagyok, és leteszem tálcára akkor arra is hajlamos, hogy az egész windows beszaggasson tőle, gyakorlatilag akad a kurzor, minden, szóval kb a win fpse esik le 2-3-ra :D talán érthető... ami azért is fura mert aránylag erős vas van alatta
i7 2600k 8gb ram gef9800gt win7 enterprise x64

(#22471) ollie válasza Atlantis (#22430) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát azon sokáig a Pershing ágyúja lesz, hacsak nem áldozol rengeteg free xp-t. Ráadásul a tornya nem olyan mint a Pershing-é, ezt minden átlövi, még a tire 6-os tankok is. Igen, a fejlesztettet is.

***

(#22472) Atlantis válasza ollie (#22471) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, tudom, de ez van, szokni kell a stílust a M48A1-hez, az se a páncéljáról híres.

Más: T30 is bekerült a garázsba, ezzel a vásárlás egy időre kész, 10M kredit suhant ki ma az ablakon...tele vagyok stock gépekkel, most jön a szívás ezerrel.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#22473) mynames


mynames
senior tag

Ezt nem hiszem el! Ennyi hülyével játszani. Csak kiálltak a párkányra , hogy lelőhessék őket. Province map.

(#22470) Ranger^41: nekem volt ilyen elég sűrűn , de mióta újraraktam mindent ok lett...nem jöttem rá , hogy mi okozta..

[ Szerkesztve ]

(#22474) homeless09


homeless09
őstag

Na Tiger megvéve :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#22475) Plasticbomb válasza mynames (#22473) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ne aggódj. Ma is3al volt olyan csatám, hogy megyünk be városba, nem tom melyik pálya, rongyolunk, nézem, hogy még sehol egy ellen.. beérünk, már kiérünk a városból, és akkor tűnnek fel. Be lemming trainezett kb 10 tank, t30 maus stb szépségek, és még én voltam a noob, miközben én voltam gyak az egyetlen, aki rálőtt mindegyikre, akit csak láttam...csak 5 lövésből 3 sebzett, a maus oldala bl9el is felejtős, még jó hogy nem váltottam gold ammora, mert amint rájöttek, hogy ott vagyok, azonnal rám zúdultak, egyszerre lőtt meg 10 tank....

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#22476) Enzolord


Enzolord
addikt

Katasztrófa, mi megy ma.. :W :W
Szerver megállt..
Másnak is?

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22477) Atlantis


Atlantis
veterán

Kidobott a szerver, "újraindul" címszóval...másnál is van ilyen?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#22478) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szerverkarbantartás tervezett ? Nem is olvastam sehol hasonlót ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#22479) Enzolord válasza Atlantis (#22477) üzenetére


Enzolord
addikt

VAn....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22480) Linghuff


Linghuff
csendes tag

Nekem BlueScreen volt az adott pillanatban :C :DD :DD

(#22481) HungAryan


HungAryan
tag

Nálam megy minden faszán. :))

WT account: Cpt_Hungarian

(#22482) Spori85


Spori85
csendes tag

Engem is kidobott a szerver. Bár jobb is, már kezdett 200 lenni a vérnyomásom.

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#22483) Atlantis válasza Spori85 (#22482) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, nekem se árt egy kis idegnyugtatás. Asszem kézen fogom az asszonyt egy kis sétára, míg világos van...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#22484) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Csak szerintem lett sokkal több a 0 dmg és a lepattanó 8.1-el? A legjobb az, hogy alig 10 perce aktiváltam be a prémium kódot, már szerver újraindítás van, és persze természetesen nem elérhető.
Ezért kurvára megérte megnyerni a golden joystick-ot. Jövőre nehogy erre a szarra szavazzatok! ;)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#22485) mynames válasza Plasticbomb (#22475) üzenetére


mynames
senior tag

Hát igen. Néha szoktam írni, hogy facebook hirdetés óta sok a noob...
--
KV1S D-2-5-T -je kétszer talált és 0!!! sebzés egy hetzeren?????? WTF!
---

NA NE MÁR! beírtam a kódot és utánna "tervezett szerver karbantartás" szöveggel ledob????!!!! :W

[ Szerkesztve ]

(#22486) szalai56 válasza HungAryan (#22481) üzenetére


szalai56
senior tag

Eddig nekem is ment, most dobott ki.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#22487) D.Orion


D.Orion
veterán

:W Hogy csesszétek meg!!! :W 5kill-es A13 MK II kör és a csata végén mikor elfoglaltuk a bázist és kiírta, hogy Victory! megfagy a játék és karbantartás!!! :W

[ Szerkesztve ]

(#22488) vbbb válasza emre (#22379) üzenetére


vbbb
őstag

Hehe...megelőztelek hasonló mennyiségű csatában. :DDD

(#22489) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Nektek is lehalt a szeró?

Amd - Radeon - Ryzen

(#22490) Ranger^41 válasza mynames (#22473) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

nekem win újrarakás volt, wot az csak ctrl c ctrl v de most is csinálja

(#22491) Vikthor válasza Gyuri27 (#22489) üzenetére


Vikthor
nagyúr

le mint a qrva élet

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#22492) Imilenni válasza Gyuri27 (#22489) üzenetére


Imilenni
addikt

Nekem a weboldalt se adja be

Press "F" to pay respects.

(#22493) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Basszus... Kiírta ugye csata végén, hogy győzelem. Csakhogy játékszerver karbantartás alatt van... Megkapom most a cuccaimat (mert kb eddigi legjobb körömet mentem... :((( )?
Ja és replay nincs bekapcsolva, de valahol meg tudnám nézni az eredményt? Mennyi kreditet meg xp-t kaptam, sebzés stb. ?

(#22489) Gyuri27: Le-le...

[ Szerkesztve ]

(#22494) Antonius1978


Antonius1978
addikt

A fene egye meg a karbantartasat... :(((

(#22495) mynames


mynames
senior tag

nagyobb méret

:W

[ Szerkesztve ]

(#22496) csaabz válasza ollie (#22458) üzenetére


csaabz
őstag

:D

Egyébként, ezt úgy tudom elképzelni, hogy agyalnak a WG-nél:

- Na srácok, milyenek legyenek az angol tankok? Mi lehetne a special feature?
- Megvan, legyen rohadt kicsi a damage és nagyon lassú a tank!
- Hurrá, jó ötlet, ilyet még nem csináltunk!

:U

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#22497) Ranger^41 válasza D.Orion (#22487) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

nekem 6killes volt, de a többi stimmel :)

(#22498) S.Copperpot válasza g4b3n (#22469) üzenetére


S.Copperpot
tag

Valahol írtam már korábban, hogy az XVM-et most három csomagban kell leszedni. Először is kell hozzá a Dokan Library (google, telepítős), aztán kell hozzá az indító file és a konfigja (xvm-stat, a WoT könyvtárába), és a modok (xvm-verziószám, a res\mods-ba). Ebben a sorrendben kell feltenni a cuccokat. A játékot majd az xvm-stat.exe-vel indítani.

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#22499) D.Orion válasza Ranger^41 (#22497) üzenetére


D.Orion
veterán

00:33-ig visszaszámolt a csata után és az után írta ki, hogy bla bla rácsesztél. Vajon megkapom érte az xp-t és a credit-et? :F

mynames: Tervezett karbantartás miatt... Ez a legnagyobb, még szerencse, hogy reggel mikor jártam a WoT oldalon, akkor sehol se láttam ezt a tervezett karbantartást kiírva.

Szerintem egyébként most jutott eszükbe, hogy: Ooo baszki a Churchill-nek meg nem adtunk motort és ágyut! Gyorsan dobjuk be hátha még nem járnak ott! :DDD Én egyébként nem értem, hogy miért kellett belerakni 3db különböző Churchill tankot. Ha ennyire nem volt fantázia a dologban, akkor dobálták volna bele a Valentine szériát, azzal még mindig többre mentek volna a user-ek. Pl.: Valentine MK XI

[ Szerkesztve ]

(#22500) echterion


echterion
nagyúr

A fene, pedig most lenne időm kicsit játszani. :W
Ráadásul pörög a 3 napos prem időm.

**********

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.