Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Widescreen TFT-k pro/kontra - Milyet? Melyiket? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9001) mugencivic válasza -xXx- (#8995) üzenetére


mugencivic
tag

A 2243NW egy 2243BW csak DVI nélkü, 8e Ft-al olcsóbban.

Csak akkor vedd meg, ha biztos vagy benne, hogy nincs és nem is lesz DVI a gépeden... Máskülönben ökörség nem DVI-on hajtani egy ilyen monitort.

(#9002) wwhy válasza B-L-A-C-K (#8998) üzenetére


wwhy
veterán

1680*1050ban még a HD 2600XT is kevés pl. a NFS Pro Street-hez

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#9003) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Ezt fogom megvenni egy par het mulva lattam mukodes kozben meg hasonlok... DE nezegettem ezt ami "csak" 190 euroval dragabb de 28" es megingatott (bar ezt nem lattam mukodes kozben) ..... :F

(#9004) bundilolo


bundilolo
tag

Sziasztok!
Új vagyok itt és hát nem igazán szeretném mind a 9000 hozzászólást átböngészni,így felteszem a kérdésemet,ha nem haragszotok.Egy Asus VW222S monitort néztem ki magamnak,de elég vegyes értékelést olvastam máshol.Mit gondoltok,jó beruházás lenne,vagy tegyek le róla?Ha az utóbbi akkor úgy 20"-22" milyen monitort ajánlanátok filmnézéshez illetve játékokhoz?

(#9005) -xXx- válasza mugencivic (#9001) üzenetére


-xXx-
tag

végül is, csak PC-n keresztül fogom hajtani az lcdt, videokártya pedig marad és van HDTV kimenete (ha nem tévedek), de ennek az lcdnek nem látom h lenne HDTV ? v ez h is van ?! egyáltalán mennyire bevált a 2243NW ??? v senkise ien hülye és inkább kiaad többet egy 2243BWért ?

sokkal rosszabb DVI nélkül a képminőség 22" méretben, és csak D-subon jonne????

apropo csak egy 2002-es kiadásu játékot nyomnák, csak az a baj h 1024,1280,1600,2048x1536-os felbontásokat kinálja, de amúgy sztem elég lenne a kártya h ne akadjon. Újabb játékok pedig azt hiszem kimaradnak, v csak kevés ideig játszanám, és sztem kibirhato kissebb felbontásban =p.

És még egy utolsó béna kérdés, úgye nem nagyon valószinu h pixelhibás lesz az lcd?

(#9006) B-L-A-C-K válasza wwhy (#9002) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az biztos de viszon egy 8800gts 640-es amit nemrég adtam el az már elég volt 1920x1200-hoz is és nem egy egetverő összegű kártya...( 25-30K )

(#9007) Rover623 válasza bundilolo (#9004) üzenetére


Rover623
félisten

és hát nem igazán szeretném mind a 9000 hozzászólást átböngészni,
Akkor használd a keresőt.
Aztán olvasd át, mit válaszoltak az előtted kérdezőknek.

primus inter pares

(#9008) -xXx- válasza -xXx- (#9005) üzenetére


-xXx-
tag

úgy néz ki a 2232BW-t választom, mivel lehet rosszabb a 2243BW-nál? (ez már ki megy a keretből) DVI nélkül pedig sztem nem éri meg venni lcd-t, vmi hozzászolás? :D

(#9009) ez_meg_emaz válasza #31342592 (#8999) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Thx. Azota már sikerült lebeszélnem magam rola. 2253bw lesz, remélem nem járok rosszul vele. Helyben meg is tudom venni, ára se vészes. Kivánjatok majd sok szerencsét. Persze elöbb jöjjön meg a fizu. :DDD
8800gt-vel se számitok nagy dolgokra. Szerintem 1680-ban egy 8800gt is határeset 1-2 game esetében maxon. A régebbi 8800gt tesztet most nem néztem meg, ott megtudnám mennyire gáz a helyzet, de nem izgat nagyon. Honapokon belül beszerzek ugyanis egy 4850-et az már a neccesebb témát is tutira viszi rendesen (kiv crysis).

[ Szerkesztve ]

(#9010) bundilolo


bundilolo
tag

Köszi Rover :R

(#9011) ez_meg_emaz válasza -xXx- (#9008) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

2243bw rosszabb játékra mint a 2232bw. Pár hsz-el feljebb volt rola szo.

2243bw inkább irodai használatra lett tervezve (pivot-netezésre, olvasásra, meg a csupán 5ms nem zavaro ha nem játszol vele). Játékra egyértelmü hogy 2232bw. Viszont csak akkor ha bejön a designja. Képeken nekem tetszett élöbe saturnban viszont nagyon nem jött be és azért nem azt veszem.

"Alacsonyabb a válaszideje-és igenis számit ha player vagy. lehet látni a különbséget 5 és 2 között. hülyeség hogy nem.., a bevilágítása minimális, könnyebb, a kontrasztaránya kissebb..-elvileg gyártó honlapján még dinamikus kontrasztot se jeleznek. Amivel több hogy van tco2003, ami végülis semmit nem jelent az ég világon, csak egy minősítés.+van ilyen falra akasztáshoz való valamije"

(#9012) -xXx- válasza ez_meg_emaz (#9011) üzenetére


-xXx-
tag

én nem nagyon adok arra h h néz ki, sztem nem ronda, de nem is a legszebb, vagyis megfelel :K Vmivel olcsobb is lesz beszerelni mint a 43-t, apropo az ien kalibrálásokat kivel v mivel kell elintézni? v csak elnézek egy oldalra, letöltöm a blu eye prot s megcsinálom magam? (mert nem kaptam)

(#9013) zolynet válasza wwhy (#9002) üzenetére


zolynet
addikt

anno 7900gs + 4200+ X2 kombó hajtotta az 1650es felbontást, az még épp el-elvitte élvezhető módon, az ezalatti vga-k hurkák ha a játék áll középpontban

Life is too short to stay stock!

(#9014) ez_meg_emaz válasza -xXx- (#9012) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Blu eye pro? :) Én azt se tudom mi az. szerk: Jaa. Az nem csak szoftver részböl áll ám. Ahhoz meg kéne venni a cuccost is amit a moncsira teszel. Már ha jol értem hogy arra gondoltál. Én tft témával eddig nem nagyon foglalkoztam. Hardveres kalibrálással meg nem is fogok. Nemtudom mennyibe kerül a cucc de nem is nagyon érdekel mert tudom hogy nekem annyit nem ér meg. :)

Szerintem itt a userek nagy része szemmel kalibrája be. Kontraszt, fényerö-t mindenki magának belövi ahogy neki a tetszik. Aztán hogy ezeken kivül mi mást lehet buherni egy tft-n nemtom. De én crtmen lehet külön az R-G-B szineket is állitani. Azt is magamnak löttem be. Ahogy jonak találtam ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#9015) wwhy válasza zolynet (#9013) üzenetére


wwhy
veterán

hát ja; kb. azóta mondom, h ha játék akkor konzol :D nem éri meg PC-re gyúrni

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#9016) old_artist válasza -xXx- (#9012) üzenetére


old_artist
addikt

A hardveres kalibrálással kapcsolatban csak annyit, hogy nem elég hozzá a szoftveres program, mivel kell hozzá egy koloriméter (amit jól írt az "ez_meg_emaz", csak...), amivel a panelod színtelítetségét, színegyensúlyát stb., de ..."olvasgasd" el ezt és főleg ezt nézd meg!!!
Én már vagy 8 éve, hogy használok kalibrátort (és jó minőségűt, ami 100e körül mozog), és nagyon sok helyre eljárok kalibrálni is, csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy ezekkel a hardveres kalibrátorokkal a végeredmény magáért beszél, ég és föld a szemre való beállításhoz!
Ha elolvasod amit ajánlottam, és megnézed, akkor szvsz megváltozik a vélemény a "tescos-szemre" való kalibrálásokról! :K
Mostanság, már nem csak a grafikusok, CAD-esek és képfeldolgozók igénylik a hardveres kalibrálást, hanem egyre több helyen (mivel gyárilag katasztrófális a panelok megjelenítése), és igen sokan igénylik ezt a műveletet a monitorukkal, hogy kihozzanak belőle mindent, amit csak lehet - "a szép színdús/szinkorrekciós, élesség/kontrszt és színtelítetség, stb., a teljes monitorunk színhűségének" eléréséhez!

Hidd el, megéri mindíg hardveresen be-kalibráltatni - tapasztalatból írom és mondom!

(#9017) sirdani


sirdani
tag

Hello!
Melyiket érdemes venni?
Samsung SyncMaster 2232BW
[link]

Viewsonic VX2240W

[link]

Játékra, filmre kell elsősorban!

www.profitalouzlet.com

(#9018) Nescafé válasza sirdani (#9017) üzenetére


Nescafé
őstag

Szerintem a samsungot vedd meg.

 iPhone 15 Pro

(#9019) bundilolo


bundilolo
tag

Szerintem meg legyen a ViewSonic.Nagyon megbízható!Tapasztalatból mondom.

(#9020) Furky válasza sirdani (#9017) üzenetére


Furky
őstag

Szerintem meg nézd meg ezt a linket.
Ahogy látom, kb kiegészítik egymás apró hibáit...

(#9021) -xXx- válasza old_artist (#9016) üzenetére


-xXx-
tag

kössz szépen, bunkó létemre elöször irtam, és csak azután néztem utána a dolgoknak :W , de mindenképpen jól jött ez a megerősités, viszont én soha nem költenék még ienre is :( . De ahol veszem a moncsit, nem lennének kötelesek bekalibrálni rendesen, ha megkérem szépen őket ?? Ha azt se tudják miről beszélek, akkor muszáj lesz előkapjam az ien [link] , [link] jóó szemezős technologiát :DDD , amúgy lehet itt erdélybe drága lesz ez a monitor, de nekem minél hamarabb kell :U , remélem nem csinálok hueséget h 2232BW-t veszek, me minden második évbe nem lesz ienre pénzem :K
kössz a helpet! :R

(#9022) ez_meg_emaz válasza old_artist (#9016) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

:U Persze bekalibráltatni jo. :) De szerintem nem sok embernek ér 100-at egy olyan cucc. Ha olyan izére lenne vkinek pénze nem 60ért venne és nem TN paneleset. Ha elmész bekalibrálni vkihez megértem hogy fizet érte x összeget. De 100k... ;] egy átlag usernek...egy vicc.

(#9023) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok!
22"-os TFT-t szeretnék venni, elsősorban játékra!!! ,elvétve filmnézésre és szövegolvasásra szeretném használni!! Szövegolvasásban jó lenne az éles kép, h ne homályos karaktereket keljen olvasnom.
Ezeket a típusokat néztem, Asus és a 226BW tűnik a legjobb választásnak, kérem a szakértőket h segítsenek!! Árkategóriát azt hiszem belőttem, 50 - 65e ig, annál többen nemnagyon szánnék rá!

Asus MW221U
LG L225WS-SF
LG L226WTQ-PF
Samsung 2253LW
Samsung 2253BW
Samsung 226BW

Előre is köszi a segítségeteket!!!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#9024) Furky válasza boogie84 (#9023) üzenetére


Furky
őstag

A 2253LW-t inkább irodai monitornak szánták, a 2253BW-t pedig otthoninak. Ha a külsővel nincs gond, akkor a 2232BW-t is beteheted a listába, de lehet pont ezért zártad ki egyből.... Az LG, és Asus monitorokhoz nem tudok szólni, majd más megteszi. A 3 Samsung közül szerintem bármelyiket választhatod, nekem 226BW van, de inkább a 2253BW-t választanám, ha most kellene vásárolnom, csak azért, mert újabb

(#9025) boogie84 válasza Furky (#9024) üzenetére


boogie84
veterán

Nem tudom szoktál e játszani, de kíváncsi lennék h milyenek a tapasztalataid, játék közben milyen képe van a 226BW-nek? utánhúzás elmosódás??

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#9026) sirdani válasza bundilolo (#9019) üzenetére


sirdani
tag

Samsung mellett:
- 10 fokkal jobb látószög.
- Pixel garancia

Viewsonic mellett:
- Hosszú élettartam (40 ezer óra)
- Sokkal kevesebb fogyasztás
- TCO'03 and ENERGY STAR® díjnyertes
- A cég több mint 2000 díjat kapott világszerte
- Nagyobb kontrasztarány

Akkor viewsonic?

www.profitalouzlet.com

(#9027) Furky válasza boogie84 (#9025) üzenetére


Furky
őstag

Azt hiszem UT2004ben hirtelen forgáskor érzékelni lehet, de azzal régebben játszottam, és nem tudom már, hogy ha bekapcsoltam az RTA-t, akkor megoldódott-e, de azt hiszem igen. RTA - Response Time Accelrator, ettől lesz 2ms-es, mert alapból 5ms-es a panel. Autósjátékokban meg ha gyorsan mész, úgyis van elmosódás a játék miatt.
B-L-A-C-K mondta, hogy Ő CoD 2-ben, vagy 4-ben a 226BW-jén a gránát dobásán látta csak az utánhúzást, az újabb, de már csak volt 2493HM-jén már azt sem.
Összegezve semmi probléma nincs játékok terén a válaszidővel. A 226BW-nek annyi előnyét tudom felhozni, hogy valaki bekalibrálta egy nvidia kártyájához neten, így van ICC profil, ami sokkal jobb, mint az alapbeállítás. 4 féle kontraszthoz van bekalibrálva, 25-50-75-100, mindegyiknél más, és más RGB értékekkel. Ez is több a semminél, a 2253asoknál nem tudom hogy van-e icc profil a neten, és hogy milyenek az alapbeállításai.

[ Szerkesztve ]

(#9028) ez_meg_emaz válasza boogie84 (#9025) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Az egyik nekem linkelt tesztben nagyon jol szerepelt a 226bw. Föleg utánhuzása nagyon kicsi a többi tft-hez képest. Legalábbis azok alapján amiket ott irtak illetve azokhoz képest amik ott voltak.
Meg utánhuzása az itteni phs tesztben is a legjobb volt 2ms-en. Láthatoan jobb mint a többi (szintén a teszben lévökre értem) tft-nek.
Ha lenne györbe lehet megfontolnám a 226bw-t.

(#9029) Hedgehanter válasza Furky (#9020) üzenetére


Hedgehanter
őstag

:C :R A link fantasztikus......

(#9030) old_artist válasza -xXx- (#9021) üzenetére


old_artist
addikt

Az az igazság, hogy csak annak éri meg megvenni a kalibrátort, aki munkája révén fonkcionálisan is ki tudja használni, mivel én is grafikai tervezéssel, typográfiával és színbontással foglakozom, nekem elengedhetetlen.
Viszont nem értem azokat a cégeket, akik gusztustalanul elkérnek (20-55e Ft+áfát + esetleg 5e Ft kiszállást) egy kalibrációért, ami, ha nagyon sok mindent kell állítgatni, akkor is max. 30-40 perc alatt elkészülhetnek a művelettel. Mivel én (van amikor havonta) negyedévente ellenőrzöm a színhűséget az EIZO monitorjaimon, nem érte meg, hogy állandóan e gusztustalan összegért kihívjam őket, ezért érte meg a befektetés egy kalibrátorba!
S ha vállalok is vele kalibrációt, akkor ennek a harmadáért teszem! :K

Igen, nagyon jó lenne, ha a kereskedők is rendelkeznének koloriméterrel, s ott helyben az üzletben elvégeznék "x?" (mindenki számára elérhető árban) összegért a monitorok átlagos hardveres kalibrálását, de a legjobb, ha a mindenki saját VGA kártyájára történne meg ez a művelet, mert hisz érzékeli a videojelkibocsátást is a műszer!

Igen, sajnos jelen esetben, a linkek alapján, meg esetleg még ez! alapján kénytelen vagy beállítani a monitorodat!

Egy monitor egyszer kell meggondolni, hogy mire és funkcionálisan melyiket válassza a felhasználó, de szerintem a Samsung SM2232BW: 2ms g2g, 22"WS Samsung TN Film panelos jó választásodnak tűnik, amire használni fogod!

(#9031) old_artist válasza ez_meg_emaz (#9022) üzenetére


old_artist
addikt

Erre utaltam a #9016 és a #9030-as hozzászólásomban, hogy meg kell fontolni a kalibrátor megvételét, mert csak annak éri meg, aki funkcionálisan is ki tudja használni!

Amúgy, a TN paneleseket is elég szépen be lehet kalibrálni hardveresen, de szemre az említett és ajánlott linkek alapján, viszont a leg-megbízhatóbban - és elérhetőbb anyagilag is -, ha elhív valakit az ember bekalibráltatni a monitorját.

(#9032) boogie84 válasza ez_meg_emaz (#9028) üzenetére


boogie84
veterán

én is Győrben szeretném venni, de úgysem lesz olyan áron h meg tudnám, uh valami netes rendelés lesz... hogy hol azt még nem tudom...
Azt hiszem maradok a Samsung 2253BW-nél, ha más szakértő nem tud valami jót felhozni az Asus MW221U vagy az LG L226WTQ-PF melett.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#9033) wardred


wardred
tag

Na megvettem a 2253LW-met. Akit érdekel nagyjából mit is tud a kicsike az lessen el ide plz, itt leírtam jópár dolgot róla. Azért nem logout-ra mutat a link, mert nem rendelkezem megfelelő skillel ahhoz, hogy elég színvonalasat írjak ;)

Röviden egyébként annyit, hogy nekem nagyon-nagyon megérte a pénzt :)

(#9034) ez_meg_emaz válasza boogie84 (#9032) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

2253bw-t akarsz nem?(Énis) Akkor ne fárasszál már. Extreme digital Lajta uton. :DDD 65k. Ha peströl rendeled akkor meg 61k+3k futár. (majdnem)Ugyan ott vagy. Itt meg legalább metod nézni helybe hogy pixeles-e. Ha rendeled és pixelhibás akkor már küldheted is vissza. Amugy a garanciafutár miatt ipon-bol venném ha itt györbe nem lenne. Kérdés a pixelgarisat is hozzá-viszik e ingyen.

wardred: OMG. 55k? Hoool? Fakk hogy nem vagyok énis pesti. :((( Csak ienkor bánom de nagyon. Ja és thx hogy megosztottad a véleményed. :R

[ Szerkesztve ]

(#9035) boogie84 válasza ez_meg_emaz (#9034) üzenetére


boogie84
veterán

Edigital lesz... egyébként ha nem lenne akkor valszeg én is iponból rendelném... :)
méregettem kicsit ,megnévzve a paramétereit a Samsung 2253BW-nek... az nem lenne hátrány ha a magasságát is lehetne állítani.. :S
van olyan példány a Samsungnál amelyiknél lehet állítani a magasságot ??

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#9036) ez_meg_emaz válasza boogie84 (#9035) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

2243bw magasság + jobbra, le fel, + pivot(azaz 4 way). De az irodába lett tervezve. Válaszidö 5ms, asszem GTG. Szal lassu. Engem hamar lebeszéltek rola. Tesztet is néztem ott se szerepelt jol a játékokban az utánhuzás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#9037) boogie84 válasza ez_meg_emaz (#9036) üzenetére


boogie84
veterán

értem, marad a 2253BW (győrben ill az edigitalban 65.900 Ft) , már csak egy Radeon 4870-re várok :)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#9038) ez_meg_emaz válasza boogie84 (#9037) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Elvagy eresztve látom. :D Nekem aláírásomban lévö konfig a cél. A lényeg hogy még idén meglegyen. De emelett veszek tft-t ugye, meg x360-at. Nem lesz olcso muri. Ráadásul haver kinézte már a tükörrefis gépét. Lassan nekem is kéne majd 1 de csak ha belefér a karácsonyi kiadásaimba. Tul sokat akarok asszem. :D Lehet felet meg se tudom majd venni.
Na de OFF vége.

(#9039) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Szisztok!Sokat számít a monitoroknál,hogy d-sub-os vagy dvi-os?Nagy a különbség a képminőségben?
Köszi a válaszokat előre is!!!

https://utdetailing.hu/

(#9040) -xXx- válasza tibcsi0407 (#9039) üzenetére


-xXx-
tag

:K

(#9041) tibcsi0407 válasza -xXx- (#9040) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mert lenne egy 2ms-es ASUS VW222S D-subbal.De lenne egy ACER P221WD ami 5ms és DVI-D-s ezért nem tudom eldönteni,hogy a válaszidő szerint vagy a csatlakozás szerint döntsem el,hogy melyiket vegyem.Játékra és filmre kellene elsősorban,meg böngészni,msn-ezni.
Szerinted melyik a jobb?

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#9042) -xXx- válasza tibcsi0407 (#9041) üzenetére


-xXx-
tag

sztem akkor válassz mást hogyha teheted, 5ms nem a legjobb játékra, és hogyha a videokártyádnak van DVI kimenete, mindenképpen érdemes DVI-t használni! Én is ebben a gondban voltam, de mostmár megvan h mit veszek, nekem is szintén arra kell amire neked: Samsung Syncmaster 2232BW vagy 2253BW az NW-t ne válaszd mert az azt jelenti h csak D-Sub van!

(#9043) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Sziasztok!
Az Asus VW222U monitor milyen választás?Otthoni felhasználásra kell,mozizásra nem,de játékra,autoCAD-re(csak vonalas 2D) és a szokásos progikhoz használnám. A betekintési szög mekem nem túl lényeg,így nem baj hogy TN,sőt játék miatt csak jobb.De amúgyis max 60E-t szánok rá.Van esetleg jobb ennyiért?Új géphez lesz így mindenképp dvi-set akarok.
Esetleg még Samsung 226BW-n gondolkodok,de az kicsit drágább.

Üdv, Balázs

(#9044) tibcsi0407 válasza Antibazsi (#9043) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hello!
Az Asus,amit kinéztél ha jól tudom DVI-os és 2ms a válaszidő,szóval amire szükséged van,arra tökéletes.Lesd meg EZT is szerintem.Én pont ma vettem egy ilyet és mondhatom tökéletes,nem csak a kép szép és gyors,de a monitor is gyönyörűen mutat a gép mellettNem az a szokványos téglalap alakú cucc.:D

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#9045) #41635072


#41635072
törölt tag

Hello!
Ha jól emlékszem akkor egy 22"-os wide monitor ugyanakkora magasságban, mint egy 19"-os sima (4:3) monitor.
Jól emlékszem? :D
:R

(#9046) Hedgehanter válasza #41635072 (#9045) üzenetére


Hedgehanter
őstag

jol emlekszel... itt....

[ Szerkesztve ]

(#9047) #41635072


#41635072
törölt tag

Most én is gondolkozok, egy 22"-os wide-on, de ahogy a fórumban láttam képeket...
Főként netezek, ott meg csak idegesítene a nagy fehér sáv...
Nagyfelbontású filmet meg nem szoktam PC-n nézni.
Játékban lenne jó egyedül. :U
Azt hiszem marad a 19"-os...

(#9048) Protezis


Protezis
őstag

Mi a velemenyetek az LG W2242T-rol?
Fokent programozasra, netezesre, filmnezesre hasznalnam, a jelenlegi 19"-es Dell CRT-met cserelnem le. Amit fontosnak tartok, hogy viszonylag jo szinei legyenek, de legalabb lehessen jol beallitani, adjon eles kepet, valamint neha-neha jatszok ( ezert is tetszik a 4:3-as trukk ). Amit fontosnak tartok meg, hogy linux alatt hasznalnam, de a manual alapjan minden elerheto OSD-bol, ugyhogy azt hiszem ez nem jelent akadalyt.

Esetleg mas, hasonlo ar/ertek aranyu monitort ( esetleg jobbat ) tudtok ajanlani?

(#9049) Hedgehanter válasza #41635072 (#9047) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Nem kell a bongeszot teljes kepernyore huzni es nem lesz feher sav....

(#9050) #41635072 válasza Hedgehanter (#9049) üzenetére


#41635072
törölt tag

Akkor meg ott lesz az asztal... Nem mindegy? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Widescreen TFT-k pro/kontra - Milyet? Melyiket? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.