Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Widescreen TFT-k pro/kontra - Milyet? Melyiket? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9027) Furky válasza boogie84 (#9025) üzenetére


Furky
őstag

Azt hiszem UT2004ben hirtelen forgáskor érzékelni lehet, de azzal régebben játszottam, és nem tudom már, hogy ha bekapcsoltam az RTA-t, akkor megoldódott-e, de azt hiszem igen. RTA - Response Time Accelrator, ettől lesz 2ms-es, mert alapból 5ms-es a panel. Autósjátékokban meg ha gyorsan mész, úgyis van elmosódás a játék miatt.
B-L-A-C-K mondta, hogy Ő CoD 2-ben, vagy 4-ben a 226BW-jén a gránát dobásán látta csak az utánhúzást, az újabb, de már csak volt 2493HM-jén már azt sem.
Összegezve semmi probléma nincs játékok terén a válaszidővel. A 226BW-nek annyi előnyét tudom felhozni, hogy valaki bekalibrálta egy nvidia kártyájához neten, így van ICC profil, ami sokkal jobb, mint az alapbeállítás. 4 féle kontraszthoz van bekalibrálva, 25-50-75-100, mindegyiknél más, és más RGB értékekkel. Ez is több a semminél, a 2253asoknál nem tudom hogy van-e icc profil a neten, és hogy milyenek az alapbeállításai.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Widescreen TFT-k pro/kontra - Milyet? Melyiket? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.