Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#922) ko9


ko9
addikt

Na nekem most van egy érdekes problémám, bár lehet csak én vagyok hülye, első Androidos telefon, ami a sajátom :B
Szóval: Rakni akartam tegnap zenét a telefonra, pontosabban a hozzá kapott 2GB-os memóriakártyára. Meglepetten láttam, hogy kb 500MB hely van rajta. Néztem, semmi fontos, csak az SE szokásos demódolgai. Mondom akkor leformázom, de még a régi K750/W800-os időkből megszoktam, hogy telefon memóriakártyáját csak telefonon formázunk. El is másztam a megfelelő menübe, ahol az SD-kártya leválasztása menüpontra bökve, majd a SD-kártya törlése opciót kiválasztva meg is történt a formázás. Gondolom én, ugyanis azóta nem sikerült visszacsatolnom az SD-kártyát. Ha kiveszem, és visszarakom, akkor egy SD-kártya biztonságosan eltávolítható üzenetet kapok, ha rányomok az SD-kártya csatlakoztatása opcióra, akkor egy Üres SD-kártya üzenet a grátisz.
Mit lehet vele tenni? Restart már volt :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.