Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39501) palee69 válasza Balathruin (#39500) üzenetére


palee69
senior tag

Nekifutottam,hogy felrakom de madár módra CM-re akartam rakni... :B
Megy fel a repartos gyári.

[ Szerkesztve ]

(#39502) notmiami


notmiami
tag

Sziasztok!

TeamCanjica féle CM11-ből melyik a legjobb verzió most? Mert többször megjártam már, hogy nem mindig az utolsó. Lehet, hogy a legtöbbet letöltött a jó választás: cm-11-20140511-UNOFFICIAL-janice.zip

Ha pedig nem ez, akkor írták már többen is, hogy Resurrection Remix, vagy a NovaFusion oldalon lévő Maclaw féle CM alapú Romok a jobbak. Nem tudok választani. Érveket szeretnék hallani. Előre is köszönöm!

(#39503) Piloss válasza notmiami (#39502) üzenetére


Piloss
senior tag

Most kivételesen a TC és a Maclaw legfrissebb verziói is problémamentesek, Resurrection Remixet sajnos már nem fejlesztik, de ettől fügétlenül teljesen jól működik, nekem az egyik kedvenc CM alapú romom :)

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#39504) vazzz válasza Piloss (#39503) üzenetére


vazzz
őstag

+1
Az AOSP vonal is szépen felzárkózott már, de a Maclaw/TC project áll a legjobban.

(#39505) notmiami válasza vazzz (#39504) üzenetére


notmiami
tag

Akkor e kettő közül választottam:
cm-11-20140614-UNOFFICIAL-janice.zip
cm11.0_janice.nova.20140610.zip

Az a kérdésem még, hogy miért nem kompatibilis az, ha felraktam több Themes-t is. Csak a Styles változtatható át, pedig azok komplett Theme-k voltak, amivel a Fonts, Icons, etc. is meg kellett volna változni.

Egy másik kérdésem pedig az, hogy meg lehet e csinálni valahogy, hogy a telefon felbontását megváltoztatni olyanra, mintha nagyobb lenne, azáltal, hogy a pixelsűrűséget változtatom.

Valami ilyesmire gondolnék:

Tehát, hogy módosítani az XHDPI-t HDPI-t, MDPI-t valami olyanra, hogy kisebb legyen minden. Valahol XDA-n már egyszer olvastam róla. Tehát igazából kevésbé lesz élesebb a kép, mert minden gomb, felirat, ikon kisebb lesz, de attól még jól mutatna.

[ Szerkesztve ]

(#39506) Balathruin válasza notmiami (#39505) üzenetére


Balathruin
veterán

Build.prop-ban változtasd a pixelsűrűséget. Alapból 240.

(#39507) notmiami válasza Balathruin (#39506) üzenetére


notmiami
tag

Eredetileg az S Advance HDPI (240), ahhoz hogy kisebb legyen, akkor MDPI (160) ra kéne átírni?

(#39508) Balathruin válasza notmiami (#39507) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem tudom, próbáld ki. :D Szerintem 10-20-as lépésekkel menj, nehogy a végén ne tudj semmire rányomni. :DDD

(#39509) notmiami válasza notmiami (#39507) üzenetére


notmiami
tag

Azta, nagyon jó lett, de olyan 200, 220 az amit érdemes, a 160 túl kicsi lett. Köszönöm!

A Theme Chooser problémára még mindig keresem a választ. És a szokásos lépéseket elvégeztem:
To install this theme you must be using a Rom that supports the Theme engine. (eg. Paranoid Android, Cyangenmod, AOKP, P.A.C, etc,) you must first make sure the system theme is applied ( settings/themes/select system theme) once that is done reboot your device or clear app data from themes, & theme chooser provider. select the new theme from the themes provider list and apply it.

Na itt nem engedi csak a Styles-t kiválasztani...

(#39510) Balathruin válasza notmiami (#39509) üzenetére


Balathruin
veterán

Nincs mit. :)

(#39511) terra052 válasza Csori72 (#39495) üzenetére


terra052
őstag

Használható mérete van? Piszkálja a csőrömet nekem is a 7".

werkmania.hu

(#39512) Madoc válasza notmiami (#39509) üzenetére


Madoc
veterán

Azért nem engedi kiválasztani mert nem tartalmazza! A new theme engine visszafelé kompatibilis a régi cm11-es témákkal is.Firechili.-Darkui play edition.-StockGlow....... ezek tartalmaznak mindent,még uj bootanimot is!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#39513) Csori72 válasza terra052 (#39511) üzenetére


Csori72
aktív tag

nagyon király! kézbe simul, pont kényelmes netet olvasni, a billentyűzet az én nagy mafla ujjaimnak is jól eltalálhatóak.
gyönyörű képe van, az iGO kb 5 másodperc alatt műholdon volt. bent a szobába 8 holdra csatlakozás + 2 glonass, de ez utóbbiból 6ot lát.
ugrik benne minden mint a szöcske, 1,4GB folyamatosan a szabad RAM (de még nincs túl belakva) 4.4.3 tegnap fel is ugrott rá.
először jött a 4.4.2 kb 400MB csomagban, majd amikor az települt, megint rámentem a frissítésre, és jött a 4.4.3 kb 80MB csomagban.

..:: 1+TTTTT ::..

(#39514) Imi1981


Imi1981
veterán

Ma megfigyeltem a lucky patcherben ,hogy van google play és google szolgáltatások keretrendszer patch!Mi lesz más ha patchelem?

[ Szerkesztve ]

(#39515) taranis


taranis
addikt

Azt nem tudjátok, hogy a gyári füles ha kontakthibássá válik, az garanciális e?

colorizer.net

(#39516) SUPREME7 válasza taranis (#39515) üzenetére


SUPREME7
őstag

1 évig garanciális, ha nem sufnigsmes.

(#39517) nelsonmanian válasza taranis (#39515) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

az

(#39518) taranis válasza SUPREME7 (#39516) üzenetére


taranis
addikt

T-mobile-nál lett véve, 1 éven túl vagyunk, de asszem 2 van a telóra, akkor még lehetséges, hogy garis a füles is?

colorizer.net

(#39519) SUPREME7 válasza taranis (#39518) üzenetére


SUPREME7
őstag

Az 1+1 év gari lesz, egy év teljes körű ami kiterjed a tartozékokra, +1 magára készülékre (fődarabra)

[ Szerkesztve ]

(#39520) taranis válasza SUPREME7 (#39519) üzenetére


taranis
addikt

Ahh értem, köszi, akkor az asszonynak veszek valami új fülest, úgysem sikerült megszeretni ezt az agybadugóst.

colorizer.net

(#39521) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Sziasztok !

Szeretném telepíteni a telefonra a 4.1.2-es gyári samsung szoftvert , de nem indul be a telefon hanem behozza a Samsung logot és áll fél percig kb majd újra indul . Próbáltam a 3.09es Odinnal illetve a 1.87essel is . Lövésem sincs h mi lehet a baja.
Valaki tipp erre ? :W

(#39522) Acef válasza SteveJobs (#39521) üzenetére


Acef
addikt

a repartos romot raktad rá?

nyomj egy wipe factoryt

(#39523) SteveJobs válasza Acef (#39522) üzenetére


SteveJobs
őstag

a SamMobile-ról szedtem le . De már be se kapcsol a telefon . szóval tök jó ismét :W

[ Szerkesztve ]

(#39524) Acef válasza SteveJobs (#39523) üzenetére


Acef
addikt

Miért, ha ott a repartos???

Nem a P-s rom volt?

Közben kimerült?
Tedd töltőre, és várj. Jelzi a töltést?

(#39525) MorteGain


MorteGain
újonc

Sziasztok!

no, felvarázsoltam a CianogenMOD 11est a mobilomra, google appokkal mindennel együtt!

Sikerült az ACEF feat Gergely verziót összehalyigálnom .

műkszik, pörög a kütyü, viszont pofánvágott egy olyan dolog, hogy ninsc mobilnetem (Telenor)

tudtok valami beállítást, vagy buktatót a dologban?

(#39526) SUPREME7 válasza MorteGain (#39525) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha hálózatra felmegy, csak mobiknet nincs akkor APN nincs beállítva vagy kijelölve.

(#39527) Gery1987 válasza MorteGain (#39525) üzenetére


Gery1987
őstag

Hm...nekem szokott menni.

Tény akkor APN beállítás. Ha mégsem akkor egy szolgáltatói beállítás lekérése még benézhet az ablakon, ha van ilyen a Telenornál...gondolom mert Telekomos vagyok.

Menni fog az. Legalábbis kellene.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#39528) karl_fischer válasza SUPREME7 (#39526) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

A CM ROM-okban alapból rossz a telenoros APN beállítás, ezt tapasztaltam Alcatel, ZTE, és Samsung telefonokon is.

(#39529) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Srácok, aki gyári zenelejátszót használ JB alatt homályosítson már föl legyen kedves, hogy mi a funkciójuk az ismétlés opció gomboknak pontosan? A betű alatta nyíl, A betű alatt-fölött körbe nyíl, és 1-es szám alatt-fölött körbe nyilak?
nekem ezidáig nem sikerült rájönnöm mi a különbség közöttük...

köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#39530) Csori72 válasza [lAyCsI] (#39529) üzenetére


Csori72
aktív tag

A alatt nyíl: a választott listát/mappát 1X lejátsza
A körbe nyíl, lista/mappa folyamatos ismétlése
1 körbe nyíl, az aktuális zeneszámot ismétli

de ez általába minden lejátszóban így van, esetleg az A betű helyett használnak más jelölést

[ Szerkesztve ]

..:: 1+TTTTT ::..

(#39531) SteveJobs válasza Acef (#39524) üzenetére


SteveJobs
őstag

mert azt szerettem volna.
De az volt .
80%on volt .
Nem jelzi a töltést .

(#39532) SteveJobs válasza Acef (#39522) üzenetére


SteveJobs
őstag

Amúgy semmire nem reagál a telefon!! :O

(#39533) Acef válasza SteveJobs (#39532) üzenetére


Acef
addikt

Már keverem ..
Tehát a megfelelő romot tetted fel?
(P-re P-s? , ..)

Nem tölt.
Keress egy hekkert. Unbrick.

(#39534) SteveJobs válasza Acef (#39533) üzenetére


SteveJobs
őstag

Igen a P-re P-s romot raktam fel!

(#39535) Csori72 válasza SteveJobs (#39534) üzenetére


Csori72
aktív tag

se download mod, se recovery?

..:: 1+TTTTT ::..

(#39536) SteveJobs válasza Csori72 (#39535) üzenetére


SteveJobs
őstag

Sajnos semmi.

[ Szerkesztve ]

(#39537) paolinho


paolinho
őstag

Arra volna valakinek ötlete, hogy ha a telefon érintőképernyője néha megmakkan, az mitől van? Az érintésekre össze-vissza elugrál. Ez szoftveres vagy hardveres gond lehet? Jelenleg Cocore 6.8 van rajta Acef 140101 Fmod ROM-jával. Ez még mindig a legjobb alternatíva, vagy esetleg tudtok ajánlani mást is? Esetleg Kit-Kat?

(#39538) Csori72 válasza SteveJobs (#39536) üzenetére


Csori72
aktív tag

az szívás :(
így nem fogsz előrébb jutni. sajnos erre okosság már nincs.
alaplap v. ajtókitámasztás.

..:: 1+TTTTT ::..

(#39539) Antraxon


Antraxon
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is ilyen telefonom van (GT-I9070) , azonban elégedetlen vagyok vele.
Jelenleg 4.1.2 -es andoid verzió van rajta, ám ez folyton akadozik. Sokszor már akkor fagy a telefon, ha simán feloldom.
Nem lehet valami más android verziót rárakni, ami nem fagyasztja ennyire a telefont? (rootolás nélkül)
Mivel még van kb. 1 év garanciám a telefonra, és nem szeretném elveszteni...
Próbáltam minden játékot letörölni róla, de nem segített!
Ha lehet több verziót is írjatok le, előnyöket hátrányokat... Esetleg már a telefonom a régi, azért nem jó?

UI: lehet már előttem volt ilyen probléma, akkor ne haragudjatok, nem olvastam vissza :)

[ Szerkesztve ]

(#39540) palee69 válasza Antraxon (#39539) üzenetére


palee69
senior tag

Egyetlen jó megoldás a telefonodra Acef Fmod-ja. :K
Sajnos ahhoz,hogy javíts rajta egy keveset olvasnod kell :)

[ Szerkesztve ]

(#39541) Antraxon válasza palee69 (#39540) üzenetére


Antraxon
csendes tag

Ezzel elveszik a telefonra voanatkozó garanciám?

(#39542) palee69 válasza Antraxon (#39541) üzenetére


palee69
senior tag

Igen de Ezzel visszaállítható.
De mielőtt nekiállsz olvass el mindent ha nem értesz valamit kérdezz,sok segítőkész ember jár erre. :)

[ Szerkesztve ]

(#39543) nelsonmanian válasza Antraxon (#39541) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

ha használhatatlan enélkül akkor teljesen mindegy, hogy garanciás e vagy sem...
elvész, de visszaállítható

(#39544) palee69 válasza nelsonmanian (#39543) üzenetére


palee69
senior tag

Köszike :)

(#39545) Antraxon


Antraxon
csendes tag

Ha valakinek sok szabadideje van, nincs kedve teamvieveren megcsinálni? :D
Nem bízok magamban

(#39546) Csori72 válasza Antraxon (#39541) üzenetére


Csori72
aktív tag

el. tehát az fmod romal nem viheted be a szervízbe mert áthúzzák a papírod jól.
de ez a garanciavesztés csak ideiglenes. ha bármi garanciális probléma adódik akkor repartos romal visszaállítható a gyári állapot. és ez viszont alkalmazható akkor is ha valamiféle CM romot használsz.
tehát mind1 milyen másik romot teszel fel a garanciát bukod, de a jó hír, h ez ideiglenes, azaz minden visszaállítható a gyári állapotra.
csak annyit kell eldöntened, h a gyári felülettel akarod használni a telefont v pedig CM esetleg MiUI.
a mindennapokra a legjobb döntés az fmod. ezt elolvasod [link], összegyűjtöd a kellékeket, és megcsinálod.

teamviewer-en nem lehet megcsinálni, mert csak a repartos rom megy usb-n keresztül. a többit memóriakártyáról kell rakni.

[ Szerkesztve ]

..:: 1+TTTTT ::..

(#39547) henter


henter
tag

Sziasztok!

Van egy Vodás P-s telefonom. Frissítettem 4.1.2-re, azóta nem áll rá a hálózatra, a hívott szám jelenleg nem kapcsolható.
I9070PXXLPJ van rajta CoCore-EP.7.6-tal

Szerintetek mi lehet a gond? 2.3.6-tal tökéletesen működött

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#39548) [lAyCsI] válasza Csori72 (#39530) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

tenkk!

-= No way back from Here =-

(#39549) Csori72 válasza henter (#39547) üzenetére


Csori72
aktív tag

éppen a napokban írtam, és más is.
nálam is előfordult már. azt írta ki a tel, h "Nincs regisztrálva a hálózaton". hívást nem lehetett kezdeményezni, ha hívtam pont ezt karattyolta a gép. simkártyát átraktam 1 régi mobilomba, kezdeményeztem 1 hívást, majd hívás befejeztével a kártya vissza a samuba és azóta ismét jó.

lehet pl a simed régi, ebben az esetben a fenti dolog sem fog működni. csak a sim csere. nekem 8hónapos sim-el játszotta ezt el, valamint akkor amikor az új simet kézbe kaptam. akkor is régi telefonba kellett aktiválni.

azt nem tudom mi okozza, de nálam ez működött.

..:: 1+TTTTT ::..

(#39550) henter válasza Csori72 (#39549) üzenetére


henter
tag

Próbáltam régi és új kártyával is, a helyzet változatlan, pedig mindkét kártya a saját készülékében hibátlanul működik

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.