Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) eax1650


eax1650
aktív tag

Nekem eltűnt a kék nyil!
Lehetséges, hogy a korábbi kék nyilas navigáció a tegnapi frissítéssel lecserélődött google térképes navigációra?
Vagy esetleg én hogyishívjákoltam el?
Hogyan lehetne vissza hozni? Nem találom a gépen!

[ Szerkesztve ]

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#24752) keke69 válasza Csabi1984 (#24750) üzenetére


keke69
őstag

+2.Én nagyon egyetértek! :DD

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#24753) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Nem tudjátok egyébként, hogy a színes Gmailes megjelenítés az csak Jelley-re van csak vagy Gb-re is?

(#24754) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

Sziasztok. Kérdeztem már mindenütt, de érdemleges választ nem kaptam. A probléma az, hogy a telefon elveszti a wifi jelet. Konkrétan az van, hogy mondjuk netezek a telóval, majd lerakom mondjuk egy órára, majd felveszem látja ugyan a wifi hálózatot, de adat egy fia se jön rajta. Ha kikapcsolom a wifit meg be, akkor utána minden megint jó egy darabig. Csak ez az eszköz csinálja a galibát, tehát a gond it lehet. 4.1.2. ???

(#24755) Gabócza válasza Csabi1984 (#24753) üzenetére


Gabócza
senior tag

A Nexus S és az Advance között pár hétig a régi Blade-emet használtam GB-del, azon nem frissült erre a színes-szagos verzióra, szóval szerintem csak JB-en (meg esetleg ICS-en, de az minket nem érint).

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#24756) Csabi1984 válasza Gabócza (#24755) üzenetére


Csabi1984
addikt

köszi a választ

(#24757) Acef válasza Gabócza (#24737) üzenetére


Acef
addikt

Ott az elérhetősége is.

(#24758) ntomi0730 válasza Csabi1984 (#24753) üzenetére


ntomi0730
senior tag

4.0-tól van az új gmail. Amúgy a telefon nekem is hibátlanul megy (a youtube soha nem szaggatott, és mindig ébreszt, mindig arra kelek, most már lassan 2hónapja!(kopp-kopp) Telenor, gyári 4.1.

[ Szerkesztve ]

(#24759) takric


takric
tag

Lenne egy kis problémám mégpedig az akadozó youtube videókkal kapcsolatban JB alatt.
Gyakorlatilag nemcsak akad, de a telefon sem reagál semmire, de ez csak akkor van, ha a mobilinternet van bekapcsolva.
Wi-Fi-vel nincs ilyen probléma és GB alatt a mobilnetes youtube-ozással sem volt.
A JB-t Kies-szel raktam fel, előtte utána volt gyári visszaállítás, egyébként semmi gondom a telefonnal, 5-6 napig simán elbírja egy feltöltéssel, de ez a probléma eléggé zavar.
Ötlet?

(#24760) Veron válasza Veron (#24732) üzenetére


Veron
őstag

Valaki erre tud biztosat mondani? Kösz!

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#24761) Gery1987 válasza Gabócza (#24745) üzenetére


Gery1987
őstag

Szervusz!

Elsőre csak ráraktam KIES-el...na az el is cseszte az egészet...lenulláztam, majd ODIN-nal visszatettem a GB-t, 2-3 napig ment, majd újra JB szintén ODIN-nal. Előtte, utána formázás. Így már fasza. Mondjuk lehetne jobb is, főleg a tárcsázónál...de hozzászoktam hogy ott lassú. Szolgáltatós T-s az enyém. Tökéletes most, semmi hibát nem hoz.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#24762) Gwom


Gwom
tag

Úgy döntöttem, hogy ODIN-nal rakom fel a JB-t. Ha jól értem annyi a dolgom, hogy telepítem az ODIN-t, letöltöm a firmwaret, csatlakoztatom a géphez a telt. és ODIN-nal felrakom. Nem kell semmi root vagy ilyesmi, ugye? Gari megmarad? Persze előtte utána wipe reset, de valami anomália, vagy bug jelentkezhet?

[ Szerkesztve ]

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#24763) Gery1987 válasza Gwom (#24762) üzenetére


Gery1987
őstag

Én Acef leírását követtem a 21999. hsz.-ben. Azzal nem lehet eltolni. Gari akkor marad ha a megfelelő szoftvert rakod fel ami a te készülékedre van (független, T-s, Telenor, Voda de az P-s NFC-s!!! ha sima a telód véletlenül se mert téglázhatod!). Így minden oké lesz.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#24764) Gwom válasza Gery1987 (#24763) üzenetére


Gwom
tag

OK, köszi!

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#24765) Gwom


Gwom
tag

Annyi még: laggok, hibák, anomáliák vannak? Illetve ha a Samsung honlapjáról letöltöm a független firmwaret (persze független tel.-re), az miben különbözik, attól, ha KIES-szel frissíteném?

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#24766) Gery1987 válasza Gwom (#24765) üzenetére


Gery1987
őstag

A KIES csak felül írja a készüléket és ott módosít ahol kell, az ODIN meg legyalul, felteszi és úgy rakja össze. Ez nagyon nem mindegy mert az első esetben maradhatnak fájl szemetek, amik gubancot okoznak. Az utolsó kérdésed nem igazán értem, de ha leszeded a szoftvert akkor azt nem KIES-el rakod fel hanem ODIN-al. A KIES az online szedi le a szoftvert és felteszi majd törli a gépről. Ha leszeded a gépedre akkor csak ODIN jöhet szóba.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#24767) kali válasza Gery1987 (#24766) üzenetére


kali
legenda

az odin is csak akkor gyalul, ha több állományos firmware adott, és kipipálásra kerül a re-partition, csak pda állományos firmware esetén csak ráfrissít - ezért is javasolt ilyenkor előtte és utána is a rendszer visszaállítása gyári alapra, ellenkező esetben minden beállítás, alkalmazás...stb megmarad -, de még mindig jobb, mint a kies.

[ Szerkesztve ]

(#24768) szabacsik


szabacsik
őstag

Tudom bár, nem teljesen ide vág, de ez most s.o.s. és előre is bocsánat.
Kéne egy progi, akármi amivel folyamatosan teljes kijelzőben látom az órát percet másodpercet. Lényeg jó nagyban és folyamatosan látszódjon :)

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#24769) Acef válasza eax1650 (#24751) üzenetére


Acef
addikt

Google navi, térkép a play-ról is pótolható.

szabacsik asztali óra? valahol láttam a JB-n.

[ Szerkesztve ]

(#24770) szabacsik válasza Acef (#24769) üzenetére


szabacsik
őstag

kiválló. csak valahogy leszűkült a tudatom és olyanokra kerestem mint Time,Clock, stb és az istennek nem találtam semmit, de viccből simán az "asztali óra" szóra meg is találtam azt Ami nekem kell. Tehát jár a -> :R

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#24771) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Használ vki Navitelt ?

Segítség kellene priviben

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#24772) caveman1


caveman1
tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy aki próbálta már a beach buggy blitz nevű játékot Jb 4.1.2 alatt annak fut akadás nélkül full grafikán? Nálam Gb alatt tökéletesen futott, de Jb alatt eléggé akad. Ha valakinek van ezirányú tapasztalata légyszi válaszoljon! Ja amúgy root+cwm+cocore 6.8 van a telón. Köszi!

(#24773) Kroni1


Kroni1
veterán

Jól olvasom, hogy van akinek több napot is bir a teloja?! Nekem kozepes hasznalattal is max 20-24h, pedig nem sok dolgot tettem fel, beragadva se latok semmit.. vodas i9070p, gyari 2.36 es a 4.1.2 is, majd cocore kenellel se lett jobb, pedig nfc stb offon van, mobilnet is csak 2g-n..

(#24774) kali válasza Kroni1 (#24773) üzenetére


kali
legenda

főként a kijelzős használattól függ, ha az kevés, akkor több napig is bírja, ellenkező esetben naponta töltős.

(#24775) eax1650 válasza Acef (#24769) üzenetére


eax1650
aktív tag

Nekem ez tűnt el! Mist megpróbálom egy korábbi mentésből az egészet vissza tenni.

[ Szerkesztve ]

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#24776) Gery1987 válasza kali (#24767) üzenetére


Gery1987
őstag

Köszönöm a felvilágosítást. Annyira nem vagyok benne az Androidban. Ilyenkor jó ha van aki nálam okosabb. :R

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#24777) Gabócza válasza Kroni1 (#24773) üzenetére


Gabócza
senior tag

Nekem 3 napja van meg a telcsi, most merült le, 3 óra képernyőhasználat és 2 óra telefonálás fért bele a 3 napba. 2g-n használom, folyamatos google szinkronnal. Gyári JB van rajta. Nekem ez tökéletesen megfelel...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#24778) Csabi1984 válasza Gabócza (#24777) üzenetére


Csabi1984
addikt

Ez a 2G és 3G az internetre vonatkozik a frekvenciára?

(#24779) kali válasza Csabi1984 (#24778) üzenetére


kali
legenda

a 2g lomha mobilinternetes sebesség (gprs és edge), a 3g pedig gyorsabb (3g, h, illetve van h+ is, de ez a telefon utóbbit nem tudja).
a 2g kicsivel kevésbé harap ki az akkumulátorból, mint a 3g.

(#24780) dussy válasza Kroni1 (#24773) üzenetére


dussy
őstag

Én bárhogy próbálom egy, másfél napnál nem megy tovább. :) (Hétvégén esetleg kibírja a 2 napot.)
Nálam viszont sokat megy a WIFI és sajnos valamiért 3G alatt nem történik meg az adatforgalom (csak HSDP alatt), így gondolom az is rendesen meríti az akkut. (ez mitől lehet????? esetleg SIM miatt?)
Szóval nem csodálkozom, ha este tölteni kell... :U

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#24781) Csabi1984 válasza kali (#24779) üzenetére


Csabi1984
addikt

Én nekem ki van kapcsolva a mobilnét már ha az elég :)

(#24782) Kroni1


Kroni1
veterán

Az NFC-s 9070P-s telora is fel tudom rakni odinnal a gyári vodás JB-t ugye? Csak arra kell figyelni, hogy a megfelelő verzió legyen?

(#24783) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Aksit mi fogyasztja jobban a Wifi vagy a 3G? Nekem most "Soha"-ra van állítva, ilyenkor készenlétben átvált mobilnetre. Bekapcsoláskor rögtön csatlakozik a Wifire. Nekem a hálózati üzemmód automatikusra van állítva. Voip telefonáláshoz kell a 3G.

[ Szerkesztve ]

(#24784) Kroni1 válasza pinnacle (#24783) üzenetére


Kroni1
veterán

egyértelműen a wifi eszi a legtöbbet..

(#24785) kali válasza Kroni1 (#24784) üzenetére


kali
legenda

nem olyan egyértelmű az, ha a tényleges adathasználati fogyasztást nézi az ember, érdemes összehasonlítani - azonos feltételek mellett - például 1 óra wifi netes és 1 óra 3g mobilinternetes akkumulátoros fogyasztást böngészéssel, jellemzően a wifi módozat harap ki kevesebbet az akkumulátorból.

#24782; igen.

[ Szerkesztve ]

(#24786) demars válasza kali (#24785) üzenetére


demars
addikt

Szerintem is így van. Sokat wifizek. Gyorsabban leszedi az adatokat, persze ha elég erős a jel. Utána csak fogja a jelet (mint a mobilnet). De ha frissítés van wifi gyorsabb. Bár ez csak az én véleményem.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#24787) kali


kali
legenda

most frissült a párom s advance telefonjára (t-mobile jelly bean) a google térkép 7.0, nekem nagyon bejön, persze az én s4-em térképe 6.14.4 :(

[ Szerkesztve ]

(#24788) demars válasza kali (#24787) üzenetére


demars
addikt

Playrol ha frissitem az ugyan az?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#24789) kali válasza demars (#24788) üzenetére


kali
legenda

ott kínálta fel a frissítést, és nyomtan neki az engedélyezést.
manuálisra állítottam neki minden frissítést a telefonon, és rányomok néha - jellemzően ilyenkor, amikor már szundikál :DDD -, hogy ne tőle kérjenek engedélyt a programok különböző hozzáférésekhez...stb, meg a frissítés után törlöm az ideiglenes tárakat is, ő ilyesmivel nem foglalkozna, inkább csak - nő módjára - használja a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#24790) demars válasza kali (#24789) üzenetére


demars
addikt

Megnéztem nekem is 6.14.4 van de playról is azt ajánlja. Rákeresek hátha...

Nincs frissebb! Na most akkor ez hogy is van? ! :-D

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#24791) kelekyle válasza kali (#24789) üzenetére


kelekyle
őstag

Nekem nem ajánlotta fel... XDAról lehúztam és feldobtam :DDD

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#24792) kali válasza kelekyle (#24791) üzenetére


kali
legenda

lehet, hogy firmware verzió függvénye is, nekem most friss független firmware verzió van a t-s s4-en, és arra sem kínálja fel a frissítést.

(#24793) demars válasza kali (#24792) üzenetére


demars
addikt

Bekapcsoltam a playon az automatikus frissítést. Hàtha most bedobja... amúgy nem találtam playon.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#24794) kali válasza demars (#24793) üzenetére


kali
legenda

teszek be képeket, nehogy valaki kamunak vegye;

1

2

bal alul a kis fülecskével húzható be a beállításos felület;

3

[ Szerkesztve ]

(#24795) demars válasza kali (#24794) üzenetére


demars
addikt

Jaja látom de akkor se talàlom.
Még rímel is :-)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#24796) demars válasza kali (#24794) üzenetére


demars
addikt

Találtam egy oldalt android police... onnan is szedhető de sztem nem magyar. Majd holnap rákeresek.
Köszi az infót.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#24797) pinnacle válasza Kroni1 (#24784) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi Kroni1, kali! Lehet, hogy félreérthető volt, de én azt akartam kérdezni, hogy készenléti üzemmódban melyik fogyaszt többet? Tehát a mostani Soha vagy a Mindig beállítás a jobb?

(#24798) kali válasza pinnacle (#24797) üzenetére


kali
legenda

ja, hogy úgy...
amennyiben kikapcsolt kijelző mellett is sok adatforgalom zajlik, push/fetch, automatikus frissítések...stb, akkor mindig bekapcsolva hagynám - az adatforgalom szempontjából is -, ellenkező esetben soha.
a magam részéről nincs mindig bekapcsolva a wifi - még itthon sem -, csak ha ténylegesen használom, jellemzően mobilinterneten lóg a telefon (4g/lte), bár szinte minden manuális frissítésre van most beállítva, tehát nincs nagy adatforgalom, ha nem használom ténylegesen a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#24799) ruskop válasza eax1650 (#24775) üzenetére


ruskop
senior tag

Az óra és időjárás widget-nek mi a neve? Tetszik.

(#24800) Balduran válasza demars (#24790) üzenetére


Balduran
tag

Hátha ez segít. Az új verzió leírásában van.

"Újdonságok

A verzió jellemzői:
* Ezt a frissítést fokozatosan juttatjuk el az Android 4.0.3+ felhasználóihoz a következő néhány hét során. Az Android 4.0.3-nál régebbi verziók felhasználóit arra kérjük, keressék fel a http://goo.gl/5AMJS oldalt, ahol többet tudhatnak meg a számukra elérhető Google Térkép alkalmazásról.
- Új felület Android-telefonokra és táblagépekre
- Továbbfejlesztett navigáció élő forgalmi információkkal, baleseti jelentésekkel és dinamikus újratervezéssel"

Tehát fokozatosan juttatják el a júzerhez, mint google szolgáltatások összevonását.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.