Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25701) takric válasza Acef (#25687) üzenetére


takric
tag

Csak rootolva van a telefon a kies mégis azt írja, hogy a legfrissebb szoftver van rajta.
Ötlet?

(#25702) takric válasza keke69 (#25695) üzenetére


takric
tag

Gyári ébresztő ébreszt?

(#25703) takric válasza takric (#25701) üzenetére


takric
tag

Eltávolítottam a rootot de még mindig azt írja, hogy a legfrissebb szoftver van a telefonon.

(#25704) #33253120 válasza takric (#25703) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez ilyen. Megérzi ha nem gyári az állapot. :)

(#25705) Bailey válasza takric (#25703) üzenetére


Bailey
senior tag

Itt van hogy melyik régióban mi jön ki: [link]
A magyar független régiókódja a XEH, a szlovák pedig az XSK ha jól gondolom. Keke69 azt írta hogy Szlovákiában vette a készülékét, ezért neki már van update.

(#25706) Acef válasza Bailey (#25705) üzenetére


Acef
addikt

Tényleg. Második és az utolsó.

[ Szerkesztve ]

(#25707) Bailey válasza Acef (#25706) üzenetére


Bailey
senior tag

A listán a legelső meg a szlovák Orange lesz. A magyar T-s a TMH, a Voda meg VDH, a Telenor meg PAN.

[ Szerkesztve ]

(#25708) Gwom válasza Acef (#25706) üzenetére


Gwom
tag

Ezt nem igazán értem. Ez miben lesz más az LQE?

[ Szerkesztve ]

Gwom - Gyermekkorom neve.

(#25709) melan


melan
senior tag

Sziasztok!
Bocs, de rögtön három apró kérdésem is van:
1. Van e már a telefonhoz, sima unroot.zip? Rootolnám a telóm, de tartok az odinos visszaállítástól, mintha újraraknám a telót...
2. Hogyan lehet közvetlen hívás ikont rakni a lockscreenre?
3. Ha új csengőhangot másolok a ringtone mappába ES explorerrel (FTP-n), utána nem látja a teló a felmásolt fájlt, csak, ha újraindítom a telefont (gondolom ekkor újrascanneli az SD-t), próbáltam a csengőhangnál a hozzáad gombbal, de nem került fel a listára...

Köszönöm, ha valaki tud segítő választ adni!

(#25710) keke69 válasza takric (#25702) üzenetére


keke69
őstag

Szia!
Mikor KIES-el volt frissítve nekem akkor nem ébresztett a gyári.Miután ODIN-al újratettem onnantól jó volt a gyári ébresztő a XXLQG-vel meg ma fog először ébreszteni az-az remélem! :D
Szerintem is a régió miatt nem lehet még frissítésetek!
Netán ERRE valaki tud mondani valami okosságot?Kiírja hogy törölve leokozém és még is ott marad! :U Érdekes!

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25711) MurdR válasza Csabi1984 (#25696) üzenetére


MurdR
veterán

De sajnos nem csak a gyári videó a tré hanem a yt-os is... :(

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25712) feketeit válasza keke69 (#25695) üzenetére


feketeit
csendes tag

Szia
A hívásnál még mindig lassú gyári tárcsázója?
Nekem csak ezzel az egy hibával van bajom (és hiába rakom fel az exdialer-t az nem oldja meg a bejövő hívás problémáját). Ezért is használom a CM10.1-et :) addig ameddig nem lesz használható a gyári sw a számomra.

(#25713) keke69 válasza feketeit (#25712) üzenetére


keke69
őstag

Kb 3 másodperc mire bejön!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25714) flash- válasza keke69 (#25713) üzenetére


flash-
veterán

igazából a névjegyzék az ami nekem lassan jön be,ha a legfontosabb kontaktokat berakom a kedvencek közé akkor azért egész gyorsan tudok tárcsázni...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25715) eastsider válasza flash- (#25714) üzenetére


eastsider
nagyúr

exdialer?

(#25716) Acef válasza keke69 (#25713) üzenetére


Acef
addikt

ExDialerben beállítandó, hogy a memóriában maradjon, így gyors lesz.

(#25717) keke69 válasza Acef (#25716) üzenetére


keke69
őstag

Engem egyáltalán nem zavar!Mielőtt tudom hogy telefonálni szeretnék már előtte 3 másodperc-el elkezdem!
Nekem nem ezen múlik az életem,mint másoknak!De azért köszi a tippet! :R

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#25718) flash- válasza eastsider (#25715) üzenetére


flash-
veterán

jaa gyárival..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25719) Stauffenberg válasza MurdR (#25694) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Elég nagy arányban ez a gondja mindenkinek aki KIES-el frissítette a telefont 4.1.2 JB-re. A Samsung elfelejtett szólni, hogy ne a hivatalos úton frissíts, mert jó eséllyel szétbarmolja a rendszert.

Factory reset, belső tárhely formázása -> ODIN-nal flashelni a neked megfelelő stock ROM-ot -> Reseteket újból lejátszani.

Eddig ez volt a bevett gyakorlat, de volt aki jelezte, hogy már egy sima reset is megoldotta a gondot.

(#25696) Csabi1984: "sajnos a saját felvett videó remegős :( Gyárilag tréé"

Nálam teljesen oké a felvett videó is. Én már eleve JB-vel kaptam a telefont, nincs fagyás, lassulás, akadozás és a videó is jó.

(#25720) demars válasza flash- (#25714) üzenetére


demars
addikt

Az exdialer alapbòl sz@r. De ha feltolod az sgs2 tèmàt... ùùù überf@sza! Ajànlom mindenkinek!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#25721) Stauffenberg válasza demars (#25720) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Kicsit lemaradtam. Nálam sem éppen szélsebes a gyári tárcsázó/telefonkönyv. Az SGS2-ből kimetszett példány honnan szerezhető be?

(#25722) eastsider válasza Stauffenberg (#25721) üzenetére


eastsider
nagyúr

play exdialer + play exdialer sgs4 theme. én így használom. szuper :) és úgy néz ki, mint a gyári

[ Szerkesztve ]

(#25723) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

4.1.2-re fel lehetne rakni a 4.2.2 lock-ot? Mindig kiold a zsebemben. A lakat elhúzás jobban bejönne.
Nem külön alkalmazást szeretnék használni.

[ Szerkesztve ]

HAJRÁ VIDI !!

(#25724) baksabali


baksabali
csendes tag

Ha a 06/21-es cm 10.1 romban telefonáláskor teljesen süket a telefon akkor mi a teendő? bejövő kimenő hívásnál ugyanúgy fennáll ez. más is járt már így? :/

(#25725) Gery15 válasza baksabali (#25724) üzenetére


Gery15
addikt

Feltettem az ExDialert az SGS4-es témával így már tényleg jobb! Kérdésem, hogyan tudom a menüből eltüntetni a gyári tárcsázót és a névjegyzéket, hogy ne legyen kettő?

HyperX

(#25726) Csabi1984 válasza Stauffenberg (#25719) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szia én úgy értettem az akadozást, hogy példul nem 25 kocka/s hanem kevesebb. Azaz nem egyenletes. Így értettem az akadozást

(#25727) Nocsesz1 válasza baksabali (#25724) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Ezért hanyagoltam én is. Meg kell nyomnod a hangerő gombot lefelé úgy már hangosabb.

HAJRÁ VIDI !!

(#25728) Zsoltg4s válasza Gery15 (#25725) üzenetére


Zsoltg4s
tag

TB-vel jegeled...

(#25729) Stauffenberg válasza eastsider (#25722) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na kipróbáltam, de a kontaktokhoz nem húzza le Facebookról a fotókat, pedig a gyári már leszinkronizálta.

(#25730) eastsider válasza Stauffenberg (#25729) üzenetére


eastsider
nagyúr

igen, ezt valóban nem tudja...

(#25731) simicska


simicska
tag

sziasztok, tegnap megjött az advance-m. gondoltam kipróbálom, hogy mit tud, és felraktam rá a vice city-t, de fekete képernyővel indított. gonoltam, biztos nem a kártyámon keresi az obb mappát, átraktam fájlkezelővel, a belső memóriába, és így jó is lett. de ha ez így működik minden játéknál, akkor egyszerre 1 ilyen nagyobb lehet fent, mert több nem fér? nincs erre valami megoldás?

(#25732) Stauffenberg válasza eastsider (#25730) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

És a gyári kontakt kezelő teljesen menthetetlen? Nem lehet megoldani, hogy ne ilyen rohadt tetű lassan induljon?

(#25731) simicska: Ez pont úgy hangzik, hogy megvásároltad a játékot, ami olyan ostoba volt, hogy nem a megfelelő helyre települt. :) Ha az alkalmazás nem támogatja, akkor nem tudod SD-ről futtatni, bár emlékeim szerint a GTA pont megy úgy.

[ Szerkesztve ]

(#25733) simicska válasza Stauffenberg (#25732) üzenetére


simicska
tag

a kártyára másoltam az obb mappáját, amit a kikötőben szereztem. vagy az ilyesféle téma itt nem menő?

(#25734) Gery15 válasza simicska (#25733) üzenetére


Gery15
addikt

Inkább olvasd el a szabályzatot! :K

HyperX

(#25735) simicska


simicska
tag

ok, azért találtam megoldást:

Directory Bind: a belső memóriában hoz létre mappát, ami valójában a külső sd kártyán helyezkedik el.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1410262

[ Szerkesztve ]

(#25736) eastsider válasza Stauffenberg (#25732) üzenetére


eastsider
nagyúr

talán, ha lenne valami amivel a memóriában lehetne tartani... de sajnos sgsa-nál nem valami "szorgosak" a romkészítők, mókolók stb...

(#25737) sarimart


sarimart
csendes tag

Ezt már láttátok?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2140597

(#25738) Gery15 válasza sarimart (#25737) üzenetére


Gery15
addikt

Eddig csak béta volt, de most már van végleges fel is tolom gyorsan. :R

HyperX

(#25739) Gery15


Gery15
addikt

Feltettem a 7.0-ás CoCore kernelt a cwm touchost, nem rossz a pötyizés, csak szerintem kicsi a kijelző hozzá, igaz nagyítottak rajta, de nem olyan mint a Nexuson. Kernelről tovább mintha kicsit gyorsabb lenne a boot idő, Antutuba nem hoz pluszt, de nem is igen lehet már többet kihozni ebből a telóból már valami oc kernelel.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#25740) donat_sz válasza Acef (#25716) üzenetére


donat_sz
senior tag

no igen csak szinkronizálni nem tud pár alkalmazással képeket :(
pl: FB, LI

nekem ez hiányzik, tud valaki olyat mi gyors és egyszerű és a profilképeket is tudja szinkronizálni?

(#25741) Valken válasza baksabali (#25724) üzenetére


Valken
tag

Nekem a 10.1-gyel ilyen gondom nincs, viszont kb. minden 5. bejövő hívásnál sötét marad a kijelző, csak a csengőhangot hallom, de nem látom, hogy ki keres. Ilyenkor a Power gomb ugyan feléleszti a kijelzőt, de elnémítja a csengést. Annyira nem zavar, hiszen mégis egy unofficial rom, de hátha más is tapasztalt már ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#25742) feketeit


feketeit
csendes tag

Nem arról van szó, hogy amikor én akarok telefonálni (azt ki lehet várni), hanem amikor engem hívnak akkor kicsit soknak tartom az időt míg bejön.
Először ugyan is megjelenik, hogy hívnak, aztán a hívó száma, majd megjelenik a neve is. Na ezek már majdnem 7-10 sec, ami már kicsit sok. (a telefon előttem van az asztalon mondjuk ezért egyből látom)
Az olasz rom volt fent, mivel akkor az volt a legújabb és minden reset-et megcsináltam amit meg lehetett.
Nem akarok senkivel vitázni, csak arra voltam kíváncsi, hogy javítottak e esetleg rajta valamit.
A CM10.1-ben a tárcsázó olyan mint a villám :) és akkor sem kell várni mikor felveszem, egyből lehet beszélni vele.
Mert ugye a gyári rom-ban sajnos az is késik kicsit :(
Ha teljesen jó lenne akkor biztosan azt használnám.

(#25743) takric


takric
tag

Van olyan akinek már felajánlotta a frissítést magyar független romra és Magyarországon vásárolta a készüléket?

(#25744) karldergroße válasza eastsider (#25722) üzenetére


karldergroße
senior tag

Röhej, hogy egy TELEFONnál a hívás kezeléséhez is másik program + mókolás kell.

(#25745) kali válasza karldergroße (#25744) üzenetére


kali
legenda

nem kell, csak lehetőség!

(#25746) Xmodule


Xmodule
őstag

Hello. Most szeretnek felrakni a JB telomra egy masik kernelt. CoCore-E-6.8-TWRP; CoCore-E-6.8-CWM ezt a kettöt neztem de mi a kulönbseg a TWRP és a CWM között? Egyaltalan jo ez a 6.8 vagy jobb lenne valami masikat? A lenyeg, hogy most a gyari kernellel nagyon lassu a telefon. Gondolom a kernel rakas elött gyari vissza allitas SDkartya törlessel es a kernel csere utan is ugyanez?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#25747) lakkusjj válasza Valken (#25741) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

Ilyenkor ne a power gombot nyomd, hanem a home gombot

(#25748) sbeela


sbeela
csendes tag

Sziasztok
Hétvégén, Acef jóvoltából felkerült az Fmod130612RippleEmaiAkkuw Gmaps ChuckyMF LQE verzió+ Cocore 6.8 kernel. Eddig hibátlanul teszi a dolgát... Az akku két nap után még 56%-on van, ami számomra szenzációs.... :C

[ Szerkesztve ]

(#25749) karldergroße válasza kali (#25745) üzenetére


karldergroße
senior tag

Ja, és különben várjak a végtelenségig... A Symbiannál legalább ez ment.

(#25750) kali válasza karldergroße (#25749) üzenetére


kali
legenda

nem kell, viszont annak sincs akadálya, hogy másmilyen típusú telefont vegyél, ha ennyi problémád van a jelenlegivel.
nem rosszindulatból írom, de azzal neked nem lesz jobb, ha rendre leírod a problémádat, de nem teszel ellene.
nekem is lassú az s advance (főként a tárcsázó és a névjegyzék), amikor a saját s4 után a párom telefonját nyomkodom, de nem azonos kategória, ez van...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.