Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23401) demars válasza Acef (#23400) üzenetére


demars
addikt

Köszi. A frissitést úgy oldottam meg h a földgömbre tapizok és ott jobb alsó sarokban a megnyit. Ekkor az adott oldalt újra betölti

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#23402) Acef válasza demars (#23401) üzenetére


Acef
addikt

Ok.
A fenti egyszerűbb, sztem. jobb. Átvált és a környílra húzod.

(#23403) szab.tam


szab.tam
nagyúr

újra hi!

régen jártam itt, ennek az oka az volt, hogy minden jól működött.

én nem cseréltem os-t, hagytam a gyárit. a rapszódikusan jelentkező aksimerülést, és elérhetetlenséget már rutinból kezelem, néha kikapcs, aksi ki, be, majd bekapcs.

ma is ez volt töltés után.
kb. 24-kor

bekapcs után jön egy szolgáltatói, olvasatlan sms, du. 6-os... :F

majd utána fél 1-kor(!!!) ülök a telefon mellett, és hallom, mintha hívnék valakit, és kicsengene. kb. 3-at.
felkaptam, édesanyám is pont felvette. (biztos nem ijedt meg...) :(((
a képernyő tök sötét volt, csak úgy láttam meg, mi történik, hogy megnyomtam a mechanikus gombot.

ez normális??? :(( :(((

a hívás listában ott van, hogy hívtam. közben fél órája hozzá sem értem a telefonhoz, ugye...

van egy lagg, interlagg, ( :U ), vagy valaki mászkál a telefonomban?
(vagy az eltársak ezt is kihajlították, csak éppen hibáztak?)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23404) reaperw810i


reaperw810i
csendes tag

sziasztok tudna nekem valaki ajánlani egy a gyárinál jobb fm rádiót mert az gyengén szól nálam és nincs bent vagy csak én nem találok bent hangszínszabályozót? :((

(#23405) Acef válasza szab.tam (#23403) üzenetére


Acef
addikt

GB-t használsz?

reaperw810i dsp manager a play-ról?

[ Szerkesztve ]

(#23406) netguru10 válasza beccyboy (#23394) üzenetére


netguru10
aktív tag

Most telyesen gyári 2.3.6 van rajta root nêlkül.
JB 4.1.2 est szeretnék rá roottal.

Arbeit Macht Frei

(#23407) Acef válasza netguru10 (#23406) üzenetére


Acef
addikt

Olvasd el a 21999 hsz. / infót, utána kérdezz, ha szükséges.

(#23408) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Arra tud nekem mondani valaki megoldást,hogy netezés után hogyan kell/lehet rendesen kilépni? A rendesen alatt azt érteném,hogy a következő netre lépéskor ne az az oldal fogadjon ahol épp abbahagytam,hanem a beállított főoldal.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#23409) lakkusjj válasza Dan-szan (#23408) üzenetére


lakkusjj
aktív tag

fölül ikon, ami a megnyitott lapok számát mutatja, arra kell rábökni, majd az ablak jobb fölső sarkán a mínusz jellel tudod bezárni, ezután kiléphetsz a böngészőből a vissza gombbal

[ Szerkesztve ]

(#23410) demars válasza Acef (#23402) üzenetére


demars
addikt

Kezd tetszeni. A nagyobb méret pedig csàbító...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#23411) Imy


Imy
veterán

Valakinek nincs szüksége egy jó gumi tokra?

(#23412) rpetercom


rpetercom
csendes tag

Halihó mindenkinek,
az utóbbi 4-5 ezer hozzászólásban nem nagyon emlékszem hasonló hibára, de fordult elő vkinél olyan, hogy hívás közben kikapcsol a készülék, és csak aksi kivétellel lehetett újra műkösédre bírni?
Sajnos ez most nálunk a statisztikailag elfogadhatónál sokkal több készülékkel előjött (18 készülékből eddig 4-ről tudok)
A telefonok T-sek, frissen, factory reset után odinnal t-s 4.1.2-re húzva és újra resetelve lettek felrakva, más kritikus működési gond eddig nem volt (lassulás, fc, újraindulás sem)
1000 köszönet
Rpeter

(#23413) kali válasza rpetercom (#23412) üzenetére


kali
legenda

szia,

hoztak hozzám ilyen hibával készüléket, de mint kiderült, a memóriakártya nélkül nem jelentkezik a hiba, tehát érdemes lehet kipróbálni annak kivétele után a készüléket, ha lenne olyan a hibázó telefonokban.

(#23414) pixelshader


pixelshader
tag

Én 1-2 napja használom a t-s jb-t
, tény hogy jobb
mint a gb, de csak
apró vàltoztatások
vannak benne a gb-hez Képest.
Videolejatszak közbel pl lefagyott , nem reagált akármit csináltam vele, ki kelett szedni az aksit és újraindítani.
Az is furcsa hogy 2 féle zenelejátszó van.

[ Szerkesztve ]

(#23415) pixelshader


pixelshader
tag

De ezzel már megy az usb kapcsolat szóval nekem marad a jb.

(#23416) flash- válasza pixelshader (#23414) üzenetére


flash-
veterán

gyári videólejátszót felejtsd el,mx video playert próbáld használni
meg cocore kernel fent van ugye?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#23417) pixelshader válasza flash- (#23416) üzenetére


pixelshader
tag

Mxplayert használtam a másik rendszeren, szerintem ugyan olyan mint a gyári.

Cocore kernel nemtom mire való, éS szerintem gari vesztéssel jár ha lecserélem.
Jobb lesz tőle a telo teljesítménye vagy mi?

(#23418) Simba86 válasza pixelshader (#23417) üzenetére


Simba86
senior tag

"Mxplayert használtam a másik rendszeren, szerintem ugyan olyan mint a gyári."

jaaah, persze... :U
ez kb annyira igaz, mint az, h a gyári romok ugyanolyanok, mint a legjobban megcsinált (ha rendelkezésre áll a forrás...) CM-ek... :U

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#23419) rpetercom válasza kali (#23413) üzenetére


rpetercom
csendes tag

Halihó,

mint kiderült, három különböző hibajelenségünk van, az egyik, amiről már írtam, ezen kívül van olyan, ami képes símán kikapcsolódni hívás nélkül, az a készülék "kopogtatva" is megadja magát, tenyérbe fogva és a készülékkel mintegy tapsolva kikapcsol, majd csak aksi kivétellel rázható gatyába. Ennél a készüléknél, mivel könnyen reprodukálható a hiba, próbáltam a sim és memkari nélkül is, a hiba minden esetben előjött. Itt vmi kontakt problémára gyanakszom.
A negyedik készüléknél újraindulások, fagyások, hívás szakadások szoktak előjönni, az megérett egy reset-odin-reset hármasra:)
A két ominózus kütyűnél elindult a teszt időszak:)

mégegyszer köszönet.

Üdv
Péter

(#23420) kali válasza rpetercom (#23419) üzenetére


kali
legenda

az érintkezésisnél érdemes megtisztítani az akkumulátor és a telefon kapcsolódó érintkezőit, hátha...
a másiknál lehet csak szoftveres hiba, ott valóban szűkíthető a dolog egy gyári állapot visszaállítással.

(#23421) szobitom


szobitom
csendes tag

Nem vagyok egy avatott telefon témában, ezért szeretném azt megkérdezni, hogy lefuttattam az AnTuTu-t (v3.3.1) 2.3.6 Androidon 6700 pontot hozott, aztán 4.1.2-es német kártyafüggetlennel 6400 körüli értéket, most pedig, ahogy kijött a Vodafonos 4.1.2-es gyári 4500 pontot ír, az eddigiekhez képest a 3D-s grafika (870 pont) veti vissza a 2200 körüli értékekhez képest, miért van ez?

(#23422) Xmodule


Xmodule
őstag

Hi. Odinnal mint tanácsoltátok pár napja feltettem a független JB-t. Minden franko volt de már akkor feltünt valami, ami mostanra eléggé zavaró lett már. A probléma a következö. Amikor befejezte odin a telepitést és bekapcsoltam a telot frankon gyorsan ment, viszont mikor megcsináltam az 1. hsz-ban leírtak alapján az utolsó lépést ("Indítsd Recovery módba a telefont és csinálj egy factory/data reset-et."), és újra indult a telefon nagyon belaggolt és lassan indultak el az appok. Ez azóta is igy van sajnos. Ötlet? Mitöl lehet ez?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#23423) Acef válasza Xmodule (#23422) üzenetére


Acef
addikt

Volt előtte - utána : gyári visszaállítás sd formázással? Amennyiben nem, akkor az előző rom maradványai okozzák.

[ Szerkesztve ]

(#23424) thomasvold válasza Acef (#23423) üzenetére


thomasvold
őstag

Hol van ez a gyári visszaállítás SD formázással? Mikor telepítettem a JB-t, én is csak Wipe factory reset-et csináltam előtte és utána. Nekem is akad néha egy kicsit.

(#23425) pixelshader válasza Simba86 (#23418) üzenetére


pixelshader
tag

GB-n kipróbáltam az mx playert, mert egy 720p HD videót nem akart rendesen lejátszani, csak olyan 10-20 fps-el. Annyi volt a különbség hogy picit rosszab minőségben játszotta le akadozás nélkül.

De ami tényleg meglepő, frissítés előtt kiszedtem az sd kártyát, csináltam egy gyári visszaállítást belső memória törléssel. Aztán mikor kész lett, a galériában ott volt több száz darab kép, amik nem az én képeim, és soha nem is voltak rajta a telón! Budapesti hősök teréről képek, meg mindenféle városok. Ez mi ? :(((

(#23426) South Velen válasza pixelshader (#23414) üzenetére


South Velen
addikt

Videolejatszak közbel pl lefagyott , nem reagált akármit csináltam vele, ki kelett szedni az aksit és újraindítani.

Na, még egy ilyen tapasztalat a kismillió mellé. Majd lesznek ennél komolyabb problémák, múltkor nálam egy telefonhívásba fagyott bele... :)

[ Szerkesztve ]

(#23427) Acef válasza thomasvold (#23424) üzenetére


Acef
addikt

Beallitasok biztonsagi mentes es vissza ...

(#23428) pixelshader válasza thomasvold (#23424) üzenetére


pixelshader
tag

JB-ben: beállítások-biztonsági mentés és visszaállítás

(#23429) pixelshader válasza South Velen (#23426) üzenetére


pixelshader
tag

Szervizesek szerint néha ki kell kapcsolni, és akkor nem fagy le...

(#23430) Acef válasza pixelshader (#23425) üzenetére


Acef
addikt

Ajándék a JB-hez? :Y

[ Szerkesztve ]

(#23431) pixelshader válasza Acef (#23430) üzenetére


pixelshader
tag

Nem, az még a frissítés előtt volt, egy sima visszaállítás után. Nem értem honnan kerültek rá, de kb 600 kép volt több mappában.

(#23432) Xmodule válasza Acef (#23423) üzenetére


Xmodule
őstag

volt természetesen. azaz pont a wipe data utan nem volt factory reset mert gondoltam minek. hiszen a cache meg a data wipe az egy factory reset csak recoveryböl nem?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#23433) netguru10


netguru10
aktív tag

Ha a cm 10.1 et a menüből frissítem,akkor megmaradnak a feltelepített appok?

Arbeit Macht Frei

(#23434) Acef válasza Xmodule (#23432) üzenetére


Acef
addikt

23427 hsz. volt?
Azt kell. + bepipálni a belső formázását.

[ Szerkesztve ]

(#23435) Gabisan


Gabisan
tag

erre
valaki tud megoldast? :U :U Jelenleg Acef Fmodja van fenn es ezzel is ua helyzet. :U :U

Gabisan®

(#23436) Acef válasza Gabisan (#23435) üzenetére


Acef
addikt

Sokat módosítottál, telepítettél.

?

(#23437) thomasvold


thomasvold
őstag

Az mitől van, hogy ha lejátszok egy 720p-s videót, viszi szaggatás nélkül, ha meg egy 350 megás AVI-t játszok le, akkor akad, mint állat, alig tudok kilépni a lejátszóból. BSPlayer-el és MXPlayer-el is próbáltam, változatlan.

(#23438) Valken


Valken
tag

Valaki tudna esetleg ajánlani egy olyan Twitter appot, amivel a notifications is jól működik?
Előre is köszönöm!

(#23439) pixelshader válasza thomasvold (#23437) üzenetére


pixelshader
tag

Én youtube-ról letöltött videókkal próbáltam a 720-at, azok mentek.

De az avi fájlokat többféleképpen tömörítik, szerintem próbáld meg kies-el rárakni a telóra, az elvileg átkonvertálja, és úgy a teló is le tudja játszani.

(#23440) eastsider


eastsider
nagyúr

srácok, milyen a CM 10.1 nightly? valaki használja?
mi megy, mi nem? stabil? akku?

(#23441) Piloss válasza Valken (#23438) üzenetére


Piloss
senior tag

Tweetings?

(#23440) eastsider: Ha vársz egy kicsit akkor megnézem, csak mire a goo.im-ről lejön.... :U

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#23442) Gabisan válasza Acef (#23436) üzenetére


Gabisan
tag

Szia,nem ,csak par apk-t toroltem ki belole es alig vann fenn valami.
De mar probaltam full rommal es ugyis ugyanaz a helyzet.Nalad mukodik rendesen kihangositva is ? :U

Gabisan®

(#23443) Piloss válasza Piloss (#23441) üzenetére


Piloss
senior tag

Hívás része süket, nem lehet hallani engem és én sem hallom a másik felet, szóval addig megy vissza a backup

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#23444) lehella válasza pixelshader (#23439) üzenetére


lehella
senior tag

A Kies minden videót átkonvertál JB kompatibillása? Érdemes akkor mondjuk Airdroid helyett Kiessel másolni a videókat a telóra?

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#23445) Acef válasza Gabisan (#23442) üzenetére


Acef
addikt

Nem használom kihangosítva.
Amennyiben fix 1 perc, akkor az valsz. korlatozott időtartam.

[ Szerkesztve ]

(#23446) Szilgn


Szilgn
csendes tag

Hello!
Nekem lenne egy olyan problémám hogy amikor rádugom a telefont a gépre akkor azt írja ki hogy az MTP kiegészítő szoftver nem lett feltelepítve, és így nem is ismeri fel a gépem a telefont.
Most mit csináljak??
Légyszíves segitsen valaki.
Előre is köszönöm szépen!

(#23447) kali válasza Szilgn (#23446) üzenetére


kali
legenda

szia,

milyen oprendszer van a munkaállomáson?

(#23448) Szilgn válasza kali (#23447) üzenetére


Szilgn
csendes tag

XP van fent.

(#23449) kali válasza Szilgn (#23448) üzenetére


kali
legenda

az xp különösen nyűgös ilyen szempontból...
kies vagy külön a megfelelő illesztések telepítve?
a téma összefoglalójában találsz hivatkozást mindenhez.

(#23450) rpetercom válasza kali (#23420) üzenetére


rpetercom
csendes tag

a kolléga bevitte a T-s szervízbe, ahol megtisztogatták, de előtte és utána is produkálta a hibát. Az észrevétel a szervízestől: a Samsung több más gyártóval együtt nincs igazán kibékülve a 4-es androiddal, és ha a gyári szervízbe kerülne, akkor is 2.3.6-al kapná vissza. Hogy ennek mi koze az erősen kontakt hibának tűnő dologhoz.... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.