Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23701) lmaresz válasza Keem1 (#23699) üzenetére


lmaresz
aktív tag

névjegyek - menü?

(#23702) k850 válasza Mezcal (#23700) üzenetére


k850
addikt

Használj MX Playert! Tuti nem fog akadni a lejátszás.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#23703) lmaresz válasza Keem1 (#23699) üzenetére


lmaresz
aktív tag

nekem ilyen nincs 4.1.2-m van

(#23704) Acef válasza lmaresz (#23703) üzenetére


Acef
addikt

a neveket látod: bal érintő, majd ott a beállítások, ...

(#23705) lmaresz válasza Acef (#23704) üzenetére


lmaresz
aktív tag

nálam csak 3 beállítás van ott

(#23706) Acef válasza lmaresz (#23705) üzenetére


Acef
addikt

???

(#23707) lmaresz válasza Acef (#23706) üzenetére


lmaresz
aktív tag

nekem nincs meg a rendezés alapja és az az alatti menüpont

(#23708) paolinho válasza Acef (#23676) üzenetére


paolinho
őstag

Melyik a Telenoros Gingerbread 2.3.6 nggabi oldalán? Mert én ott csak független telóhoz, vagy T-Mobiloshoz találtam ROM-ot.

(#23709) Acef válasza lmaresz (#23707) üzenetére


Acef
addikt

Melyik jb-t használod?
Német? Magyar? ...?

(#23710) Acef válasza paolinho (#23708) üzenetére


Acef
addikt

sztem. Nincs telenoros! Csak jb-vel árulták nem?

lmaresz függgetlen a tel, vagy T-s, voda?

[ Szerkesztve ]

(#23711) lmaresz válasza Acef (#23709) üzenetére


lmaresz
aktív tag

eredeti kieses magyar VODA

[ Szerkesztve ]

(#23712) Acef válasza lmaresz (#23711) üzenetére


Acef
addikt

Tehát a vodások számára (vodások számára sem!) a kies használata már ezért sem ajánlott?? !!!

Tedd fel odinnal a külföldit. :) Előtte kérdezd itt a vodás srácokat, nekik milyen a rom/menü.

Tel. számok: a gmail/címtárban. Androidnál ez a tuti :K

[ Szerkesztve ]

(#23713) lmaresz válasza Acef (#23712) üzenetére


lmaresz
aktív tag

neked hol vannak a névjegyek?
tel/sim

(#23714) paolinho válasza Acef (#23710) üzenetére


paolinho
őstag

Igen, JB-nel árulták, azonban a túl sok fagyást követően bevittük a Samsung-hoz, ahol felpakoltak rá egy Gingerbread 2.3.6-ot. Ez nem tetszett a lánynak, és ezért visszatettem rá az orosz JB-t, illetve a CoCore 5 kernelt. Jelenleg hibátlanul működik több mint egy hete a telo, de félek, ha valami gebasz támad, így nem tudnám gariztatni. Csak ezért szeretném biztonságból lementeni az aktuális GB-t. De ha nincs kifejezetten Telenoros, akkor gondolom a függetlent tette fel a Samsung. Sajnos elkapkodtam egy kicsit a frissítést, és nem mentettem le a azt a ROM-ot.

(#23715) Acef válasza paolinho (#23714) üzenetére


Acef
addikt

Telenoros JB-vel gariztathatnád, csak sztem. elszállt a régió kód.

Olvasd a 21999 hsz/infót, és ellenőrizd.

(#23716) paolinho válasza Acef (#23715) üzenetére


paolinho
őstag

Oksa köszi, megnézem.

(#23717) Acef válasza paolinho (#23716) üzenetére


Acef
addikt

Ha gáz van, keresd nggabit (pm-ben) itt a fórumon.
(legutóbb a 23598 hsz-ben írt)

[ Szerkesztve ]

(#23718) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Rám írna valaki priviben, aki tisztán lát a sötét oldalon is? ;]

(#23719) Csabi1984


Csabi1984
addikt

sziasztok miben különbözik amúgy a T-mobilos JB a külfölditől?

(#23720) karldergroße válasza Acef (#23684) üzenetére


karldergroße
senior tag

Sejtettem, hogy ez lesz a válasz... Nem értek hozzá.

A másik kérdés: ha a gyári beállítások visszaállításánál törlődnek a programjaim, letölthetem-e a már kifizetett jogtiszta programokat a GooglePlay-ről újra ingyen??

(#23721) Acef válasza karldergroße (#23720) üzenetére


Acef
addikt

Igen, letöltheted.

Csabi1984 mégsem GB-zel?

A T-s rom-ban T-s alkalmazások is vannak. :K

[ Szerkesztve ]

(#23722) karldergroße válasza Acef (#23721) üzenetére


karldergroße
senior tag

Köszi, akkor nyomok először egy FR-t, meglátjuk, mennyit segít

(#23723) beccyboy válasza karldergroße (#23722) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Ha a fr mégse segítene, akkor próbáld meg az odint. Én se csináltam még sokszor, nem is vágyom rá, de olyan szájbarágós leírások vannak, hogy meg tudod csinálni. Csak olvasd át alaposan, mielőtt nekiállsz, és készíts elő mindent. A pontos folyamattal úgyis csak akkor leszel tisztában, ha már csinálod.

Caffeine addict.

(#23724) Csabi1984 válasza Acef (#23721) üzenetére


Csabi1984
addikt

Még nem tettem vissza :) Nem volt idegem ezzel foglalkozni :D Csak annyi felesleg cucc kerül rá amit nem is használok és ramot meg használja...

(#23725) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Akciós az S Advance a T-Mobile-nál. Érdemes JB-re frissíteni? Olvastam, hogy sokan inkább visszaálltak a GB-re, mert az jobb volt, de állítólag van már egy újabb T-Mobile-os JB frissítés.

(#23726) karldergroße válasza pinnacle (#23725) üzenetére


karldergroße
senior tag

Összességében semmivel sem jobb a JB mint a GB, kicsit talán látványosabb.

(#23727) Simba86 válasza karldergroße (#23726) üzenetére


Simba86
senior tag

hozzá kéne tenned, hogy "SZERINTEM", úgy helytállóbb lenne ;)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#23728) Csabi1984 válasza Simba86 (#23727) üzenetére


Csabi1984
addikt

Igen helytálló a "szerintem" De ahogy olvasom a tagok hozzászólását nekik is gyengén teljesít az alap JB. Sajnos nem mindenki annyira "bevállalós",hogy próbálkozzon.

Lefordítva: Ha tényleg jó lenne a JB,akkor nem olvasnánk,hogy fagyogat, újraindul, nem reagál. Persze nekem nem ilyen hibáim voltak vele :)

[ Szerkesztve ]

(#23729) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Beléptem a klubba! :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#23730) pinnacle válasza karldergroße (#23726) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor lehet, hogy ezért nem árulja eleve JB-vel a T-Mobile? Korábbi hozzászólásban láttam, hogy a Telenoros JB-vel is gond volt. Talán az lehetne a JB előnye, hogy egyes funkciók, frissítések már csak arra lesznek. Igaz ilyenről nem tudok. A T-Mobile-os JB senkinek sem jó? Mert akkor valószínűleg tényleg szoftverhiba, hiába jött ki újabb verzió.

[ Szerkesztve ]

(#23731) kali válasza karldergroße (#23726) üzenetére


kali
legenda

ez erősen csak a te véleményed!
annyi hasznos új funkció van, hogy felsorolni is sokáig tartana...

pinnacle; nem azért, csak a régebben raktáron lévő darabokat még a régebbi rendszerrel kapta, így azzal is adta el, de a frissítés lehetősége adott, csak ők ugye nem bontják fel amiatt a samsung zárjegyes dobozt.
amit mostanság kapnak, azon már az új rendszer van gyárilag.
akiknek problémája volt a jelly bean rendszerre történő frissítés után, azoknál a telefon/rendszer előélete vagy a frissítés módja volt a hiba forrása, rengeteg hozzászólást találsz, akik megelégedéssel használják az új rendszert (a t-mobile verziót is) - nem véletlenül!

[ Szerkesztve ]

(#23732) zsolesz6 válasza Csabi1984 (#23728) üzenetére


zsolesz6
aktív tag

Nekem nincs tapasztalatom gyári JB-vel. Én mókoltat használok. Egyébként van benne számos új funkció, pl olyan is, amire nekem nagy szükségem van melóban, hogy tudjak wi-fi-zni. Annyi hátránya tényleg van, hogy kb kéthavonta újra kell pakolni, de ezzel egyébként így voltam gyári GB-n is.

(#23733) Mezcal válasza k850 (#23702) üzenetére


Mezcal
addikt

MX Playerrel is akadozik, még a kijelzőjével megegyező felbontással is. Youtube videokon is be-beszaggat. Ennyire gyenge volna a hardvere?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#23734) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Lehet Budapesten valahol ilyen Nillkin tokot kapni fóliával?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#23735) Csabi1984 válasza zsolesz6 (#23732) üzenetére


Csabi1984
addikt

Ha tényleg a kies miatt vannak némi laggolások,meg youtube fagyás akkor vissza se raknám a Gb-t csak Odinnal rá tenném újra a Jb-t :) a Zavaro ok az akksi idő

[ Szerkesztve ]

(#23736) k850 válasza Mezcal (#23733) üzenetére


k850
addikt

Valami gáz van, akkor a telóddal! :Y
A háttérben mennyi szabd RAM van? Nem azért akadozik a lejátszás mert, mindent egy-időben akarsz csinálni? A folyamatos szinkronizálás, főleg, ha több email címet is használsz ill. a legnagyobb memória zabáló a Facebook!
A fiamnak és a kollégáknak van Galasy S Advence készülékük, de egyik sem panaszkodott! Nekem egy Xperia Minin is tökéletesen játssza le a filmeket, pedig az rendszer erőre jóval szerényebb mint a Galaxy S.
Már nagyon régen nem kellett konvertálnom. Nem lehet, hogy az átalakított filmekkel van a gond? :F

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#23737) karldergroße válasza Simba86 (#23727) üzenetére


karldergroße
senior tag

minek tegyem hozzá, hogy szerintem? nyilvánvaló hogy a saját véleményemet írom. ..

(#23738) karldergroße válasza kali (#23731) üzenetére


karldergroße
senior tag

Azért próbáld meg felsorolni...
másrészt elszartak egy pár dolgot, ami a gb-n jó volt. pl. billentyűzet. ..

(#23739) Simba86 válasza karldergroße (#23737) üzenetére


Simba86
senior tag

ahogy leírtad, abból az jöhet le, h ez a vélemény általánosságban is igaz, pedig sokan tudjuk, hogy ez nem így van, ugyanis ahogy kali is írta, nagyon sok hasznos funkció van jb alatt... (arról meg nem tehet senki, h te elintézed annyival a dolgokat, h "nem értek hozzá" és meg se próbálod kicsit módosítani az itteni tanácsok szerint...)

én magam is JB-t használok (magentásat), cocore kernellel és kiválóan működik, pedig -kapaszkodj meg- még factory resetet se csináltam a rendszerváltásnál és tökéletes mégis ;) (az ébresztőóra is!)

valósíznű neked írtam korábban is, h senki sem tart pisztolyt a fejedhez, hogy gyári billentyűzetet kelljen használnod... :U
ha arra nem veszed a fáradságot, hogy pár ajánlást megnézz, hogy ki-mit használ (én a swiftkey-t használom), és nem tudsz rászánni pár percet a feltelepítésre, onnantól kezdve ne a rendszert okold, h gyári állapotában NEKED nem felel meg... :U

Sztrego! amikor elindítod a filmet mx playerben, felül kiírja, hogy "H/W", arra bökj rá és állítsd át, hogy a szoftveres dekódert használja és akkor már nem fog szaggatni :)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#23740) kali válasza karldergroße (#23738) üzenetére


kali
legenda

felesleges, net és kereső mindenkinél adott, ezért csak a legfontosabbak, amiért nem érdemes a korábbi rendszer alatt maradni; normálisan kezeli a kétmagos procit, lekezeli az összes memóriát - több is áll rendelkezésre jelly bean alatt -, az új funkciók meg számtalanul; link (add össze a 4.0, 4.1 és a 4.1.2 szekciókat)
rengeteg olyan funkció van alapban, ami 2.3.x alatt még nem volt, és külön alkalmazásokat kellett telepíteni; adatforgalom mérése és korlátozása, sokkal részletesebben konfigurálható felhasználói felület, látványosabb grafika...stb.

(#23741) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Az Ebayról milyen fóliát érdemes ehhez a telefonhoz rendelni ami jó minőségű?

(#23742) Z0C! válasza Gedeon31 (#23741) üzenetére


Z0C!
őstag

$1 dodóért vettem, de láttam 10-20$-akat is...szvsz rajtad áll.
elég-e egy sima fólia, vagy szűrős kell vagy ilyesmi :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#23743) flash-


flash-
veterán

sziasztok

van egy samsung galaxy s advance telefon független 2.3.6 os rommal

megadom az alábbi paramétereket kérlek segitsetek ez alapján eldönteni hogy akkor most ezen melyik régiójú rom van?

alapsáv:I9070XXLK2

PDA:I9070XXLK2
PHONE:I9070XXLK2
CSC:I9070OXXLI1

product code:GT-I9070HKAXEH

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#23744) Gedeon31 válasza Z0C! (#23742) üzenetére


Gedeon31
addikt

Fel tudtad úgy rakni ne legyen tele a kijelzője bubival?

(#23745) flash-


flash-
veterán

melyik a magyar független 4.1 rom?
az xeh?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#23746) takric válasza flash- (#23743) üzenetére


takric
tag

Ez a magyar.
Nekem is pont ilyen volt, míg a JB-t rá nem raktam.

(#23747) pinnacle válasza kali (#23731) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor lehet, hogy holnap már eleve JB-vel kapom. Gondolom az akcióra is már ilyet rendeltek.

(#23748) zsolesz6 válasza Csabi1984 (#23735) üzenetére


zsolesz6
aktív tag

Én alapból nem KIES-sel raktam fel, hanem CWM-ből, mivel nem hivatalos ROM-ot használok. Az új Cocore kernel viszont az aksi időt is elég szépen kitolja, pláne ha be van kapcsolva az energiatakarékos mód. Nekem úgy van hogy 2 napot is kibír. Persze akkor jóval kevesebbet netezek rajta.

(#23749) zsolesz6 válasza karldergroße (#23738) üzenetére


zsolesz6
aktív tag

Az alap billentyűzet alapból nem olyan faja sztem. Egy Swype+magyar nyelv viszont nagyon tuti. "szerintem" :D

(#23750) Csabi1984 válasza zsolesz6 (#23748) üzenetére


Csabi1984
addikt

mi az a cwm?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.