Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5869) TGWH válasza Pharaoh (#5868) üzenetére


TGWH
őstag

46, ha két év hűségre veszed, telefon cserével.
Sőt! Ha van más előfizetésed is (tv + net) akkor csak 18! ezer :D én most egy ilyen 18 ezres mókára pályázok, csak még min 16 napot várni kell rá, az után kötik át az egész mindenséget a házban. Ha addigra elfogy, én kifutok a világból...
Ahogy elnéztem, hasonló ársávban (46 ezer alapból) csak a Motorola Defy erősebb nála.
Kedves tulajok, megnéznétek nekem, hogy excel táblázatokat hogyan kezel az Ace? Valamint én telefon nélkül fel tudok csatlakozni erre a Market nevű izére, hogy ingyenes programokat keressek? Szeretnék tutira menni, mindenképpen egy erős telefon kéne, ami elbír az excel fájlokkal is. Samsung Galaxy S bírja, de hát az +50 ezer forint. Bár élőben még azon sem láttam.
Valamint ha bárki leírná, hogy az androidos telefonján hogy kezeli a nagyobb ms excel fájlokat, nagyon megköszönném, a boltban ugyan is nem engedik hogy felküldjek rá egy fájlt, és megnézzem jó lesz-e arra, amire venni szeretném... vicces...
Előre is köszönöm a segítséget.
Még valami. A kijelző. Ha rásüt a nap, akkor is látni? Melyik az a típus, amit igen?

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.