Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29700) oz82 válasza vadkörte (#29698) üzenetére


oz82
senior tag

Nálam visszafogott használat mellet 2,5-3 napot is elmegy a cm10.1. (03-10-Nightly erickas féle) Az utolsó 1,5 nap, ha nem netezek sokat akkor 20% alatt teszi ezt. A TFT-n a fehér sarok és teljesen fehér képernyő nálam is előjön néha, többnyire hard reset után. Pér dolgot pakoltam bele (TW5 - egyéni passió ,silk, beats, task manager, etc.). 825Mhz en használom, min 122Mhz. Nem érzem lassúnak a feléledést, (Na jó azért az öcsém Note2 -jétől messze van...), megfelelő.
Azt kell hogy mondjam eddig ez a legjobb rom amim volt, gyors, eléggé bugmentes, viszont a wifi marha lassan indul be. Nagy nehezen lett jól működő Fm rádióm, de aztán rájöttem, hogy 1,5 év alatt mióta megvan az ACe az egyik kezemen meg tudom számolni hányszor indítottam el :DDD

26699 - Vlevi
Hát az nem elég hogy full wipe és rakod fel az új zip et, hiszen a resetelt custom rom ra raksz rá egy másikat. LEsz egy "korcs" romod :Y
Odinnal szüz stock kell!

[ Szerkesztve ]

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.