Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24201) g@bo válasza g@bo (#24198) üzenetére


g@bo
nagyúr

köszi a választ srácok....

nem éri meg bolti garis szuper szürke importból. :W ami samsung 2 év garis, nincs 50k alatt.

(#24202) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Hali!
Lenne 1 kérdésem,tegnap leszedtem a marketről trigonometrikus távolságmérőt(ÍSmart Measure)de nagyon pontatlannak tűnik,hogy kell használni ill kalibrálni ezt a progit?
Kellene még nekem 1 mértékegység átváltó program is,valaki tudna linkelni?

(#24203) Teasüti válasza Medvelászló (#24202) üzenetére


Teasüti
nagyúr

(#24204) Medvelászló válasza Teasüti (#24203) üzenetére


Medvelászló
senior tag

Köszi!

(#24205) egykettő válasza g@bo (#24198) üzenetére


egykettő
aktív tag

Én ma már egyáltalán nem vennék ilyen telefont, de főleg ne mennyiért, vegyél használtan garisat, azok vannak a legjobb árban.

(#24206) mister69 válasza ronin79 (#24200) üzenetére


mister69
csendes tag

Nagyon szépen Köszönöm! :R
Nagyon halványan rémlett,hogy valahonnan valamit törölni kéne, de nem emlékeztem rá mit...:((
Végig csináltam 3-szor is amit leírtál, becsomagolásnál 2x yes és amikor eljut odáig,hogy "nyomjon meg egy billentyűt.." akkor a keep mappából töröltem a resources.arsc-t de itt akkor már a keep mappában nem volt values mappa ahol törölni tudtam volna a color xml-t,csak a project mappában...
Billentyű nyomás, szignózás , bemásolás, engedélyek, újra indítás meg volt.
Megúsztam az újra telepítést de hívást nem tudtam kezdeni mert a tárcsázó nem müködött. :W
Vissza raktam az eredetit.
Azt hiszem feladom. Ezt nem tom megcsinálni, de azért nagyon szépen köszönöm a jó tanácsokat, tanultam belőlük, de ez nem jött össze. :((

(#24207) SUPREME7 válasza egykettő (#24205) üzenetére


SUPREME7
őstag

Vagy ha mázlija van az embernek, és bénázik a vodafone webshop akkor 18.990-ért minusz 2ezer forint online kedvezmény, hozzájuthat nullpercesen, kontakt1es előfizuval :D (12 hónap hűségre 18990 volt, 24-re meg 53ezer :D) De nem voltam telhetetlen, csak egyet rendeltem, hét vége fele ide is ér :)

Kár nézni, már levette a Voda a webshopból :)

[ Szerkesztve ]

(#24208) egykettő válasza SUPREME7 (#24207) üzenetére


egykettő
aktív tag

mákos, annyiért simán megéri :C

[ Szerkesztve ]

(#24209) mister69 válasza ronin79 (#24200) üzenetére


mister69
csendes tag

Jeee! :DD :DD
Igaz,hogy fél éjszaka nem aludtam és ma a melóhelyen olyan leszek mint egy zombi,de megcsináltam! :DD :DD :DD :)) :)) :R
Köszönet az írány mutatásért.
A pontos eljárás a következő volt.
Becsomagolásnál 2x yes, majd a "nyomja meg a billentyűt..." üzenetnél a keep mappából töröltem a resources.arsc-t majd bilentyű nyomás és kész az unsinged file.
És itt jön a csavar: Az eredeti Phone.apk-ba az unsingedphone.apk-ból "fogd és vidd "módszerrel átmásoltam felülírva a resources.arsc-t. :K :K
És az eredmény:sikerült megcsinálnom!

[ Szerkesztve ]

(#24210) Schuey válasza g@bo (#24198) üzenetére


Schuey
tag

Én szombaton voltam olyan szerencsés, hogy megtapogathattam egy tipot. Nekem úgy tűnt, hogy nagyon gyerektelefon. Kicsi, nagyon könnyű és az anyagminőség sem arról árulkodik, hogy ez most egy hű de jó telefon. Kezdőknek esetleg ajánlanám, de az biztos, hogy semmi pénzért nem cserélném le az Ace-em erre. Még úgy se, hogy tudom, hogy vannak olyan területei, amik jobbak, mint az Ace-é.

(#24211) artiny


artiny
őstag

Probalta mar valaki feltenni Acere WINDOWS 95 op.rendszert?
ha igen,kerhetnenk linket es + valami elmeny beszámolot :P

(#24212) GoNoSz_KiFli


GoNoSz_KiFli
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy valaki nem tudja-e miként lehetne tárhelyet felszabadítani root-olás nélkül. Programok amik nem kellettek kitöröltem, de így is kevés, így hát elkezdtem nézegetni hol lehetne adatokat törölni. A Facebook-nál van nagyon sok adat, illetve az SNS-nél, az tulajdonképpen csak abból áll. A kérdésem az lenne, hogy az SNS az mi is valójában, és ha nyomok egy adat törlést akkor mennyire rontom el a telefont, illetve az, hogy ha a Facebook alkalmazásnál kitörlöm az adatokat, akkor eltűnnek-e a névjegy "párosítások" / account? Szóval ha kitörölném az olyan lenne-e mintha újra tenném rajta a Facebookot, azaz minden a nullával lenne egyenlő?
Előre is köszönöm!

Üdv.: Kifli

(#24213) Probert75 válasza GoNoSz_KiFli (#24212) üzenetére


Probert75
addikt

"SNS 1.0: Egyéb szinkronizációs fiókokat tartalmazza. Eltávolításával csak Google fiókot lehet használni szinkronizáláshoz.
SNSAccount 1.0: Egyéb szinkronizációs fiókokat tartalmazza. Eltávolításával csak Google fiókot lehet használni szinkronizáláshoz.
"
A Nokiaprogis gyíkból idézet. Gondolom nem olvasgattad még.
Facét meg nem használok.

[ Szerkesztve ]

(#24214) Farkas86 válasza GoNoSz_KiFli (#24212) üzenetére


Farkas86
senior tag

Ha kitörlöd az adatokat, akkor az olyan mintha frissen telepítened fel az appot.

(#24215) GoNoSz_KiFli válasza Farkas86 (#24214) üzenetére


GoNoSz_KiFli
csendes tag

És akkor a "contacts storage" mit tartalmaz? Abban lenne elmentve minden facebook-os fiók?

Magyarán se az SNS adatának törlésével, se a Facebook app adatának törlésével nem járok jól, mert szinkronizálhatok újra minden kapcsolatot, mert azok is mennek a levesbe :/ Köszönöm szépen a válaszokat!

(#24216) Probert75 válasza GoNoSz_KiFli (#24215) üzenetére


Probert75
addikt

A Gmail-on kívül használsz más fiókot? Mert ha nem, akkor bátran törölheted a két SNS cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#24217) ricshard444


ricshard444
veterán

Sziasztok,ha most vennétek telefont X10i-t vagy Ace-t választanátok? Illetve van e valami hibájuk az Ace-knek? Legfőképp Wifi-s netezésre kellene :R

Vannak dolgok...

(#24218) egykettő válasza ricshard444 (#24217) üzenetére


egykettő
aktív tag

Nem tudod valahol kipróbálni pl.szolgáltató bemutató termébe, mm,saturn,tesco, stb.? az a biztos, de nagyon meglepődnék, ha nem az x10it választanád, márcsak a jobb felbontás+nagyobb kijelző miatt is, ami netezésnél igencsak kurv@ nagy előny. :)

[ Szerkesztve ]

(#24219) ricshard444 válasza egykettő (#24218) üzenetére


ricshard444
veterán

Volt a kezemben mind kettő egy kis nyomkodás erejéig,az X10 valóban nem rossz,gondolom ezeknek a nyomában sincs a ZTE Skate?

Vannak dolgok...

(#24220) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Milye romokat ajánlotok?

mp

(#24221) Farkas86 válasza molnarpeter (#24220) üzenetére


Farkas86
senior tag

Én ronin79 által készült xperiont használom. Nagyon jol müködik.

(#24222) Ela-dawm


Ela-dawm
csendes tag

Sziasztok,

Az mitől lehet, hogy az egyik este még felismeri a microSD-t, a következő reggel pedig már nem? Valamint van-e rá megoldás?
Próbáltam a gyári microSD-t is hozzá azt gond nélkül felismeri, de amit vettem azt az istenért sem akarja. Ráadásul nem tudom belerakni másba azt, amit vettem, hogy ott működik-e.
Kuka a dolog? :W

(#24223) Farkas86 válasza Ela-dawm (#24222) üzenetére


Farkas86
senior tag

Ha megformázod akkor sem megy?

(#24224) Ela-dawm


Ela-dawm
csendes tag

Nem lehet formázni se. Belerakom a telefonba, de nem ír/jelez ki semmit, mintha ha még mindig üres lenne a microSD helye.

(#24225) Farkas86 válasza Ela-dawm (#24224) üzenetére


Farkas86
senior tag

Hát akkor nem tudom, szerezni kell egy kártyaolvasót, vagy átmenni a szomszédba megnézni más teloba, és ha megy ott formázni. Nem tudok többet. :(

(#24226) Ela-dawm


Ela-dawm
csendes tag

Majd holnap lesz lehetőségem megnézni más telóban. Csak dühít az egész, mert pár napja vettem csak, és máris gond van vele. Azért kösz, amúgy hasonló választ vártam, de hátha alapon írtam :)

(#24227) SUPREME7 válasza Ela-dawm (#24226) üzenetére


SUPREME7
őstag

Használtan vetted, vagy újonnan? Ha használtan, vagy kéz alól, akkor esélyes, hogy rászaladtál, ha új akkor meg vidd vissza.

(#24228) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

A mára kialakult kedvező ár/érték aránya miatt szeretnék egy ilyen telefont vásárolni Domino csomagban.

Azt szeretném megtudni, hogy a most gyártott (vásárolható) készülékek esetében kell-e számítani valami szériahibára, illetve mire kell figyelni a vásárlás során?

Esetleg valami más típust tudtok-e ajánlani, ami megfelel az alábbi (nem túl nagy) elvárásoknak:
- minimum 5 megapixeles kamera, autofókusszal
- legalább 3,2 collos képátló
- Wifi képesség
- könnyen használható zenelejátszó
- maximálisan 50 ezer forintos vételár (Domino csomagban)

Köszönöm!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#24229) q2w3


q2w3
senior tag

Sziasztok! Milyen romot tudnátok ajánlani ha a hosszú akkuidő és a stabil wifi, mobilnet a fontos? Most Adrenaline van fent, de ledobál a wifi.

(#24230) egykettő válasza ricshard444 (#24219) üzenetére


egykettő
aktív tag

nem tudom azt nem ismerem, de így a prociát nézve a netezés nem lehet valami nagy élmény rajta.

molnarpeter

(#24229) q2w3 stocklite v7.1

[ Szerkesztve ]

(#24231) ricshard444 válasza egykettő (#24230) üzenetére


ricshard444
veterán

Úgyis elúszott a Skate,most ismét csak vadászok valami jó árú/állapotú cuccot,de nem sok sikerrel,pedig jövőhétre kellene

Vannak dolgok...

(#24232) tonnni1


tonnni1
tag

Sziasztok!

Az ACE-en belehet állítani, hogy a Marketről letöltött dolgokat ne a belső tárhelyre hanem a SD kártyára telepítse? Mert állandóan azt írja megtelt, így nem tudok telepíteni semmit. csak ha törlök ki a régi alkalmazásokból.

(#24233) lilluss válasza bozont (#11000) üzenetére


lilluss
csendes tag

En ezt sem talalom :S :/

(#24234) balazsbence válasza tonnni1 (#24232) üzenetére


balazsbence
senior tag

be lehet,de sokra nem mész vele.rootolni kell a telót,és vagy progival vagy scripttel tudod bővíteni a tárhelyed,sd kari formázás után.ajánlom a ketesőt itt,vagu googleba,vagy elég alapul xda-n is találsz leírást.

(#24235) balazsbence


balazsbence
senior tag

esetleg azt tudja vki,hogy cmnél amikor a pinkódot kéri a teló,akkor azt hogyan lehet előhozni?mert pár másodperc alatt eltűnik,elég idegesítő.még mielőtt kapnám a savat,nem szoktam kikapcsolni,csak a recoveryig megyek vissza.ma már kikapcsoltam a pint,mert annyira idegesít,de mégis hát na ha már van egy pin kód,szetetném is használni:)

(#24236) tonnni1 válasza balazsbence (#24234) üzenetére


tonnni1
tag

ok, köszi

(#24237) Rengete


Rengete
aktív tag

Sziasztok!

S3 Tulaj vagyok és szeretném a párom 5830-át egy kicsit felvértezni. Szeretnélek titeket megkérdezni, hogy mi az a rom amitől a leggyorsabb és használhatóbb lesz. Szeretnék rá JB-t ha lehet, de nem tudom, hogy amit találtam a neten az használható e!
Köszönöm előre is a válaszokat!

(#24238) Farkas86 válasza Rengete (#24237) üzenetére


Farkas86
senior tag

Ami van JB még nem teljesen egész. A kamera nem működik benne. Én jelenleg Ronin79 Xperion romját használom. Eddig teljeden jol működik.

(#24239) Rengete válasza Farkas86 (#24238) üzenetére


Rengete
aktív tag

És ICS ? Illetve CM 7.2 van rá, az mi?

(#24240) molnarpeter válasza egykettő (#24230) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Perpill az van rajta, de a tulaj vmi látványosabbat szeretne.

mp

(#24241) Destroyer91


Destroyer91
tag

Üdv!
Melyik ROM-ot ajánljátok stock romnak cm rom felrakása előtt? :R

(#24242) flash- válasza Destroyer91 (#24241) üzenetére


flash-
veterán

Stocklite romnál például a leírásban külön említik hogy bármelyik romra tehát a gyárira is feltehető nem befolyásol semmit.

"No need to flash stock ROM via ODIN to flash this ROM. You can flash this ROM directly. You wont face any problems even if you flash this on a custom ROM. "

"(you dont need to have an
Indian baseband to flash this. You can flash this on any baseband. It will
work like a charm)"

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#24243) balazsbence válasza flash- (#24242) üzenetére


balazsbence
senior tag

ez inkább azt jelenti,hogy nem kell a stocklite alapja,hanem bármilyen.mivel cwm-mel flasheled,vmit alá kell tenni.sztem spanyol v indiai 2.3.6.

(#24244) flash- válasza balazsbence (#24243) üzenetére


flash-
veterán

én nem tettem mégis működik

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#24245) balazsbence válasza flash- (#24244) üzenetére


balazsbence
senior tag

pff mi az hogy nem tettél?bekapcsoltad az üres telót,és recoveryben feltetted vagy mi?valami csak volt rajta:)az más kérdés,hogy nem tettél rá mást.ha nincs windózom,csak ugy nem tudok feltenni egy office-t alapon...

(#24246) Destroyer91 válasza balazsbence (#24243) üzenetére


Destroyer91
tag

A spanyolhoz tudnál dobni egy linket,most Xperion 2.1 alatt van 2.3.6-os indiai,de sztem ideje a cserének,mert már hónapok óta használok mindent azzal :))

(#24247) kmarci25 válasza balazsbence (#24245) üzenetére


kmarci25
veterán

Kicsit gáz a stock romot a Win-hez, a moddolt stock-ot meg az Office-hoz hasonlítani...
A Stocklite egyébként, és manapság már az összes többi nem alap stock rom abban különbözik a korábbiaktól, hogy bármilyen gingerbread (2.3.x) alapra fel lehet őket flashelni. Korábban meghatározott baseband kellett, méghozzá az, amelyikből a modot készítették.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#24248) balazsbence válasza kmarci25 (#24247) üzenetére


balazsbence
senior tag

de azért megértetted nem?kicsit gáz egy ace topikban ilyenbe belekötni..lényeg a lényeg stock nélkül nem megy nem?na.

(#24249) balazsbence válasza Destroyer91 (#24246) üzenetére


balazsbence
senior tag

és van baj?
amugy sammobile.com

(#24250) kmarci25 válasza balazsbence (#24248) üzenetére


kmarci25
veterán

Pfff... Gratulálok! :W

Pont az ilyenek miatt nem nagyon írok már ide. Régebben ez egy normális topik volt. Kár, hogy már nem az.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.