Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24151) Ambavir válasza SANKADI (#24150) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Régi háttérgaléria apk...hol van az már! :))

(Illetve van már. Köszönet érte Vadkörtének :R )

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#24152) Ambavir


Ambavir
aktív tag

Szép napot mindenkinek!
Ma sikeresen elütöttem magamat. Böszme nagy bevásárlókocsival a Sparnal. Jól nekinyomott a nyitott kocsiajtónak :DD :DD :DD

Off-off tudom, de azóta is szakadok magamon...

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#24153) SANKADI válasza Ambavir (#24151) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Nincs azzal semmi baj. :-)

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#24154) mister69


mister69
csendes tag

Feltettem ronin79 Xperion 2.1 ROM-ját. Nagyon tetszik! :C :C
Egy Témát szeretnék átalakítani egy kicsit CM 9-re hasonlóra. :)) :))
Tudna valaki segíteni,hogy a csatolt képen zölddel bejelölt "gomb" aláírásának színét fehérre hol és hogyan tudnám átírni? ;) :B ;)
Előre is köszönöm! :R

(#24155) djkacor


djkacor
tag

Sziasztok olyan kérdésem van hogy van egy s5830i típusú telefonom és amikor sammobile-ról letőltök egy fw-t és fel akarom tenni odinnal akkor elkezdi csinálni de egy időután ki fagy és onnan sehova tovább a telefon be se tölt csak bekapcsol és a samu logónál tovább nem jut ilyenkor mi a teendő??

[ Szerkesztve ]

(#24156) Farkas86 válasza djkacor (#24155) üzenetére


Farkas86
senior tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#24157) quailstorm válasza djkacor (#24155) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ne az ace topicjában kérdezősködj, az eredeti felhasználói idegesek tőle. Ez egy másik telefon. A Samfirmwaret meg s5830i-nél felejtsd, unbrick az első HSZ-ben itt.

(#24158) Farkas86 válasza Farkas86 (#24156) üzenetére


Farkas86
senior tag

Az előző hozászolásnál hülyeséget írtam, félreolvastam a kérdést, azért maradt csak egy :).

(#24159) djkacor válasza quailstorm (#24157) üzenetére


djkacor
tag

okés köszöntem és bocs nem találtam azt a topicot valamiért :D

(#24160) ronin79 válasza mister69 (#24154) üzenetére


ronin79
őstag

Ez nem Xperionban lévő téma ugye? Ha témában lévő szöveget akarsz módosítani, akkor apk manager decompile és res/values/styles.xml. Bővebben itt

(#24161) mister69 válasza ronin79 (#24160) üzenetére


mister69
csendes tag

Nem az Xperionból való. Az APOCALYPSE témáját próbálom saját izlésre alakítani az OUT Kitcen
segítségével(kör aksi stb..) :B
Még egyszer nagyon szépen köszönöm a jó tanácsot :R utánna olvasok amit belinkeltél és az alapján megpróbálom megcsinálni. :))

(#24162) kisbandi81


kisbandi81
csendes tag

Sziasztok, feltettem ronin79 Xperion 2.1 ROM-ját. A gondom az lenne, hogy az akksim nagyon kiszámíthatatlanul merül vele (néha 1 nap, néha pár óra ugyanolyan használat és beállítások mellett). Nem tudom mit ronthattam el, nem vagyok túl profi, de a leírások szerint csináltam. Alapromnak próbáltam az indiait és a spanyolt is. Esetleg vmi ötlet, mert ezen kívül nagyon tetszetős számomra. :)

(#24163) quailstorm válasza kisbandi81 (#24162) üzenetére


quailstorm
nagyúr

clockworkrecovery, wipe battery stats
Elképzelhető hogy ezt kihagytad romtelepítés után? XDA
Egyébként beragadó alkalmazásra figyelj, hátha van.

(#24164) kisbandi81 válasza quailstorm (#24163) üzenetére


kisbandi81
csendes tag

wipe battery stats megvolt, 4 nap alatt 3x raktam újra, és minden esetben ez volt, legutóbb nem is raktam fel plusz progit, csak az alap... nem értem, biztos elkerüli vmi a figyelmem :W

(#24165) flash-


flash-
veterán

ez az lcd egyben az érintő is?szerintetek eredeti?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#24166) mich68 válasza flash- (#24165) üzenetére


mich68
csendes tag

Én a régi Omniámban cseréltem házilag hasonlót,külön van az lcd és az érintő.

(#24167) Schuey


Schuey
tag

Sziasztok!

Be lett szerezve öcsémnek is egy ACE a mai napon. Telenoros, 0 km-es, 2.3.6-os androiddal. Az lenne a kérdésem, hogy kelle ilyenkor is csinálni egy factory resetet rajta vagy nem?

Köszi

(#24168) quailstorm válasza Schuey (#24167) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Semmi szükség rá. Viszont pls nézd meg hogy nem-e S5830i.

(#24169) Schuey válasza quailstorm (#24168) üzenetére


Schuey
tag

Igen, S5830i. 832 Mhz-s procival. Talán a többiben megegyezik az enyémmel. A Ram-ja 12 Mb-tal nagyobb, és a belső tárhely meg 9 Mb-tal nagyobb. De több különbséget nem látok.

(#24170) Probert75 válasza Schuey (#24169) üzenetére


Probert75
addikt

Akkor nem ez lesz az ő fóruma, hanem ez.

(#24171) Schuey válasza Probert75 (#24170) üzenetére


Schuey
tag

Tudom, csak én meg ide járok, már egy éve. Gondoltam erre a kérdésre itt is választ kapok. Úgyhogy dobom is át az öcsit arra a fórumra. :)

Egyébként, akkor most a másik fórum 1. hsz-e alapján melyik a jobb telefon a sima vagy az i-s?

(#24172) Teasüti válasza Schuey (#24171) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A sima.

(#24173) Destroyer91


Destroyer91
tag

Üdv all!
Valaki használ itt esetleg DroidAce v2-t? 1-2 napja nyúzom,és egész kellemes,de egykét gondom van vele,kérdésem Pl. Youtube-on miért nem lehet benyomni a vidiknél h HQ? Csak ótvar minőségbe enged videókat nézni... :D A kameraalkalmazásba videókészítésnél miért nem lehet vakut benyomni?(tudom,h progival megoldható,de szeretem az alapcuccokat :D) A beépített terminal emulator mire való? Van-e valami fontosabb vagy ajánlott kernel,ami alkalmazható cm romokhoz,illetve ehhez? Illetve link2sd-t használok,és tökéletesen működik is.Ezzel kapcsolatban a kérdésem annyi,hogy ha mondjuk új ROM-ot rakok majd fel a közeljövőben,mivel tudom backupolni a link2sd-vel linkelt cuccokat,titaniummal?(mármint nem a cwm-beli full backupra gondolok,csak az alkalmazásokra,adatokra stb.) Illetve ezek a külön particionált dolgok is törlődnek wipe data/factory res. során? Bocsi,kicsit zagyva még nekem ez a téma,nem merültem még bele annyira :DD
Előre is köszi a helpet!

(#24174) quailstorm válasza Schuey (#24171) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Remélem az öcsi se nem játékos, se videót felvenni, lejátszani nem akar jó minőségben, mert mindezen téren nagyon nagyon az Ace alatt van a telefon... Én személyesen átverésnek érzem azt hogy a Gio, Mini, Ace telefonokat szólás nélkül kiherélték, és belerakták a galaxy pocket hardverét.

(#24175) SANKADI válasza quailstorm (#24163) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Ezek szerint a "csoda" akku kalibráló programokra nincs is szükség? Ill. azok is ezt csinálják, csak nagyobb a körítés?

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#24176) Schuey válasza quailstorm (#24174) üzenetére


Schuey
tag

Hát, most elszomorítottatok. Azt hittem, hogy sikerült venni neki egy jó kis használható telefont. Csak egy ötössel volt drágább, mint a mini2. A mini2, sony xperia tipo és az Ace közül választottuk az Ace-t.

Azért remélem használható valamire. Én az enyémmel teljes mértékben meg vagyok elégedve. Nem nagyon játszok, max az Angry Birddel néha.

Az öcsinek meg most netezéshez kell főként. Azt mondta, h nem nagyon akar játszani. A filmnézést azt nem tudom. Bár az lehet, h jobb lenne ha menne rajta. :)

(#24177) quailstorm válasza SANKADI (#24175) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Elvileg a battery stat törlése a BME korábbi statisztikáit törlik amik az alkalmazások energiafogyasztásáról szólnak. Már nem feszültség/áramerősség alapú kizárólag az akkuszázalék kijelzés, a használat mértékétől függ, és inkább az adott fogyasztással hátralévő időre utal. Ha eltérő Battery Management kerül egy másik kernelbe, akkor a fennmaradó adatok gondokat okozhatnak. Egyébként semmi különös hatása nincs. Az akku kalibrációt nem értem, egyáltalán hogy mit kell, meg azt se tudom mit csinálnak. Remélhetőleg nem a tartalék feszültséget engedélyezik a biztonsági szint felett egy picivel, mert az a lithium alapú akku nem szereti...
A kijelzés, az érzékelés a lényeg, nem az akku lesz jobb, a rendszer fogja tudni mennyi a 0% és mennyi a 100%, meg hogy mikor kell tényleg kikapcsolni, mert a feszültség alacsony.
(#24176) Schuey: fura választás az ARMv7-tel szemben előnyben részesíteni az ARMv6 noFPU-t. Milyen horror ára van manapság egy Ace-i-nek?

(#24178) Schuey válasza quailstorm (#24177) üzenetére


Schuey
tag

35 ezer volt, számlás djuice extra csomagban. Eskü, mindent néztem, csak azt a fránya chipkészletet nem. Azért remélem nem lőttem akkora bakot.

(#24179) ronin79 válasza mister69 (#24161) üzenetére


ronin79
őstag

A gáz h. leírás van rengeted, de néha lehetetlen megtalálni amire épp szükséged van, ilyen kor jön az improvizáció :))

(#24164) kisbandi81
Ismerős szitu, tapasztalatok nagyon megoszlanak a batrival, valakinél jól teljesít, másoknál egy napot se bír ki. Ha nem vállt be a kalibráció firekernel valamelyik korábbi ne oc-s változatát próbálnám még.

Készülőben az új változat, egy kis ízelítő az optikai tunigból :)) Remélhetőleg hamarosan lesz egy jó kernel is hozzá, mert a legutolsó Firekernel nálam is kilőtte a gps-t, amit az ajánlott gps patchal sikerült helyrehozni de akkor is gázos.


(#24180) Farkas86 válasza ronin79 (#24179) üzenetére


Farkas86
senior tag

Nekem tetszik. Ha kész lesz tuti ráfrissitek a 2.1 re. :-)

(#24181) brarid


brarid
csendes tag

Valaki használta már azt a fajta aksit amire azt ìrják hogy 2500mah-s ès az ebayen lehet kapni? Mik a tapasztalatok? Mert az enyèm lassan elszáll ès ha ez jobb akkor ilyet vennèk

Nokia 6021-Sony Ericcson W300-Nokia 3110 C-T-mobile MDA Vario II-Samsung Galaxy Ace S5830-Apple Ipod 4 32GB&Samsung Galaxy S-Samsung Galaxy S III

(#24182) atenza


atenza
senior tag

Srácok, jelzi a teló valahogy ha működik az adatforgalom? Függetlenként lett véve és nem működik a mobilos adatforgalom (t-mobilos). Gondolom ha nem hálózatfüggő a telefon akkor be kell állítani rajta valamit?

(#24183) g@bo


g@bo
nagyúr

urak

ha most vennék s5830(i?) masinát, hol tegyem? (kb ott mennyi, budapesten. ) mire figyeljek, valami difiről irtok.

köszönöm. :R

(#24184) hotibi válasza g@bo (#24183) üzenetére


hotibi
aktív tag

üdv
S8530i ez pedig S8530

[ Szerkesztve ]

(#24185) g@bo válasza hotibi (#24184) üzenetére


g@bo
nagyúr

csodás, akkor az "i" butitott... itt van sima változat 40k akciós és 50k nem akciósan, nemtudom mi a sumák. [link]

(#24186) hotibi válasza g@bo (#24185) üzenetére


hotibi
aktív tag

ha kapsz hozzá samsung 2 éves garit és számlát akkor no sumák. nekem "i" van. semmi bajom vele

(#24187) g@bo válasza hotibi (#24186) üzenetére


g@bo
nagyúr

1 év Akciós gar 42 830 Ft
1+1 év HU gar 52 730 Ft
1 év EU gar 50 550 Ft

ez a titok...

(#24188) DeX|


DeX|
tag

Sziasztok!

Van egy Telenor függö galaxy ace-m amivel az a problémám ami most jött elő pár hete hogy állandoan kiirja hogy a belső tárhely megtelet töröljek néhány alkalmazást. Már letöröltem szinte mindent ami létezhet és se smst fogadni se gtalkozni semmit nemtudok még igyse.
Amit még tudni kell 2gigás microsd van még teloban amin az alkalmazások nagy része volt ill van, Gondolkodtam már uj frim installon is de ha nem muszály akkor nem akarom.
Jelenleg: 2.3.6 XWKT3 ezvan fenn amit samfrimröl szedtem.
Valaki kérem segítsen hogy mitévő legyek.

Köszönöm elöre is.

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#24189) Pharaoh válasza brarid (#24181) üzenetére


Pharaoh
aktív tag

A battery monitor widget szerint 1500mAh-s Ez csak egy kicsit jobb, mint a gyári, de előnye, hogy nem olyan lehasznált, mint a régi.

(#24190) Destroyer91


Destroyer91
tag

Valaki nem tud megoldást arra,hogy CM romoknál miért nem tudok HQ minőségben Youtube-videókat nézni,csak low-ban? :DD
Előre is danke!

(#24191) Farkas86 válasza Destroyer91 (#24190) üzenetére


Farkas86
senior tag

Ha jól emlékszem, akkor mintha azt olvastam volna valahol, hogy a frissebb youtube alkalmazás már nem tudja, de ha visszaraksz egy régit, akkor menni fog. De ez nem biztos, csak így rémlik.

(#24192) Destroyer91 válasza Farkas86 (#24191) üzenetére


Destroyer91
tag

Így van,ez a megoldás,köszi szépen :R

(#24193) Farkas86 válasza Destroyer91 (#24192) üzenetére


Farkas86
senior tag

Nincs mit. Akkor jól emlékeztem. :-)

(#24194) brarid válasza Pharaoh (#24189) üzenetére


brarid
csendes tag

Igazából az érdekelt hogy mennyivel produkál jobb akkuidőt tudni illik az enyém most ott tart hogy 3-4%-ot is veszít percenként ha le van zárva a kijelző de 3g-n vagyok. Az elején [2011 Április eleje] Még elment így egy napot is. Azóta csak annyi változott hogy fel van törve és CM7.2-t használok vagy néha 10-et

Nokia 6021-Sony Ericcson W300-Nokia 3110 C-T-mobile MDA Vario II-Samsung Galaxy Ace S5830-Apple Ipod 4 32GB&Samsung Galaxy S-Samsung Galaxy S III

(#24195) szumo válasza brarid (#24194) üzenetére


szumo
senior tag

Ha üzemszerűen használom, jó, ha 1 napot bír a készülék bármelyik rom-mal, de most, hogy nem szaladgálok, és csak 40 perc beszélgetés van benn, és nincs bekapcsolva se a wifi se a 3G 24h után 85%-on van az akksi.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#24196) mister69 válasza ronin79 (#24160) üzenetére


mister69
csendes tag

Még egy dolgot szeretnék kérdezni ha szabad.....
Odáig eljutottam,hogy nem a témában, hanem a Phone.apk-ban kell módosítanom.
APK Managerrel kibontás után tudom változtatni res/values/color xml-ben az incall_endButtonLabel sort (vége gomb szöveg színe) fehérre -> #ffffffff ;)
DE a visszacsomagolás és szignózás után nem müködik a Phone.apk újra telepítés a vége... :W :W
Mit rontok el,vagy melyik lépést hagyom ki?
A becsomagolásnál megkérdezi az apk manager :system file.. -> y-t, enter-t nyomok és utánna még egyszer; így csomagolja be újra.
Berakom a telefon system mappába megadom a szükséges engedélyeket utánna felülírom a system/app mappában lévőt és..... :W :W
Vagy véletlenül nem jó helyen próbálkozom?... :F :F

[ Szerkesztve ]

(#24197) egykettő válasza DeX| (#24188) üzenetére


egykettő
aktív tag

particionálni kell az sd kártyád+darktremor a2sd szkriptje és nem lesz gond a hellyel, arra ügyelj, hogy bekapcsolt telónál ezentúl ne szedd ki az sdkártyát.
http://muszaj.hu/ :P

[ Szerkesztve ]

(#24198) g@bo


g@bo
nagyúr

urak

ennyiért is itt, megéri a cucc? [link]

van ahol még 60k ért is árulják, fura...

tudom nem illendő, de sokan már tukmálják a sony xperia tipo-t, ha a két masinát nézem, melyik lenne jobb?

:R

(#24199) Probert75 válasza mister69 (#24196) üzenetére


Probert75
addikt

Az, hogy mondjuk root explorerrel visszamásolod és felülírod az eredetit nem elég. Az engedélyeket megadod a Premission-ba. Az engedélyek pedig, csak újraindítás után lesznek aktívak.

[ Szerkesztve ]

(#24200) ronin79 válasza mister69 (#24196) üzenetére


ronin79
őstag

Gyors válasz - nem törölted a resources.arsc-t :) Becsomagolásnál 2x yes, de utána amikor megáll a folyamat írja az apk manager mit kell csinálni, nem csupán bármelyik bill. megnyomni de az apk manager mappában ilyen kor van egy keep mappa és azon belül törölni kell az említett fájlt és a módosított xml-t is. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.