Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24951) Probert75 válasza tamasgal (#24950) üzenetére


Probert75
addikt

Itt érdeklődj! De nem sok jóval kecsegtetlek.

(#24952) szépcsaj


szépcsaj
csendes tag

Sziasztok!

Feltettem recoveryből az Xperion v3-at és a ICS patch-et is és nem akar bebootolni a teló...
egy kis android kiirás van a kijelző közepén és ennyi.Megvolt a 4x wipe és utána tettem fel.Mi lehet a gond?

(#24953) quailstorm válasza tamasgal (#24950) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Itt kellett volna kérdezned. Retribution beta 4.0. Root nélkül Clockworkmodból települ, custom kernel, a wifis problémát megoldja. Stabil és gyárinak néz ki. Egyébként válogass a gyűjteményből.

(#24954) ronin79 válasza kmarci25 (#24948) üzenetére


ronin79
őstag

TB-vel igen, nem kéne gáznak lennie, de ne vedd készpénznek nem próbáltam, vagyis valamikor igen csak nem emlékszem rá melyik verzióban :D

(#24952) szépcsaj

Valamit nem a leírás alapján csináltál, pl. ha egyszerre tetted fel a patch-ot is rommal lehet ilyen hiba, két telepítés közt kell az újraindítás, vagy esetleg recovery verzió nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#24955) szépcsaj válasza ronin79 (#24954) üzenetére


szépcsaj
csendes tag

CWM-based Recovery v5.0.2.6 van és miután feltettem a ROM-ot újrainditottam és utána tettem fel a patch-et.Ugyanúgy telepítettem mint jópár más ROM-ot.4x wipe és utána install zip from sdcard.

(#24956) Probert75 válasza szépcsaj (#24955) üzenetére


Probert75
addikt

Xperion v3 telepítése:

[ Szerkesztve ]

(#24957) Farkas86 válasza szépcsaj (#24955) üzenetére


Farkas86
senior tag

Az is gond lehet ha nincs ext partíció.

(#24958) szépcsaj válasza Probert75 (#24956) üzenetére


szépcsaj
csendes tag

na egyelőre sikerült :)
köszönöm a segítséget!
a lényeg amit kihagytam az ext3 partició létrehozása volt.
ha esetleg nem lesz rá szükségem egy másik rom-nál akkor ezt a particiót letörölhetem a beállítások közt lévő sd kártya formázással?

(#24959) Probert75 válasza szépcsaj (#24958) üzenetére


Probert75
addikt

Ha visszanézel pár oldalt, akkor találhatsz választ hogyan lehet megszüntetni. Valami progival lehet PC-n törölni. Az biztos, hogy sima formázás nem tünteti el. A tszakik majd megmondják a progi nevét.
Eddig ez néz ki a legjobb romnak egyébként. Van az amarulz-zal és ext3 partícióval hely is bőven. Most pedig, hogy jelzi a teló rendesen a feltöltés végét, így kerek az egész

[ Szerkesztve ]

(#24960) Pajoz válasza Skatysuti (#24938) üzenetére


Pajoz
őstag

Sry!
Tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#24961) szépcsaj


szépcsaj
csendes tag

Már csak egy kérdésem van :B
A patch mit tartalmaz nagyvonalakban?
Ugymond must have vagy inkább kiegészít?Lehet használni a ROM-ot anélkül is?

(#24962) balazsbence válasza Probert75 (#24959) üzenetére


balazsbence
senior tag

nahát lyet se olvastam még tőled :C
új firekernelt feltette valaki?
Illetve ronin majd ezt teszed bele? :R

[ Szerkesztve ]

(#24963) Farkas86 válasza szépcsaj (#24961) üzenetére


Farkas86
senior tag

Ha felteszed a patch-et egy kicsit jobban fog kinézni. :-)

(#24964) szépcsaj válasza Farkas86 (#24963) üzenetére


szépcsaj
csendes tag

Ennyi :)
Nekem patch nélkül jobban tetszik :D
Ha valami nagyobb bug nincs a sima v3-ban akkor nem teszem fel a patch-et

(#24965) Farkas86 válasza szépcsaj (#24964) üzenetére


Farkas86
senior tag

Kiprobáltad a patch el is? :-)

(#24966) szépcsaj válasza Farkas86 (#24965) üzenetére


szépcsaj
csendes tag

Aham :P
Anélkül jobban tetszik és piszok gyors :))
Ha a patch-ben nincs létfontosságú és nem növeli drasztikusan az akku időt akkor mellőzöm ^^

[ Szerkesztve ]

(#24967) Farkas86 válasza szépcsaj (#24966) üzenetére


Farkas86
senior tag

Hát igen, kinek mi tetszik. :-)

(#24968) Probert75 válasza balazsbence (#24962) üzenetére


Probert75
addikt

Most, hogy beállt így gondolom, de ez bármikor megváltozhat. Meg megnyugtató most már, hogy a teljes töltést is rendesen jelzi a fentebb írt egyszerű kis progival, ami teljes mértékben visazaadja a stock töltés visszajelzés működését.

[ Szerkesztve ]

(#24969) melan


melan
senior tag

Sziasztok!
Jó rég vetődtem erre, ami azt jelenti, hogy teljesen jól megy a korábban felrakott DDKQ8-asra rakott Stocklite V6. De... a kisördög nem alszik :)
Most látom, hogy kijött a T-mobile-os XWKT7-es. Mennyire jó ez a rom sebesség, aksiidő, wifi és fényképkészítés szempontjából?
A mostanában tárgyalt új ROM az ez: http://www.youtube.com/watch?v=HybVFHG9bfY ? Mert ha igen, akkor nekem is kell :) Pláne ha van magyar...

(#24970) balazsbence válasza melan (#24969) üzenetére


balazsbence
senior tag

szia.ez nem az a rom,ez xperion,melyet egy aktív fórumtárs csinál,hívjuk roninnak :C
keress rá,van kép is,cm rom,nem stock alapú.

(#24971) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Mennyire gyakoriak ennél a típusnál a digitizert érintő problémák?
Haver bezuzta a sajátját, és megkért hogy cseréljem ki. Rendeltem internetről alkatrészt, beszereltem, viszont a bal alsó gombot nem érzékeli. Én rontottam el valamit, vagy lehetett a digitizer alapból rossz? Csak mert ezesetben repülne vissza a feladohoz..

yo

(#24972) Lasy válasza kenny123 (#24971) üzenetére


Lasy
veterán

ha mindent rendesen összeraktál akkor nem lehet rossz.
akkor hibás a termék. :(

+36702778032

(#24973) ronin79 válasza balazsbence (#24962) üzenetére


ronin79
őstag

Még vasárnap próbáltam a hibás verziót, nálam csupán annyi gond volt h. nem volt benne OC, ma meg a javítottat. Eredetelig ezt szándékoztam bele tenni a készülő változatba, de most már gondolkodom az augusztusi és az utolsó közt, mintha lassult volna a frissítés után, de ez huzamosabb használatnál majd kiderül, lehet csak nekem megtévesztő.

(#24974) kenny123 válasza Lasy (#24972) üzenetére


kenny123
addikt

Király, elvileg cseréli, ma kapok újat. De mint kiderült, utángyártott, vannak amúgy is minosegbeli problémák. :(

[ Szerkesztve ]

yo

(#24975) Skatysuti válasza Farkas86 (#24939) üzenetére


Skatysuti
tag

Nagyon köszönöm

ASUS Rog Strix G17 G713QM HX1139T+ 2x16gb Kingston Fury Impacr 3200mhz cl20, Samsung 980pro NVMe m.2 SSD, ASUS ROG Strix XG259Cm, Asus Rog Chakram X+ ASUS Rog Scabbard 2, Steelseries Arctis Nova7 Wireless, Xbox elite controller 2, Samsung Galaxy S22U 12/256 HUAWEI Watch Gt2, HUAWEI FreebBuds Pro

(#24976) Probert75


Probert75
addikt

Érdekes ez a telefon! Már más rommal is észrevettem, nem csak a jelenlegivel. Néha elmegy egy feltöltéssel 2,5-3 napot, de van hogy nem megy 1 egész napot sem. A tegnap esti töltés előtt ment 3 nap 5 órát és 5%-nál dugtam a töltőre. Este 9-ig fel is töltötte, de mostanáig ment, mert ki is kapcsolt 15 óra körül. Ez mitől van?

(#24977) ronin79 válasza Probert75 (#24976) üzenetére


ronin79
őstag

Na ez jó kérdés, általában akkukalibrációt ajánlanak romcsere után, de erről is megoszlanak a vélemények. Valahol azt írják nem ér semmit, akkuidőt tuti nem növeli, csak törli a battery.stast és helyesebb a kijelzés. Viszont pont ez okoz most nekem gondot, mivel az új verzió mintha gyorsabban merítené az akkut. Ma reggel 2 órás pötyögés (tapatalk, net wifivel, stb.) és 77%-ra esett le ami a korábbi verzióval 89 körül mozgott. Szal érdekes.

(#24978) Probert75 válasza ronin79 (#24977) üzenetére


Probert75
addikt

A kalibrálás meg volt, de most megcsinálom megint. Az a baj ezzel, hogy a folyton kalibrálás miatt mindig le kell meríteni a telót kikapcsig. Az viszont nem tesz hosszútávon jót az akksinak.

(#24980) szépcsaj


szépcsaj
csendes tag

Ma nyúztam akksi kalibrációt követően a telót kb. 8óra mp3 hallgatás és 20perc beszélgetés után volt 70%on a töltöttség, utána játszottam 4perc Angry Birds-t és ezalatt lemerült 40%-ot kapásból...
Tudtok valami okosat mondani erre?
XperionV3 van fent patch-el együtt.

(#24981) kmarci25 válasza szépcsaj (#24980) üzenetére


kmarci25
veterán

Igen. Az angry birds (és minden más játék) elképesztően eszi az akksit. Ez van.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#24982) SANKADI válasza Probert75 (#24978) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Én már kerneleket is cseréltem, és nemtudom mikor kalibráltam, mégis aránylag jól mutatja az akku állapotot. Szerintem ez egy szemfényvesztés csak.

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#24983) Probert75 válasza SANKADI (#24982) üzenetére


Probert75
addikt

Akkor mitől van az említett probléma?

(#24984) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

"samu apps" mire jó?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24985) ronin79


ronin79
őstag

Szórakoztató ma az xda Ace topikja :D Van új droidAce v2.1 a megszokott hibákkal, amik állítólag nem is hibák csak minek legyen már cm-ben annyi beállítási lehetőség. Nekem mondjuk a lockscreen beállítás nem annyira fölösleges, jó néha változtatni milyen formában akarom fogadni a bejövő hívást vagy képernyőzárat feloldani meg azt is jó lenne tudni mi az az ics adalék a témában, mert én nem látok semmi eltérést a néven kívül az eredeti Xperia témától. De ami érdekesebb, romkészítőknek gondot okoz az adb használat, az új firekernelből nem tudják kinyerni a boot.img-t :Y Ha ilyesmi gondot okoz akkor, hogy készítenek romokat? :N

(#24986) balazsbence válasza ronin79 (#24985) üzenetére


balazsbence
senior tag

lehet nem is nagy baj,ha nem tudják kiszedni,mert ez az új firekernel nem annyira jó nálam,a tiéd jobb volt..illetve amit beletettél.nem is értem,hogy ők ( már a készítők) hol érzik jobbnak...

(#24987) Frozzy


Frozzy
őstag

Sziasztok Srácok!

Tesómnak van egy Samsung Galaxy Ace készüléke. ami GT-S5830i kódnévre hallgat. olvastam róla, hogy az i-s verzió pár dologban el tér.. na mind egy ez nem is anyira lényeges.

valami gördülékenyebb redszert szeretnék felrakni.. tudnátok ajánlani 1-2-t ami minden napos használatra alkalmas és stabil ?

Illetve. a gyári recovery jó erre? a volume + meg home + powerkey-re jönbe valami multi android recovery.

ja igen és ha még tudnátok rootolási megoldást mondani erre a verziójú I-s telefonra akkor az is nagyon jó lenne. 2.3.6 android van a készüléken! :)

Üdvözlet és köszi előre is a válaszokat :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#24988) Farkas86 válasza Frozzy (#24987) üzenetére


Farkas86
senior tag

5830i
Itt érdeklödj inkább, mert ez a sima 5830 részleg, és itt nem nagyon tud senki majd választ adni. Amennyit én tudok, az csak annyi, hogy nem sok van rom van eddig.

(#24989) dashed válasza Frozzy (#24987) üzenetére


dashed
senior tag

megeloztek

[ Szerkesztve ]

(#24990) balazsbence válasza Frozzy (#24987) üzenetére


balazsbence
senior tag

szia.sztem romokat itt biztos nem fogsz találni,mert a nevén kívül teljesen más a két teló,az i tulajok elmentek innen.xda-n nézz körbe,biztos van már valami.rootolás is más fájllal megy,ha visszakeresel,talán találsz választ.xda-n tuti.

ui:hejj de aktívak vagyunk:)

[ Szerkesztve ]

(#24991) Pajoz válasza ronin79 (#24985) üzenetére


Pajoz
őstag

Ha ezt a droidAce készítői írták nem is csodálkozok a munkájuk eredményén. Egy korábbi romot én is próbáltam, hát egy rakás ...

(#24992) ronin79 válasza balazsbence (#24986) üzenetére


ronin79
őstag

Nemtudom valahogy nem jön be az új kernel, reggel 2 óra alatt 77%-ra ugrott az akku, ami a korábbinál 89 környékén mozgott most este pedig 14%-ról szinte percek alatt 4-re ment. Korábban ha pirosba került az akku még vígan netezhettem egy darabig.

(#24991) Pajoz
Jó lett volna a droid csak valahogy sose jön össze hibátlanra. Kijön egy verzió aztán bugfix 1-2-3. De a legjobb az alkotó hozzászólása az új settings hibára, ha valaki készít egy update.zippet ő beleteszi a nemtudom hol talált settings.apk-t :DDD

Én is így fogom csinálni, feltöltöm az új verziót a hibákra meg majd csináljatok patchokat :DD

[ Szerkesztve ]

(#24993) Pajoz válasza ronin79 (#24992) üzenetére


Pajoz
őstag

He, he biztos örömésbódottsád lenne sok mindenkinek :))
Még talán az 1-es verzió volt fent nekem. Nem emlékszem már pontosan, hogy milyen hibák voltak, de nagyon rövid időn belül ment a levesbe.
Értékelem a fejlesztők munkáját, akad néhány kókány.

(#24994) kmarci25


kmarci25
veterán

Tudom hogy a napokban volt róla szó, de ez talán újdonság. Én is hozzászoktam a stock romok azon funkciójához, hogy jeleznek, a töltés végén. És itt nem arra gondolok, mikor a telefon kiírja, hogy feltöltve, hanem amikor - kb. 20 perc múlva - megjelenik a kis zöld elem ikon a bal felső sarokban. Tudom, hogy linkeltetek itt egy kis alkalmazást, de tapasztalataim szerint ez akkor jelez, amikor 100%-on van a telefon, és nem akkor, mint a stock. Na erre találtam egy alkalmazást: Battery doctor
Ez kétszer jelez, egyszer mikor 100%-on van az akku, és aztán még egyszer, amikor tényleg teljesen feltöltött (ezt ő úgy hívja, hogy "trickle charge" - nagyjából csepptöltés).
Plusz van benne még pár dolog, de az nem annyira lényeges. :)
Úgyhogy Probertnek és akinek hiányzik a teljes töltöttség jelzés, itt a megoldás. :))

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#24995) Farkas86 válasza kmarci25 (#24994) üzenetére


Farkas86
senior tag

Nálam 100% nál még nem jelez, csak jóval késöbb. :D

(#24996) flash-


flash-
veterán

érdekelne hogy akik xperion-t használnak azoknak az akku üzemidő a stocklite hez képest hogy változott?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#24997) vadkörte válasza flash- (#24996) üzenetére


vadkörte
addikt

Egyelőre negatívan. A Stocklite v7.1-es 3,5-4 napot nem fogom elérni, de ez értető.

ad1., A telepítés óta - ~ egy hete - egyfolytában baszkurálva van a telefon ;]
ad2., Minden effekt, animáció be van kapcsolva

Mióta az Xperion v3 van fent 1,5-2 nap az átlagos. Most épp a kalibrációs merítés végén járok, még van 6% szufla az akkuban, 2012-10-10 (szerda) 16 óra pár percnél ért 14%-ra, azóta bizgettem is, telefonáltam is pár percet, emaileztem is... Az utolsó töltetet kicsivel több, mint két napja kapta.
Sebességben a stock-hoz képest ez olyan, mintha átültem volna egy kispókból egy Golf-ba, gördülékenységben még látványosabb a "fejlődés". Egyedül a memóriahasználattal nem vagyok kibékülve. Kicsit sokallom, ill. kevesellem a szabad 50-60MB-ot...

Gyors, stabil, már be is laktam, tehát marad. Lehet párom Minije is kap egy CM 7.2-t.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#24998) flash- válasza vadkörte (#24997) üzenetére


flash-
veterán

koszi
a galaxy ace nek az a memóriája a hova a programok mennek az 178mb.
meg tudja nekem valaki mondani hogy a galaxy s2 nek az a memóriája mekkora?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#24999) Probert75 válasza kmarci25 (#24994) üzenetére


Probert75
addikt

Nálam sem jelez mikor 100%-ot ír, csak később. Ráadásul beállítottam, hogy a hangjelzés után 1/2 óra múlva jelezzen megint.

(#25000) vadkörte


vadkörte
addikt

Ronin, azokat az effekteket amit az általad integrált Holo tartalmazott, a Play-es nem tartalmazza. Azokat honnan lehet beszerezni?

Üdv. V. Körte

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.